درباره ما

علاقه مندان میتوانند آثار خود را برای همکاری در فروش ارئه دهند،با حفظ و رعایت قوانین ارشاد و سایت سربرگ تازه.

فعالیت سربرگ تازه؛ نویسندگی، تحقق، پژوهش در قانون جذب و ان ال پی، ارائه کتاب و مقالات ان ال پی و جذب نوشته آقای حسین رجب پور. پرسش پاسخ رایگان در زمینه مقالات منتشر شده در سایت.

موسسه سربرگ تازه تجربه ۴ سال آموزش و ارتباط با بیش از ۶۰۰۰ هزار نفر را دارد، در این موسسه دوره های آموزشی قانون جذب، تکنیک های nlp، خود باوری و اعتماد بنفس آموزش داده می شود، موسسه سربرگ تازه این افتخار را دارد که بیش از ۲۰۰۰ کارآموزش موفق را در راه رسیدن به اهداف همراهی کرده است، از دیگر افتخارات ما ارئه مقالات آموزشی و دو کتاب در زمینه روابط و ان ال پی هست،

موسس و بنیان گذار موسسه سربرگ تازه آقای حسین رجب پور مسئولیت مدیریت، آموزش و پرسش پاسخ را در این موسسه به عهده دارند. تکنیک های که در این دوره ها آموزش داده میشوند توسط ایشان طراحی و مدل سازی شده است، این تکنیک ها بر اساس علم روانشناسی، قانون جذب، تکنیک های ان ال پی طراحی شده اند و جایگاه خود را در عرصه آموزش با عنوان تکنیک های حسین رجب پور به خوبی تثبیت کرده اند.

موسسه سربرگ تازه تمامی مجوز های لازم برای فعالیت قانونی در این زمینه را اخذ نموده است و شما میتوانید بصورت کامل به این موسسه اعتماد کنید. 

اصلی ترین و بزرگ ترین تعهد موسسه سربرگ تازه حفظ اطلاعات شخصی مراجعه کنندگان بصورت کاملا ایمن است. هیچگونه از اطلاعات مراجعه کنندگان در هیچ شکلی منتشر نخواهد شد و در این باره موسسه تضمین کامل را تعهد کار خود قرار می دهد.

  • مدیرت: آقای حسین رجب پور- آقای بهزاد هلاکوئی
  • مدیر روابط عمومی: خانم سما گلرویی
  • سال تاسیس ۱۳۹۶

برای اطمینان از صحت مجوز های اخذ شده میتوانید روی آنها کلیک کنید (برای مشاهده مجوز ها به انتهای سایت بروید )، و اطلات را برسی کنید همچنین میتوانید به سایت نماد اعتماد با نشانی enamad.ir مراجعه کنید و سپس در بخش استعلام نام سایت را به این شکل sarbargetaze.com و بدون http وارد کنید و مجوز های لازم را مشاهده کنید.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید