مقالات پیشنهادی

راه های برگرداندن عشق از دست رفته

راه های برگرداندن عشق از دست رفته

راه های برگرداندن عشق از دست رفته کدامند؟ مقالات زیادی در قالب راه های برگرداندن عشق از دست رفته راه های بازگرداندن عشق از دست رفته راه های برگرداندن دوست دختر راه های بازگرداندن دوست پسر راه های برگرداندن معشوق راه های بازگرداندن معشوق راه های برگرداندن عشق و در این مقالات  راه های مختلفی برای برگرداندن عشق از دست رفته وجود دارد اما آیا تمام راه های برگرداندن عشق از دست رفته به نتیجه دلخواه ختم خواهد شد؟ افراد زیادی در جستوجی سوالی دیگر نیز هستند اینکه آیا پسری که رفته برمی گرده؟ اکثر افراد وقتی با نیاز به راه های برگرداندن عشق از دست رفته مواجه میشوند غریزه خود را دنبال میکنند و بدون آنکه توجه خود را به نکات حساس راه های برگرداندن عشق از دست رفته جمع کنند سعی میکنند به هر طریقی که شده در راه های برگرداندن عشق از دست رفته موفقیت کسب کنند.

عشقم رفته می خوام برگرده چطوری عشقم رو برگردونم
عشقم رفته می خوام برگرده چطوری عشقم رو برگردونم

اما همانطور که ما در زندگی روزانه و شخصی خود تجربه کردیم هیچ کار و هدفی بدون اطلاع داشتن از راه های درست و برنامه ریزی به موفقیت ختم نخواهد شد پس این موضوع هم دور از اندیشه نیست که بدون آگاهی از صحیح ترین راه های برگرداندن عشق از دست رفته ما نمیتوانیم عشق از دست رفته خود را برگردانیم.

موسسه سربرگ تازه کاملا متفاوت از هرآنچه تا کنون مطالعه کرده اید قدم برمیدارد، این موسسه بصورت کاملا تخصصی و در نشر مقالات و آموزش راه های برگرداندن عشق از دست رفته مهارت های کافی و ارزشی را در اختیار شما قرار میدهد.

 

راه های برگرداندن عشق از دست رفته چیست؟

اجازه بدهید قبل از برسی کامل راه های برگرداندن عشق از دست رفته مواردی با اهمیت را که پیش نیاز موفقیت در راه های برگرداندن عشق از دست رفته هستند را برسی کنیم تا موفقیت در کسب راه های برگرداندن عشق از دست رفته به بهترین شکل در اختیار شما قرار گیرد.

راه های برگرداندن عشق از دست رفته طلسم دعا، یا قانون جذب و فقط مثبت فکر کردن نیست. راه های برگرداندن عشق از دست رفته تکنیک های روانشناسی هستند که باید از آنها برای ترمیم رابطه و برگرداندن رابطه از دست رفته استفاده کرد. انسان ها بی دلیل عاشق یکدیگر نمی شوند، ناخودآگاه انسان ها طی یک برنامه ریزی و ایجاد یکسری احساسات عاشق یک فرد می شود، بنابر این برای برگرداندن یک رابطه از دست رفته شما باید با تکنیک های روانشناسی آشنا باشید تا در این راه های سخت موفق بشید.

راه های برگرداندن عشق از دست رفته
راه های برگرداندن عشق از دست رفته

برگرداندن عشق از دست رفته در ۳۰ روز

اولین چیزی که از راه های برگرداندن یک عشق رفته باید بدانید این است که اصلا چرا معشوق شما از رابطه رفته است، شناسایی دلایل ترک رابطه اولین و مهم ترین بخش از راه های برگرداندن عشق است که حتما باید انجام شود. هر رابطه ای دلیل خاص خود را برای فروپاشی دارد که پرداختن به این دلایل غیر ممکن است چون هزاران دلیل را می توان عنوان کرد، از این رو ما قصد داریم اصلی ترین دلایل که زیرشاخه روانشناختی دارند را به شما معرفی کنیم، در واقع این دلایل هستند که اهمیت دارند به این دلایل، دلایل ناخودآگاه می گویند، یعنی ریشه اصلی مشکلات. حال اینکه عشق شما با چه دلیل خودآگاهی (دلیلی که برای جدایی بیان می شود) از رابطه رفته است در حاشیه قرار دارد.

 

اولین قدم از راه های برگرداندن عشق رفته

علم روانشناسی شش عامل اصلی را مسبب فروپاشی رابطه ها می داند که در ادامه آنها را برسی می کنیم

 

تنش

تنش های کوچک و بزرگی که در یک رابطه ایجاد می شوند بسیار خطرناک هستند، شاید شما با گذشت زمان یا با صحبت کردن این تنش ها را رفع کنید اما این اتفاقات ناگوار یک اثر از خود روی ناخودآگاه طرف مقابل شما می گذارد. به مرور زمان با تکرار این تنش ها و افزایش آنها یک احساس منفی در عشقتان ایجاد می شود، وقتی فردی در این شرایط قرار می گیرد ناخودآگاه از رابطه خسته شده و بدنبال رهایی از این مشکلات خواهد بود.

 

نیاز های ناخودآگاه

اصلی ترین دلیل وابستگی انسان ها به یکدیگر نیازها ناخودآگاه است، این نیاز ها با نیاز های خودآگاه  متفاوت هستند. مهم ترین این نیاز ها حمایت، احساس امنیت، تکیه گاه، دریافت اعتماد بنفس از شخص، برطرف شدن کمبود ها و عقده های حقارت است. به عنوان مثال شخصی را تصور کنید که در دوران کودکی ترس هایی را تجربه کرده مثلا رفتار بد پدر یا خیانت مادر یا ترسو بدون پدر خود حال وقتی در رابطه این شخص مجدد با این موارد منفی روبرو شود این رابطه را خلاف نیاز های ناخودآگاه خود می بینید زیرا کمبود های او برطرف نشده است.

 

معیار ها

رابطه ها براساس معیار ها شکل می گیرند معیار های مانند؛ معیار های ظاهری، مادی، اخلاق و جنسی. اما در ادامه رابطه معیار های دیگری وجود دارد که مربوط به ناخودآگاه است. مثلا احساساتی که برای فرد ایجاد می شود، اینکه سرنوشت این رابطه چیست، آیا ارتباط با این فرد باعث خوشحالی و آرامش است. وقتی این نوع از معیار ها در یک رابطه احساس نشود سرنوشت رابطه رو به جدایی خواهد بود.

 

اعتما به نفس

اعتماد به نفس اصلی ترین عنصر تشکیل دهنده ناخودآگاه است. اگر شما در رابطه اعتماد به نفس کافی نداشته باشد باعث می شوید که فردی کم ارزش باشید فردی که بودن با او مشکلاتی دارد، همچنین اعتماد به نفسی که به واسطه شما در طرف مقابل ایجاد می شود اهمیت بسیار زیادی دارد اگر معیاب شما به قدری باشد که مثلا در یک محیط باعث خجالت و یا کم شدن اعتماد به نفس عشقتان شوید ضربه محلکی به رابطه خود وارد کردید. و یا شما دلیلی باشید برای ازبین رفتن اعتماد به نفس طرف مقابلتان، این کار باعث بوجود آمدن عقده حقارت و ترک رابطه می شود.

 

القا

القا یعنی ایجاد احساس و تفکر در یک شخص به وسیله حرکات و سخنان ما، به عنوان مثال؛ وقتی ما به طرف مقابل خودمان جهت می دهیم باعث می شویم رفتار طرف مقابل باتوجه به ارتعاش هایی که خودمان صادر می کنیم شکل بگیرد. مثلا وقتی میگوییم تو من را دوست نداری، تو برای من وقت نمی گذاری، تو دیگر به من اهمیت نمی دهی، تو با فرد دیگری هستی و … در مرور زمان شما باعث می شوید در ناخود اگاهِ طرف مقابل تصویری جدید شکل بگیرد ( من اورا دوست ندارم، من برای او وقت ندارم، من لیاقت شخص بهتری را دارم ). این ارتعاش ها تاثیر خود را در مدت زمان نشان خواهد داد و ارتعاشی که شما ارسال کردید تبدیل به حس واقعی ایشان می شود. گاهی خود ما عامل اصلی بروز فاصله یا خیانت هستیم بی آنکه متوجه این موضوع شده باشیم.

 

الگو برداری ناخودآگاه

ناخودآگاه انسان منشاء تمام احساسات و ۹۸ درصد تصمیمات هر فردی است، اگر شما تصمیم به استفاده از راه های برگرداندن عشق از دست رفته گرفته اید این تصمیم توسط ناخودآگاه شما براساس نیاز و احساسات شما به عشقتان گرفته شده است. اگر عشق شما تصمیم به رفتن از رابطه دارد این تصمیم برپایه برنامه ریزی های ناخودآگاه او شکل گرفته. از این رو که ناخودآگاه انسان ها در طول یک رابطه و تحت تاثیر تمام المان ها مانند تنش ها احساسات ضعف ها کمبود ها تاثیر اطرافیان و … یک الگو نسبت به رابطه ترسیم می کند. این الگو سبب شکل گیری یک جهت در ناخودآگاه فرد می شود و در نتیجه عملی صورت می گیرد که فرد احساس می کند به آن نیاز دارد مثلا اتمام رابطه و ایجاد رابطه با یک فرد جدید.

راه های برگرداندن عشق از دست رفته
راه های برگرداندن عشق از دست رفته

راه های جدید برگرداندن

شاید واقعا شما مقصر خرابی رابطه خود نبودید. اما فقط مقصر بودن یا نبودن مهم نیست اگر شما تصمیم به برگرداندن عشق از دست رفته خود دارید باید کاری کنید که عشقتان به سمت شما جذب شود. در نتیجه شما باید هر گونه معایبی که در خود دارید شناسایی کنید و آنها را ازبین ببرید. زیرا این نکته ضروری است که طرف مقابل شما متوجه تغییر شما بشود.

 

مرحله اول راه های برگرداندن عشق از دست رفته

بعد از شناسایی دلایل زوال رابطه نوبت به راه های برگرداندن عشق از دست رفته می رسد. انسان ها در شرایط سخت دست به هرکاری می زنند تا به هدف خود برسند برگرداندن عشق رفته نیز یکی از همین شرایط است. غریزه ما باعث می شود هر چه در توان داریم بکار بگیریم تا عشق از دست رفته خود را به رابطه برگردانیم. اما این غریزه گاهی می تواند برای ما گران تمام شود و حتی بزرگ ترین مانع راه های برگرداندن عشق از دست رفته باشد. از این رو میخواهیم راجب شش اشتباه مشترک بین تمام انسان هایی که رابطه خود را از دست رفته دیده اند برسی کنیم.

 

تماس گرفتن و پیام دادن

این عمل اشتباه به واسطه دو عامل تکرار می شود، عامل اول احساس ضعف و دلتنگی در فرد است که بخاطر ترس از دست دادن عشق خود مدام با او تماس می گیرد و سعی می کند او را برگرداند، عامل دوم یک باور غلط است، این باور که اگر او نبود مرا احساس کند سریع تر من را فراموش می کند در نتیجه من باید با حضور کامل خود مانع این اتفاق شوم.

اما واقعیت چیز دیگری است عشق شما نسبت به شما احساس منفی دارد و این تماس ها باعث افزایش آن می شود و شما چیزی جز واکنش منفی را دریافت نخواهید کرد. اکثر افراد در مقابل تماس های زیاد و ارسال پیام های طولانی یک پاسخ کوتاه دریافت می کنند. هر چه سریع تر دست از این اشتباه بردارید.

 

ابراز علاقه

ابراز علاقه بعد از جدایی یا بعد از سرد شدن طرف مقابل باعث ترمیم رابطه نمی شود تنها دست آورد این عمل ضعیف و نیازمند دیده شدن شما خواهد بود چون هیچ کسی با این ابراز علاقه ها تحت تاثیر قرارنمی گیرد زیرا شخص بخاطر احساس خود تصمیم به جدایی دارد نه احساس شما.

 

جلب ترحم

افراد زیادی فکر می کنندکه اگر بتوانند دلسوزی طرف مقابل خود را بدست بیاورند می توانند او را به رابطه از دست رفته برگردانند اما این راه بسیار غلط است چون افراد ضعیف مورد ترحم قرار می گیرند. بیاید تصور کنیم این راه نتیجه داد و عشق از دست رفته شما بازگشت! تا چه زمانی عشقتان می تواند بخاطر ترحم و دلسوزی در رابطه ای بماند که به آن احساس مثبتی ندارد؟؟

 

در دسترس بودن

اینکه هر کاری عشقتان میخواهد انجام بدید برای او هدیه های مختلف بگیرید، تمام نیاز های او را برطرف کنید باعث ایجاد سندروم ارباب برده می شود و شما تبدیل به یک فرد دسترس و خدمتکار خواهید شد که قطعا هیچ کسی با برده خود روابط عاشقانه برقرار نمی کند.

 

تهدید کردن

افراد به دو صورت اقدام به این کار می کنند یا با تهدید کردن طرف مقابل یا با تهدید کردن در باره خود کشی یا این قبیل کارها. این نوع رفتار رفتاری بیمار گونه است که به طور جد بدترین اشتباهی است که یک فرد می تواند مرتکب شود.

 

ترس از شکل گیری رابطه جدید

این ترس باعث می شود بصورت غریزی دست به اشتباهتی بزنید که حتی ممکن است جبران ناپذیر باشد. بعد از اتمام یک رابطه حداقل به ۶ ماه زمان نیاز است تا شخص بتواند تمام کمبود ها و اثرات ناشی از جدایی را فراموش کند و به روال عادی برگردد. روابطی که زودتر از این زمان شکل بگیرد روابط واکنشی نام دارد و دوام زیادی ندارد زیرا این روابط بر اثر کمبود ها و احساست منفی شکل گرفته و پایه و اساس آن معیار های اصلیِ شخص نیست و صرفاً برای خارج شدن از حالات رو حی و برطرف کردن موقتی نیازها و کمبود ها است. به همین دلیل این روابط زودتر از روابط دیگر دچار فروپاشی خواهد شد.

اینکه طرف مقابل ما وارد یک رابطه شده حتی به آن بدی که شما فکر می کنید نیست و جالبی کار اینجاست که شما می توانید این موضوع را به عنوان یک موقعیت در نظر بگیرید. وقتی طرف مقابل حاضر به بازگشت به رابطه نیست تحت تاثیر قرار دادَنش کمی دشوار خواهد بود ولی وقتی وارد یک رابطه واکنشی شود قطعا در این رابطه دچار مشکل خواهد شد. بحث ها و مواردی پیش خواهد  آمد که باعث می شود یا به یاد شما بیفتد یا اینکه علائم ناراحتی خودشان را نشان بدهند. در این شرایط فرد شکننده و بسیار قابل نفوذ خواهد بود. تفاوتی ندارد این رابطه یک رابطه جدید باشد یا رابطه ای از گذشته، دلیل شکل گیری و نتیجه ی رابطه همان خواهد بود.

 

راه های برگرداندن عشق از دست رفته
راه های برگرداندن عشق از دست رفته

مرحله دوم از راه های برگرداندن عشق از دست رفته

تا اینجا با مقدمات راه های برگرداندن عشق از دست رفته آشنا شدید در ادامه برای بهره گیری از راه های برگرداندن عشق از دست رفته شما باید هوشمندانه تر عمل کنید، در مرحله دوم راه های برگرداندن عشق از دست رفته شما باید از قانون جذب عشق از دست رفته استفاده کنید.

قانون جذب باعث می شود شما یک قدم به برگرداند عشق رفته خود نزدیک شوید، با کمک قانون جذب عشق از دست رفته که مراحل خاصی دارد باعث افزایش امتیازات خود می شوید و همچنین عشقتان را ترغیب به بازگشت می کنید. آشنایی بیشتر با قانون جذب

 

مرحله سوم از راه های برگرداندن عشق از دست رفته

۹۹ درصد افراد وقتی رابطه آنها تمام میشود با طرف مقابل خود هیچ ارتباطی ندارند و این طبیعت رابطه دوستی است فقط درصد کمی هستند که طرف مقابلشان اقوام همکار یا همکلاسی آنها است ولی این نبود ارتباط هیچ مشکلی بوجود نخواهد آورد چون در دوره ها روش جذب غیر مستقیم غیر کلامی آموزش داده میشود با تکیه بر ان ال پی، جذب، نظریه شش درجه، نظریه اثر پروانی. این موارد این امکان را به شما میدهد که بصورت غیر مستقیم شخص را تحت تاثیر قرار بدهید و جذب کنید.

 

مرحله چهارم از راه های برگرداندن عشق از دست رفته

در مرحله چهارم از راه های برگرداندن عشق باید با استفاده از تکنیک های nlp عشق ناخودآگاه عشقتان را مجدد برنامه ریزی کنید تا احساسی که به شما دارند تغییر کند، باید کنجکاوی را در او ایجاد کنید باعث تحریک احساسات و ایجاد احساس عشق و حسادت شوید. شما باید با برنامه ریزی مجدد ناخودآگاه عشقتان او را در جهت اهداف خود پیش ببرید.

راه های برگرداندن عشق از دست رفته
راه های برگرداندن عشق از دست رفته

مرحله پنجم از راه های برگرداندن عشق از دست رفته

در مرحله چهارم از راه های برگرداندن عشق رفته شما باید متد ها برقراری ارتباط کلامی را آموزش ببینید متد هایی مانند؛ زبان بدن تاثیر گذار، ارتباط چشمی، نحوه صحیح پیام دادن، نحوه صحبت کردن، ادای درست کلمات برای جذاب بودن، نحوه صحبت کردن راجب خودتان، تاثیر گذاری روی ناخودآگاه شخص.

 

مرحله ششم از راه های برگرداندن عشق از دست رفته

در آخرین مرحله برگرداندن عشق رفته بعد از شکل گیری ارتباط مستقیم شما باید طرف مقابل خود را با کمک تکنیک های روانشاسی متقاعد به بازگشت کنید و کاری کنید تا خود فرد اشتیاق به بازگشت پیدا کند.

 

می توانید به شماره زیر از طریق تلگرام، واتس آپ پیام ارسال کنید. پاسخگویی در اسرع وقت انجام میگیرد.

پاسخگویی فقط به روش های زیر و از طریق این نرم افزار ها صورت می گیرد:

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

مقالات مرتبط:                              ارتباط با ما

تکنیک های nlp عشق

آیا پسری که رفته برمیگرده

اعتماد بنفس چیست؟

ضمیر ناخودآگاه چیست؟

زبان بدن در افراد عاشق

صفحه اصلی

لینک کانال تلگرام: sarbargetaze

سربرگ تازه یک سایت خسته کننده و بی هدف نیست، سربرگ تازه یک سایت تخصصی در زمینه ان ال پی و قانون جذب می باشد. من حسین رجب پور نویسنده مقالات سایت و محقق در زمینه قانون جذب و ان ال پی هستم.

پکیج بازگشت به عشق و ازدواج
برچسب ها

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

  1. عشق از دست رفته یه درد وحشتناکیه که فقط درمونش صبرو حوصله و حفظ آرامش خودته. واقعا سخته واقعااا اما استاد واقعا کمک میکنن در این رابطه و انرژی مثبت لازم رو میدن. آقای دکتر بنظر من یکی مثل شما باید حسابی تبلیغتون همه جا بشه نه پیجای کلاهبردارو بی خاصیت. من شخصا ازتون واقعا ممنونم که اعتماد بنفس و عزت نفس لازم رو بهم دادید و خب یاد گرفتم توی رابطم چجوری برخورد کنم و اگرم کسیو دیدم بااین مشکلات کمکش میکنم صد در صد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید