مقالات پیشنهادی

عشقمو چطوری برگردونم-چجوری عشقمو برگردونم

عشقمو چطوری برگردونم

عشقمو چطوری برگردونم دنبال پاسخ مناسب هستید؟ پس با ما باشید. سلام من حسین رجب پور هستم یک مدرس، نویسنده و محقق قبل از اینکه توی زمینه قانون جذب و مهارت های ارتباطی شروع به نویسندگی بکنم علاقه زیادی به مطالعه این علم داشتم تا اینکه تاثیر مطالعات و تکنیک ها توی زندگیم شخصیم زیاد شد و باعث شد موفقیت های زیادی هم در زندگی اجتماعی و زندگی شخصی بدست بیارم از این رو تصمیم گرفتم دانش خودم رو که در طی سال ها با مطالعه بسیار بدست آوردم در تیم سربرگ تازه به اشتراک بذارم.

 

راهی برای اینکه عشقتو به رابطه برگردونی

این سوال خیلی از من پرسیده میشه که چطوری عشقمو برگردونم اگر سری به مراکز مشاوره بزنید با تعدادی روانشناس صحبت کنید و یا کامنت های بیشمار سایت سربرگ تازه را بخونید متوجه می شید که این سوال عشقمو چطوری برگردونم چقدر همه گیر است! متاسفانه این آمار به ما نشون می ده که ۹۰ درصد مردم ما از مهارت های حفظ رابطه بی بهره هستند و زمانی به خودشون میان که رابطه عاشقانه ای که داشتن از دست رفته، و حالا میخواهند کسی بهشون بگه  باید عشقتو چطوری برگردونی.

بهترین روشی که میشه به عنوان پاسخ سوال عشقمو چطوری برگردونم در نظر گرفت حرکت شش مرحله ای بازگشت معشوق است که توی شش مرحله بر اساس ترکیب قانون جذب و ان ال پی به ما یاد میده تا به ناخودآگاه یک شخص نفوذ کنیم و توجهش رو مجدد به سمت خودمون جذب کنیم تا خود فرد ترغیب به بازگشت بشه.

 

برای اینکه عشقمو برگردونم باید چیکار کنم

اما این شش حرکت یکسری پیش نیاز داره که باید با اونها آشنا شد تا موفقیت برای برگردوندن عشق حتمی بشه، چون جدایی از عشق می تونه خیلی درد ناک باشه و برای همه ما خیلی مهمه تا سریع تر بدونیم عشقمو چطوری برگردونم.

 

اولین پیش نیاز مراحل چطوری عشقمو برگردونم

دوست من برای اینکه بدونی چطوری عشقتو برگردونی باید بدونی که اصل یک رابطه چیه؟ اولین اصل یک رابطه علاقه دو فرد به هم است برای اینکه عشقمون رو برگردونیم باید آگاه باشیم که چرا انسان ها عاشق میشن وقتی دلیل اولیه شکل گیری رابطه های عاشقانه را فهمیدیم سپس می تونیم مسیر ایجاد علاقه را برای خودمان هموار کنیم.

 

چرا انسان های عاشق می شوند؟

دلیل شکل گیری انواع رابطه ها چیست؟ یک انسان رابطه های زیادی دارد، رابطه های دوستی، کاری، اجتماعی، خانوادگی و عاطفی تمام رابطه ها به دلیل نیاز شکل می گیرند ما برای رفاه کسب درآمد تفریح همدردی و آرامش نیاز به رابطه های مختلف داریم و برای رفع نیاز های خود وارد ارتباط های مختلفی نیز برقرار می کنیم. به همین دلیل اشخاصی که روابط اجتماعی ضعیفی دارند موفقیت کمتری در زندگی خود تجربه می کنند و افسردگی در میان این افراد شدت بیشتری دارد.

رابطه عاشقانه نیز براساس یکسری نیاز خودآگاه و ناخودآگاه شکل می گیرد. ما برای ارضای این نیاز ها و پر کردن خلاء های فردی شخصی را به عنوان عشق خود انتخاب می کنیم و وارد رابطه می شود. بخشی از ناخودآگاه انسان در رابطه به دنبال کمبود های خود می گردد و بخش دیگر ناخودآگاه برای رسیدن به کامل به یک رابطه نیاز دارد.

نیاز های خودآگاه مانند پر کردن اوقات فراقت، حمایت و محبت کلامی، نیاز های مالی و نیاز های جنسی است. و در ناخودآگاه ما به دنبال معیار ها و احساسا مثبت در رابطه هستیم تا احساساتی مانند احساس امنیت، احساس مهم بودن را بدست بیاوریم.

عشقمو چطوری برگردونم
عشقمو چطوری برگردونم

نیاز عشق خود را بشناسید تا بدونید چطوری برشگردونید

شما باید نیاز های ناخودآگاه عشق خود را به کمک یک تحلیلگر موشکافی کنید و با برطرف کردن این نیاز ها توجه ناخودآگاه شخص را به خود جذب کنید. وقتی رابطه شما سرد یا تمام شده نشان از این است که عشقتان معیار های خود را در شما نیافته و اگر عشقتان شما را ترک کرده این مفهوم را دارد که مشکلی در رابطه بوجود آمده است که باید ازبین برود.

اگر شما هیچ تغییری نکنید و همان شخص قبلی با همان امتیاز ها و با همان خصوصیات باشید چرا عشق سابقتان بخواهد صرفا با درخواست شما به رابطه برگردد؟ شما باید برای بازگشت عشق خود به رابطه یک دلیل محکم به ناخودآگاه او بدهید تا بتواند اقدامات مهم و ارزش مند شما را برای بازگشت ببیند فقط در این زمان است که شما می توانید کدورت ها را ازبین برده و راه خود را برای استفاده از پاسخ ما به سوال عشقمو چطوری برگردونم در مقاله شش مرحله ای برگرداندن عشق بدست بیاورید.

 

عناصر لازم برای اینکه بتوانید عشقتان را برگردانید

شناخت دلایل سردی در رابطه

ازبین بردن عوامل منفی

ایجاد عوامل مثبت

برطرف کردن نیاز ها و معیار ها

اعتماد به نفس

فن بیان

پیشرفت

برنامه ریزی ناخودآگاه

ارتباط ذهنی

نفوذ به ناخودآگاه

کاشت باور

ارتباط غیرمستقیم

ارتباط مستقیم کلامی

 

می توانید پرسش های خود را به صورت رایگان در مورد این مراحل ارسال کنید تا در اسرع وقت پاسخ تان ارسال شود.

پاسخگویی فقط به روش های زیر و از طریق این نرم افزار ها صورت میگیرد:

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید