عاشق کردن و ازدواجمقالات پیشنهادی

راه های عاشق کردن یک مرد

چطور میتوانیم مردان را شیفته و دیوانه خود کنیم؟

راه های عاشق کردن یک مرد

راه های عاشق کردن یک مرد را با استفاده از ترفند های روانشناسی میتوانید به راحتی یادبگیرید. در سربرگ تازه تیم روانشناسی ما به تحقیق و مطالعه روانشناسی درباره ی این موضوع میپرازد. سایر مقالات مرتبط را میتوانید در سربرگ تازه مشاهده فرمایید.

ابتدا راه های عاشق کردن یک مرد را به صورت خلاصه و در چند سرتیتر برایتان آورده ایم. توضیحات دقیق را در ادامه مطلب بخوانید.

  • خودتان را تغییر ندهید
  • خوش رفتار باشید
  • مدام در دسترس نباشید
راه های عاشق کردن یک مرد
راه های عاشق کردن یک مرد

خودتان را تغییر ندهید

یکی از مهمترین مولفه ها برای جذب دیگران به سمت خود و همچنین یکی از راه های عاشق کردن یک مرد نشان دادن خود واقعیتان است. این را باور داشته باشید که شما در نوع خودتان در ظاهر و اخلاق خاص هستید. پس به فیلم بازی کردن و نمایش دادن آنچه که نیستید نیازی نیست. خودتان را تغییر ندهید.

اخلاق خوب

همانطور که پیش از این هم در مقالات مربوط به “چطور مردان را به مجذوب خود کنیم ” ذکر شد، آنچه که مردان را عاشق شما میکند اخلاق است. پس بهتر است به جای آنکه در مقابل مرد مورد علاقه تان نمایش بازی کنید و آنچه که دوست دارید باشید را نمایش دهید، در واقعیت سعی کنید اخلاق خوب داشته باشید. تا مرد مورد علاقه تان عاشق شخصیت حقیقی شما شود نه آنچه آرزو دارید باشید.

ظاهر خوب

برخی خانم ها بر این باورند که برای داشتن ظاهر خوب باید دست به عمل های جراحی بزنند. اما بهتر است بدانید از نظر روانشناسی اشتباه ترین کار برای جذب دیگران به سمت خود و عاشق کردن مردان انجام عمل های جراحی است. چرا که این کار باعث برانگیختن احساس نا امنی و اعتماد به نفس پایین در ناخودآگاه میشود. و ناخودآگاه منشا احساسات اساسی در مغز است.

خوش رفتار باشید

خوش رفتار بودن در حقیقت به معنای مهربان بودن و مثبت اندیش بودن است. مولفه هایی که هر کس ممکن است به آنها جذب شود. فراموش نکنید که همه صورت ها با لبخند زیبا ترند. پس لبخند را فراموش نکنید. لبخند زدن به صورت شما زیبایی و ارامش میدهد. همان چیزی که مردان به دنبالش هستند.

مهربان باشید

حتما مهربان بودن را برای مشغول کردن فکر دیگران به خود امتحان کنید. مهربان باشید و برای این کار به دنبال دستمزد نباشید. قانون جذب به بهترین شکل مهربانی شما را پاسخ میدهد.بدون هیچ چشم داشتی مهربان باشید. مطمئن باشید از این روش حتی موفق به جذب مردان بسیار مغرور نیز خواهید شد. محبت همیشه پاسخ صحیح در شرایط سخت است.

مثبت اندیش باشید

در کنار مهربانی ،مثبت اندیش بودن را فراموش نکنید. در هر شرایطی مثبت اندیش باشید. این ویژگی مثبت در همه جا به کمک شما می آید. این قانون جذب است که به شما کمک میکند. با پخش کردن انرژی مثبت اطراف خود ، دیگران نیز به شما جذب میشوند.

کار شما در شرایط سخت و پیش آمدن بحران ها سخت تر میشود. برای پاسخ به سوال چطور مردان را مجذوب خود کنیم ، مثبت اندیش بودن و بهره بردن از قانون جذب عشق حتی در شرایط بحرانی کلید حل ماجراست. با مثبت نگر بودن و حفظ کنترل خود در شرایط بد، میتوانیم به شکل چشم گیری فکر دیگران را به خود مشغول کنیم .

راه های عاشق کردن یک مرد
راه های عاشق کردن یک مرد

مدام در دسترس نباشید

برای جذب یک پسر به سمت خود فراموش نکنید که مدام در دسترس نباشید.زیاد صحبت کردن و دائما کنار او بودن شما را به فردی شناخته شده و تکراری تبدیل میکند. این برخلاف مهمترین راه های جذب مردان یعنی معمایی بودن است. پس فراموش نکنید که زیاد صحبت نکنید و میزان حضورتان ر کنار او را کنترل کنید.

زیاد صحبت نکنید

یکی از ویژگی های زنان جذاب شنونده خوبی بودن است. درست است که یکی از ویژگی های زنان زیاد صحبت کردن و علاقه به اشتراک نظراتش است. اما برای طی کردن پله به پله ی مراحل جذب عشق لازم است صبور باشید. هرگاه از شما نظر خواستند با احترام و شمرده شمرده نظرتان را بیان کنید. شنیدن حرف های دیگران به ویژه فرد مورد نظرتان میتوانید به شناخت بهتری از آنها برسید که این به جذب آنها به سمت شما کمک بیشتری میکند. پس زیاد صحبت نکنید ، به موقع نوبت صحبت کردن شما هم با عشقتان میشود.

دائما در کنار او بودن اشتباه است

برخی زنان خیال مکنند اگر دائما در کنار مرد مورد علاقه شان باشند میتونند او را عاشق خود کنند. این امری کاملا غلط و برامده از احساسات زنانه است. طبق تحقیقات روانشناسی ، اگر مدام در کنارش باشید ، از وقتی چشمانتان را باز میکنید با او صحبت کنید و در کنارش باشید تا وقتی که میخوابید ، به مرور زمان جذابیت خود را از دست خواهید داد.

این کار بجز خسته کردن او از شما و به دنبال راه فراری بودن برای لحظه ای فرصت تفکر فایده ای ندارد. پس در تمام مراحل عاشق کردن ، دوستی و ازدواج این اصل را فراموش نکنید. مردان نیاز به زمانی برای فکر کردن و تصمیم گیری هستند. پس اجازه دهید گاهی هم او به سمت شما بیاید. با شما تماس بگیرد و بخواهد با شما صحبت کند. دائما در کنار او بودن اشتباه است.

،،برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند،،
۰۲۱۹۱۳۰۵۰۵۹
۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

پکیج بازگشت به عشق و ازدواج
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید