بازگشت به رابطهخیانتشکست عشقیمقالات پیشنهادی

رابطه تمام شده را چگونه برگردانیم ؟!

رابطه تمام شده را چگونه برگردانیم؟!

برگرداندن رابطه تمام شده

برگرداندن رابطه تمام شده در شش مرحله ممکن است؟ ما در سربرگ تازه با تجربه 4 سال فعالیت مستمر در زمینه ترمیم و بازگشت روابط، به نتایج بسیار درخشانی دست پیدا کردیم.

شما می توانید نظرات 100 ها نفر که با کمک پکیج بازگشت به عشق توانسته اند در برگرداندن رابطه تمام شده موفق عمل کنند، را در کانال تلگرامی سربرگ تازه گوش کنید، اما نظر چند تن از دوستان را در همین مطلب قرارمیدم حتما گوش کنید تا از تجربیات کسانی که مانند شما به دنبال برگرداندن رابطه تمام شده بودند و موفق به این کار شده اند استفاده کنید.

معمولا شکست عاطفی برای هر آدمی در زندگی اتفاق خواهد افتاد و بعد از این مرحله از زندگی همه اطرافیان سعی دارند که باعث شوند تا شخص رابطه و عشق سابق خود را فراموش کرده و یک زندگی جدیدی را شروع کند.

اما هیچ کس به درست شدن رابطه تمام شده فکر نخواهد کرد، و اکثر افراد جامعه اعتقاد دارند که چیزی تمام شده است، دیگر شانسی برای درست شدن نخواهد داشت. اما این فرضیه صحیح است؟! ما میخواهیم ثابت کنیم این تفکرات اشتباه هست و 80% تا 90% درصد روابط را می توان با تکنیک درست دوباره به حالت قبل و حتی بهتر رساند.

اما ممکن است شانس دوباره برای بهبود رابطه تمام شده وجود داشتهباشد، و دو طرف رابطه بنا به یک سری دلایل تمایل به ایجاد پیوندی دوباره خواهند داشت.

بدون شک برگرداندن رابطه تمام شده غیر ممکن نخواهد بود و اشخاص می توانند با راه حل هایی اقدام به بازسازی دوباره رابطه تمام شده خود کنند. تنها راه بازگردانند عشق از دست رفته کسب مهارت های عاطفی و امتیازات جدید است. (هوش عاطفی باید طبق یک پلن مناسب طراحی شود، تا تاثیر عکس نداده و باعث بروز فاصله بیشتر نشود)

بازسازی رابطه تمام شده صحیح است یا غلط؟!

برگرداندن رابطه تمام شده
Restore the finished relationship

همه ما به این موضوع فکر خواهیم کرد که اگر یک رابطه ای در طول زمان دچار انحطاط شده و تمامی حرمت ها بین اشخاص از بین رفته باشد، باز هم ارزش این را دارد که اقدام به بهبود رابطه تمام شده کنیم؟!

قبل از هر چیزی شما باید ارزیابی کنید که تمایل دارید که این رابطه دوباره درست شود؟ آیا شما بعد از بازگشت با اتفاقات افتاده احساس شما نسبت به عشقتان مثل قبل خواهد بود؟ آیا عشقتان صلاحیت بازگشت را دارد ؟

این سوال ها را هیچ کس جز خود شما نمی تواند پاسخ دهد، زیرا تنها شخصی که به کامل ترین شکل ممکن از پیچ خم رابطه خبر دارد فقط خودتان هستید، چون عمق ماجرا را می دانید و می توانید با کنترل احساسات و منطق این سوالات را پاسخ دهید.

دلایل زیادی برای بازسازی یک رابطه تمام شده وجود خواهد داشت اما تمام این دلایل منطقی نبوده و معمولا به علت وابستگی عاطفی به وجود می آیند. تمامی روانشناسان توصیه می کنند، تلاش برای بازگشت به رابطه حداقل یک ماه بعد از جدایی باشد، زیرا تا آن زمان انسان نمی تواند کنترل کامل احساسات خود را به عهده بگیرد.

معمولا وابستگی عاطفی باعث می شود تا افراد تمایل زیادی به بازگشتنشان دهند، تنها بدین دلیل که تمامی رنج های آنها بعد از بازگشتن عشقشان پایان بپذیرد. این معضل در رابطه های طولانی بیشتر دیده می شود، زمانی که افراد در یک رابطه عاطفی وقت زیادی را میگذارد، پذیرش شکست و جدایی از عشقشان بسیار سخت خواهد بود.

دلایلی که افراد برای بازگشت دوباره دارند، قالبا غیر منطقی و کورکورانه می باشند، معمولا رابطه هایی که یک طرفه تمام شده اند بیشتر وابسته به دلیل غیر منطقی هستند.

ابتدا باید بدانیم که این تمایل برای برگشت، از روی عشق واقعی است؟ یا فقط یک وابستگی خواهد بود؟ زمان بهترین گزینه برای اثبات این احساست است، معمولا اگر یک حس عمیق باشد، بعد از گذشت زمان بیشتر خواهد شد، زیرا مغز قادر خواهد بود تا از روی شناخت طرف مقابل احساسات را تحلیل کرده و یک حس عمیق از روی شناخت را ایجاد کند که هیچ آسیبی به خود شخص وارد نکرده و می تواند حتی در نبود طرف مقابل زندگی عادی خود را داشته باشد.

احساسات زودگذر که از سر تنهایی ویا مسائل دیگر شکل می گیرند، معمولا بعد از زمان جدایی کم کم ازبین خواهند رفت و شخص هیچ گونه کششی به طرف مقابل خود نخواهد داشت و کاملا بی تفاوت می شود.

دومین مسئله برای بازسازی رابطه تمام شده، دلیل جدایی آن رابطه است. شما باید بدانید که آیا دلیل جدایی منطقی بوده؟ یا از روی لج بازی می باشد؟

قبل از هر چیزی باید بپذیریم که حفظ عزت نفس در یک رابطه بسیار مهم تر از دلایل آن برای بازگشت دوباره است. اگر شخصی عزت نفس شما را زیر سوال برده باشد به این معنی است که ارزش زیادی برای او ندارید. اما چرا این اتفاق افتاده؟ چه چیزی باعث می شود ما برای طرف مقابل کم ارزش تر شویم؟ عوامل زیادی می توانند در اینگونه اتفاقات دخیل باشند مانند؛

  1. تنش های مدام
  2. منفی بافی
  3. شک
  4. صمیمی نشدن

اما مهمترین عامل این اتفاق در دسترس قرار گرفتن است، فردی که همیشه در دسترس قرار دارد، با یک پیام سر قرار حاظر می شود، هر وقت هر کاری را از او بخواهند انجام می دهد، مانند یک برده با او رفتار می شود اما برای اوتفاوتی ندارد، در نظر هر فردی یک شخص کم ارزش و بدون جذابیت است، زمانی که شما هر لحظه به عشقتان زنگ می زنید با او چت می کنید، خود را در یک موضع ضعف قرار داده اید.

مشکل اصلی افراد بعد از شکست عاطفی این است که احساس می کنند، دنیا به آخر رسیده، برای همین هر روز بیش از پیش به عشق تمام شده خود فکر خواهند کرد. و گاهی نیز با ایجاد رابطه ای با آن شخص باعث ازبین رفتن هر گونه شانس دوباره خواهد شد. برای موفقیت در مراحل ترمیم رابطه از دست رفته باید به طرف مقابل خود زمان بدهید، تا خلاء عاطفی و نبود شما را احساس کند، تا احساسات منفی که نسبت به شما پیدا کرده فروکش کند.

چگونه عشقم را برگردانم

برگرداندن رابطه تمام شده
Restore the finished relationship

همانطور که نظرات دوستان متوجه شده اید، سربرگ تازه توانسته با 5000 نتیجه موفق رکورد دار بازگشت به عشق باشد، روشی که اولین بار توسط حسین رجب پور برای ترمیم رابطه های تمام شده معرفی شد، تلفیقی از بهترین و موثر ترین روش های روز روانشناسی است.

• تکنیک های NLP

  • قانون جذب
  • قانون ارتعاش
  • اثر پروانه ای
  • مهارت ارتباطی

• تکنیک های نفوذ به ناخودآگاه

بازگشت به عشق از شش فصل تشکیل شده است، پیروی از این مراحل می تواند، در صد موفقیت را نزدیک به 90% افزایش دهد، برای آشنایی بیشتر با این تکنیک ها سری به مقاله تکالیف برای برگرداندن عشقمان بزنید.

 

؛؛برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند؛؛

۰۲۱۹۱۳۰۵۰۵۹

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

 

میانگین امتیاز / 5. تعداد رای ها

برچسب ها

نوشته های مشابه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید