مقالات پیشنهادی

راههای بازگرداندن عشق با قانون جذب-برگرداندن عشق با قانون جذب

برگشتن عشق با کمک قانون جذب

راههای بازگرداندن عشق با قانون جذب-برگرداندن عشق با قانون جذب

وقتی عشق خود را از دست میدهیم پرسش هایی که ذهن ما مطرح میکند فقط بدنبال یک پاسخ است:برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب قانون جذب عشق از دست رفته قانون جذب در روابط عشقی قانون جذب برای رسیدن به عشقمان قانون جذب مردان قانون جذب برای جذب فرد مورد علاقه قانون جذب شخص قانون جذب عشق چیست راههای بازگرداندن عشق با قانون جذب برگرداندن عشق با قانون جذب

کلیپ آموزشی بازگشت عشق

شما میتونید با مشاهده این کلیپ آموزشی مراحل بازگشت عشق را یاد بگیرید و سپس در انتهای این مطلب روی لینک دانلود کتاب بازگشت عشق کلیک کنید و کتاب را هم دریافت کنید.

راههای بازگرداندن عشق با قانون جذب

مراجعه کننده ای داشتم که جز گریه کردن و اشک ریختن کار دیگه ای انجام نمی داد، با تحلیل رابطه و شخصیت همسر ایشون متوجه شدم که در از دست رفتن رابطه همسر ایشون نقش خیلی بیشتری داشتن، اما چیزی که جالب بود این است که مراجعه کننده بنده بصورت کامل خود را مقصر میدانست! دلیل این اتفاق چیست؟ چرا وقتی فردی از عشق خود جدا میشود در برای برگرداندن عشق با قانون جذب تلاش میکند و بصورت کامل خود را مقصر از دست رفتن رابطه میداند در حالی که شاید خیلی هم مقصر نباشد؟!

برگرداندن عشق با قانون جذب

دوست داشتن و عاشق بودن اشکالی ندارد اما چیزی که اشتباه است و حتی خطرناک وابستگی بیش از هد به عشقتان است گاهی شاید حتی متوجه این وابستگی نشوید و فکر کنید شما کاملا منطقی هستید و حتی اگر جدا بشوید بدنبال برگرداندن عشق با قانون جذب خود نخواهید بود و بدون افسردگی رابطه را فراموش میکنید، اما زمانی که شرایط تغییر میکند و عشقتان شما را ترک میکند، برگرداندن عشق با قانون جذب کمی سخت میشود، حالا شما برعکس انتظارتان دچار نا امیدی میشودید احساس افسردگی میکنید، برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب تنها هدف و خواسته شما خواهد بود.

برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب

چرا فرد بعد از جدایی خود را مقصر اتمام رابطه میداند؟ ضمیر ناخود آگاه ما حاضر نخواهد بود با این واقعیت کنار بیاید که این رابطه با مشکل برخورده یا طرفین رابطه معیار های لازم را برای ادامه ارتباط را نداشتن، یا اینکه عشقمان ما را دوست نداشته و به آن اندازه که فکر میکردیم عاشق ما نبوده تا تمام مشکلات را تحمل کند و حالا ما را ترک کرده است. نا خود آگاه ما برای حفظ احساس عاشقی تمام دلایل و حقیقت ها را کنار میزند و فقط آن چیزی را میبیند که ما میخواهیم مثلا ممکن است باعث بشود که خود را مقصر بدانیم که در این رابطه وظیفه خود را بصورت کامل انجام نداده ایم، پس عشقم حق داشته که مرا ترک کند. من برای او سنگ تمام نذاشتم پس او حق دارد شخص دیگری را انتخاب کند تنها مقصر من بودم، اگر بهتر بودم و بیشتر تلاش میکردم او برمیگشت یا اصلا من را ترک نمی کرد.

جذب فرد مورد علاقه با قانون جذب

این اتفاق و تفکر را میتوان به عنوان یک سیستم دفاعی در نظر گرفت، ناخود آگاه ما قصد حفاظت از باور و احساس ما را دارد زیرا میترسیم دیگر عاشق نباشیم و با واقعیت روبرو شویم و مجبور به فراموش کردن عشقمان بشویم. وقتی در این حالت قرار بگیریم شاید حتی خودمان این مضوع را احساس نکنیم. فقط بدنبال راههای برگرداندن عشق قبلی باشیم.

برگرداندن عشق با قانون جذب

اگر بخواهم بصورت کلی راجب قانون جذب و راههای بازگرداندن عشق با قانون جذب چند کلمه بگم میتوان به این مضوع اشاره کرد که یکی از مهمترین راههای بازگرداندن عشق با قانون جذب این است که تصویر سازی کنید تا به عشقتان برسید، اما تصویر سازی در شرایطی که به دنبال برگرداندن عشق به رابطه هستیم نتیجه بخش نیست و حتی میتواند تاثیری کاملا منفی بگذارد زیرا اگر مدام خود را در کنار عشقمان تصور کنیم، بار ها سناریویی بسازیم که عشقمان را برگردانده ایم و در کنار او هستیم باعث افزایش وابستگی ما میشود، و این وابستگی باعث بروز یکسری اشتباهات میشود مانند اصرار کردن در دسترس بودن،که در مقاله ۶ اشتباه خطرناک بصورت کامل توضیح داده شده است.

آیا استفاده از راههای بازگرداندن عشق با قانون جذب صحیح است؟

نمیتوان تاثیر برگرداندن عشق با قانون جذب را نادیده گرفت. اما باید این را بدانید برگرداندن عشق با قانون جذب با سایر تکنیک های قانون جذب که آموزش داده میشود متفاوت است. برگرداندن عشق با قانون جذب نیازمند یادگیری مهارت هایی بیشتری است درواقع برای برگرداندن عشق با قانون جذب باید یک سری از نکات قانون جذب را نادیده گرفت.

مثلا در قانون جذب میگوید اگر شما علاقه ای به یک خودروی خاص دارید و میخواهید این خودرو را بدست بیاورید تصویر سازی کنید خود را در حال خریدن خودرو و سوار شدن ببینید تصویر سازی کنید برای رسیدن به خود رو اما اگر در رابطه به این فکر کنید که عشقتان را برگردانده اید یا اگر برگردد چقدر خوب است باعث میشود که ضعیف بشوید و نتوانید جلوی خود را از انجام اشتباهات بزرگ بگیرید و به حتی برگرداندن عشق با قانون جذب را بی اثر کنید.

برای برگرداندن عشق رفته چه کاری انجام بدهیم

بازگرداندن عشق رفته در مرحله اول نیازمند صبر و تلاش است. نباید با عجله کاری را انجام بدهید، نباید انتظار داشته باشید به سرعت عشقتان برگردد.

راههای بازگرداندن عشق

راههای بازگرداندن عشق شامل ۴ مرحله میباشد

راههای بازگرداندن عشق (مرحله۱)

در مرحله اول شامل قطع ارتباط بصورت کامل از طرف شما میشود، دلیل این قطع ارتباط فراموش شدن تنش ها و احساسات منفی است که طرف مقابل نسبت به شما پیدا کرده است.

  • پام ارسال نکنید
  • تماس نگیرید
  • واسطه نفرستید
  • در شبکه های مجازی پست ها و عکس هایی که نشان دهنده احساس دلتنگی است نذارید.

راههای بازگرداندن عشق(مرحله۲)

در مرحله دوم باید اعتماد بنفس خود را افزایش بدهید شاید بگوید من اعتماد بنفس بالایی دارم، بله ممکن است اینطور باشد شما در ابتدای رابطه اعتماد بنفس داشتید آیا هنوز این اعتماد بنفس را حفظ کرده اید یا با از دست دادن اعتماد بنفس مرتکب اشتباه شدید؟

تاثیر اعتماد بنفس در بازگرداندن عشق با قانون جذب چیست؟

انسان ها همیشه جذب چیز هایی و کسانی میشوند که ارزش بالایی دارند، مثلا یک ماشین خاص و زیبا جذاب تر از یک ماشین قدیمی است، یک فرد که اعتماد بنفس بالایی دارد در نزد همه یک فرد خاص و جذاب است، پس همه تلاش میکنند این فرد را بدست بیاورند، برای همین شما باید اعتماد بنفس خود را افزایش دهید زیرا وقتی ما خودمان را دوست نداشته باشیم و برای خودمان ارزش قائل نباشیم چرا باید انتظار داشته باشیم که طرف مقابل ما را دوست بدارد و برای ما ارزش قائل باشد. وقتی اعتماد بنفس خود را افزایش دادیم میتوانیم این تصور را در ناخود آگاه عشقمان بوجود بیاوریم که ما یک فرد با اهمیت و جذاب هسیتم این مضوع باعث تحریک عشقمان میشود تا ما را بدست بیاورد.

راههای بازگرداندن عشق(مرحله۳)

در مرحله سوم از راههای بازگرداندن عشق باید مهارت های ارتباطی و نفوذ به ضمیر ناخود آگاه، تاثیر گذاری، متقاعد کردن در خود افزایش بدهیم. باید از طریق شبکه های اجتماعی و نظریه ۶ درجه جدایی مهارت های جدیدی را که آموزش دیدیم رو اجرا کنیم.

راههای بازگرداندن عشق(مرحله۴)

مرحله ۴ شامل ارتباط برقرار کردن ارتباط است، از ۴ طریق میتوان ارتباط برقرار کرد

  • ارتباط غیر مستقیم از طریق نظریه ۶ درجه جدایی
  • ارتباط از طریق پیام و تماس به روش درست
  • ارتباط کلامی
  • ارتباط غیر کلامی زبان بدن

راههای بازگرداندن عشق با قانون جذب زیر مجموعه تکنیک های ان ال پی است که شامل برگرداندن عشق با قانون جذب هم میشود.

تکنیک های ان ال پی (برنامه ریزی عصبی کلامی) با کمک تکنیک های ان ال پی میتوانید ناخود اگاه طرف مقابل را مجدد برنامه ریزی کنید و فرد را برای بازگشت به رابطه متقاعد کنید.

در صورت علاقه مندی به آموزش مراحل وتکنیک های ان ال پی و جذب برای ترمیم رابطه از دست رفته میتوانید به شماره زیر از طریق تلگرام، واتس آپ، پیام بدید و سوالات خودتون رو بصورت رایگان ارسال کنید. پاسخگویی در اسرع وقت انجام میگیرد.

پاسخگویی فقط به روش های زیر و از طریق این نرم افزار ها صورت می گیرد:

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

مقالات مرتبط:                              ارتباط با ما

چگونه عشقم را برگردانم

زبان بدن در عشق

دینامیک های مرد و زن

چگونه با اعتماد بنفس باشیم

چگونه عشقمان را عاشق خود کنیم

صفحه اصلی

لینک کانال تلگرام: https://t.me/sarbargetaze

سربرگ تازه یک سایت خسته کننده و بی هدف نیست، سربرگ تازه یک سایت تخصصی در زمینه ان ال پی و قانون جذب می باشد. من حسین رجب پور نویسنده مقالات سایت و محقق در زمینه قانون جذب و ان ال پی هستم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید