مقالات پیشنهادی

راههای بازگرداندن عشق با قانون جذب-برگرداندن عشق با قانون جذب

برگشتن عشق با کمک قانون جذب

راههای بازگرداندن عشق با قانون جذب

راههای بازگرداندن عشق با قانون جذب یکی از انتخاب هایی است که در شبکات مجازی و وب سایت ها با آن روبرو میشویم اما واقعا میتوان با راههای بازگرداندن عشق با قانون جذب عشق خود را جذب کنیم؟ توجه داشته باشید قانون جذب عشق با قانون جذبی که در جامعه فراگیر شده تفاوت های زیادی دارد و برای جذب عشق با قانون جذب باید تفاوت این دو را به خوبی بدانید. تیم روانشناسی سربرگ تازه با سابقه ۴ سال فعالیت در مشاوره و آموزش مهارت های برگرداندن عشق از دست رفته به کمک قانون جذب و تکنیک های ان ال پی بصورت تخصصی در زمینه روابط عاطفی فعالیت می کند. در این مقاله تصمیم داریم به برسی راههای بازگرداندن عشق با قانون جذب بپردازیم تا شما را از سردرگمی در باره مطالب متناقض که در شبکات اجتماعی و سایت های مختلف راجب راه های بازگشت معشوق به کمک قانون جذب هستند، نجات دهیم.

کتاب بازگشت به عشق

کتاب بازگشت به عشق از دست رفته و ازدواج نوشته حسین رجب پور به نکات جالبی در زمینه راههای بازگرداندن عشق با قانون جذب و روانشناسی اشاره کرده است که پیش از این در هیچ کتابی به آنها پرداخته نشده است، در این کتاب راه های بازگرداندن عشق به شش مرحله حسی، فکری، واکنشی، تحلیلی، تسلطی و اجرایی تقسیم بندی شده است، در ویدیویی که برای شما آماده کرده ایم تمام مراحل این کتاب توضیح داده شده.

روش های بازگرداندن عشق به کمک قانون جذب

از دیدگاه روانشناسی بازگشت عشق فقط مربوط به زمان حال نیست، کسانی میتوانند در استفاده از راهی بازگرداندن به کمک قانون جذب و تکنیک های روانشناسی موفق شوند که این دیدگاه را بشناسند و بپذیرند. ما نمیتوانیم فقط به سراغ قانون جذب عشق برویم و انتظار داشته باشیم صرفا با کمک قانون جذب عشق از دست رفته رابطه خود را احیا کنیم، ما در موسسه سربرگ تازه با برسی رابطه بیش از ۵۰۰۰ زوج به یک نتیجه قطعی رسیدیم که فروپاشی هر رابطه گذشته و ریشه دار است.

تعداد زیادی از افراد فکر می کنند که رابطه آنها بدون دلیل و یکدفه تمام شده و قبل از این اتفاق مشکلی نداشتند، اما این تفکر کاملا غلط است، و باید عرض کنم هیچ رابطه ای بدون دلیل و یکشبه تمام نمی شود، همیشه برای اتمام یا سردی یک رابطه دلایل مهمی وجود دارد، حتی آن روابطی که از لحاظ منطقی نمیتوان مشکلی را به عنوان دلیل جدایی در نظر گرفت نیز بدون دلیل تمام نمیشوند.

بزرگ ترین روانشناس تاریخ فروید نظریه ناخودآگاه را گسترش داد کشفیات این روانشناس بزرگ روانشناسی امروز را به وجود آورد؛ همانگونه که مغز برای اندام تصمیم میگیرد ناخودآگاه نیز همین تسلط را بر ذهن دارد، و احساسات، افکار، باور ها، ترس ها و .. موارد ذهنی را کنترل می کند، تعامل ناخودآگاه در روابط عاطفی بیشتر است چون پیچیده ترین نوع فعالیت های ذهنی ناخودآگاه به روابط انسان برمیگردد که مهم ترین و پیچیده ترین آن روابط عاطفی است. در نتیجه بازگشت عشق مستلزم شناخت ضمیر ناخودآگاه عاطفی است.

چرا انسان ها عاشق میشوند؟

قدمت این سوال به پیدایش علم روانشناسی برمیگردد، ساختار عشق حالتی از وابستگی به عوامل بیرونی است که میتواند عمیق ترین حال وابستگی را ایجاد کند، وابستگی همیشه بر اثر نیاز اتفاق می افتد، انسان ها عاشق میشوند چون عشق میتواند عمیق ترین نیاز های آنها را برطرف کند، اگر این اتفاق رخ ندهد چه میشود؟ آنگاه جهت گیری ناخودآگاه نسبت به عشق تغییر می کند، دیگر نکات منفی طرف مقابلش را بخاطر احساس وابستگی نادیده نمیگید، وقتی نیاز فرد برآورده نشود بصورت ناخودآگاه دیگر تلاش نمی کند نیاز طرف مقابل را رفع کند، مثلا نیاز طرف مقابل این باشد که همیشه کنار او باشیم، وقتی ما از رابطه رضایت نداشته باشیم دیگه همیشه به خودمون زحمت نخواهیم داد که کنار طرف مقابل باشیم، یعنی خودمون رو الویت اول قرار میدیم.

به همین سادگی یک رابطه عاطفی میتونه از اوج به جدایی برسه، گاهی تنش، دروغ، دخالت اطرافیان، خیانت، اجبار مشکلات و… باعث تمام شدن یک رابطه می شود، گاهی برطرف نشدن یک نیاز عمیق. زمانی که نیاز های ناخودآگاه رفع نشود مشکلات آن رابطه میتوانند چند برابر تشدید شود،مثلا بحث هایی که تا دیروز بر سر یک اختلاف وجود داشت تبدیل به یک دعوای بزرگ می شود.

برطرف نشدن نیاز ها در یک رابطه تازده شروع شده، میتوان آن رابطه دوستی را خیلی زود به روز های پایانی خود برساند، در رابطه ها که بیشتر از یک ماه هستند احساس وابستگی و جود دارد و این باعث میشود فرد بیشتر صبر کند اما وقتی دو نفر تازه با هم آشنا شدن و هیچ احساس وابستگی ایجاد نشده شخص دلیلی برای صبر کردن بیشتر ندار و سریع رابطه را ترک می کند.

از کجا بفهمیم رابطه ما چه مشکلی داشت؟

راههای بازگرداندن عشق با قانون جذب
راههای بازگرداندن عشق با قانون جذب

برای شناخت دقیق مشکلات یک رابطه ابتدا باید خودشناسی صورت بگیرد، شما باید رفتار خود را در رابطه تحلیل کنید مشکلات رفتارتان را پیدا کنید، بعد از برسی رفتار تاثیر آن را بر طرف مقابل مشخص کنید، شما اکنون یکسری از مشکلات را پیدا کردید، اما این فقط بعد شما است و بعد شریک عاطفی شما باقی مانده، برای تحلیل طرف مقابل نیاز به شناخت کامل تیپ شخصیتی او داریم، تیپ شخصیتی و برنامه ریزی ناخودآگاه هر شخص (اتفاقات زندگی و تاثیرات اطرافیان باعث شکل گیری شخصیت انسان میشود) پیچیدگی های خاص خود را دارد که از طریق رفتار نگری میتوان به آنها پی برد. چند مورد را به عنوان مثال برسی می کنیم

نیاز های خودآگاه

نیاز های خودآگاه انتخاب ذهن هوشیار هستند، مانند مادیات، قبول مسئولیت، رسیدگی، تفریح، ظاهر و… خودآگاه کنترل ۸ در صد از ذهن را دارد، ولی به این معنی نیست که نیاز های خودآگاه بی اهمیت هستند، برطرف نشدن این نیاز ها میتواند ناخودآگاه را به چالش، منطق ارزش داشتن یا نداشتن رابطه برساند.

نیاز های ناخودآگاه

این نیاز ها بسیار عمیق تر هستند و معمولا به دوران ۳ تا ۱۸ سالگی برمیگردن، نیاز هایی مانند، کمبود محبت، همدردی، امنیت، ارزش مند بودن، همکاری، تشویق، اعتماد به نفس و ….

ترس ها

ترس جزعی جدا نشدنی از انسان است و تاثیر زیادی روی تیپ شخصیتی افراد میگذارد، ترس ها در دوران ابتدایی زندگی شکل میگیرند مانند ترس از تنها ماندن یا ترس از تاریکی، و به مرور رشد می کنند، مثل ترس از خوشبخت نشدن، ترس از موفق نشدن، ترس از شکست، و در ادامه بزرگ تر میشوند مانند، ترس از مرگ، ترس از خیانت یا ترس از روی سوءظن. اگر در یک رابطه عاطفی اجازه دهیم عشقمان ترس هایش را بیشتر احساس کند تقریبا او را از دست داده ایم.

برگرداندن عشق با قانون جذب

کتاب بازگشت به عشق و ازدواج با ترکیب تکنیک های nlp و قانون جذب عشق، روشی کامل تر و با ضریب موفقیت بالا را به وجود آورده است، تکنیک های شش مرحله ای بازگشت عشق با کمک قانون جذب، به برسی دقیق و موشکافانه تمام جنبه های یک رابطه میپردازد، قبل از پرداختن به مرحله اول باید استراتژی برخورد خودتان را در مقابل شریک عاطفی تان مشخص کنید. یک رابطه میتواند در دو حالت سردی یا جدایی کامل باشد، اگر رابطه شما تمام نشده، ارتباط برقرار است ولی بسیار ضعیف، شما باید کمی فضا به طرف مقابل خودتان بدهید کمی کمرنگ تر شوید و از گفتن جلمه هایی مانند: چرا عوض شدی؟ دیگه دوستم نداری؟ به من توجه نمی کنی و… خداری کنید.

اگر شرایط وخیم تر باشد، باید واقعیت گرایی کنیم، اگر طرف مقابل تماس نمیگیرد، درخواست جدایی دارد، و یا به شما میگوید که او را رها کنید ، در این شرایط باید واقعیت را بپذیرید،ارتباط شما باید قطع شود، طولانی شدن این کش مکش ها میتواند شما را به دام ۱۳ اشتباه خطرناک بندازد.

 • تماس های مکرر
 • پیام های طولانی
 • جلب ترحم و دلسوزی
 • واسطه گری
 • اصرار و التماس
 • نگرانی از رابطه جدید طرف مقابل
 • سندروم ارباب برده
 • تهدید
 • نوهم توطئه
 • منتشر کردن عکس ها یا پست های غمگین در شبکات اجتماعی
 • منتشر کردن عکس های کنایه دار
 • شروع رابطه جدید
 • مظلوم نمایی

در مرحله اول شما باید بعد از شناخت ریشه ها و دلایل جدایی رابطه خودتان، این موارد را رفع کنید، و دقیقا وضعیت مقابل آن را به وجود بیاورید، مثلا اگر شما فردی بودید که زود پرخواشگر میشد، اکنون جدا از حل کردن این مشکل باید فردی آرام تر از حد انتظار باشید و صبور تر بنظر برسید. این کار تاثیر بسیار قوی بر سیستم مرکزی ناخودآگاه دارد.

بعد از موفقیت در این بخش باید نقص ها، کمبود ها و ضعف های خود را شناسایی کنید و آنها را ازبین ببرید. عشقتان از رابطه خارج شده است، خب فرض می کنیم اکنون شرایطی به وجود آمده که عشقتان میخواهد راجب برگشتن به رابطه دوباره فکر کند، او به توجه می کند، شما را زیر نظر میگیرد، وقتی ببیند شما هیچ تغییری نکردید، هنوز همان عادت های قبل را دارید، هنوز مانند قبل فکر می کنید، رفتار می کنید و شرایط هیچ تغییری نکرده است، چه دلیلی برای بازگشت خود میبیند؟ پس باید این ضعف ها ازبین بروند و در عین حال نقطه مقابلشان نیز به وجود آید.

برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب

راههای بازگرداندن عشق با قانون جذب
راههای بازگرداندن عشق با قانون جذب

مرحله سوم کتاب بازگشت به عشق در خصوص تکنیک های پیشرفت مهارت های فردی است، در این مرحله شخص با تکنیک هایی مشخص و تمرین های منظم میتواند تمام ضعف ها و کمبود های خود را شناسایی و آنها را برطرف کند، در این مرحله فرد باید خود را به ورژنی بالاتر و کامل تر از آنچه که در گذشته بود ارتقا دهد. مرحله سوم نقش بسیار مهمی در موفقت شما خواهد داشت.

انسان ها جذب افرادی میشوند که خصوصیات خاصی دارند، معیار های خود را در او می بینند، انسان میتواند بسیار تابع باشد. به عنوان مثال میتوان مد را درنظر گرفت، که افراد برای مد روز بودن حاظر هستند هر کاری بکنند، برای همین جذابت اجتماعی بسیار مهم است. اگر شما فردی باشید که امتیازات و ویژگی های خوبی داشته باشد از نظر دیگران جذاب خواهید بود، اگر دیگران شما را جذاب بدانند این موضوع توجه عشقتان را جلب خواهد کرد حتی میتوان از این جذابیت برای ایجاد حسادت و ترس در طرف مقابل استفاده کرد.

ترس از دست دادن شما قدرت بسیار زیادی دارد، اگر طرف مقابل را به این حس برسانید که ممکن است شما را از دست بدهد تلنگر بزرگی خواهد خورد که به نفع شما است. اما شما باید بدانید چه زمانی ممکن است این حس بوجود آید، چون اگر اشتباه کنید و این تکنیک را در زمان نا مناسب به کار ببردید نتایج منفی زیادی خواهد داشت. این تکنیک ۴ اصل دارد که در کتاب توضیح داده شده و اصل اول آن زمان کافی برای دلتنگی است، این تکنیک زمانی نتیجه دارد که عشقتان مدتی از شما بی خبر باشد.

تکنیک های مرحله سوم جذب عشق
 • اعتماد به نفس
 • موقعیت شغلی
 • موقعیت اجتماعی
 • هوش هیجانی
 • هوش عاطفی
 • مهارت ارتباطی
 • نفوذ کلام
 • زبان بدن
 • گسترش روابط
 • اصلاح زندگی
 • هدف مند بودن
 • جذاب بودن

تکنیک های بالا به قدری در موفقیت افراد در ترمیم و بازگشت به رابطه مهم هستند که وجود ضعف در هر کدام یک از آنها تبعاتی به همراه خواهد داشت. شاید در نگاه اول موفقیت در این همه تکنیک مهارت خیلی کار سختی بنظر برسد، نمیخواهیم بگیم کار ساده ای است اما ذهن انسان کاملا قابلیت این را دارد که با برنامه تخصصی تغییر کند و به تمام اهداف خود برسد. وقتی ذهن انسان میتواند روی بدن تاثیر بذارد و سلول های سرطانی را ازبین ببرد، پس قطعا یادگیری و پیشرفت هدفی نزدیک است.

تکنیک های nlp برای برگرداندن عشق

راههای بازگرداندن عشق با قانون جذب
راههای بازگرداندن عشق با قانون جذب

مرحله چهارم برای پر کردن خلاء ارتباطی میتواند بیشترین تاثیر را داشته باشد، ذهن انسان قابلیت برنامه ریزی مجدد را دارد، دقیقا مانند یک کامپیوتر، مغز و ذهن انسان را میتوان بهترین ابر کامپیوتر نامید، چون شباهت های بسیار زیادی دارند. دقیقا همانطور که شما میتوانید بارها یک برنامه کامپیوتری را تغییر دهید، ناخودآگاه نیز میتواند مجدد برنامه ریزی شود.

برداشتی که دیگران از ما دارند، در واقع برداشتی نیست که خودشان انتخاب کرده باشند، بلکه ما برداشتی که دارن را تعیین می کنیم، رفتار خود ما مشخص می کند دیگران چگونه میتوانند با ما برخورد کنند یا چه فکری راجب ما بکنن یا چه احساسی داشته باشند. این عمل برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه است، این مرحله به شما یاد میدهد که چطور ناخودآگاه عشقتان را برای بازگشت به رابطه با کمک تکنیک های nlp آماده کنید.

برنامه ریزی عصبی کلامی

از شنیدن این کلمات نگران نشوید، راه های بسیار ساده ای وجود دارد برای یادگیری و استفاده از تکنیک های nlp عشق و برنامه ریزی ناخودآگاه عشقتان. برنامه ریزی ناخودآگاه از موارد جزئی و ساده شروع میشوند تا موارد بسیار مهم و حساس، میزان تاثیر پذیری هر فرد از تکنیک های ان ال پی به شخصیت او برمیگردد، نمیتوان با یک روش استراتژِ ناخودآگاه همه آدم ها را برنامه ریزی کرد، برنامه ریزی ناخودآگاه هر شخص نیاز مند یک استراتژی مشخص است، چون برای نفوذ و برنامه ریزی ناخودآگاه هر فردی باید از راه های مربوط به همان فرد استفاده کرد.

برنامه ریزی چگونه اتفاق می افتد؟

فرض کنید شما دو دوست دارید، به نام های بهرام و سپهر، با هر دو به یک میزان صمیمی هستید، اما بهرام و سپهر با یکدیگر مشکل پیدا می کنند، از آن روز به بعد بهرام بدگویی سپهر را پیش شما می کند، به شما اخطار می دهد که دوستی با سپهر مشکل ساز خواهد شد، راجب او دروغ میگوید، مثلا میگوید پشت سر شما حرف های زیادی زده، و کم کم حس شما نسبت به سپهر منفی میشود.

وقتی ذهنیت شما منفی شد رفتارتان نیز تغییر خواهد کرد، در نتیجه ارتباط شما و سپهر به پایان میرسد. این اتفاق یک برنامه ریزی ناخودآگاه بود، بهرام با حرف هایش ناخودآگاه شما را علیه سپهر کرد. اگر دوست دیگری باشد که بعد از مدتی از به نکات خوب سپهر اشاره کند و توضیح دهد که اتفاقات گذشته درست نبوده کم کم حس شما نسبت به دوستتان مثبت خواهد شد و حتی ارتباط را از سر خواهید گرفت. برنامه ریزی ناخودآگاه با یک حرف و یا با یک کار اتفاق نمی افتد، بلکه باید زنجیره ای از اتفاقات پیش سر هم اتفاق بی افتند تا باعث برنامه ریزی ناخودآگاه شود.

چگونه از راه دور میتوان به ناخودآگاه یک نفر نفوذ کرد؟

مطمئنا این سوال دغدغه اصلی تمام کسانی است که به دنبال راهی برای بازگرداندن عشق از دست رفته به کمک قانون جذب و تکنیک های ان ال پی است. سایت ها و کانال های زیادی از عنوان راههای بازگرداندن عشق با قانون جذب اقدام به کسب در آمد می کنند، ولی متاسفانه چون تخصص این کار را ندارند باعث آسیب های زیادی به رابطه مراجعه کننده می رسانند.

آن دسته از افرادی که به موسسه سربرگ تازه مراجعه می کنند و قبلا با راهنمایی و آموزش های غلط شرایط را برای خود بدتر کردن، همیشه سخت ترین مورد ها هستند، چون جبران اشتباهات در زمان جدایی سخت تر است و اتفاقات منفی در این شرایط روی عشقتان تاثیر بیشتری میذارد. سربرگ تازه با مجوز های رسمی خود یک سایت کاملا تخصصی و علمی است.

قبل از تصمیم گیری راجب خرید هر فایلی برای بازگشت عشق، سایت یا کانال مورد نظر را برسی کنید و سطح علمی آن و درستی اطلاعاتش را بسنجید. برای اینکه در راه های برگرداندن عشق با قانون جذب عشق از دست رفته انتخاب درستی کرده باشید، بهتر است راه های واقعی را از شعار های توخالی بشناسید، از این رو سوالاتی به چند سوال مهم پاسخ میدهیم.

آیا با انرژی ذهن میتوان عشق را برگرداند؟

خیر انرژی ذهنی توانایی انجام کار های خارج از ذهن را ندارد، چیزی که در ذهن شما هست روی شما تاثیر میگذارد نه دیگران. ذهن انرژی های نامرئی که کاری را برای ما انجام دهد و از ما ساطع شود را ندارد، فعالیت های ذهنی تنها از راه ارتعاش (رفتار، گفتار، اعمال، حرکات، زبان بدن و واکنش های انسان ارتعاش نامیده میشود) میتوانند روی دیگران تاثیر بذارند.

آیا از راه دور میتوان با قانون جذب کسی را که رفته برگرداند؟

تعریف های مختلف و متناقضی راجب قانون جذب وجود دارد، قانون جذب به انحراف های زیادی کشیده شده است، این تصور که ما به هدف و خواسته خود فکر کنیم راجبش خیال بافی کنیم و باورش داشته باشیم تا آن را بدست آوریم یک خیال بیشتر نیست. چون باور و تصویر سازی مرحله اول قانون جذب است، ولی اتفاقات ذهن ما در ذهن خودمان باقی خواهد ماند. ارتعاش های تولید شده توسط تکنیک قانون جذب است که میتواند یک شخص را جذب شما بکند.

نبود ارتباط بین دو زوجی که از یکدیگر جدا شده اند کاملا طبیعی است، چون فقط یک در صد از افراد هستند که با عشقشان همکلاسی، همسایه، همکار و فامیل هستند و یا دوستان مشترک دارند. ۹۹ درصد مردم در روابط خود چنین شرایطی را ندارند و در صورت جدایی ارتباط کاملا قطع میشود. اما در این شرایط با کمک قانون جذب و ان ال پی میتوان شریک عاطفی خود را جذب کرد. ولی این کار شرایطی دارد.

 • امکان دسترسی به طرف مقابل وجود داشته باشد، یعنی هر وقت که خواستید بتوانید با عشقتان تماس بگیرید و یا صحبت کنید.
 • در شهر ها یا کشور های متفاوت نباشید
 • طرف مقابلتان ازدواج نکرده باشد

در کتاب بازگشت به عشق تکنیک های مهمی برای تاثیر گذاری روی ناخودآگاه آموزش داده میشود، مانند: فعالیت های مجازی با استراتژی مشخص، استفاده از قدرت جذب، نظریه اثر پروانه ای، نظریه شش درجه جدایی و .. که کمک می کند بدون صحبت کردن با فرد مورد نظر به ناخودآگاه او نفوذ کرد. اما اگر هیچ خبری از طرف مقابل نداشته باشید، حتی شماره تماس و یا راه ارتباطی نباشد، دیگر بازگشت ممکن نخواهد بود، و این کاملا دروغ است که میتوان از طریق جذب و یا ان ال پی رابطه ای را برگرداند که هیچ دسترسی به طرف مقابل نداریم.

در مرحله چهارم باید هر آنچه که در سه مرحله قبل به آن دست پیدا کردیم را بزرگ نمایی کنیم، و عشق خود را متوجه تغییرات و پیشرفت های صورت گرفته کنیم، این کار حتما باید از طریق روش ارتباط غیر مستقیم انجام شود، نباید طوری عمل کنید که شریک عاطفی شما فکر کند از عمد میخواهید او را متوجه تغییرات خود بکنید، اگر عشقتان اینگونه برداشت کند، تمام موفقیت های شما را غیر واقعی و از روی درد مندی خواهد دید. اما اگر احساس کند که شما واقعا تغییر کردید و موفقیت تان نمایشی نیست برای تحت تاثیر قرار دادن او، آن زمان سه مرحله اول تاثیر خود را خواهد گذاشت و جذابیت شما کم کم شکل خواهد گرفت.

قانون جذب عشق از راه دور

مرحله پنج کتاب مربوط به بخش اجرایی راههای بازگرداندن عشق با قانون جذب است، و در مرحله ششم شما تکنیک های برقراری ارتباط مستقیم را آموزش خواهید دید مانند:

 • تکنیک های ارسال پیام
 • تکنیک های مکالمه
 • تکنیک های ایجاد صمیمیت
 • تکنیک های احساس عشق
 • تکنیک های احساس حسادت
 • تکنیک های احساس کنجکاوی
 • قابلیت درک طرف مقابل
 • وابسته سازی طرف مقابل

با رفتن به این صفحه میتوانید اطلاعات بیشتری راجب تکنیک های شش مرحله ای بازگشت به عشق استاد رجب پور بدست آورید. تمام تکنیک ها و اطلاعت و ابداع روش ترکیبی قانون جذب و تکنیک های nlp که توسط آقای رجب پور صورت گرفته شده است، نتیجه ۴ سال مطالعه تحقیق و کار با بیش از ۵۰۰۰ هزار زوج میباشد، که در کتاب بازگشت به عشق گرد آوری شده.

برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند.

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

مقالات مرتبط: ارتباط با ما

چگونه عشقم را برگردانم

زبان بدن در عشق

دینامیک های مرد و زن

چگونه با اعتماد بنفس باشیم

چگونه عشقمان را عاشق خود کنیم

نظرات شرکت کنندگانی که داوطلب به عنوان شدن مشکلشون بودند

به نظرات شرکت کنندگان دوره های بازگشت به رابطه گوش کنید و با برخی مشکلات دیگران هم آشنا بشید

نظرات بیشتر را میتوانید در کانال تلگرامی سربرگ تازه گوش کنید.

سربرگ تازه یک سایت خسته کننده و بی هدف نیست، سربرگ تازه یک سایت تخصصی در زمینه ان ال پی و قانون جذب می باشد. من حسین رجب پور نویسنده مقالات سایت و محقق در زمینه قانون جذب و ان ال پی هستم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید