بازگشت به رابطهمقالات پیشنهادی

عاشق شدن دوباره مردان

چطور یک مرد را دوباره عاشق کنیم ؟

عاشق شدن دوباره مردان

عاشق شدن دوباره مردان در گرو رفع ایرادات رابطه شماست. اگر میخواهید مردی را دوباره عاشق کنید ابتدا باید ابتدا قدمی به عقب بردارید تا هم به خودتان هم به او فرصت فکر کردن بدهید.

سپس برای جذب دوباره ی مرد مورد علاقه تان تلاش کنید. و در نهایت کاری کنید او بخواهد همیشه همراه شما باشد. برای طی کردن قدم به قدم مراحل عاشق شدن دوباره مردان با سربرگ تازه همراه باشید.

قدمی به عقب بردارید

برای آنکه عاشق شدن دوباره مردتان را ببینید، مدتی دست از اصرار بر بهتر شدن رابطه تان بردارید. مدام به دنبال جلب توجه نباشید. ابراز دلتنگی و ضعف نکنید. به دنبال برگرداندن مرد در رابطه نباشید. و سعی کنید راه عاشق شدن دوباره مردان دادن فرصت فکر کردن به آنهاست.

به دنبال مشکل بگردید. شما به عنوان یک طرف رابطه باید بدانید مشکل از کجا شروع شد. و سپس برای عاشق کردن دوباره مردان به دنبال راه حل مشکل بگردید. همانطور که در مقاله های تست عشق واقعی گفتیم، یکی از نشانه های عاشقی شما، تلاش برای بهتر کردن رابطه تان با طرف مقابل است.

به دنبال مشکل بگردید

در مدتی که قدمی به عقب برمیدارید، بیکار ننشینید. به دنبال علت تمام شدن رابطه تان بگردید.اگر شما کسی بودید که رابطه را تمام کردید،فکر کنید چرا این کار را کردید و ایا هنوز هم همین حس را درباره ی خاطراتتان دارید؟

اگر جوابتان مثبت است بهتر است از یک مشاوره آنلاین کمک بگیرید. تا بفهمید علت خواستن برگشت عشقتان به رابطه چیست. درحالی که هنوز هم حس بدی نسبت به رابطه گذشته تان دارید.

اگر او رابطه را تمام کرده است فکر کنید که علت چه بوده است؟ آیا رابطه ناسالمی داشته اید؟ آیا به او بی احترامی کرده اید؟ یا هرآنچه که اتفاق افتاده را واقع گرایانه ببینید.

راه حل مشکلات را پبدا کنید

راه حل مشکلات را برای عاشق کردن دوباره مردان پیدا کنید. و برای حل کردن آن برنامه ریزی کنید. برای حل مشکلاتتان راه حل های متفاوتی بیاندیشید. با مشورت با دیگران و بخصوص دوستان نزدیک و خیر خواهی که در جریان اتفاقات رابطه تان بوده اند، سعی کنید مشکلات را حل کنید.

این راه حل ها را برای زمانی که توانستید مرد مورد علاقه تان را دوباره جذب کنید نگه دارید. عاقلانه فکر کنید. مش.رت کردن با اطرافیان خیرخواهتان میتواند کمک بزرگی برای این مرحله باشد.

اگر به کسی اعتماد ندارید میتوانید از روانشناسان متخصص کمک بگیرید. خودتان را به آدم بهتری تبدیل کنید. این موضوع را فراموش نکنید که رفتار شما هم در بوجود آمدن این جدایی موثر بوده است. پس خودتان را اصلاح کنید.

عاشق شدن دوباره مردان
عاشق شدن دوباره مردان

جذب دوباره مرد مورد علاقه

برای جذب دوباره مرد مورد علاقه تان لازم است خودتان را بی نیاز از او نشان دهید. حتی اگر این بی نیازی حقیقت ندارد.تغییر کنید. و این تغییرات را به او نشان دهید. لازم است او نیز خبر داشته بشد که شما برای برگرداندنش تلاش میکنید. اما این کار از راههای جذب غیر مستقیم پسران است.

خودتان را بی نیاز نشان دهید

برخی خانم ها بعد از جدایی عاطفی و یا شکست عشقی سعی میکنند مدام دلتنگی خود را نشان دهند. و با جلب توجه کردن یا نشان دادن نیازشان به دلسوزی طرف مقابل سعی در برگرداندن مرد به رابطه دارند.

برخی دیگر سعی میکنند هرگز با مرد مورد علاقه شان روبرو نشوند. آنها برای عاشق شدن دوباره مردان فقط گریه وزاری را بلدند. اما بر اساس تحقیقات روانشناسی بدانید که این راهش نیست.

به جای گریه و زاری سعی کنید خودتان را خوشحال نشان دهید. شما بدون او نیز میتوانید زندگی قشنگی داشته باشید. حتی اگر این حقیقت نداشته باشد. آن چیزی که برای عاشق شدن دوباره ی مردان لازم است قدرت و سختی روح شماست.

برای دیدنش برنامه ریزی نکنید. مطمئن باشید به گوشش خواهد رسید که شما از عمد به دیدنش آمده اید. اما اگر در مهمانی یا در خیابان او را به طور اتفاقی دیدید لازم نیست از او فرار کنید.

هول نشوید و همه کارهایتان را کنار نگذارید. با او مکالمه کوتاهی داشته باشید و بپرسید زندگی اش چطور پیش میرود. از روز های خوبی که میگزرانید بگویید. و سپس با دوستانتان مشغول شوبد.بگذارید ببیند که شما هم دوستانی دارید که کنارتان هستند.

تغییر کنید و این تغییرات را به او نشان دهید

بله لازم است خودتان را تغییر دهید. البته این را بدانید که برای رابطه دوباره با او این کار را نکنید. برای انسان بهتری شدن تغییر کنید. مطمئن باشید اگر شما انسان بهتری شوید، به راحتی میتوانید مرد مورد علاقه تان را دوباره عاشق کنید.

این تغییر کردن دلیل نمیشود شما لزوما آدم بدی باشید. خیر! گاهی افراد آنقدر مهربانند که موجب سوء استفاده دیگران میشوند. مثلا اگر شما نمیتوانید درست ناراختیتان را بیان کنید، آنرا یاد بگیرید.

تمرین کنید که ابتدا اتفاق پیش آمده را شرح دهید. سپس احساس خود را بیان کنید. و در نهایت خواسته تان را واضح و دقیق بگویید. مثلا من از تو انتظار دارم هنگام بیماری در کنار من باشی.

یا اگر اخلاق بدی دارید، آنرا اصلاح کنید. اگر زود عصبانی میشوید. یا یدتر از آن! اگر انسان دروغگویی هستید، آنرا کنار بگذارید. راستگو باشید تا دیگران نیز به شما حقیقت را بگویند.

تغییرات مثبت را به طرف مقابلتان نشان دهید. این کار میتواند مرد مورد نظرتان را مجذوب کند. پس سعی کنید تغییر مثبت کنید و این تغییر مثبت را به فرد مورد علاقه تان نشان دهید.

عاشق شدن دوباره مردان
عاشق شدن دوباره مردان

کاری کنید او بخواهد برای همیشه همراهتان باشد

اگر بار اول موفق به نگه داشتن عشقتان نشده اید، اینبار با راهکارهایی که به شما میدهیم نیمه گمشده تان را دیوانه خود کنید. اول آنکه یک شروع تازه به رابطه تان بدهید. و درباره ی آن زیاد فکر نکنید. خودتان باشید. همان چیزی که تصمیم گرفتید باشید. همان آدم بهتر!

یک شروع تازه به رابطه تان بدهید

گاهی خانم ها پس از شروع دوباره ی رابطه و عاشق کردن دوباره ی مردان بازهم در رابطه ناموفق قبلی خود با او جا مانده اند. مدام درباره ی آن فکر میکنند و از اتفاق افتادن دوباره آن تجربه تلخ میترسند.

این کار دو تاثیر منفی دارد. یکی بر ناخودآگاه شما؛ و دیگری بر خودآگاه و حقیقت زندگی شما. ناخودآگاه شما با فکر کردن مداوم به رابطه ناموفقی که با این فرد داشه اید، عشق شما به مرد مورد علاقه تان را کمرنگ میکند.

ترسیدن از اتفاق افتادن دوباره ی تجربه تلخ باعث میشود قانون جذب نیز درباره ی شما و ناخودآگاهتان فعال شود و در حقیقت نیز این اتفاق بیوفتد. پس بعد از عاشق شدن دوباره مردان شروعی تازه را دنبال کنید. و سعی کنید اشتباهات گذشته را تکرار نکنید.

خودتان باشید

اگر تصمیم گرفتید آدم بهتری شوید. و این تغییرات باعث شکل گرفتن دوباره ی رابطه تان شده است، پس دیگر همان آدم قبلی نشوید. شما باید همان آدم بهتر باشید تا بتوانید مرد مورد علاقه تان را تا همیشه درکنار خود داشته باشید. دورویی فاسد کننده ی تمامی روابط و مهمتر از همه رابطه عاشقانه است.

؛؛شما می تونید از طریق تلگرام و واتس آپ بصورت رایگان با تیم روانشناسی سربرگ تازه در ارتباط باشید و سوالات خودتان را بپرسید، ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات شما همراهان عزیز سربرگ تازه هستم؛؛

۰۲۱۹۱۳۰۵۰۵۹

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید