فال

عادات بد متولدین هر ماه

روانشناسی عادات بد متولدین ماه های مختلف

عادات بد متولدین هر ماه

مواجه شدن با ضعف ها و قبول کردن شان کار ساده ای نیست. اگر بخواهیم صادقانه بگوییم، ما چشمان مان را روی ضعف های خود می بندیم در صورتی که بهتر است نگاه نقادانه تری به خودمان داشته و پس از شناسایی ضعف هایمان، در پی برطرف کردن آنها باشیم. با آگاهی از ضعف ها نقاط قوت مان را تقویت خواهیم کرد و فرد کامل تری هم برای خود و هم برای اطرافیان و جامعه مان خواهیم شد. در این بخش از سربرگ تازه به نقاط ضعف متولدین هر ماه می پردازیم .

متولدین فروردین  ماه  : رئیس باز و تندخو

فروردینی‌ها در مایسه با بیه ماه‌هاي سال، افرادی فعال هستند کـه بـه تنهایی از پس هر مشکلی بر می آیند.

آن‌ها دوست دارند مدیریت امور رابه دست بگیرند، بهمین دلیل در جاییکه مدیر نیستند، ناامید و مایوس خواهند شد. گرچه بـه شدت مهربان اند، اما وای بـه روزی کـه خشمگین شوند.

اردیبهشتی ها زبان تندی دارند و ممکن اسـت کـه در عرض چند ثانیه از کوره در روند و همه ی چیز را فراموش کنند.

دوست دارند کـه بـه سرعت تمام کارهایشان را پیش ببرند و اگر امور طب برنامه آن‌ها پیش نرود، با زبان تندشان بر دیگران می‌توپند.

متولدین اردیبهشت ماه : لجباز

اردیبهشتی ها افراد به شدت لجبازی هستند. اگر تصمیمی بگیرند، هیچ چیز و هیچ کس نمی تواند مانع از آن شود.

آنها تا رسیدن به هدف شان دست از تلاش بر نمی دارند، حتی اگر به ضررشان تمام شود یا مطمئن باشند راهی که می روند اشتباه است.

 آنها عقاید خاص خود را دارند که تغییر آن تقریبا غیر ممکن است. در مکالمه های آنها «من» زیاد می شنوید به این علت که عقاید خودشان را بیش از هر چیز دیگری قبول دارند. پیشنهاد ما به اردیبهشتی ها این است که گاهی دست از لجبازی بردارند.

سرسختی همیشه خوب نیست، گاهی باید رها کرد تا اتفاقات خوب بعدی رخ دهد.

متولدین خرداد ماه : دو شخصیته و شایعه ساز

بدترین عادت خردادی ها این است که نمی توان خیلی روی حرف شان حساب کرد. در واقع آنها غیر قابل پیش بینی هستند. آنها برای کارهایشان برنامه می چینند اما در لحظه آخر تمام شان را کنسل می کنند. بنابراین خیلی نمی توان به آنها اعتماد کرد.

خرداد ماهی ها تکلیف شان رابا خود و رابطه‌اي کـه با دیگران دارید، نمیدانند.

نه تنها دو شخصیته بلکه شایعه پراکنی نیز از دیگر خصوصیات نامطلوب متولدین این ماه اسـت. آن‌ها در محیط کار، محیط‌هاي دوستانه و … ساکت نمینشینند و مدام در حال شایعه پراکنی هستند. بهترین درس برایشان این اسـت کـه گاهی سکوت کنند.

متولدین تیر ماه : بدبین و احساساتی

آن‌ها از کاه کوه می‌سازند و غر افکار منفی شان میشوند تا حدی کـه اعصاب خود و اطرافیان شان را خورد میکنند. اگر احساس کنند کـه چیزی سر جایش نیست، حتی اگر غیر این باشد، باور نمیکنند و بـه افکار منفی خود ادامه می دهند.

متولدین ماه تیر افراد احساساتی هستند، به همین دلیل تمام کارهایشان را محتاطانه انجام می دهند، از خرید لباس گرفته تا شروع کاری جدید. آنها همیشه به فردی در کنارشان احتیاج دارند تا مراقب شان باشد و امنیت کارشان را تضمین کند. آنها این نکته را نادیده می گیرند که بسیار باهوشند و می توانند به تنهایی نیز تصمیم بگیرند، فقط کافی است کمی اعتماد به نفس خود را بالا ببرند.

متولدین مرداد ماه : حسود و متظاهر

مردادی ها شخصیت قدرتمندی دارند و مدام نظراتی که در سر دارند را با دیگران به اشتراک می گذارند، اما بدترین عادت شان جلب توجه است.

به عنوان مثال آنها با صدای بلند در مکان های عمومی مانند رستوران یا کتابخانه می خندند که اصلا خوشایند نیست.

مردادی‌ها افراد متظاهری هستند کـه دوست دارند تمام نگاه ها رابه سمت خودشان جلب کنند.

آن‌ها از این‌کـه دیگران بـه آن‌ها توجه یا دت نکنند، بـه شدت دلگیر می شوند طوری‌كه ساعت‌ها بعلت آن می‌اندیشند. نه تنها تظاهر بلکه حسادت نیز از دیگر ویژگی‌هاي بد آنهاست.

متولدین شهریور ماه: سخت گیر

به نظر شما عات بد و نقاط ضعف شهریوری ها چیست؟ آنها کمالگرا هستند.

متولدین این ماه دوست دارند که کامل ترین باشند. اگر کاری را آغاز کنند، تمام تلاش شان را می کنند تا آن را به بهترین نحو ممکن به اتمام رسانند.  به همین دلیل مدام با دوستان و خانواده یا حتی شریک زندگی شان درگیری دارند.

این افراد دیگران را به دلیل بی توجهی سرزنش می کنند. در یک جمله شهریوری ها افراد پرتوقعی هستند.

متولدین مهر ماه : دودل

از نقاط ضعف مهر ماهی ها اینست که متولدین ماه مهر همیشه بین دوراهی گیر افتاده اند. دراین شرایط، نه تنها خود بلکه دیگران را نیز درگیر می کنند.

فکر نمیکند تصمیمی کـه میگیرند کوچک اسـت یا بزرگ، در زمان تصمیم‌گیری نمیتوانند ذهنشان را خالی کنند.

از عادات بد آنها می توان به روابط اجتماعی بیش از حدشان اشاره کرد.

 آنها به هر جایی که قدم می گذارند، دوستان جدیدی پیدا می کنند و حتی با افرادی که اصلا نمی شناسند، سر صحبت را باز می کنند.

بدتر از آن تمام روز را در مورد  زندگی دوستان شان صحبت خواهد کرد که اصلا برای دیگران جذاب نیست.

متولدین آبان ماه : دمدمی مزاج و خسیس

 شـما در مدت زمان کوتاهی رفتار‌هاي مختلف و عجیب غریبی را ازآن‌ها میبینید کـه این رفتار میتواند حسابی اطرافیان را آزرده کند یا حتی موجب سوتفاهم شود. ب

همین دلیل متولدین آبان باید بیشتر مراب رفتارهایشان باشند، در غیر این صورت در مدت زمان کمی تمام دوستان شان را از دست خواهند داد.

 اگر در جمع کسی اشتباهی را مرتکب شود، برای اصلاح آن درنگ نمی کنند. اگر چه آنها بی ادب نیستند اما نمی توانند اشتباهات دیگران را بپذیرند. پس موقع صحبت کردن با یک آبانی، مراقب باشید.

متولدین آذر ماه : بی تفاوت و پرمخاطره

 آذری‌ها تن بـه احساسات خود نمی دهند و دوست دارند کـه بـه دنبال راهی برای پیشرفت و حرکت باشند.

متولدین آذر را می توان فیلسوف نامید. آنها دوست دارند که مدام از ذهن شان کار بکشند و در فضاهای مختلف کشف و اکتشاف کنند.

آذری ها از بحث کردن لذت می برند، به همین دلیل شاید که از همنشینی زیاد با آنها لذت کافی را نبرید.

آن‌ها عاش مسافرت هستند، اما دوست ندارند کـه خیلی در مورد آن برنامه ریزی کنند.

از یک جا نشستن و فکر کردن، بیزارند. آنچه برایشان اهمیت دارد تنها حرکت کردن بـه سمت جلوست کـه البته گاهی عوابی رابه دنبال دارد.

متولدین دی  ماه : محافظه کار و سردمزاج

 متولدین دی افراد سردمزاجی هستند، اما این بی تفاوتی نشانه بی اهمیت بودن آن‌ها نیست. بلکه برعکس، آن‌ها اهمیت زیادی برای اطرافیان شان ائل اند، اما ترجیح میدهند کـه احساسات شان را بازرسی کنند.

بـه اعتاد آن‌ها هر چـه رفتار بی تفاوت تری داشته باشی، در زندگی موف تری.

از آنجا که متولدین ماه دی افراد با دانشی هستند، مدام دیگران را به دلیل کمبود اطلاعات سرزنش می کنند.

این افراد از نظر دیگران افراد بی ادبی هستند که فقط خودشان را می بینند.

در بحث های گروهی، اگر حرف شان را متوجه نشوید یا آنطور که آنها انتظار دارند رفتار نکنید، عصبانیت آنها را بر خواهید انگیخت.

 

متولدین بهمن  ماه : دمدمی مزاج و بی ثبات

بهمنی ها افراد منحصر بفردی هستند اما از آنجا که هر کسی کامل نیست، آنها نیز رفتارهای بد خود را دارندو این همان نقطه ضعف آنها می باشد.

شاید بتوان گفت که بدترین عادت آنها این است که نمی توانند از دنیای خیالی خود بیرون آیند.

آنها به شدت خیال پردازند به حدی که به دنیای واقعی توجه زیادی نمی کنند و همین موضوع موجب ناراحتی و عصابیت اطرافیان شان می شود.

اگر یک بهمنی هستید و گاهی از هدف تان متوف شدید، نگران نشوید، طبیعی اسـت، اما یادتان باشد کـه تنها با سخت کوشی و پافشاری اسـت کـه بـه اهداف متن خواهید رسید. هیچگاه مسیری کـه روزی آغاز کردید را فراموش نکنید.

متولدین اسفند ماه : احساساتی و عاشق پیشه

 آن‌ها درد و رنج‌هاي دیگران را درک می کنند، اما از این‌کـه نمیتوانند آنرا بیان کنند و کار مفیدی انجام دهند، بـه شدت ناراحت میشوند و غصه می خورند.

برای یک زندگی بهتر، متولدین این ماه باید توجه بیشتری بـه خودشان کنند، در غیر این صورت روزی میرسد کـه زندگی خودشان را فدای دیگران کرده اند.

اسفندی ها یکی از صادق ترین، خاکی ترین و مورد اعتمادترین افراد می باشند.

آنها در پیدا کردن دوست مهارت بالایی دارند اما اشکال آنها این است که نمی توانند زمان شان را به خوبی برنامه ریزی کنند.

 به بیان دیگر، آنها همیشه زمان کم می آورند. اگر با اسفند ماهی ها قرار ملاقات دارید، مطمئن باشید که دیر به سر قرار می رسند.

،،برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند،،

۰۲۱۹۱۳۰۵۰۵۹

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

پکیج بازگشت به عشق و ازدواج
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید