مقالات پیشنهادی

راه های برگرداندن معشوق- راه های برگرداندن معشوق در زمان کوتاه

راه حل های بازگشت عشق از دور

راه های برگرداندن معشوق از راه دور

بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور، اگر از طریق جستجو در اینترنت برای راه های برگرداندن معشوق به این صفحه هدایت شدید قطعا شما جز اشخاصی هستید که به دلایلی در رابطه عاطفی خودشون دچار مشکل شدن و برای برگرداندن معشوق خود به دنبال بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور هستن.

کتاب بازگشت به عشق

شما میتونید با مشاهده این کلیپ آموزشی مراحل بازگشت عشق را یاد بگیرید و سپس در انتهای این مطلب روی لینک دانلود کتاب بازگشت عشق کلیک کنید و کتاب را هم دریافت کنید.

کتاب بازگشت به عشق برای ازدواج نوشته حسین رجب پور، این کتاب به کنترل احساسات، کنترل هوش هیجانی شما کمک می کنه کتاب بازگشت به عشق به شما کمک میکنه دید روشنی به رابطه خودتون داشته باشید، که آیا عشقی که قصد برگرداندن آن را با کمک کتاب بازگشت به عشق دارید فرد مناسبی هست و یا صرفا بخاطر وابستگی های کورکورانه و ضعف های احساسی میخواهید این فرد را برگردانید. وقتی این مرحله را انجام بدید میتوانید وابستگی و ضعف خود رو کنترل کنید و این کار به شما کمک میکنه تا کار های درست و تکنیک های کتاب رو انجام بدید و دیگر اشتباهی مرتکب نشید. در کتاب بازگشت به عشق شما با مفهوم ناخودآگاه آشنا میشوید و ریشه های روانی عشق و وابستگی رو بهتر میشناید و این مهارت کمک میکنه شما بتونید هر کسی رو وابسته خودتون بکنید.

این کتاب به آموزش تکنیک های NLP عشق، تکنیک های نفوذ به ضمیر ناخودآگاه، تکنیک های برنامه ریزی عصبی کلامی، قانون جذب عشق، تکنیک های روانکاوی، تکنیک های ایجاد احساس عشق، ایجاد حسادت، کنجکاوی و ترس، میپردازد. با کمک کتاب بازگشت به عشق برای هدف ازدواج شما مهارت های ارتباطی، فن بیان، زبان بدن و تحلیل رفتار طرف مقابل رو یاد میگیرید.

قبل از پرداختن به بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور یکی از نکات مهم مهارت های ارتباطی است که باید آموزش ببینید. اما مهم ترین این مهارت های ارتباطی در راه های برگرداندن معشوق  کنترل هوش هیجانی است، هوش هیجانی به توانایی کنترل هیجانات در لحظه های مختلف گفته می شود. برای استفاده بهینه از راه های برگرداندن معشوق خود به رابطه از دست رفته در هنگام اجرای مراحلی که در ادامه عرض می کنم باید هوش هیجانی بالایی داشته باشید. و به هیچ عنوان در مراحل راه های برگرداندن معشوق کنترل خود را ازدست ندهید و احساسی رفتار نکنید تا در راه های برگرداندن معشوق از راه دور موفق شوید.

آیا بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور که به ذهن ما میرسد درست است؟

غریزه به ما می گوید بهترین راه های برگرداندن معشوق از راه دور این است که به او بفهمانیم که چقدر او را دوست داریم، باید معشوق خود را آگاه کنیم که بدون او زندگی برای ما دشوار است. غریزه انسان احساس و باوری را بوجود می آورد که باعث آرامشش خاطر شخص شود.

غریزه این باور را شکل می دهد که اگر برای او تلاش کنی اگر معشوق خود را مطلع کنیم که تا چه حدی عاشق او هستیم حتما معشوق ما به رابطه باز خواهد گشت.

بیاید چند سوال از خودتان بپرسید و در جواب این سوال ها با خود صادق باشید. شاید با این کار متوجه شدید تمام راه های برگرداندن معشوق صحیح نیستن و باعث نمی شوند ما مجدد به معشوق خود دست پیدا کنیم.

۱٫آیا قبلا یه معشوق خود نگفتید چقدر اورا دوست دارید؟

۲٫آیا پیش از این هر کاری که از دستتان برمی آمد برای معشوق خود نمی کردید؟

۳٫آیا شما در طول رابطه عاطفی با معشوق جوری نبودید که او بداند شما بسیار وابسته او هستید و بدون او سختی خواهید کشید؟

اگر با خود صادق باشید می بینید که تمام این کارها را برای معشوق خود انجام دادید و معشوق شما نیز از این موضوع اطلاع کامل دارد. حالا این سوال مطرح می شود اگر معشوقمان می داند که چقدر او را دوست داریم و زندگی برای ما بدون او سخت است چرا از من جدا شد و یا چرا برنمی گردد تا به این درد و رنج پایان دهد.

 راه های برگرداندن معشوق و غریزه

همه انسان ها قطعا بی حد عاشق معشوق خود هستن و کثر افراد برای معشوق خود هر کاری می کنند حتی او را به خود ترجیح می دهند الویت اولشان عشقشان است، شاید شما هم در چنین رابطه ای بودید. اما نکته ای که وجود دارد این احساس فقط زمانی برقرار است که طرف مقابل از رابطه سرد نشده باشد، وقتی به دلایل مختلف یکی از طرفین رابطه دیگر احساس قبل را ندارند و این رابطه عاطفی آن احساس امنیت سابق را ندارد قطعا دیگر مثل قبل الویت اول طرف مقابل نخواهد بود. با اینکه تمام عشقشان از بین نمی رود و هنوز طرف مقابل را دوست دارن اما خود را فدای راحتی عشقشان نمی کنند بنابراین رابطه را ترک می کنند. شاید اگر شما هم در این شرایط قرار بگیرید همین کار را بکنید.

پس دیگر مدام از خود نپرسید چرا رفت، چرا منو تنها گذاشت اگر دوستم نداشت چرا با من بود. اگر میخواست روزی برود چرا گفت عاشق من هست. طرف مقابل شما حتما دلیلی برای این تصمیم دارد. شما باید این دلیل را پیدا کنید و مشکل رابطه خود را ریشه یابی کنید.

راه های برگرداندن معشوق

بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور

پس تا اینجا فهمیدیم که انجام کارها بصورت غریزی باعث برگرداندن معشوق نخواهد شد. تصمیم داریم در ادامه شما را باچند کار دیگر که نباید انجام بدید برگردانیم. این مقاله به شما کمک میکند که خطاها را با راه های برگرداندن معشوق از راه دور اشتباه نگیرید.

۱٫تماس گرفتن و پیام دادن بصورت مکرر

قطعا شما با این نگرش به موضوع نگاه می کنید که اگر با او تماس نگیرم و همیشه وجود خود را اثبات نکنم عشقم من را فراموش خواهد کرد. اما از تماس های مدام و پیام های مکرر فقط یک چیز نصیب شما می شود (پیام ها و تماس های بی پاسخ) دلیل این اتفاق این است که وقتی طرف مقابل شما با این حجم از تماس و پیام روبرو می شود نسبت به شما یک احساس منفی پیدا می کند. وقتی شما مدام این احساس را افزایش می دهید مانند یک نیروی گریز از مرکز عمل می کنید و بیشتر باعث دورشدن عشق خود می شوید.

۲٫التماس کردن و ایجاد ترحم و دلسوزی

غریزه شما بر این موضوع پافشاری دارد که اگر طرف مقابل حس و حال بد من را ببیند دلش برایم خواهد سوخت، من با این کار می توانم او را برگردانم و قطعا برمی گردد تا من را از این حال نجات دهد، در صورت انجام این اشتباه دو حالت رخ می دهد عشقتان شما را فردی ضعیف و بدون ارزش قلمداد می کند یا نهایتا بخاطر دلسوزی به رابطه باز می گردد، که امکانش بسیار کم است، اما اگر این تفاق افتاد و شما موفق شدید در نظر داشته باشید طرف مقابلتان تا حدی می تواند به دلیل دلسوزی در یک رابطه اجباری بماند و این رابطه دوامی نخواهد داشت جدای از ان رابطه ای که بر اساس دلسوزی باشد هیچ ثمری نخواهد داشت.

۳٫در همه حالت در دسترس بودن

اینکه ما همیشه در دسترس باشیم شاید از نظرمان کار درستی باشد. با خود می گوید با این کار می توانم اور را برگردانم ولی نتیجه عکس دارد. به احتمال زیاد اینکار را انجام دادید ولی نتیجه ای نگرفتید، مانند ک غلام و برده عمل کردن باعث می شود استقلال شخصیتی خود را از دست بدهیم و نه تنها کمکی به برگرداندن عشق قبلی نمی کند بلکه از ما یک ابزار بی اهمیت خواهد ساخت.

۴٫ابراز احساسات

در روز بارها به او بگویم که چقدر عاشقش هستم خب نتیجه چیست؟ آیا او از احساس قلبتان بی خبر است؟ اینکه مدام در گوشش با پیام و از طریق دوستان بگویم عاشق هستیم فقط و فقط خود را شخصی ضعیف و بدون عزت نفس نشان داده ایم.

۵٫نگرانی راجب اینکه عشقم با کس دیگری آشنا شود

احتمال بروز این اتفاق هست، شخصی که در یک رابطه است بعد از جدایی حداقل به ۶ ماه زمان نیاز دارد تا وارد یک رابطه جدید بشود اگر زودتر از این مدت رابطه جدیدی را شروع کنند قطعا دچار مشکل خواهد شد. زیرا این رابطه قطعا واکنشی خواهد بود و دوام زیادی نخواهد داشت، بعد از جدای خلاء هایی بوجود خواهد آمد اگر طرف شما برای پر کردن این خلاء های عاطفی با شخص دیگری وارد رابطه بشود نباید زیاد نگران باشید در واقع این موضوع کاملا هم بد نیست!

۶٫تهدید کردن

وقتی رابطه خود را از دست رفته می بینید و التماس و اصرار بی فایده بوده با خود می گوید باید تهدیدش کنم تا برگردد تنها راه همین است، اما تنها اتفاقی که با این کار روی می دهد از بین رفتن اعتماد عشقتان به شماست.

۷٫توهم توطئه

بجای اینکه مشکلات رابطه خود را بشناسید فقط در این تصور فرو می روید که دیگران تحمل خوشبختی و رابطه زیبای شما را نداشتند، پس به همین دلیل رابطه شما را برهم زدن اما اگر کمی احساسات را کنار بگذارید و عقلانی فکر کنید دشمنی نخواهید دید.

این اقدام ها شاید از نظر شما نتیجه بخش باشد اما من شما را به کمی تفکر روی این ۶ عمل دعوت می کنم. احساس خود را کنار بگذارید با چشم باز نگاه کنید و کمی برسی کنید متوجه خواهید شد که وقتی تصمیم به انجام این کار ها داشتید تماما غریزه شما ذهنتان را کنترل می کرد چون احساس نا امیدی و ضعف شما را فرا گرفته بود و به اشتباه فکر می کردید راه های برگرداندن معشوق از راه دور را پیدا کردید.

دلیل دوری از این اشتباهات بسیار ساده است. انجام این نوع از اشتباهات باعث تخریب شخصیت شما میشود و دیدی که عشقتان به شما داشته کاملا ازبین می رود و شما را فردی بی ارزش و ضعیف خواهد دید. با انجام این اشتباهات یک قانون ساده شامل حال شما می شود هرچه خود را محتاج تر نشان بدهید کم ارزش تر می شوید. انسان ها دوست دارن با اشخاص با ارزش باشن نه با کسی که از خود آن ها ضعیف تر باشد.

راه های برگرداندن معشوق بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور

بهترین راه های برگرداندن معشوق

به هیچ عنوان غریزی عمل نکنید اگر عشقتان بهانه ای میاورد اگر بحثی پیش می کشد اگر اتفاقی رخ می دهد مراقب اعمال خود باشید شما با اعمالتان سنجیده می شوید. از دست دادن کنترل دقیقا برعکس راه های برگرداندن معشوق از راه دور است. یکی از تکنیک های جذب عشق از راه دور استفاده از قانون جذب عشق است.

مدتی را قطع ارتباط کامل کنید. نیاز نیست پیام بدید و یا تماس بگیرید و بگوید که تصمیم گرفتید جدا بشوید یا مدتی دور باشید بدون هیچ حرفی قطع ارتباط کنید. دلیل این کار چیست؟ کاملا ساده است از نظر روانشناسی وقتی انسان به شخصی یا چیزی احساس منفی پیدا کرده باشد اگر آن فرد یا آن شخص در کنار او باشد این احساس منفی افزایش پیدا می کند پس فاصله بگیرید.

همان گونه که شما خودتان هم خوب می دانید و در زندگی خود کاملا این مسئله را تجربه کردید دوری از هر چیزی باعث ایجاد خلاء میشود و انسان نبود آن را احساس می کند. پس هدف ما از قطع ارتباط چیست؟ ازبین رفتن احساست منفی و ایجاد خلاء

راه های برگرداندن معشوق بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور
راه های برگرداندن معشوق بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور

راه های برگرداندن معشوق در مرحله بعد

بعد از قطع ارتباط باید توجه طرف مقابل را بصورت غیر مستقیم جلب کنیم، چطور اینکار را بکنیم؟ باید خدمت شما عرض کنم برای جلب توجه ایجاد کردن راه های زیادی وجود دارد که باید در مسیر برگشت دوباره به رابطه از آن استفاده کنید که بصورت مختصر به چند نمونه اشاره میکنم.

افزایش اعتماد بنفس

افزایش امتیازات

ایجاد احساس عشق

کنجکاوی

ایجاد حساسیت

ایجاد حسادت

برای مهارت پیدا کردن در راه های برگرداندن معشوق از راه دور به چه چیزی نیاز داریم؟

برای رسیدن به هدف خود که راه های برگرداندن معشوق از راه دورر است باید مهارت هایی را که در آن مشکل داریم و مهارت هایی که نیاز به تقویت دارن را بشناسیم و آن ها را بهبود دهیم مانند:

مهارت های ارتباطی

تکنیک های نفوذ به ناخودآگاه

برنامه ریزی ناخود آگاه دیگران

نحوه برقراری ارتباط مستقیم و غیر مستقیم

ایجاد جذابیت برای طرف مقابل و سایرین

مهارت های مطیع کردن

مهارت های ایجاد بازخورد مناسب

این مهارت ها تکنیک ها در جهان امروز با نام ان ال پی شناخته می شوند، ان ال پی علم برنامه ریزی عصبی کلامی است که به ما کمک می کند روابط اجتماعی عاطفی و شغلی بالایی را بدست بیاوریم و تبدیل به یک فرد موفق در زندگی خود بشویم. ان ال پی تکنیک رفتار و بروز بهترین واکنش در شرایط مختلف است، با رعایت اصول ان ال پی می توانید بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور را استفاده کنید. نکته مهم برای موفقیت در راه های برگرداندن معشوق قطع ارتباط در شرایط منفی رابطه است، ادامه به اصرار و ارتباط نه تنها باعث نمی شود شما معشوقتان را برگردانید بلکه مانع بزرگی برای بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور به رابطه خواهد بود.

کتاب بازگشت به عشق

یک فرد موفق هوش هیجانی بالایی دارد، یک شخص رو به پیشرفت مهارت های ارتباطی قوی دارد. میداند کجا باید صبر کرد، کی باید حرف زد، قبل از حرف زدن و عمل کردن همه چیز را میسنجد. یک شخص موفق احساسات خود را کنترل می کند، توانایی یادگیری خوبی دارد، عقل و مهارت خود را بالاتر از خرافات و احساساتش قرار میدهد برای همین از هر مشکلی پیروز خارج میشود. راه برگرداندن یک شخص صرفا تکیه به تلاش های غریزی نخواهد بود. برای موفقیت صد در صد در مراحل ترمیم عشق و یا جذب عشق شما نیاز به علم و تکنیک های روز دارید که با جهان امروزی هماهنگ باشد، در  دانلود کتاب بازگشت به عشق حسین رجب پور تکنیک های ان ال پی، تکنیک های روانکاوی، مهارت های ارتباطی، تکنیک های متقاعد سازی مرحله ای و تکنیک های نفوذ به ناخودآگاه به همراه قانون جذب بیان شده است که میتواند تاثیر بسیار زیاد و چشمگیری روی روابط شکست خورده بذارد.

برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند.

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

 

مقالات مرتبط:                              ارتباط با ما

اعتماد بنفس چیست؟

ضمیر ناخودآگاه چیست؟

زبان بدن در افراد عاشق

صفحه اصلی

سربرگ تازه یک سایت خسته کننده و بی هدف نیست، سربرگ تازه یک سایت تخصصی در زمینه ان ال پی و قانون جذب می باشد. من حسین رجب پور نویسنده مقالات سایت و محقق در زمینه قانون جذب و ان ال پی هستم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫26 نظرها

 1. سلام دکتر رجب پور پیروز پاینده باشید. مزاحم شدم برای راهنمایی دوست دختر من همش بهم خیانت می کنه نمی دونم چرا من که براش کم نمی ذارم خرجش می کنم محبت می کنم براش وقت میذارم اما سه بار تا حالا خیانت کرده آخه چرا

  1. انسان ها برای خیانت به طرف مقابل خود دلایلی ناخودآگاه دارند، دلایل آنها برطرف نشدن نیاز های ناخودآگاهشان است، این نیاز ها اصلی ترین دلایل وابستگی انسان به عشقش است. بعضی افراد زمانی که نیاز های ناخودآگاه خود را برطرف نشده می بینند دست به خیانت می زنند. اما از طرفی بعضی از انسان ها دچار اعتیاد به عشق و یا اعتیاد به رابطه جنسی هستند. ریشه این اعتیاد نیز به ناخودآگاه برمیگردد و یکی از دلایل شکل گیری این اعتیاد، ضعف های روحی و روانی فرد است که سعی می کند با برقراری ارتباط های متعدد این خلاء ها را پر کند.

 2. چطوری میشه یک نفر رو از راه دور برگردوند؟ آقای رجب پور من شنیدم این قانون جذب برای جذب یک شخص خاص فایده نداره خودمم نمی تونم قبولش کنم بزرگ ترین مشکل من و سوال من الان راجب همین مقاله شما یعنی بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دوره آخه چطوری ما اصلا هم دیگه رو نمی بینیم هیچ دوست مشترکی نداریم جواب تماس هام رو هم نمی ده

  1. ۹۹ درصد افراد وقتی رابطه تمام میشود با طرف مقابل خود هیچ ارتباطی ندارند و این طبیعت رابطه دوستی است فقط درصد کمی هستند که طرف مقابلشان اقوام همکار یا همکلاسی آنها هست ولی این نبود ارتباط هیچ مشکلی بوجود نخواهد آورد چون در دوره ها روش جذب غیر مستقیم غیر کلامی آموزش داده میشود با تکیه بر ان ال پی، جذب، نظریه شش درجه، نظریه اثر پروانی. این موارد این امکان را به شما میدهد که بصورت غیر مستقیم شخص را تحت تاثیر قرار بدهید و جذب کنید.

 3. سلام آقای دکتر رجب پور خسته نباشید راه کارتون عالی بود با همین چند تا توصیه ای که به من دادید تونستم عشقمو برگردونم. من به همه چیز هایی که گفتید عمل کردم اصلا شش اشتباه رو انجام ندادم همونطور که دستور داده بودید از نظریه ها استفاده کردم تا از راه دور به بهترین شکل عشقم رو برگردونم. ایشالله هر چی از خدا می خوایی بهت بده

  1. سلام عرض شد دوست عزیز. خواهش می کنم امیدوارم در تمام مراحل از مهارت های ارتباط و جذب قافل نشید دوست عزیز

 4. دستتون درد نکنه که بی چشم داشت وقت می ذارید هم این مقاله ها رو می نویسید هم جواب مردم رو می دید خدا قوت

 5. آقای رجب پور حرف هایی که راجب کلاسی شما میزنن راسته؟ من شنیدم خیلی ها موفق شدن با کمک مشاوره های شما عشقشون رو برگردونن حتی دوست صمیمی خودم. ولی بازم باورش سخته آخه از راه دور بدون ارتباط میشه؟!!!!!!

  1. روابط کاملا امکان بازگشت دارند اما بعضی روابط نیز قابل ترمیم نیستند روابطی که شخص ازدواج کرده باشد یا موضوعی بسیار مهم باعث جدایی شده باشد که بیش از تحمل انسان باشد. از راه دور می توان یک شخص را تحت تاثیر قرار دادم آن را جذب کرد اما نه با تفکر مثبت کلامات انگیزشی و کائنات چنین چیزی امکان پذیر نیست. اگر به عنوان مثال شخص برای همیشه از دسترس خارج شود و هیچ راه ارتباطی وجود نداشته باشد مثلا شماره تلفنی یا یک اکانت شبکه اجتماعی یا آدرسی و … غیره نباشد بازگشت غیر ممکن است اما اگر حتی یک شماره یا یک ای دی از طرف مقابلتون داشته باشید با کمک تکنیک های جذب از راه دور و ان ال پی بازگشت امکان پذیر است. تفات ان ال پی با جذب این است که در این تکنیک ها واقعیت گرایی وجود دارد این تکنیک های به شما مهارت های تاثیر گذاری نفوذ به ناخودآگاه ، ارتباط کلامی، ارتباط چشمی زبان بدن و … غیره را می آموزد ره برگشت این است نه اینکه با فکر کردن به عشقو تصور برگشت او را از راه دور باز گردانیم

   1. میخوام عشقم ازراه دوربرگرده حدودیک ماه ونیم هست ازهم جداشدیم چه طوری میتونم ازمقالتون استفاده کنم خیلی دلم واسش تنگ شده

    1. در پاسخ به آنا

     سلام عرض شد برای اطلاع از مراحل و تکنیک ها و دریافت مشاوره میتوانید به تیم پشتیبانی مشاوره سربرگ تازه در تلگرام یا واتس اپ پیام بدید و سوالات خود را بپرسید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

  2. بله دوست عزیز بازگشت به عشق از راه دور امکان پذیر است اما راه حل آن فقط مثبت فکر کردن نیست چون این کار هیچ ربطی به تاثیر روی دیگران ندارد برای بازگشت از راه دور باید از نظریه ها و مهارت های ارتباطی استفاده کنید

 6. سلام تو شرایط روحی بسیاااااار بدی هستم ب طور اتفاقی مطالب شما رو خوندم خیلی برام جالب بود دقیقا رابطه من چند ماه هست درگیر تلاطم و کشمش جدایی هست و من عین این شش راهکاری که نباید رو انجام دادم و الان متوجه شدم چرا اون بی هیچ دلیلی رفت و دیگه جوابمو نداد من تا الان داشتم اشتباه میرفتم الان ب شدت مشتاقم که راه کارهای جذب از راه دور یاد بگیرم و عشقم رو برگردونم

  1. در پاسخ به رز
   سلام عرض شد برای آموزش و استفاده از مراحل بازگشت عشق میتوانید بصورت رایگان به تیم پشتیبانی سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

  2. سلام بنده با دختری ک الان ۱۸ سال سن دارن ی سال دوست بودم و نیت درست و راست بوده است ..منم چن سال از ایشون بزرگترم الان حدود ده ماه میگذره گارسون منو بلاک کردن نمیدونم الان با کسي هست يا ن ولی مشکوکه اما مطمعبن نيستم آیا راه هایی هست و این روش راه دور برمن جواب میده

   1. دلیل هاشون بعضی هاش نسبتا عجیب بود ایشون در تهران و بنده شمال هستم راهموون دور بود ولی رابطه خوبی داشتیم و همدیگرو میدیدم آیا میشه کاری کرد ?

    1. در پاسخ به محسن ولی بیگی
     سلام عرض شد. عزیزم برای مشخص شدن وضعیت شما نیاز هست یکسری سوالات رو پاسخ بدید میتوانید در تلگرام یا واتس آپ به تیم مشاوره سربرگ تازه پیام ارسال کنید و سوالاتتون رو بپرسید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 7. سلام من سه ساله با یه آقایی هستم قبلا ب دلایل سادگی و بچگانه با کس دیگه هم ب صورت دوست اجتماعی گقت و گو میکردم که عشقم این موضوع رو فهمید و حساس شد و بعد از اون دائم به من شک داره همش باید بهشون جواب پس بدم طوری شده ک تو این سه سال همش تماس تصویری داریم بارها منو خورد کرده سرکوفت زده تنبیه کرده با جدایی تهدید کرده اشک من رو درآورده ولی بدون من هم نمیتونه طاقت بیاره خیلی هم از لحاظ اعصاب ضعیفه وقتی جدا میشد من گریه میکردم و التماس که نره و خیلی ام حسود هستن ایشون تا به امشب که برا کار رفته بودم جایی بهم گفت باید تماس تصویری بگیری و من دیگه صبرم تموم شد احساس کردم غرورم داره له میشه بهشون گفتم اصلا امکان نداره تو با این رفتارت خستم کردی و اون گفت اگر تماس نگیری من میرم برای همیشه و من گفتم باشه مشکلی نیست چندین بار تکرار کرد و من گفتم باشه برو بعد قطع کرد پیام داد که دیگه همه چی تموم شد و منو از همه جا بلاک هم کرد و من برای اولین بار نه خواهش کردم نه التماس… میدونم برمیگرده اما میخوام اینبار همه چیز برعکس بشه میخوام قدر منو بدونه میخوام درست حسابی برگرده… راستی من و ایشون ۱۲ سال تفاوت سنی داریم ایشون ۳۸ سالشونه من ۲۶ لطفا راهنماییم کنید

  1. در پاسخ به فاطمه افضل
   سلام عرض شد دوست من خب کاری که شما انجام دادید واقعا خیانت تلقی میشه و باعث شده که اعتماد طرف مقابلتون را از دست بدید نتیجه از دست رفتن اعتماد هم چیزی جز این شرایط نیست و باید رد صدد جبران آن و به دست آوردن اعتماد دوباره ایشان باشید ولی شما این موضوع را بسیار عقب انداختید. برای پرسش پاسخ میتوانید به تیم پشتیبانی از طریق تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 8. سلام آقای دکتر من با فردی ۴ سال رابطه داشتم و هی برای تعهد بهونه میاورد که من شرایط مالیم مساعد نیست نمیام و باید ۵ سال دیگم رابطه داشته باشیم و من رابطمو با اون شخص تموم کردم ۵ ماهه تا برگرده خودش اینم بگم من واقعا مطمئنم منو دوست داره اما واقعا شرایطش مساعد نیست چیکار کنم برگرده ؟۵ ماهه هیچ عکس العملی نشون نداده

  1. در پاسخ به Hadiiiiis
   یکی از اشتباهات بزرگی که باعث می شود یک رابطه دچار مشکل شود این است که مدت زمان رابطه ی دوستی بیش از ۶ ماه شود. هر رابطه ای باید حداقل بعد از ماه سوم به سمت هدف دار شدن پیش برود. وقتی این اتفاق نمی افتد و مدت زمان رابطه به یک سال یا چند سال می رسد باعث بروز مشکلی به نام یکنواختی می شود به صورتی که طرفین برای یک دیگر عادی می شوند و دیگر جذابیت سابق خود را برای طرف مقابل ندارند و جذابیت رابطه تبدیل به یک احساس عادی می شود. یک کوه را تصور کنید هر کوه نوردی به شدت علاقه دارد که به این کوه صعود کند ولی وقتی به هدف خود رسید دیگر این کوه آن جذابیت را ندارد.روابط هم دقیقا به همین شکل است وقتی مدت زمان رابطه زیاد می شود، وقتی دو طرف تمام احساسات و اتفاقات را تجربه می کنند از جذابیت رابطه کم می شود و دیگر شخص هیجانی برای ادامه رابطه یا هدف دار شدن رابطه ندارد.

   برای آموزش مراحل بازگشت به رابطه و ترغیب به ازدواج میتوانید به تیم روانشناسی سربرگ تازه در تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 9. سلام خسته نباشین آیا میشه رابطه ای نزدیک به یک سال هست تموم شده رو برگردوند .و اون رابطه یک رابطه عمیق و صمیمی بالای یک سال بوده باشد و این که بلاک باشیم چطور میتوان این کار را انجام داد ?

  1. در پاسخ به بابک
   سلام عرض شد عزیزم بستگی به شرایط داره که آیا ایشون در رابطه با کسی هستند میزان احساس در رابطه شما چقدر بوده و شرایط به چه صورت هست. برای دریافت مشاوره میتوانید به تیم مشاوره روانشناسی سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید