مقالات پیشنهادی

چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم

چطوری رابطه از دست رفته رو دوباره آغاز کنیم

چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم

چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم سوالی است که برای هر انسانی حداقل یک بار ممکن است مطرح شود، تفاوتی ندارد شما چه کسی باشید، یک فرد موفق یا یک فرد معمولی، یک شخص ثروت مند یا فقیر، کسی با تحصیلات بالا یا بدون تحصیلات، حتی اگر یک فرد معروف هم باشید، باز هم ممکن است در رابطه عاطفی خود دچار مشکل شوید.

طبق تحقیقات و پژوهش هایی که تیم روانشناسی سربرگ تازه در این ۴ سال انجام داده است، نتایج بدست آمده نشان میدهد، هر شخصی با هر جایگاه و زندگی میتواند در رابطه خود شکست بخورد، چون مهارت حفظ رابطه (هوش عاطفی) ربطی به امتیازات دیگر فرد ندارد، ممکن است یک فرد هم ثروت مند باشد، هم تحصیل کرده هم معروف اما نتواند رابطه خود را مدیریت کند. در عین حال ممکن است فردی که تحصیلات بالایی ندارد موقعیت اجتماعی و ثروت هم ندارد اما در روابط عشقی خود کاملا موفق است.

چون ضعف های عاطفی میتوانند از شدید ترین ضعف های یک فرد باشد، سربرگ تازه در تحقیقات گسترده خود به مورد های بسیاری برخورد کرد که سوژه توانسته در بقیه خواسته ها و اهداف خود موفق شود ولی هر تلاشی که برای قوی شدن در رابطه عاطفی انجام داده باشکست روبرو شده است.

کتاب بازگشت به عشق و ازدواج

کتاب بازگشت به عشق برای ازدواج نوشته حسین رجب پور، دقیقا به مسائلی همچون ضعف های افراد در روابط پرداخته است در این کتاب تکنیک های ترمیم رابطه و جذب فرد به شکلی کامل و با زبانی ساده بیان شده، در ویدیویی که برای شما تهیه شده است میتوانید راجب تکنیک ها و آموزش های این کتاب اطلاعات کاملی بدست آورید.

چگونه میتوان رابطه تمام شده خود را دوباره شروع کرد؟ اولین چیزی که باید متوجه آن باشید این است که بازگشت به رابطه و شروع دوباره ارتباطی که قبلا با شکست مواجه شده یک کار ساده و روتین نیست، شروع مجدد یک ارتباط گاهی میتواند سریع اتفاق بی افتد و گاهی هم غیر ممکن بنظر برسد، پس یک لطف بزرگ به خودتان بکنید! هر چیزی که در اینترنت دیدید را سریعا اجرا نکنید. قبلا از این کار خوب تحقیق کنید تا از منطقی بودن و صحبت آن مطلب مطمعن شوید.

آیا بازگشت به رابطه تمام شده درست است

 1. آیا حاضر هستید برای شروع دوباره رابطه خود هر کاری که به شما بگوید چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم انجام بدهید؟
 2. آیا میدانید چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم که ازش خود را از دست ندهیم؟
 3. آیا اشتباهاتی که باعث میشود عشقتان شما را یک فرد ضعیف و بی ارزش بداند را میشناسید؟
 4. آیا میخواهید به صحبت های یک روانشناس عمل کنید یا هر پیشنهادی که دیگران دادن؟

بازگشت به رابطه تمام شده بله یا خیر

بعضی از روابط را نباید مجدد شروع کنیم، بعضی از افراد را نباد دوباره به زندگی خود برگردانیم. اما ممکن است ضعف ها و وابستگی های که داریم مانع از تصمیم درست شود. کسانی که این مطلب را در سایت سربرگ تازه مطالعه می کنند، قطعا دنبال این نیستن که فردی به آنها بگوید که باید عشق خود را فراموش کند.

 • ممکن است شما با خواندن این موضوع نا امید شوید، اما هدف ما در سربرگ تازه کمک به پیشرفت سطح روابط انسان ها است، از این رو بخاطر جذب مخاطب واقعیت ها را پنهان نخواهیم کرد. برخی اتفاقات باعث میشوند که یک رابطه ارزش ترمیم و بازگشت دوباره را نداشته باشد، و حتی صلاح بر این باشد که ارتباط را تمام کنیم. در ادامه چند مورد از این روابط را برسی می کنیم.
 • خیانت: ۸۵ در صد از روابطی که بعد از خیانت دوباره شروع شده اند، دوباره خیانت را تجربه خواهند کرد.
 • توهین: در مواردی که توهین های سنگینی به خانواده ها و خود فرد شده باشد، ویا یکی از طرفین با خوانواده طرف مقابل درگیر شده باشد، بهترین تصمیم فراموشی است، چون خانواده ها در اکثر مواقع هیچ وقت این اتفاقات را فراموش نخواهند کرد.
 • سوء استفاده مالی: اگر در رابطه ای هستید که طرف مقابل شما مدام انتظار و تقاضای پول دارد، برای بازگشت شرط های مالی میگذارد آن فرد را ترک کنید، چون او به شما اهمیتی نمیدهد و فقط به نیاز خود فکر می کند و بالاخره شما را برای همیشه ترک خواهد کرد.
 • سوء استفاده جنسی: افرادی که تجربه عاطفی ندارند و یا تا به حال با کسی رابطه نداشتند شکار ساده ای برای سود جویان جنسی هستند، اگر پسری ارتباط جنسی را شرط ادامه رابطه عاطفی قرار می دهد و یا پسری که مدام با شما بحث میکند که باید رابطه داشته باشیم و یا درصورت موافقت نکردن شما رفتارش تغییر می کند، هیچ علاقه ای به شما ندارد باید بپذیرید که این فرد فقط به دنبال رابطه جنسی است و باید زودتر او را از زندگی خود حذف کنیم.
 • فاصله مکانی: اگر طرف مقابلتان برای زندگی به شهری دیگر رفته یا از کشور خارج شده بهتر است برای بازگشت تلاش نکنید چون کمتر از یک درصد از روابط میتوانند با وجود فاصله زیاد حفظ شوند، و قطعا رابطه ای که تمام شده جزء این یک در صد نیست.
 • ازدواج: اگر عشقتان با فرد دیگری ازدواج کرده یا نامزد هست، او را فراموش کنید برای این روابط بازگشت وجود ندارد، چون اگر طرف مقابل رابطه برایش مهم بود، با کس دیگری ازدواج نمی کرد، پس انتظار اینکه فرد طلاق بگیرد و مجدد پیش شما برگردد یک انتظار خام است!

چگونه بازگشت را شروع کنیم

چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم
چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم

خب ترمیم رابطه و شروع دوباره آن کاری است که نیاز به برنامه ریزی، تفکر، صبوری و مهارت دارد، مسیر موفقیت بازگشت به رابطه را به شما آموزش میدهیم، به زبانی ساده به شما میگویم دقیقا چگونه رابطه از دست رفته خود را دوباره شروع کنید. اما اگر طرف مقایل خیلی زیاد براتون مهم نیست بهتره ادامه این مقاله را مطالعه نکنید، چون شروع دوباره یک رابطه نیاز به تلاش دارد، چون هر کار عملی درصد بالای موفقیتش را مدیون تلاش است.

انسان در شرایطی مثل شکست عاطفی، توانایی کنترل احساساتش را از دست می دهد که کاملا طبیعی است، معمولا افراد در این شراط بصورت کاملا غریزی عمل می کنند، دقیقا مانند زمانی که فردی سقوط می کند و برای نجات خود دستش را به هر چیزی می اندازد، حتی اگر مثلا یک سیم لخت با ولتاز کشنده باشد.

فرد کاملا می داند که نباید به آن سیم دست بزند، اما انگار کنترل اعمال دست کس دیگری است.همه ما میدانیم که در زمان جدایی نباید یکسری کارها را انجام دهیم اما قدرت کنترل آن را نداریم و مرتکب اشتباهاتی چون موارد زیر میشویم

 1. تماس گرفتن و پیام دادن بصورت مکرر
 2. التماس کردن و ایجاد ترحم و دلسوزی
 3. در همه حالت در دسترس بودن
 4. ابراز احساسات
 5. نگرانی راجب اینکه عشقم با کس دیگری آشنا شود
 6. تهدید کردن
 7. توهم توطئه

انتخاب استراتژی بازگشت به رابطه تمام شده

استراتژی که شما انتخاب می کنید، نوع واکنش های شما، رفتارتان، گفتارتان و اقدامات شما را مشخص می کند. اولین تصمیم پذیرفتن جدایی است، باید بپذیرید که اگر با شیوه کنونی قرار بود موفق شوید تا به حال شده بودید. پس رفتار و کار های شما تا به اینجا سودی نداشته.

باید تمام شدن رابطه را بپذیرید و وارد مرحله ممنوعیت ارتباط شوید، دیگر تماس نگیرید، پیام ارسال نکنید، کسی را واسطه آشتی کردن نکنید و در شبکات مجازی عکس ها و پست های غمگین، یا کنایه دار منتشر نکنید. بازگشت به رابطه تمام شده در کتاب بازگشت به عشق حسین رجب پور در شش مرحله انجام میشود، که توضیحاتی را راجب این مراحل خدمت شما ارائه می کنم.

فصل اول شروع دوباره

اولین مرحله از لحاظ روانشناسی باید ریشه یابی و تحلیل رابطه باید. با پیشرفت روانشناسی ما میتوانیم رفتار انسان ها را در شرایط خاص پیشبینی و مدیریت کنیم. تمام شدن یک رابطه هیچ وقت بدون دلیل نیست حتی رابطه هایی که تمام شده اند اما نمیتوانیم یک دلیل برای تمام شدنش پیدا کنیم. شما زمانی میتوانید یک مکانیک خوب باشید و خودرویی را تعمیر کنید که همه چیز را راجب خودرو بدانید. بازگشت به رابطه تمام شده نیز نیاز به اطلاعات پایه ای دارد.

چرا انسان ها عاشق میشوند؟

دلایل زیادی میتواند باعث تمام شدن یک رابطه شود اما، چه دلیلی باعث میشود که انسان ها عاشق شوند؟ از لحاظ روانشناسی پایه ای ترین دلیل عاشق شدن انسان ها یک چیز است، نیاز! به این دلیل که انسان یک موجود نیاز مند است، انسان جدا از نیاز های مشترک تمام موجودات زنده مثل آب، خواب، غذا و تولید مثل نیاز های دیگری دارد به نام نیاز های ناخودآگاه و خودآگاه.

نیاز های خودآگاه اهمیت کمتری نسبت به نیاز های ناخودآگاه دارد، اما به این معنی نیست که نباید به آنها توجه کرد. نیاز هایی مانند، مادیات، تفریح و … اما از طرفی نیاز های ناخودآگاه بسیار با اهمیت هستند و تمامی هم ندارند! با پیشرفت هر روز روانشناسی، شناخت ما راجب این نیاز ها و ریشه های وجودی آنان بیشتر میشود. نیاز های ناخودآگاه به دو دسته نیاز های جمعی و نیاز های فردی تقسیم بندی میشود، نیاز های جمعی کاملا مشخص هستند و در یک رابطه عاطفی باید به نیاز ها رسیدگی کرد تا سلامت رابطه نیز حفظ شود. چند مورد از نیاز های جمعی را برسی می کنم.

 • محبت
 • توجه
 • همکاری
 • هم فکری
 • حمایت
 • امنیت

نیاز های فردی

این نیاز دغدغه سر به مهری است برای انسان، که همیشه دنبال این است بداند معشوقش چه چیزی میخواهد؟ و با چه کاری میتوان یک فرد را شیفته و عاشق خود کرد؟ علم روانشناسی که اکنون جایگاه بسیار ویژه ای در جوامع پیشرفته دارد پرده از راز های ناخودآگاه برمیدارد. نیاز های فردی بسیار عمیق هستند و بیشتر این نیاز ها از سن ۳ سالگی تا ۱۳ سالگی شکل میگیرند، با افزایش سن نیاز های کمتری در ناخودآگاه به وجود می آید. کتاب بازگشت به عشق نیاز های فردی را در قالب پنج حالت توضیح داده است.

اعتماد به نفس

اعتماد به نفس شکل ها و ظاهر های گوناگونی دارد، که در کتاب بازگشت به عشق به شکلی کامل برسی شده است. اگر در یک رابطه به این جزئیات راجب اعتماد به نفس توجه شود، آن رابطه دچار روزمرگی نمیشود.

 • عواملی که به فرد اعتماد به نفس می دهد.
 • عواملی که اعتماد به نفس فرد را از بین می برد.
 • اعتماد به نفسی که فرد از سمت شریک عاطفی خود میگیرد. (جوری که با او رفتار میشود، طوری که شریک عاطفیش در جمع با او برخورد می کند، باعث افزایش یا کاهش اعتماد به نفس میشود )
 • اعتماد به نفسی که بخاطر شریک عاطفی خود میگیرد. (آیا به بودن با این فرد افتخار می کند، یا انتخاب خود را از نظر دیگران اشتباه میبیند)
عقده حقارت

عقده حقارت بر اثر فشار های عوامل بیرونی روی فرد ایجاد میشود و شکل های مختلفی دارد که برای تجزیه و تحلیل آن زمان زیادی نیاز است. در گیری شما با عقده حقارت یک شخص میتواند در حالت های مختلفی ایجاد شود. مثلا: عوامل بیرونی و اطرافیان باعث بر انگیخته شدن عیقده حقارت میشوند، و کار شما کم به رفع آن خواهد بود یا یک رفتار یا ویژگی شما باعث فوران عقده حقارت شده است که باید جلوی آن را بگیرید و تاثیر های منفی را ازبین ببرید، عقده های حقارت عواملی مانند تحقیر شدن، شکست های پی در پی، عقده های مالی و …

کمبود

کمبود هایی که در زندگی پیش می آید چه مادی و چه روحی تبدیل به بزرگ ترین چالش زندگی فرد میشوند. کمبود ها باعث ایجاد ویژگی های منفی میشود، مانند پرخوری که فرد هر چه میخورد سیر نمیشود و این مشکل باعث چاقی و بیمار شدنش خواهد شد، کمبود نیز به همین شکل به انسان ضربه میزند، در یک رابطه کامل طرفین باید تا جایی که میتوانند به یکدیگر کمک کنند برای ازبین رفتن این کمبود ها. وابستگی که بعد از این کار رخ میدهد میتواند پیوند ناگسستنی را ایجاد کند.

ترس

ترس ها آسیب هایی زیادی به فرد وارد می کند، اما بدترین ویژگی ترس این است که انسان را محدود می کند، مانند فردی که بخاطر ترس از بیان کردن احساس خود، عشقش را از دست می دهد. اگر به شریک زندگی خود کمک کنید ترس هایش را ازبین ببرد، بزرگ ترین تکیه گاه او خواهید بود.

چگونه برای شروع دوباره آماده شویم

چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم
چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم

تا حدودی با دلایل عاشق شدن اسنان ها آشنا شدیم، اما چطور یک فرد میتواند عشقش را فراموش کند؟! عشق و نفرت دو روی یک سکه هستند، و مرز باریکی بین آنها وجود دارد. عشق همانطور که به وجود می آید میتواند ازبین برود، دلایل ازبین رفتن عشق کم نیستند. برخی از این دلایل اشتباهات فردی نیستند بله تحت تاثیر عوامل بیرونی به وجود می آیند مانند: مشکلات مالی، اختلاف های خانوادگی، فاصله های اجباری، نبود توان برای شروع زندگی و …

اما عوامل دیگری و جود دارند که انسان میتواند آنها را مدیریت کند، عواملی که خودما و یا طرف مقابل بوجود می آوریم. اگر ما باعث بوجود آمدن مشکل یا نقصی در رابطه هستیم باید، به عنوان مقصر مشکل را حل کنیم. اما اگر مشکل ایجاد شده از سمت طرف مقابل است، باید حواسمان جمع باشد که مقصر این مشکل نشویم! زمانی که شریک عاطفی باعث بوجود آمدن مشکلی میشود ما باید بتوانیم مشکل را مدیریت کنیم نه اینکه اجازه بدیم بزرگ تر شود، اگر ما در مقابل این مشکلات کاری نکنیم خود مقصر هستیم و چون بهترین رفتار را در مقابل مشکل از خود نشان ندادیم.

فرض کنید همسر شما عصبانی است شما مقصر نیستید اما او با شما بحث می کند و شما هم عصبی میشود، نتیجه چه خواهد بود؟ اما اگر خود را کنترل کنید همسر خود را آرام کنید، نتنها دیگر مشکلی نخواهد بلکه میتوان برای همیشه جلوی چنین اتفاقاتی را گرفت. در ادامه بصورت خلاصه چند مورد از عواملی که در رابطه مشکل ساز میشوند را برسی می کنیم، این چند مورد آنهایی هستند که بین همه انسان ها مشترک میباشند، و موارد دیگر بستگی به تیپ شخصیتی افراد دارد که در کتاب بازگشت به عشق توضیح داده شده است.

تنش

تنش های مدام مانند خطی میباشند که از کشیده شدن در به روی کاشی های زمین ایجاد میشود، چون فاصله بین در و کاشی تعادل مناسبی ندارد، هر چه اجازه دهیم در زندگی و رابطه عاطفی تنش ها بیشتر بیشتر شوند و یا تبدیل به عادت عمق این خط ایجاد بیشتر میشود، و بالاخره روزی میرسد که در و کاشی آنقدر به یکدیگر بردخورد کرده اند و یکدیگر را تراشیده اند که دیگر برخوردی صورت نمیگیرد و ساده از کنار هم رد میشوند!

دروغ

دروغ گفتن راجب هر چیزی میتواند اعتماد را در رابطه ازبین ببرد، و نبود اعتماد هم شروع تنش است و هم شروع شک. اگر طرف مقابل پیش زمینه پارانوئید (شکاک) بودن را داشته باشد، این مشکل چندین برابر خواهد شد.

توهین

توهین نیز اعتماد و عشق را ازبین میبرد، توهین روشنی آینده را کور می کند، و برای فرد این تفکر را به وجود می آورد که اگر اکنون این توهین ها را میشنوم بعد ها چه خواهد شد!

تحقیر

فهمیدیم عقده حقارت چقدر میتواند آسیب رسان باشد، تحقیر کردن یک فرد آن هک اگر معشوق مان باشد، ضربه ای بسیار بزرگ وارد می کند، هیچ وقت عشق خود را تحقیر نکنید مخصوصا پیش دیگران.

خیانت

همه ما از آسیب های روانی که خیانت میتواند به سلامت یک رابطه وارد کند مطلع هستیم.

دخالت دیگران

زندگی ها و روابط زیادی بخاطر دخالت های غلط خانواده یا دوستان از هم پاشیده میشود، حرف هایی که هر روز دو معشوق را از یکدیگر دور تر میکند، اطرافیان عشقتان بسیار در رابطه شما تاثیر گذار هستند و باید تاثیر اطرافیان را کنترل کرد.

بی توجهی

بی محلی کردن یا محبت نکردن میتواند دلایل زیادی داشته باشد مانند: مشکلات فردی، مشکلات خلقی، مشکلات شخصیتی و.. اما بی توجهی اشتباهی است که گاهی از روی آسوده خاطر بودن افراد اتفاق می افتد، شخص به نقطه امن میرسد، میداند که عشقش همیشه کنار او است، ناخودآگاه افرادی که به نقطه امن میرسند به این شکل برنامه ریزی میشوند: پس نیاز به تلاش بیشتر نیست، خیلی هم نیاز به توجه ندارد، بذار کمی استراحت کنم به فکر خودم باشم، من خواسته های خودم رو میخوام و ….

بی هدفی

هدف مند نبودن یک رابطه یا زندگی باعث خنثی شدن انرژی مثبت آن رابطه میشود، بی هدفی و بی برنامه گی ویژگی های جذابی نیستند و ممکن است باعث سردی و جدایی شود، همه پیشرفت و آینده را دوست دارند، اگر فردی با برنامه و هدفمند باشیم از دید همه جذاب خواهیم بود، این امتیاز مثبت بسیار جای بحث دارد که میتوانید در کتاب مطالعه کنید، فعلا از توضیحات بیشتر صرف نظر می کنیم، تا به بقیه مراحل بپردازیم.

فصل دوم شروع برنامه

چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم
چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم

فصل اول به ما نشان داد چطور مشکل ها را بشناسیم، چطور ضعف ها را پیدا کنیم، چطور تکلیف خود را مشخص کنیم، در مرحله دوم ما باید از نتایج مرحله اول استفاده کنیم. به این صورت که باید، ضعف ها را ازبین برد، باید نقطه مقابل آنها را ایجاد کرد. ” اگر فردی بودید که سریع خشمگین میشد اکنون تنها نباید این ضعف را ازبین ببرید بلکه باید بیشتر عمل کنید و فردی با حوصله تر از حد انتظار که از شما میرود باشید.”

در مرحله دوم باید نکات منفی را ازبین برد و نقطه مقابل آنها را نیز ایجاد کرد، بلکه باید نیاز ها و معیار های طرف مقابل را ایجاد کرد، به چیز هایی که باعث جذب عشقتان میشود بپردازید مثلا اگر عشقتان فردی خوش صحبت است، باید مهارت اجتماعی خود را بالا ببرید، این کار باعث میشود عشقتان با شما راحت تر باشد، بیشتر به شما نزدیک شود.

برخی از مراجعه کننده های سربرگ تازه سوال می کنند، خب چه نیازی است که ما همه این کار ها را انجام بدیم، تصور کنید عشقتان میخواهد به بازگشت فکر کند، او نگاهی به رابطه می کند و میبیند چیزی تغییر نکرده که انگیزه ای برای بازگشت به او بدهد، میبیند اگر برگردد همان مشکلات قبلی تکرار خواهد شد! اگر شما باشید، به چه دلیلی به رابطه برمیگردید؟

پیشرفت برای شروعی تازه

راه کار های کتاب بازگشت به عشق برای چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم به اینجا ختم نمیشود یکی دیگر از نیاز های شما برای برگرداندن عشقتان پیشرفت است. پیشرفت نه فقط در ضعف ها و کمبود ها بلکه پیشرفت برای افزایش امتیازات مثبت، کسی که بتواند زندگی منظم و هدف مندی را برای خود پی ریزی کند، قطعا در روابط عاطفی خود موفق خواهد بود. امتیازات جدید جذابیت کاراکتر شما را افزایش میدهد قدرن نفوذ شما را در ناخودآگاه دیگران بالا تر میبرد، این کار باعث میشود دیگران راحت تر به شما اطمینان کنند.

کتاب بازگشت عشق و ازدواج

سخن نویسنده: هدفی که برای پیاده سازی تکنیک های NLP ، قانون جذب، مهارت های ارتباط، تکنیک های نفوذ به ناخودآگاه …. در این کتاب در نظر گرفته شده بود، به وجود آوردن یک رهنمای کامل و جامع با دربر گرفتن به روز ترین تکنیک ها و اطلاعات روانشناسی بود. مراحل شش گانه بازگشت عشق در این کتاب ۱۷۰ صفحه ای به صورت کامل آموزش داده شده است، شما فقط از طریق سایت سربرگ تازه میتوانید برای دانلود کتاب بازگشت به عشق حسین رجب پور اقدام کنید، سایر مقالات که در سطح اینترنت وجود دارد ارتباطی با این کتاب ندارند، هیچ سایت دیگری حق ارائه این کتاب را ندارد.

؛؛برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند؛؛

۰۲۱۹۱۳۰۵۰۵۹

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

 

مقالات مرتبط: ارتباط با ما

چگونه رابطه از دست رفته را ترمیم کنیم

زبان بدن در عشق

دینامیک های مرد و زن

چگونه با اعتماد بنفس باشیم

چگونه عشقمان را عاشق خود کنیم

سربرگ تازه یک سایت خسته کننده و بی هدف نیست، سربرگ تازه یک سایت تخصصی در زمینه ان ال پی و قانون جذب می باشد. من حسین رجب پور نویسنده مقالات سایت و محقق در زمینه قانون جذب و ان ال پی هستم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫10 نظرها

 1. سلام.
  من میخوام با دوستم که رابطه مون قطع شده دوباره ایجاد رابطه کنم ولی نمیخوام که اگه قبول نکرد آبروم بره!چه راهی پیشنهاد می کنید؟

  1. سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

 2. برگرداندن مرد به رابطه چگونه رابطه تمام شده را دوباره شروع کنیم برگرداندن زن به رابطه چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم چگونه عشقم را برگردانم بازگشت به رابطه راه های برگرداندن دوست پسر تکالیف برای برگرداندن عشقمان بهترین راه برای برگرداندن عشقم

  1. در پاسخ به arian
   سلام عرض شد. هیچ توضیحی ندادید هیچ چیز مشخص نیست هیچ اطلاعاتی از شما وجود نداره چطور بهتون بگم طرفتون برمیگرده وقتی اصلا نمی دونم مشکل شما چی بوده!
   برای پرسش پاسخ میتوانید به تیم پشتیبانی از طریق تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید: ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

 3. سلام شما فوق العاده هستید اینو جدی میگم من با همه این سایت ها حرف زدم شما یه چیز دیگه هستید یه راست میرید نزدیک دو میلیون توی این سایت اون سایت خرج کردم هیچی به هیچی فقط کتابتون رو خوندم بعد ۲۰ روز زنم زنگ زد گفت انگار واقعا میخوایی تغییر کنی منم گفتم آره قرار شد یه فرصت به هم بدیم. آقای دکتر ما میخوایم بیایم پیش خودتون اصلا پیش هیچ مشاوره دیگه ای نمیخوام برم فقط خود شما خود شخصتون حتی روانشناس های تیمتون که بسیار با تجربه هستن نه شما معجزه گر زندگی خیلی ها هستید همه ویس های کانالتون رو که مردم راجب دوره ها داده بودن گوش کردم هزاران نفر بخاطر شما زندگیشون این طوری تغییر کرده این افتخار رو به من بدید خواهش می کنم

  1. در پاسخ به یه ناشناس
   سلام دوست عزیز. شما به بنده لطف دارید. می تونید با پشتیبانی هماهنگی های لازم رو داشته باشید به تیم پشتیبانی در تلگرام یا واتس آپ پیام ارسال کنید
   ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

  2. سلام من ۱۶سالمه عاشق یه پسری شدم اونم عاشقم بود ولی بخاطر لجبازیا گیر دادنا بچه بازی ایه من رابطمون کم کم سرد شد و تموم شده ولی من هنوز دوسش دارم درست شدم خیلی رو خودم کار کردم میخام برگرده فقط همینو میخام
   چجوری برش گردونم لطفا بگین خاهش میکنم

   1. در پاسخ به Mobina
    سلام برای پرسش سوالات باید توی تلگرام یا توی واتس آپ به تیم پشتیبانی پیام بدید. ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید