مقالات پیشنهادی

روابط خارج از ازدواج مردان متاهل

چرا مردان متاهل روابط جنسی پنهان دارند؟

افراد متاهلی که رابطه های خارج از چهار چوب با شخص دیگری جز همسر خود دارند علاوه بر جنایت و خیانتی که در حق همسر و خانواده خود می کنند خیانت بزرگی در مقابل خودشان نیز مرتکب می شوند.

هیچ توجیهی برای روابط خارج از چهار چوب افراد متاهل به هیچ عنوان وجود ندارد، این کار صرفا خیانت محسوب می شود، گرایش به سمت این روابط باعث ایجاد انحراف و فساد اخلاقی در شخص می شود.

نتیجه بسیار منفی که در پی خواهد داشت بی میلی به همسر خود است و در ادامه این کار باعث میشود رابطه شخص با همسر خود سست شود، و حتی ازدواج آنها به خطر بی افتد.

رفتاری که نتیجه این اقدامات است باعث می شود همسران این افراد نسبت به همسر خود جبه بگیرند و درگیری های خانوادگی ایجاد شود. بی میلی ها و یا شک های همسر شخص حتی ممکن است به خیانت همسر نیز ختم شود.

اگر همسر شخص متوجه روابط خارج از ازدواج همسرش بشود، قطعا درگیری های شدیدی رخ میدهد که اکثرا به طلاق ختم خواهد شد.

نکته ای که نباید از آن قافل شد این است که این روابط چه تاثیری میتواند روی فرزندان این خانواده داشته باشد. کودکانی متوجه خیانت پدر و مادر خود میشوند دچار افسردگی های شدید خواهند شد و گاها به انحرافات اخلاقی و رابط پیش از ازدواج نیز ممکن است کشیده شوند.

 

مطالب مرتبط:

ازدواج با افرادی که رابطه جنسی داشته اند

تاثیر مخرب رابطه جنسی در روابط

شرط رابطه جنسی برای ازدواج

حرکاتی جنسی که تاثیر منفی بر سلامت رابطه دارند

پذیرش رابطه جنسی بخاطر ازدواج

 

این امکان برای مراجعه کنندگان فراهم شده تا بتوانند از پشتیبانی رایگان برای پرسش سوالات خود استفاده کنند، پاسخگویی از طریق واتس آپ و تلگرام انجام می شود.

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

لینک کانال تلگرام: sarbargetaze

پکیج بازگشت به عشق و ازدواج

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید