عاشق کردن و ازدواجمقالات پیشنهادی

راه های جذب پسر مورد علاقه

ترفندهایی برای جذب مردان و پسران

راه های جذب پسر مورد علاقه

راه های جذب پسر مورد علاقه تان بسیار ساده هستند. زیرا ترفند های جذب پسر مورد علاقه تان را باید در رفتار خودتان جستجو کنید. اگر میخواهید بدانید چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم و راه حلی برای جذب مردان میخواهید، با ما تا پایان این بخش همراه باشید.

سربرگ تازه با بهره مندی از روانشناسان متخصص در زمینه جذب مردان، حفظ رابطه و حتی ترفند های بازگرداندن عشق را به شما عزیزان آموزش میدهد.

چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم

راه های جذب پسر مورد علاقه
راه های جذب پسر مورد علاقه

یکی از راه های جذب پسر مورد علاقه، مثبت اندیشی است. اگر به طور کلی انسان منفی نگری هستید، در جذب مردان موفق نخواهید شد. مساله ای مهم تر دخصوص راه های عاشق کردن یک مرد این است که شما پیش از هرچیز باید عاشق خودتان شوید.

مثبت اندیش باشید

هیچکس دوست ندارد در اطراف انسان های ایراد گیر و منفی نگر زندگی کند. حتی اگر آن شخص یکی از اعضای خانواده اش باشد. سعی میکند تا حد امکان با او هم کلام نشود.

حال فرض کنید شما به عنوان یک دختر جذاب، انسانی منفی نگر و غرغرو باشید. شک نکنید که هیچ مردی جذب شما نمیشود. چرا که مردن در زنان به دنبال آن چیزی هستند که در خودشان کمتر دیده میشود. یعنی انرژی مثبت!

داشتن انرژی مثبت در زندگی شخصی شما هم تاثیر بسزایی دارد. با دیدن نیمه پر لیوان و دائما شاکر بودن میتوانید زندگی بهتری را تجربه کنید. در عین حال با این کار قانون جذب عشق را نیز در زندگیتان فعال میکنید.

در نهایت این شمایید که از مثبت نگری سود میبرید. پس مثبت بودن را فراموش نکنید. داشتن انرژی مثبت در سرتاسر زندگیتان یکی از راه های جذب غیر مستقیم پسران است.

عاشق خودتان باشید

سعی کنید عاشق آنچه که هستید باشید. ظاهرتان را همانگونه که هست بپسندید. اخلاق و رفتار هایتان را دوست بدارید. اگر اخلاق بدی دارید سعی کنید آن را برطرف کنید. تا دیگر از انجام رفتار های خودتان خجالت نکشید.

کار هایی را که دوست دارید انجام دهید تا هرلحظه بیشتر عاشق خودتان و آنچه که هستید باشید. لباس هایی را که به شما حس خوب میدهند یپوشید. حتی اگر دیگران از آن خوششان نمی آید. این شمایید که باید عاشق خودتان باشید.

اعتماد بنفستان را بالا ببرید. سعی کنید بلند و رسا صحبت کنید. خجالتی نباشید. شما هم در کارهایتان خطا دارید و این هیچ ایرادی ندارد. بگذارید هرچند وقتی یک بار به اشتباهات خنده دارتان بخندید. حتی گاهی خودتان ایرادهایتان را به زبان بیاورید.

داشتن اعتماد بنفس بالا و عاشق خود بودن به معنی بی نقص بودن نیست. داشتن نقص شما را به یک انسان تبدیل میکند. مطمئن باشید اگر خودتان را دوست بدارید میتوان به راحتی  مردان را جذب خود کرد. و ازدواج موفق ای را تجربه کرد.

این را بدانید که عاشق خود بودن و اعتماد بنفس بالا امری کاملا مثبت و میتواند راه جذب یک پسر باشد. اما این موضوع کاملا با خودشیفتگی متفاوت است.خود شیفتگی یک اختلال روانشناسی است. که به دور شدن تمام اطرافیان از شما می انجامد.

فرد خودشیفته حتی ممکن است رابطه عاشقانه و یا ازدواج خود را از دست بدهد. پس برای این افراد باید راه های درمان خودشیفتگی را در نظر گرفت. و برای برگرداندن عشق قبلیشان از راه های بازگشت عشق و nlp و سپس از راه های درمان خود شیفتگی استفاده کرد.

ترفند های جذب پسر مورد علاقه

راه های جذب پسر مورد علاقه
راه های جذب پسر مورد علاقه

یکی از ترفند های جذب پسر مورد علاقه دلبری کردن است. اگر میخوهید بدانید “چگونه دلبری کنیم برای پسر” باید مقاله مربوط به آن را بخوانید. ما در اینجا خلاصه ای از مقاله دلبری کردن برای تور کردن یک پسر را برایتان آورده ایم.

برای آنکه پسر مورد علاقه مان را شیفته خود کنیم دو نکته مهم وجود دارد. اول از همه داشتن ویژگی های زنانه. مثل عطوفت و احساسات لطیف، و دوم رفیق بودن برای مرد مورد علاقه تان. برای تسخیر قلب یک پسر باید رفیق او باشید و در عین حال ویژگی های زنانه تان را از دست ندهید.

داشتن ویژگی های زنانه

داشتن ویژگی های زنانه یعنی داشتن عطوفت و احساسات لطیف. زنان گاها فکر میکنند نشن دادن احساساتشان به دیگران، آنها را لوس نشان میدهد. اما این را بدانید که احساسات شما موهبتی است که در وجود زن قرار دارد. و عامل وابسته کردن مرد به خود است.

داشتن ویژگی های زنانه کاملا با لوس بودن، نیازمند بودن و وابسه بودن متفاوت است. اتفاقا برای آنکه پسر ها را به خصوص پسر های مغرور را عاشق خود کنیم لازم است زنانگی داشته باشیم. برایتان با یک مثال توضیح میدهم.

فرض کنید شما با پسر مورد علاقه تان در خیابان قدم میزنید. یک گنجشک را در حال مرگ روی زمین میبینید. گر شما زنی وابسته و لوس باشید، صرفا با سر و صدا و درخواست از مرد یا مردان اطرافتان میخواهید که آن گنجشک را نجات دهند. این نشان دهنده نیازمندی و وابستگی شماست.

اما اگر در شرایط مذکور شما سعی کنید پرنده را خودتان بردارید و از آن تا بهبودی اش نگه داری کنید، نشان دهنده احساسات و عواطف شماست. و شما را به زنی جذاب تبدیل میکند.

مثال مذکور بدان معنی نیست که هیچگاه از مردان برای کار هایتان کمک نگیرید. بلکه سعی کنید در صورت نیاز مستقل عمل کنید. و منتظر یک مرد برای حمایت کردنتان نباشید. زیرا شما به عنوان یک زن میتوانید خودتان و احساساتتان را مدیریت کنید.

نکته :

اگر در فضای مجازی با پسر مورد علاقه خود آشنا شده اید و میخواهید راه های جذب پسر مورد علاقه در فضای مجازی را بدانید، مقاله مربوط به چگونه یک پسر را در فضای مجازی عاشق خود کنم را بخوانید.

برای جذب پسر مورد علاقه تان رفیق او باشید

بلره همانطور که گفته شد برای جذب پسر مورد علاقه تان لازم است رفیق او باشید. اگر هنوز با او ارتباط عاشقانه ای برقرار نکرده اید، این کار راحت تر است.

یک دوست هیچگاه رفیقش را برای انجام کاری دعوا نمیکند. بلکه او را راهنمایی میکند. و کمکش میکند تا مشکل را حلکند. هیچ دوستی دیگری را کنترل نمیکند.

اگر خیلی باهم صمیمی باشند حتما به هم میگویند که کجا میروند و کجا نمیروند. چرا میروند، با چه کسی و چه زمانی. اما کسی دیگری را کنترل نمیکند. همه چیز فقط در حد پیشنهاد است.

هیچ دوستی به خودش این حق را نمیدهد که درباره ی خانواده دیگری بد بگوید. یا با آنها بد رفتاری کند. حتی اگر پدر یا مادر دوستش او را ناراحت کرده باشد. دوست صمیمی حتما کوتاه می آید.

پس برای آنکه بتوانیم برای یک مرد دست نیافتنی و جذاب باشیم لازم است برای او کاملا مثل بهترین دوستش رفتار کنیم. همانطور که گفته شد ویژگی های زنانه و رفیق بودن باید مکمل هم باشند.

یعنی برای آنکه مثل دوست برای مرد مورد علاقه تان باشید لازم نیست ویژگی های زنانه تان را کنار بگذارید. بلکه درکنار لطافت، عطوفت و استقلال باید مثل دوست برای جذب پسر مورد علاقه تان رفتار کنید.

این دو راهکار بخصوص برای جذب پسر های خجالتی بسیار کار ساز است. چرا که به او اعتما بنفس و جرئت صحبت کردن و به اشتراک گذاشتن احساساتش را میدهید.

راه جذب مردان

راه های جذب پسر مورد علاقه
راه های جذب پسر مورد علاقه

با استفاده از تمامی راه های بالا میتوان یک رابطه مرده را دوباره زنده کرد. و مرد را به رابطه برگرداند. در ادامه دو نکته مهم را که پیش از این نیز درباره ی برگرداندن مرد به رابطه گفته ایم را تکرار میکنیم.

دو نکته بسیار مهم برای ایجاد اعتماد دوباره در رابطه و بازگشت عشق داشتن گذشت و محبت در رابطه است. این دو اکسیر بازگرداندن عشق است. که از دعای بازگشت عشق به مراتب بیشتر اثر میکند.

گذشت داشته باشید

گذشت به این معناست که اگر همسر یا دوست پسرتان در حقتان بدی کرده است، از اشتباه او بگذرید. مدام آن را تکرار نکنید. و به اصطلاح سعی نکنید به او سرکوفت بزنید.

اولا با سرکوفت زدن مدام به او انرژی منفی القا میکنید. این انرژی منفی بیشتر او را به سمت انجام کار های ناشایست میکشاند. ثانیا اگر تصمیم گرفته اید او را ببخشید و درکنارش بمانید، پس سرکوفت زدن برای چه؟ گذشت داشته باشید.

محبت داشته باشید

اگر او با شما چندان مهربان نیست. اگر زباد به شما عشق نمی ورزد، عیبی ندارد. همانطور که پیش از این نیز گفتیم، شما باید مستقل باشید. زنان مظهر استقلال و زایندگی اند. پس شما محبت را به او نشان دهید.

محبت دقیقا به همین معناست. اینکه حتی اگر پاسخی درمقابل علاقه تان دریافت نکردید، بازهم این کار را ادامه دهید. البته تا جایی که به شما حس بدی ندهد. محبت کردن را ادامه دهید، مطمن باشید زندگیتان متحول میشود. و میتوانید فکر مرد مورد علاقه را به خود مشغول کنید.

؛؛؛شما میتوانید از طریق تلگرام و واتس آپ به صورت رایگان با تیم روانشناسی سربرگ تازه در ارتباط باشید و سوالات خودتان را بپرسید. ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات شما همراهان عزیز سربرگ تازه هستیم؛؛

۰۲۱۹۱۳۰۵۰۵۹

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید