مقالات پیشنهادی

راه های برگرداندن عشق از دست رفته-برگرداندن

روش های بازگشت عشق رفته

راه های برگرداندن عشق از دست رفته

اگر از طریق جستجو در اینترنت راه های برگرداندن عشق از دست رفته به این صفحه هدایت شدید قطعا شما جز اشخاصی هستید که به دلایلی در رابطه عاطفی خودشون دچار مشکل شدن و برای  برگرداندن عشق از دست رفته به دنبال بهترین راه های برگرداندن معشوق هستن. راه های برگرداندن عشق از دست رفته در این مقاله آموزش داده می شود. باتوجه به تجریبات و مطالعات شخصی که سالها در زمینه  راه های برگرداندن عشق از دست رفته بدست آورده ام، می توانم به شما این اطمینان را بدهم که اگر به درستی از راه های برگرداندن عشق از دست رفته استفاده کنید، در این مسر موفق خواهید بود، در واقع استفاده از راه های برگرداندن عشق از دست رفته می تواند احتمال برگرداندن عشق از دست رفته را تا ۹۰ درصد افزایش دهد.

کتاب بازگشت به عشق

شما میتونید با مشاهده این کلیپ آموزشی مراحل بازگشت عشق را یاد بگیرید و سپس در انتهای این مطلب روی لینک دانلود کتاب بازگشت عشق کلیک کنید و کتاب را هم دریافت کنید.

کتاب بازگشت به عشق برای ازدواج نوشته حسین رجب پور، این کتاب به کنترل احساسات، کنترل هوش هیجانی شما کمک می کنه کتاب بازگشت به عشق به شما کمک میکنه دید روشنی به رابطه خودتون داشته باشید، که آیا عشقی که قصد برگرداندن آن را با کمک کتاب بازگشت به عشق دارید فرد مناسبی هست و یا صرفا بخاطر وابستگی های کورکورانه و ضعف های احساسی میخواهید این فرد را برگردانید. وقتی این مرحله را انجام بدید میتوانید وابستگی و ضعف خود رو کنترل کنید و این کار به شما کمک میکنه تا کار های درست و تکنیک های کتاب رو انجام بدید و دیگر اشتباهی مرتکب نشید. در کتاب بازگشت به عشق شما با مفهوم ناخودآگاه آشنا میشوید و ریشه های روانی عشق و وابستگی رو بهتر میشناید و این مهارت کمک میکنه شما بتونید هر کسی رو وابسته خودتون بکنید.

این کتاب به آموزش تکنیک های NLP عشق، تکنیک های نفوذ به ضمیر ناخودآگاه، تکنیک های برنامه ریزی عصبی کلامی، قانون جذب عشق، تکنیک های روانکاوی، تکنیک های ایجاد احساس عشق، ایجاد حسادت، کنجکاوی و ترس، میپردازد. با کمک کتاب بازگشت به عشق برای هدف ازدواج شما مهارت های ارتباطی، فن بیان، زبان بدن و تحلیل رفتار طرف مقابل رو یاد میگیرید.

راه های برگرداندن عشق از دست رفته که به ذهن ما میرسد درست است؟

غریزه به ما می گوید بهترین راه های برگرداندن عشق از دست رفته این است که به او بفهمانیم که چقدر او را دوست داریم، باید معشوق خود را آگاه کنیم که بدون او زندگی برای ما دشوار است. غریزه انسان احساس و باوری را بوجود می آورد که باعث آرامشش خاطر شخص شود.

غریزه این باور را شکل می دهد که اگر برای او تلاش کنی اگر معشوق خود را مطلع کنیم که تا چه حدی عاشق او هستیم حتما معشوق ما به رابطه باز خواهد گشت.

راه های برگرداندن عشق از دست رفته سوالاتی را ایجاد میکند؟

بیاید چند سوال از خودتان بپرسید و در جواب این سوال ها با خود صادق باشید. شاید با این کار متوجه شدید تمام راه های برگرداندن عشق از دست رفته صحیح نیستن و باعث نمیشن ما مجدد به معشوق خود دست پیدا کنیم.

۱٫آیا قبلا یه معشوق خود نگفتید چقدر اورا دوست دارید؟

۲٫آیا پیش از این هر کاری که از دستتان برمی آمد برای معشوق خود نمی کردید؟

۳٫آیا شما در طول رابطه عاطفی با معشوق جوری نبودید که او بداند شما بسیار وابسته او هستید و بدون او سختی خواهید کشید؟

اگر با خود صادق باشید میبینید که تمام این کارها را برای معشوق خود انجام دادید و معشوق شما نیز از این موضوع اطلاع کامل دارد. حالا این سوال مطرح می شود اگر معشوقمان می داند که چقدر او را دوست داریم و زندگی برای ما بدون او سخت است چرا از من جدا شد و یا چرا برنمی گردد تا به این درد و رنج پایان دهد.

همه انسان ها قطعا بی حد عاشق معشوق خود هستن و کثر افراد برای معشوق خود هر کاری می کنند حتی او را به خود ترجیح می دهند الویت اولشان عشقشان است، شاید شما هم در چنین رابطه ای بودید. اما نکته ای که وجود دارد این احساس فقط زمانی برقرار است که طرف مقابل از رابطه سرد نشده باشد، وقتی به دلایل مختلف یکی از طرفین رابطه دیگر احساس قبل را ندارند و این رابطه عاطفی آن احساس امنیت سابق را ندارد قطعا دیگر مثل قبل الویت اول طرف مقابل نخواهد بود. با اینکه تمام عشقشان از بین نمی رود و هنوز طرف مقابل را دوست دارن اما خود را فدای راحتی عشقشان نمی کنند بنابراین رابطه را ترک می کنند. شاید اگر شما هم در این شرایط قرار بگیرید همین کار را بکنید.

پس دیگر مدام از خود نپرسید چرا رفت، چرا منو تنها گذاشت اگر دوستم نداشت چرا با من بود. اگر می خواست روزی برود چرا گفت عاشق من هست. طرف مقابل شما حتما دلیلی برای این تصمیم دارد. شما باید این دلیل را پیدا کنید و مشکل رابطه خود را ریشه یابی کنید.

راه های برگرداندن معشوق راه های برگرداندن عشق از دست رفته

راه های برگرداندن عشق از دست رفته

پس تا اینجا فهمیدیم که انجام کارها بصورت غریزی باعث برگرداندن دوست دختر نخواهد شد. تصمیم داریم در ادامه شما را باچند کار دیگر که نباید انجام بدید برگردانیم. این مقاله به شما کمک میکند که خطاها را با راه های برگرداندن عشق از دست رفته اشتباه نگیرید.

۱٫تماس گرفتن و پیام دادن بصورت مکرر

قطعا شما با این نگرش به موضوع نگاه می کنید که اگر با او تماس نگیرم و همیشه وجود خود را اثبات نکنم عشقم من را فراموش خواهد کرد. اما از تماس های مدام و پیام های مکرر فقط یک چیز نصیب شما می شود (پیام ها و تماس های بی پاسخ) دلیل این اتفاق این است که وقتی طرف مقابل شما با این حجم از تماس و پیام روبرو می شود نسبت به شما یک احساس منفی پیدا می کند. وقتی شما مدام این احساس را افزایش می دهید مانند یک نیروی گریز از مرکز عمل می کنید و بیشتر باعث دورشدن عشق خود می شوید.

۲٫التماس کردن و ایجاد ترحم و دلسوزی

غریزه شما بر این موضوع پافشاری دارد که اگر طرف مقابل حس و حال بد من را ببیند دلش برایم خواهد سوخت، من با این کار می توانم او را برگردانم و قطعا برمی گردد تا من را از این حال نجات دهد، در صورت انجام این اشتباه دو حالت رخ می دهد عشقتان شما را فردی ضعیف و بدون ارزش قلمداد می کند یا نهایتا بخاطر دلسوزی به رابطه باز می گردد، که امکانش بسیار کم است، اما اگر این تفاق افتاد و شما موفق شدید در نظر داشته باشید طرف مقابلتان تا حدی می توند به دلیل دلسوزی در یک رابطه اجباری بماند و این رابطه دوامی نخواهد داشت جدای از ان رابطه ای که بر اساس دلسوزی باشد هیچ ثمری نخواهد داشت.

۳٫در همه حالت در دسترس بودن

اینکه ما همیشه در دسترس باشیم شاید از نظرمان کار درستی باشد. با خود می گوید با این کار می توانم اور را برگردانم ولی نتیجه عکس دارد. به احتمال زیاد اینکار را انجام دادید ولی نتیجه ای نگرفتید، مانند یک غلام و برده عمل کردن باعث می شود استقلال شخصیتی خود را از دست بدهیم و نه تنها کمکی به برگرداندن عشق قبلی نمی کند بلکه از ما یک ابزار بی اهمیت خواهد ساخت.

۴٫ابراز احساسات

در روز بارها به او بگویم که چقدر عاشقش هستم خب نتیجه چیست؟ آیا او از احساس قلبتان بی خبر است؟ اینکه مدام در گوشش با پیام و از طریق دوستان بگویم عاشق هستیم فقط و فقط خود را شخصی ضعیف و بدون عزت نفس نشان داده ایم.

۵٫نگرانی راجب اینکه عشقم با کس دیگری آشنا شود

احتمال بروز این اتفاق هست، شخصی که در یک رابطه است بعد از جدایی حداقل به ۶ ماه زمان نیاز دارد تا وارد یک رابطه جدید بشود اگر زودتر از این مدت رابطه جدیدی را شروع کنند قطعا دچار مشکل خواهد شد. زیرا این رابطه قطعا واکنشی خواهد بود و دوام زیادی نخواهد داشت، بعد از جدای خلاء هایی بوجود خواهد آمد اگر طرف شما برای پر کردن این خلاء های عاطفی با شخص دیگری وارد رابطه بشود نباید زیاد نگران باشید در واقع این موضوع کاملا هم بد نیست!

۶٫تهدید کردن

وقتی رابطه خود را از دست رفته می بینید و التماس و اصرار بی فایده بوده با خود می گوید باید تهدیدش کنم تا برگردد تنها راه همین است، اما تنها اتفاقی که با این کار روی می دهد از بین رفتن اعتماد عشقتان به شماست.

۷٫توهم توطئه

بجای اینکه مشکلات رابطه خود را بشناسید فقط در این تصور فرو می روید که دیگران تحمل خوشبختی و رابطه زیبای شما را نداشتند، پس به همین دلیل رابطه شما را برهم زدن اما اگر کمی احساسات را کنار بگذارید و عقلانی فکر کنید دشمنی نخواهید دید.

این اقدام ها شاید از نظر شما نتیجه بخش باشد اما من شما را به کمی تفکر روی این ۶ عمل دعوت میکنم. احساس خود را کنار بگذارید با چشم باز نگاه کنید و کمی برسی کنید متوجه خواهید شد که وقتی تصمیم به انجام این کار ها داشتید تماما غریزه شما ذهنتان را کنترل می کرد چون احساس نا امیدی و ضعف شما را فرا گرفته بود و به اشتباه فکر می کردید راه های برگرداندن عشق از دست رفته را پیدا کردید.

دلیل دوری از این اشتباهات بسیار ساده است. انجام این نوع از اشتباهات باعث تخریب شخصیت شما می شود و دیدی که عشقتان به شما داشته کاملا ازبین می رود و شما را فردی بی ارزش و ضعیف خواهد دید. با انجام این اشتباهات یک قانون ساده شامل حال شما می شود هرچه خود را محتاج تر نشان بدهید کم ارزش تر می شود. انسان ها دوست دارن با اشخاص با ارزش باشن نه با کسی که از خود آن ها ضعیف تر باشد.

راه های برگرداندن معشوق راه های برگرداندن عشق از دست رفته

بهترین راه های برگرداندن عشق از دست رفته

به هیچ عنوان غریزی عمل نکنید اگر عشقتان بهانه ای می آورد اگر بحثی پیش می کشد اگر اتفاقی رخ می دهد مراقب اعمال خود باشید شما با اعمالتان سنجیده می شوید. از دست دادن کنترل دقیقا برعکس راه های برگرداندن عشق از دست رفته است.

مدتی را قطع ارتباط کامل کنید. نیاز نیست پیام بدید و یا تماس بگیرید و بگوید که تصمیم گرفتید جدا بشوید یا مدتی دور باشید بدون هیچ حرفی قطع ارتباط کنید. دلیل این کار چیست؟ کاملا ساده است از نظر روانشناسی وقتی انسان به شخصی یا چیزی احساس منفی پیدا کرده باشد اگر آن فرد یا آن شخص در کنار او باشد این احساس منفی افزایش پیدا می کند پس فاصله بگیرید.

همان گونه که شما خودتان هم خوب م یدانید و در زندگی خود کاملا این مسئله را تجربه کردید دوری از هر چیزی باعث ایجاد خلاء می شود و انسان نبود آن را احساس می کند. پس هدف ما از قطع ارتباط چیست؟ ازبین رفتن احساست منفی و ایجاد خلاء

راه های برگرداندن معشوق راه های برگرداندن عشق از دست رفته

راه های برگرداندن عشق از دست رفته در مرحله بعد

بعد از قطع ارتباط باید توجه طرف مقابل را بصورت غیر مستقیم جلب کنیم، چطور اینکار را بکنیم؟ باید خدمت شما عرض کنم برای جلب توجه ایجاد کردن راه های زیادی وجود دارد که باید در مسیر برگشت دوباره به رابطه از آن استفاده کنید که بصورت مختصر به چند نمونه اشاره می کنم.

افزایش اعتماد بنفس

افزایش امتیازات

ایجاد احساس عشق

کنجکاوی

ایجاد حساسیت

ایجاد حسادت

برای مهارت پیدا کردن در راه های برگرداندن معشوق به چه چیزی نیاز داریم؟

برای رسیدن به هدف خود که برگرداندن عشق از دست رفته است باید مهارت هایی را که در آن مشکل داریم و مهارت هایی که نیاز به تقویت دارن را بشناسیم و آن ها را بهبود دهیم مانند:

مهارت های ارتباطی

تکنیک های نفوذ به ناخودآگاه

برنامه ریزی ناخود آگاه دیگران

نحوه برقراری ارتباط مستقیم و غیر مستقیم

ایجاد جذابیت برای طرف مقابل و سایرین

مهارت های مطیع کردن

مهارت های ایجاد بازخورد مناسب

راه های برگرداندن عشق از دست رفته با ان ال پی

این مهارت ها تکنیک ها در جهان امروز با نام ان ال پی شناخته می شود ان ال پی علم برنامه ریزی عصبی کلامی است که به ما کمک می کند روابط اجتماعی عاطفی و شغلی بالایی را بدست بی آوریم و تبدیل به یک فرد موفق در زندگی خود بشویم. مهمترین عنصر برای شروع استفاده از راه های برگرداندن عشق از دست رفته عمل به مرحله اول یعنی قطع ارتباط است، اگر از این مرحله پیروی نکنید می توانم به شما بگویم قطعا شکست خواهید خورد، ازبین بردن احساسات منفی در راه های برگرداندن عشق از دست رفته بدون اجرای مرحله اول غیر ممکن است.

برای آشنایی با ان ال پی و روش های ترمیم رابطه عاشقانه می تونید از طریق نرم افزار های تلگرام واتس آپ  به کارشناس سایت سربرگ تازه پیام ارسال کنید و سوالات خودتان را بصورت رایگان بپرسید.

پاسخگویی فقط به روش های زیر و از طریق این نرم افزار ها صورت می گیرد:

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

مقالات مرتبط:                              ارتباط با ما

اعتماد بنفس چیست؟

ضمیر ناخودآگاه چیست؟

زبان بدن در افراد عاشق

صفحه اصلی

لینک کانال تلگرام: https://t.me/sarbargetaze

سربرگ تازه یک سایت خسته کننده و بی هدف نیست، سربرگ تازه یک سایت تخصصی در زمینه ان ال پی و قانون جذب می باشد. من حسین رجب پور نویسنده مقالات سایت و محقق در زمینه قانون جذب و ان ال پی هستم.

پکیج بازگشت به عشق و ازدواج

نوشته های مشابه

‫6 نظرها

 1. خسته شدم از گشتن دنبال راه های برگرداندن عشق از دست رفته من که فکر می کنم عشق که از دست رفته دیگه برنمی گرده خیلی تلاش کردم اما فایده ای نداشت بنظر شما دعا می تونه مفید باشه؟ کمک می کنه؟

  1. روابط عمومی موسسه سربرگ تازه اقدام به اطلاع رسانی رایگان راجب راه های برگرداندن عشق از دست رفته می کند برای اطلاع یافتن از راه های برگرداندن عشق از دست رفته میتونید به بخش ارتباط با ما مراجعه کنید و از طریق ارتباط با مدیر روابط عمومی سوالات خودتان را مطرح کنید. دوستان و همکاران ۲۴ ساعت آمده پاسخگویی رایگان هستند.

  1. خواهش در صورتی که سوالی داشتید یا مایل بودید بیشر با تکنیک ها آشنا بشید میتونید به شماره ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ در واتس آپ یا تلگرام پیام ارسال کنید

 2. سلام من چطور میتونم دوباره به کسی که میپرستیدمش برسم بعد از دوسال رابطه عاشقانه طی یکماه اخیر اونقدر از من فاصله گرفته که حتی نمیخواد جواب پیامهای منو بده

  1. سلام بازگشت به رابطه مسیر مشخص داره ولی خود رابطه و طرفین هستند که این مسیر رو میسازن شما می تونید اطلاعاتی از شرایط خودتون در اختیاز تیم روانشناسی سربرگ تازه قرار بدید تا قدم به قدم شما رو راهنمایی کنن. برای ارتباط با تیم روانشناسی سربرگ تازه می تونید در تلگرام و یا واتس آپ پیام ارسال کنید.
   ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰
   ۰۲۱۹۱۳۰۵۰۵۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید