عاشق کردن و ازدواج

عاشق شدن دخترها چگونه است؟

ابراز عشق دختران نسبت به پسران

عاشق شدن دخترها چگونه است؟

عاشق شدن دختران فرآیندی متفاوت و متمایز است که علم پشت آن از خود عاشق شدن جالب توجه تر است. علوم اعصاب، بیوشیمی و روانشناسی می تواند به دانستن اینکه چه اتفاقی می افتد که عاشق می شویم کمک کننده باشد . در این بخش از سربرگ تازه تحقیقی بسیار جذاب و جالب درباره اینکه دخترها چگونه عاشق می شوند ارائه می کنیم امیدواریم مثمر ثمر واقع شود.

سبک های مختلف وابستگی دختران

ایمن

اگر نوع وابستگی دختری که به شما علاقه دارد ایمن باشد هیچوقت صبح تا شب دم آپارتمان شما منتظر نمی نشیند تا چند دقیقه ای شما را ببیند و هیچگاه برای جلب توجه شما از روش های غلط استفاده نمی کند و با اینکه کسی به شما تکیه کند یا کسی بر او تکیه کند مشکلی ندارد.

مضطرب

دخترانی که سبک وابستگی مضطربانه دارند دارای اعتمادبه نفس پایین هستند و روز به روز از شما تقاضای محبت بیشتری می کنند و از ابتدای آشنایی طوری رفتار می کنند که فردی بسیار جدی و خاص هستید و روز به روز بر روی شما حساس تر خواهند شو و به تنهایی احساس ایمنی نمی کنند.

دخترانی که سبک وابستگی مضطربانه دارند دارای اعتمادبه نفس پایین هستند و روز به روز از شما تقاضای محبت بیشتری می کنند و از ابتدای آشنایی طوری رفتار می کنند که فردی بسیار جدی و خاص هستید و روز به روز بر روی شما حساس تر خواهند شو و به تنهایی احساس ایمنی نمی کنند.

نشانه های ابراز عشق دختران

هر کجا شما باشید او هم همانجاست

وقتی دختری عاشق می شود ، به طور اتفاقی هر کجا که آن پسر باشد او هم پیدایش می شود . به عبارت بهتر سعی می کند بیشتر در اطراف شما باشد . دخترها به خاطر اینکه در ابراز علاقه شان غیر مستقیم عمل می کنند سعی دارند تا با این کارها توجه پسری را که به او علاقه مند شده اند به خود جلب کنند . ولی متاسفانه اکثر پسران نسبت به این رفتار دخترها بی تفاوت هستند . پس توجه داشته باشید که اگر دختری به صورت مداوم در سر راهتان قرار گرفت احتمال این وجود دارد که او این کار را به صورت عمدی و برای جلب توجه شما انجام می دهد .

نشانه های زبان بدن هنگام عاشق شدن دختران

یکی از ابزار شناسایی حالات درونی افراد زبان بدن می باشد که از این مورد می توان در تشخیص عاشق شدن دختران هم استفاده نمود . در زیر بعضی از نشانه های زبان بدن دختران عاشق را مشاهده می کنید :

– در جهت شما با شانه یا پاهایش اشاره می کند .
– هنگام صحبت کردن با شما به طرفتان خم می شود .
– بازی با موها و درست کردن موها
– لمس کردن دسته عینک یا نوازش دادن جواهرات مانند گوشواره و انگشتر
– خیره شدن به صورت شما هنگام صحبت
– تقلید کردن از رفتار شما (به طور مثال اگر دستتان را روی میز بگذارید او هم دستش را روی میز می گذارد ) .
– وقتی به او نگاه می کنید و وی را برانداز می کنید ، او لبخند می زند .

اگر بعضی از نشانه های فوق را در دختری دیدید تقریبا می توان گفت او به شما علاقه مند شده است .

همیشه برای پسر مورد علاقه اش وقت دارد

یک پسر هرگز از دختری که عاشق شده جملات زیر را نمی شنود :
” الان کار دارم”
“باید ببینم وقت دارم ”
” نمی دونم می تونم بیام یا نه ”
این قانون اصلی عشق است . اگر دختری عاشق پسری شده باشد همیشه خودش را دسترس او قرار خواهد داد . او احتمالا شماره تلفن کاری یا آدرس ایمیل به شما خواهد داد یا اینکه از شما شماره تلفن تان را خواهد گرفت . او در کمترین زمان ممکن پاسخ تلفن ، پیامک یا ایمیل های شما را می دهد . او دعوت های شما را برای با هم بودن می پذیرد و اگر روزی که شما تعیین کرده اید مشکلی داشته باشد و نتواند سر قرار حاضر شود این گونه جواب شما را خواهد داد :
” امروز نمی تونم اگه اشکال نداره فردا بریم ، باشه ؟ ”

او دوست دارد همه چیز را درباره پسر بداند

هنگامی که دختری به پسر علاقه مند می شود به صورت ناخودآگاه دوست دارند همه چیز را در مورد او بفهمند . او در مورد مسائل گوناگون مانند سوابق شما ، فیلم مورد علاقه و … از شما سوال می کند . انگیزه دختران از این سوالات این است که با پسر مورد علاقه اش هماهنگی و اشتراک بیشتری برقرار کند . به طور مثال اگر پسر مورد علاقه اش از شناکردن در دریا  بدش می آید او نیز ناگهان از شنا کردن در دریا متنفر خواهد شد .

عشق، راهی برای تسخیر ترس‌ها

زنی که عاشق است، حاضر است در کنار شما با ترس‌هایش رو به رو شود و نسبت به چیزهایی که قبلا ترس و واهمه داشت، پذیرش بیشتری پیدا می‌کند. پیشنهاد می‌کنیم برای درک بهتر این موضوع مقاله روانشناسی عشق را مطالعه کنید.

بی قراری و بی تابی

از دیگر نشانه های عاشق شدن دختران این است که اگر دختری فقط در حضور شما بی تابی و بی قراری کند به احتمال زیاد فکر ازدواج با شما را در سرش دارد . اگر دختری واقعا علاقه مند به پسری باشد و آن پسر نتواند متوجه اشتیاق  دختر شود ، دختر در حضور او دستپاچه و بی قرار خواهد شد .

او نسبت به زنان دیگر، حسادت می ورزد احتمالا عاشق شده است

یک زن سعی می کـند از مـرد مـورد علاقه خود همانند یک عقاب مراقبت نموده و او را با چنگ و دندان حفظ کند. بنابراین اگر در حـال جوک گفـتن بـرای زنـان دیـگر متـوجـه حرص خوردن و جلز و ولز کردن او شـدیـد، بـدانـید کـه او انـتظار دارد برایش بیشتر از یک دوست باشید…

 

،،شما می توانید از طریق تلگرام واتس آپ به صورت رایگان با تیم روانشناسی سربرگ تازه در ارتباط باشید و سوالات خودتان را بپرسید ، ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات شما همراهان عزیز سربرگ تازه هستیم ،،

۰۲۱۹۱۳۰۵۰۵۹

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید