مقالات پیشنهادی

چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم

چطوری رابطه از دست رفته رو دوباره آغاز کنیم

چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم

قبل از هر کاری باید هدف خود را از جستوجو کردن کلماتی مانند: چگونه عشق خود را برگردانیم برگرداندن مرد به رابطه چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم  برگرداندن زن به رابطه چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم چگونه عشقم را برگردانم بازگشت به رابطه راه های برگرداندن دوست پسر تکالیف برای برگرداندن عشقمان بهترین راه برای برگرداندن عشقم تحلیل کنید.

کلیپ آموزشی بازگشت عشق

شما میتونید با مشاهده این کلیپ آموزشی مراحل بازگشت عشق را یاد بگیرید و سپس در انتهای این مطلب روی لینک دانلود کتاب بازگشت عشق کلیک کنید و کتاب را هم دریافت کنید.

آیا حاضر هستید برای رسیدن به هدف چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم هر کاری انجام بدهید؟ آیا  نتیجه تلاش برای چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم ارزش این را دارد که چهره ای که در طول رابطه از خود ساخته اید تخریب شود؟ و عشقتان شما را یک فرد ضعیف تصور کند، و تمام احساسات مثبت ایشان تبدیل به احساس منفی و نفرت از ضعف شما بشود؟

چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم
چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم

چگونه رابطه تمام شده را دوباره میتوانیم شروع کنیم

شروع استفاده از راه های چگونه یک رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم نیازمند این است که شما بصورت کامل از شش اشتباه معروف انسان ها در یک رابطه تمام شده دوری کنید و به هیچ عنوان مرتکب این اشتباهات نشوید. در ادامه به این شش اشتباه اصلی اشاره میکنم. اما پیش از پرداختن به راه حل چگونه رابطه تمام شده را دورباره شروع کنیم تصمیم دارم شما را با واقعیت روبرو کنم شاید با خود فکر کنیم که هیچ راهی برای شروع دوباره یک رابطه تمام شده نیست  اما علم روانشناسی و مهارت های ارتباطی بعد از سالهای طولانی تحلیل ذهن انسان راه حلی نوین را برای حل تمام مشکلات به ارمغان آورده است که یکی از این مشکلات حل شده توسط این راه حل برگرداندن دوباره رابطه تمام شده  است، با اینکه میدانم ممکن است شما حال روحی مناسبی نداشته باشید اما مطمعن باشید این روش قطعی و تضمین شده است جای هیچ نگرانی نیست.

۱٫تماس گرفتن و پیام دادن بصورت مکرر

۲٫التماس کردن و ایجاد ترحم و دلسوزی

۳٫در همه حالت در دسترس بودن

۴٫ابراز احساسات

۵٫نگرانی راجب اینکه عشقم با کس دیگری آشنا شود

۶٫تهدید کردن

۷٫توهم توطئه

برای بازگشت به رابطه در مرحله اول باید قطع رابطه کنید تا احساسات منفی و تنش های شکل گرفته در رابطه از بین برود، این قطع ارتباط چه سودی دارد؟ تصور کنید شما در اوایل رابطه شخصی با اعتماد به نفس بودید، هیچ وقت اصرار به چیزی نداشتید اما از زمانی که عشقتان در رابطه سرد شده یا می خواهد که رابطه به اتمام برسد. شما احساس خطر می کنید و شروع می کنید به انجام ۷ اشتباه، این اشتباهات باعث می شود طرف مقابل بصورت کامل از شما دل بکند و احساس منفی شکل گرفته بصورت شدیدی افزایش یابد.

دیگر عشقتان تماس های شما را پاسخ نمیدهد از هر ۱۰۰ پیام طولانی که به عشقتان ارسال میکنید فقط یک پیام کوتاه دریافت می کنید و حتی ممکن است بعضی باور ها در رابطه خراب بشود و عشقتان خیلی ساده به شما بگوید که می خواهد با شخص دیگری وارد رابطه بشود و شما با شنیدن این حرف بار دیگر از درون دچار شکست شوید.

چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم

چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم را میتوانید در ۴ مرحله اجرا کنید.

چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم
چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم

چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم (مرحله۱)

در مرحله اول شامل قطع ارتباط بصورت کامل از طرف شما میشود، دلیل این قطع ارتباط فراموش شدن تنش ها و احساسات منفی است که طرف مقابل نسبت به شما پیدا کرده است.

 • پام ارسال نکنید
 • تماس نگیرید
 • واسطه نفرستید
 • در شبکه های مجازی پست ها و عکس هایی که نشان دهنده احساس دلتنگی است نذارید.

چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم(مرحله۲)

در مرحله دوم باید اعتماد به نفس خود را افزایش بدهید شاید بگوید من اعتماد به نفس بالایی دارم، بله ممکن است اینطور باشد شما در ابتدای رابطه اعتماد به نفس داشتید آیا هنوز این اعتماد بنفس را حفظ کرده اید یا با از دست دادن اعتماد به نفس مرتکب اشتباه شدید؟

تاثیر اعتماد بنفس در رابطه چیست؟

انسان ها همیشه جذب چیز هایی و کسانی می شوند که ارزش بالایی دارند، مثلا یک ماشین خاص و زیبا جذاب تر از یک ماشین قدیمی است، یک فرد که اعتماد به نفس بالایی دارد در نزد همه یک فرد خاص و جذاب است، پس همه تلاش می کنند این فرد را بدست بیاورند، برای همین شما باید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید زیرا وقتی ما خودمان را دوست نداشته باشیم و برای خودمان ارزش قائل نباشیم چرا باید انتظار داشته باشیم که طرف مقابل ما را دوست بدارد و برای ما ارزش قائل باشد. وقتی اعتماد به نفس خود را افزایش دادیم می توانیم این تصور را در ناخودآگاه عشقمان بوجود بیاوریم که ما یک فرد با اهمیت و جذاب هسیتم این مضوع باعث تحریک عشقمان می شود تا ما را بدست بیاورد.

چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم(مرحله۳)

در مرحله سوم از راههای بازگرداندن عشق باید مهارت های ارتباطی و نفوذ به ضمیر ناخود آگاه، تاثیر گذاری، متقاعد کردن در خود افزایش بدهیم. باید از طریق شبکه های اجتماعی و نظریه ۶ درجه جدایی مهارت های جدیدی را که آموزش دیدیم را اجرا کنیم.

چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم(مرحله۴)

مرحله ۴ شامل ارتباط برقرار کردن ارتباط است، از ۴ طریق میتوان ارتباط برقرار کرد

 • ارتباط غیر مستقیم از طریق نظریه ۶ درجه جدایی
 • ارتباط از طریق پیام و تماس به روش درست
 • ارتباط کلامی
 • ارتباط غیر کلامی زبان بدن

تکنیک های ان ال پی (برنامه ریزی عصبی کلامی) با کمک تکنیک های ان ال پی می توانید ناخود اگاه طرف مقابل را مجدد برنامه ریزی کنید و فرد را برای بازگشت به رابطه متقاعد کنید.

کتاب بازگشت به عشق

یک فرد موفق هوش هیجانی بالایی دارد، یک شخص رو به پیشرفت مهارت های ارتباطی قوی دارد. میداند کجا باید صبر کرد، کی باید حرف زد، قبل از حرف زدن و عمل کردن همه چیز را میسنجد. یک شخص موفق احساسات خود را کنترل می کند، توانایی یادگیری خوبی دارد، عقل و مهارت خود را بالاتر از خرافات و احساساتش قرار میدهد برای همین از هر مشکلی پیروز خارج میشود. راه برگرداندن یک شخص صرفا تکیه به معنویات نخواهد بود. برای موفقیت صد در صد در مراحل ترمیم عشق و یا جذب عشق شما نیاز به علم و تکنیک های روز دارید که با جهان امروزی هماهنگ باشد، در  دانلود کتاب بازگشت به عشق حسین رجب پور تکنیک های ان ال پی، تکنیک های روانکاوی، مهارت های ارتباطی، تکنیک های متقاعد سازی مرحله ای و تکنیک های نفوذ به ناخودآگاه به همراه قانون جذب بیان شده است که میتواند تاثیر بسیار زیاد و چشمگیری روی روابط شکست خورده بذارد.

برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند.

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

 

مقالات مرتبط:                              ارتباط با ما

چگونه رابطه از دست رفته را ترمیم کنیم

زبان بدن در عشق

دینامیک های مرد و زن

چگونه با اعتماد بنفس باشیم

چگونه عشقمان را عاشق خود کنیم

صفحه اصلی

 

سربرگ تازه یک سایت خسته کننده و بی هدف نیست، سربرگ تازه یک سایت تخصصی در زمینه ان ال پی و قانون جذب می باشد. من حسین رجب پور نویسنده مقالات سایت و محقق در زمینه قانون جذب و ان ال پی هستم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫6 نظرها

 1. سلام.
  من میخوام با دوستم که رابطه مون قطع شده دوباره ایجاد رابطه کنم ولی نمیخوام که اگه قبول نکرد آبروم بره!چه راهی پیشنهاد می کنید؟

  1. سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

 2. برگرداندن مرد به رابطه چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم برگرداندن زن به رابطه چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم چگونه عشقم را برگردانم بازگشت به رابطه راه های برگرداندن دوست پسر تکالیف برای برگرداندن عشقمان بهترین راه برای برگرداندن عشقم

  1. در پاسخ به arian
   سلام عرض شد. هیچ توضیحی ندادید هیچ چیز مشخص نیست هیچ اطلاعاتی از شما وجود نداره چطور بهتون بگم طرفتون برمیگرده وقتی اصلا نمی دونم مشکل شما چی بوده!
   برای پرسش پاسخ میتوانید به تیم پشتیبانی از طریق تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید