درباره ما

علاقه مندان میتوانند آثار خود را برای همکاری در فروش ارئه دهند،با حفظ و رعایت قوانین ارشاد و سایت سربرگ تازه.

فعالیت سربرگ تازه؛ نویسندگی، تحقق، پژوهش در قانون جذب و ان ال پی، ارائه کتاب و مقالات ان ال پی و جذب نوشته آقای حسین رجب پور. پرسش پاسخ رایگان در زمینه مقالات منتشر شده در سایت.

موسسه سربرگ تازه تجربه 4 سال آموزش و ارتباط با بیش از 6000 هزار نفر را دارد، در این موسسه دوره های آموزشی قانون جذب، تکنیک های nlp، خود باوری و اعتماد بنفس آموزش داده می شود، موسسه سربرگ تازه این افتخار را دارد که بیش از 2000 کارآموزش موفق را در راه رسیدن به اهداف همراهی کرده است، از دیگر افتخارات ما ارئه مقالات آموزشی و دو کتاب در زمینه روابط و ان ال پی هست،

موسس و بنیان گذار موسسه سربرگ تازه آقای حسین رجب پور مسئولیت مدیریت، آموزش و پرسش پاسخ را در این موسسه به عهده دارند. تکنیک های که در این دوره ها آموزش داده میشوند توسط ایشان طراحی و مدل سازی شده است، این تکنیک ها بر اساس علم روانشناسی، قانون جذب، تکنیک های ان ال پی طراحی شده اند و جایگاه خود را در عرصه آموزش با عنوان تکنیک های حسین رجب پور به خوبی تثبیت کرده اند.

موسسه سربرگ تازه تمامی مجوز های لازم برای فعالیت قانونی در این زمینه را اخذ نموده است و شما میتوانید بصورت کامل به این موسسه اعتماد کنید. 

اصلی ترین و بزرگ ترین تعهد موسسه سربرگ تازه حفظ اطلاعات شخصی مراجعه کنندگان بصورت کاملا ایمن است. هیچگونه از اطلاعات مراجعه کنندگان در هیچ شکلی منتشر نخواهد شد و در این باره موسسه تضمین کامل را تعهد کار خود قرار می دهد.

مدیرت: آقای حسین رجب پور- آقای بهزاد هلاکوئی

مدیر روابط عمومی: خانم سما گلرویی

سال تاسیس 1396

برای اطمینان از صحت مجوز های اخذ شده میتوانید روی آنها کلیک کنید (برای مشاهده مجوز ها به انتهای سایت بروید )، و اطلات را برسی کنید همچنین میتوانید به سایت نماد اعتماد با نشانی enamad.ir مراجعه کنید و سپس در بخش استعلام نام سایت را به این شکل sarbargetaze.com و بدون http وارد کنید و مجوز های لازم را مشاهده کنید.