عاشق کردن و ازدواجمقالات پیشنهادی

راههای جذب مردان مغرور

با تکنیک های روانشناسی مردان مغرور را دیوونه خودت کن!

راههای جذب مردان مغرور

راههای جذب مردان مغرور را پیش از هرچیز باید در خودتان جستجو کنید.مردان مغرور معمولا احساسات کمتری از خود نشان میدهند و خواهان آنند که شما به آنها حس دوست داشته شدن بدهید.

پس پیش از هرچیز شما باید برای جذب مردان مغرور، اعتماد بنفس خود را افزایش دهید. پس از افزایش اعتماد بنفس نوبت به دانستن تکنیک صحبت کردن صحیح برای جذب مردان مغرور و دانستن زبان بدن برای جذب مردان میشود.

در ادامه مقاله راههای جذب مردان مغرور به بررسی کامل این نکات میپردازیم. سربرگ تازه با تیم روانشناسی مجرب و متعهد خود میتواند شما را به خواسته تان یعنی جذب مردان مغرور برساند.

افزایش اعتماد بنفس برای جذب مردان مغرور

راههای جذب مردان مغرور
راههای جذب مردان مغرور

برای جذب مردان و به ویژه جذب مردان مغرور، داشتن اعتماد بنفس بسیار اهمیت دارد. چرا که اگر شما عاشق خودتان باشید،دیگران هم به صورت ناخودآگاه این حس را دریافت میکنند که شما لایق دوست داشته شدن هستید. و به سمت شما جذب میشوند.

به علاوه داشتن اعتماد بنفس حتی میتواند عشق از دست رفته در رابطه را به شما بازگرداند. بله با افزایش اعتماد بنفس میتوانید راه برگرداندن مرد به رابطه را برایش هموار کنید.

برای افزایش اعتماد بنفس خود دو نکته ابتدایی و کلیدی وجود دارد. اول آنکه خودتان عاشق خودتان باشید. و با خود مثل یک ملکه رفتار کنید. و نکته دوم افزایش دایره دوستان و روابط اجتماعی است.

با خود مثل یک ملکه رفتار کنید

با خودتان مثل یک ملکه رفتار کنید. برخی افراد روحیه هم نوع دوستی بسیار بالایی دارند. و در هر شرایطی حتی برای جذب یک پسر غریبه، از حق خود و آنچه که دوست دارند داشته باشند میگذرند.

این کار باعث میشود به مرور زمان دیگران در ضمیر ناخودآگاه خود به این نتیجه برسند که شما لایق بهترین ها نیستید. در این صورت نه تنها نمیتوانیم دیگران را شیفته خود کنیم. بلکه باعث دور شدن آنها از خودمان هم میشویم.

پس با خودتان مثل یک ملکه رفتار کنید. آنچه را که دوست دارید بخورید. هر آنچه که میخواهید انجم دهید. خودتان مهمترین فرد زندگی خود باشید. باور کنید اگر با خود مثل یک انسان ارزشمند رفتار کنید، به زودی دیگران نیز شیفته شما میشوند.

آنچه را که هستید بذیرید. مراقب سلامت بدن و پوست خود باشید. با خودتان مهربان باشید. هرروز در آینه به خودتان بگویید که شما بهترین هستید. این حقیقتی است که ممکن است تابحال آنرا فراموش کرده باشید.

پس برای آنکه  فکر دیگران را به خود مشغول کنیم در قدم اول باید عاشق خودتان باشید. تا از این طریق بتوانیم یک پسر مغرور را عاشق خود کنیم.

دوستان بیشتری داشته باشید تا مرد مورد علاقه تان را جذب کنید

اگر دوستان بیشتری داشته باشید راحت تر میتوان مرد مورد علاقه را جذب کرد. به خصوص اگر مرد مورد علاقه تان مردی مغرور است و میخواهید راه جذب مرد مغرور مورد علاقه تان را بدانید. تاثیر دوستان مشترک را فراموش نکنید.

مردان مغرور ممکن است نتوانند مستقیم ابراز علاقه کنند. و بخواهند علاقه خود را از طریق دوستان مشترکتان به شما اعلام کنند. پس سعی کنید با دوستان او در ارتباط باشید. یکی از راه های جذب مردان از راه دور داشتن دوستان مشترک است.

به علاوه داشتن دوست های زیاد بر اعتماد بنفس شما نیز بسیار موثر است. در میان دوستانتان خوش بگذرانید. تایید شدن و دوست داشته شدن در جمع دوستان یک نکته بسیار مهم در زندگی شخصی هر فرد است.

ضمنا وقتی دوستان زیادی دشته باشید که در کنار آنها وقت میگذرانید، انرژی مثبتی جمع دوستانه شما را فرا میگیرد که باعث جذب دیگران میشود. از این طریق میتوان به صورت غیر مستقیم پسر مورد علاقه را به جذب کرد.

نکته:

داشتن دوستان زیاد برای جذب مردان مغرور بسیار موثر است. اما این روش برای جذب پسر های خجالتی کارساز نیست. چرا که آنها در جمع عای دوستانه هم معمولا ساکت و گوشه گیر هستند.

اگر میخواهید یک پسر را در فضای مجازی جذب کنید و ارتباط حضوری با وی ندارید، وقت خودتان را هدر ندهید و مقاله چگونه یک پسر را در فضای مجازی عاشق خود کنیم را بخوانید.

گفتار صحیح برای جذب مردان مغرور

راههای جذب مردان مغرور
راههای جذب مردان مغرور

نحوه صحبت کردن شما در مقابل مردان مغرور بسیار مهم است. اینگونه مردان معمولا زود ناراحت میشوند و ممکن است این دلخوری را هرگز با شما در میان نگذارند. و فقط ارتباطشان را با شما قطع کنند.

پس روش های گفتار صحیح با مردان مغرور را یاد بگیرید. تا شانس عاشق کردن مرد مورد علاقه خود را از دست ندهید. اولین نکته این است که زیادی سخت گیر نباشید. مستقیما نه نگویید. حتی اگر با حرف هایش مخالف هستید. سعی کنید از روش های مثبت برای مخالفت با او استفاده کنید.

نکته دوم درباره ی گفتار صحیح نشان دادن ویژگی های خاص شخصیتی خود به پسر مورد علاقه مان است. اگر توانایی خاصی در انجام کاری دارید، اگر در شغل خود بسیار موفق هستید. اگر باهوشید و مدارج بالای علمی دارید، آن را پنهان نکنید. و در صورت نیاز درباره ی آن صحبت کنید.

برای جذب مردان مغرور سخت گیر نباشید

گاها ممکن است در میان صحبت هایتان به موضوعی بر بخورید که باهم مخالفید. مثلا درباره ی مزه ی غذای مورد علاقه یا حتی موضوع جدی تری مثل مسائل سیاسی.

لازم نیست درباره ی این موضوع ها بحث کنید و سعی کنید او را متقاعد کنید که نظر شما درست است. هر کدام از شما حق دارد نظر خود را داشته باشد. با شوخی و عوض کردن بحث، مسئله را تمام کنید.

یا مثلا اگر سوالی از شما پرسید و جواب شما نه بود. با کلمه سر و بی روح “نه” جوابش را ندهید. سعی کنید از جمله های طولانی تری استفاده کنید. تا علاقه خود را به ادامه بحث نشان دهید. یکی از راههای دلبری کردن برای مرد  نحوه صحبت کردن و جمله بندی شماست.

برای مثال اگر از شما پرسید:”فلان رستوران را امتحان کرده ای؟” و شما تابحال آنجا نرفته اید، یک “نه” خالی برای جذب مردان مغرور چندان خوشایند نیست. به جای آن میتوانید بگویید:”اسم آن را زیاد شنیده ام اما تابحال فرصت نشده با کسی به آنجا بروم.شما چطور؟”

با این جواب شما با یک تیر چند نشان زده اید. اول آنکه پاسخ منفی خود را در میان کلمات زیبا پنهان کرده اید. تا باعث جذب غیر مستقیم او به سمت خود شوید.

ثانیا با این روش به صورت غیر مستقیم به او این پیام را انتقال میدهید که باهم به این رستوران برویم. و سوم آنکه او را وارد بحث کرده اید. و او را به صحبت کردن و ادامه بحث ترغیب میکنید.

پس سخت گیر نباشید. کلمات تند و با بار منفی را کنار بگذارید. مثلا به جای بدم می آید. بگویید دوست ندارم. یا مورد علاقه ام نیست. به جای کلمات منفی از کلمات مثبت استفاده کند. با این کار قانون جذب عشق را نیز ناخودآگاه در زندگیتان فعال میکنید.

درباره ی توانایی هایتان صحبت کنید

بله یکی از راههای جذب مردان مغرور صحبت کردن درباره ی توانایی های خاص و ویژگی های منحصر به فرد خود است. اگر زن موفقی هستید، اگر توانایی خاصی در یادگیری یا انجام هرکاری دارید. اگر بسیار باهوش هستید. آن را نشان دهید.

درباره ی خودتا صحبت کنید تا شما را بیشتر بشناسد. با صحبت درباره ی توانایی هایتان میتوان برای یک مرد دست نیافتنی بود. این دست نیافتنی بودن بیشتر مرد ها را به سمت شما جذب میکند.

هوش خود را پنهان نکنید.اگر این کار را بکنید درست مثل گذشتن از حق و حقوق خود میماند. خودتان را ضعیف و نیازمند نشان ندهید. مردان زنان قوی و خود ساخته را برای عشق و ازدواج میپسندند.

زبان بدن برای جذب مردان

راههای جذب مردان مغرور
راههای جذب مردان مغرور

زبان بدن موضوع بسیار پیچیده ایست. در دنیای امروز، زبان بدن و زبان بدن افراد موفق موضوع مهمی در تحقیقات و مطالعات روانشناسی است. پس قطعا این موضوع در جذب مردان از راه دور و به صورت غیر مستقیم نیز موثر است.

زبان بدن به حرکات فیزیکی گفته میشود که ما به صورت ارادی یا غیر ارادی در مواجهه با شرایط مختلف آنها را نشان میدهیم. حال باید یاد بیگیریم اولا ضمیر ناخودآگاه خود را کنترل کنیم.

و ثانیا حواسمان باشد با مخاطبمان ارتباط چشمی داشته باشیم. و از ارتباط فیزیکی در قرار های اول و در مراحل جذب جلوگیری کنیم.

ارتباط چشمی یکی از راههای جذب مردان

هرگز ارتباط چشمی را به خصوص هنگام صحبت کردن مرد مورد علاقه تان با شما فراموش نکنید. جوری به او نگاه کنید که انگار تنها کسی است که صحبت هایش برایتان مهم است.

هنگام صحبت کردن با پسر مورد علاقه تان به در و دیوار نگاه نکنید. و بدتر از آن، موبایلتان را مدام چک نکنید. با این کار نشان میدهید که صحبت هایش برایتان جذاب نیست. این کار او را نیز به صحبت با شما بی علاقه میکند.

هنگام صحبت کردن در چشم هایش نگاه کنید. به حرف هایش دقت کنید. و سعی کنید تمام توجه تان به او باشد. این از راه های دلبری کردن برای مردان مغرور است. چرا که آنها مورد توجه بودن را دوست دارند.

از ارتباط فیزیکی بپرهیزید

برخی خانم ها عادت دارند برای نشان دادن هم رای بودن با طرف مقابل یا هنگام خندیدن ضربه کوچکی بر دست یا شانه طرف مقابل بزنند. اما این را بدانید برای تسخیر قلب یک پسر نباید به این راحتی ها او را لایق لمس خود بدانید.

شما به عنوان یک زن هرگز نباید شروع کننده رابطه فیزیکی پیش از جذب مرد مورد علاقه تان باشید. حتی گاهی توصیه میشود به مرد مقابلتان نیز اجازه این کار را ندهید.

شما هنوز درگیر جذب او به سمت خود هستید پس این جذب باید کاملا احساسی و از روی شخصیت و گفتار شما باشید. اینگونه او را به صحبت کردن با خود عادت میدهید. و میتوان از این طریق مردان را وابسته کرد.

اگر میخواهید یک پسر را جذب خود کنید یا به اصطلاح یک پسر را تور کنیم و ازدواج موفقی داشته باشیم. از راه های مختلفی میتوان اقدام کرد. نداشتن ارتباط فیزیکی در مراحل اول، ارتباط چشمی، افزایش اعتماد بنفس، گفتار صحیح در برخورد با او همه از راه های جذب مردان است.

؛؛شما میتوانید از طریق تلگرام و واتس آپ به صورت رایگان با تیم روانشناسی سربرگ تازه در ارتباط باشید و سوالات خودتان را بپرسید. ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات شما همراهان عزیز سربرگ تازه هستیم؛؛

۰۲۱۹۱۳۰۵۰۵۹

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

پکیج بازگشت به عشق و ازدواج
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید