مقالات پیشنهادی

حتی حرکات و سخنان تحریک کننده اشتباه است

تعداد زیادی از افراد این سوال را میپرسند که آیا انجام بعضی کار های کوچک (البته بدون شکل گیری  رابطه فیزیکی) چه نتیجه ای خواهد داشت آیا مشکل ساز خواهد بود یا خیر.

آمار ها مشاهده شده که در برخی روابط خوشبختانه به دلیل آموزش صحیح و آگاهی ها رابطه فیزیکی رخ نمی دهد اما متاسفنه اتفاقات دیگری نیز رخ می دهد که دست کمی از این روابط ندارد.

اقداماتی مانند لمس کردن، صحبت در باره لمس کردن و صحبت در باره رابطه فیزیکی، خیال بافی راجب آن و یا چت کردن ها و ارسال تصاویر. این موارد میتواند به همان میزان تاثیر منفی در رابطه شما بگذار باید بدانید که داشتن رابطه جنسی حتی در این حد صحیح نیست.

مشکلاتی که بهمراه خواهد داشت بسیاز زیاد است، اما تاثیر سوء این اقدامات گرایش به سمت شکل گیری رابطه فیزیکی خواهد بود. اگر در رابطه آشنایی قرار دارید که این مسائل در آن مطرح شده است و یا رنگ بوی آن را می دهد باید، آن را به عنوان زنگ خطری برای انحراف رابطه بدانید.

۹۹ درصد روابطی که به سمت رابطه قبل از ازدواج می روند هرگز به ازدواج ختم نمی شوند آثار آین کار فراتر از ازدواج نکردن با شخص مورد نظر است.

 

مطالب مرتبط:

ازدواج با افرادی که رابطه جنسی داشته اند

تاثیر مخرب رابطه جنسی در روابط

چرا مردان متاهل رابطه جنسی پنهانی دارند

شرط رابطه جنسی برای ازدواج

پذیرش رابطه جنسی بخاطر ازدواج

 

این امکان برای مراجعه کنندگان فراهم شده تا بتوانند از پشتیبانی رایگان برای پرسش سوالات خود استفاده کنند، پاسخگویی از طریق واتس آپ و تلگرام انجام می شود.

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

لینک کانال تلگرام: sarbargetaze

پکیج بازگشت به عشق و ازدواج

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

  1. سلام میشه لطفا بفرمایید که قبل از ازدواج تا چه اندازه صمیمیت و حتی تلفنی صحبت کردن تا چه اندازه میتونیم باهم صمیمی حرف بزنیم و نزدیک بشیم؟؟؟

    1. پاسخ به مارال
      صمیمت در رابطه خوبه اما نباید پرده ها دریده بشه و نباید رابطه به سمت مسائل جنسی پیش بره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید