آرشیو مقالات علمیاعتماد بنفسبازگشت به رابطهتیپ شخصیتیشکست عشقی

جذب پسر مورد علاقه با تکنیک های صحیح رابطه

جذب پسر مغرور چگونه است

چگونه پسر مورد علاقه خود را جذب کنیم ؟!

احتمالا شما نیز جزو آن دسته دخترانی هستید که جذب پسر مورد علاقه خود شده اید اما نمی دانید چگونه یک پسر را جذب کنید. باید بدانید که برای جلب توجه پسر مورد علاقه خود باید سیاست های زنانه زیادی را به خرج دهید. یک مرد همیشه جذب احساست و زنانگی یک زن خواهد شد. البته تکنیک های رابطه دیگری وجود دارد، که می تواند شما را برای بهبود روابط کمک کند، برای دیدن مقالات بیشتر در این زمینه به صفحه اصلی سربرگ تازه مراجعه کنید. 

باید به خوبی بدانید که این زنانگی را کجا و چه گونه در معرض دید او قرار دهید تا او به شما جذب شود. توجه داشته باشید که ذات یک مرد جنگ طلب است. یک مرد مانند یک شکارچی می مانند و شما باید نقش یک شکار را برای او بازی کنید.

نکات ظریفی که باید برای جذب پسر مغرور رعایت کنید.

جذب پسر مورد علاقه
جذب پسر مورد علاقه

همان طور که در پاراگراف اول صحبت شد، مرد ها عاشق زنانگی هستند و به شکل عزیزی شکارچی خواهند بود. همانطور که یک شکار چی علاقه برای دنبال کردن شکار خود دارد. یک مرد نیز از زنانی خوشش می اید که بتواند کنجکاوی و آن حس جست و جو کردن را در او بیدار کند.

هیچ مردی از زنی که دم دست او باشد و برای خود و زنانگی خود وقتی نگذارد خوشش نخواهد آمد. از اولین قدمی که برخواهید داشت تا آخرین قدم باید حساب شده باشد تا بتوانید به موفقیت برسید.

مو های بلند: مرد ها عاشق دختر هایی با موی بلند هستند. موی بلند در فرهنگ سنتی یک ثنبل زنانگی به حساب خواهد آمد. البته این بدین معنی نخواهد بود که برای جذب پسر مورد علاقه خود مو های خود را تا کمر بلند کنید، در حدی که هست مرتب و زیبا باشد کفایت خواهد کرد.

کفش پاشنه بلند: درست است که کفش های پاشنه بلند از نظر پزشکی زیاد توسیه نخواهند شد اما یکی از راه های جذب پسر مورد علاقه استفاده از کفش های پاشنه بلند خواهد بود. این کفش ها باعث خواهد شد تا زنانگی شما بیشتر نمایان شود و بتوانید این ظرافت را در معرض دید آنها بگذارید.

لباس و استایل: هیچ پسری در مقابل استایل یک خانم قادر به مقاومت نخواهد بود. شما باید استایلی را انتخاب کنید که در صورت راحتی بیانگر یک ظرافت مخفی باشد. استفاده از رنگ های شاد و ملایم می تواند به این مسئله کمک کند. سعی کنید لباس هایی را انتخاب کنید که اندام شما را بهتر به نظر برسانند. نسب به مکانی که برای قرار گذاشتن انتخاب کرده اید، حتما لباس مورد نظر خود را انتخاب کنید. مثلا اگر به یک شام در رستوران دعوت شده اید فراموش نکنید که یک تیپ خانومانه کاملا جلب توجه خواهد کرد. اگر به یک سینما دعوت شدید، از یک استایل اسپورت با رنگ های شاد استفاده کنید.

میکاپ صورت: این باور اشتباه در بین خانم ها وجود دارد که برای جذب پسر مورد علاقه خود آرایش زیاد لازم است. این کاملا اشتباه خواهد بود زیرا شما باید بدانید که مرد ها از خانم هایی که زیاد آرایش می کنند خوششان نخواهد آمد. شما باید سادگی صورت خود را حفظ کنید تا در نظر او کاملا معصومانه و جذاب به نظر بیاید. پسر ها از دخترانی که آرام و متین هستند و چهره ای معصوم و تا حدودی دخترانه دارند بیشتر لذت خواهند برد.

لبخند: یک چهره شاداب و پر از انرژی کمک زیادی برای جذب پسر مورد علاقه شما خواهد کرد. پسر ها همیشه از شور و اشتیاق دختران به وج خواهد آمد. باید بدانید که هماهنگ کردن کودک درون شما با جامعه کار دشواری است اما بگذارید آن دختر بچه شیطون و بازیگوش همیشه لبخند زده و با حضورش جلب توجه کند.

چگونه پسری را عاشق خود کنیم ؟

 

در پاراگراف های بالا بیشتر به زیبایی ظاهری اشاره کردیم که برای جذب پسر مورد

جذب پسر مورد علاقه
جذب پسر مورد علاقه

علاقه شما تاثیر بالایی خواهد گذاشت. اما تاکلیف زیبایی درونی چه می شود؟!

باید بدانید که رفتار در ارتباط عاطفی بیشترین تاثیر را خواهد گذاشت. همه پسر های دنیا از یک دختر حسود و غرغرو بیزار هستند. آنها به دنبال آرامش می باشند و نیاز دارند تا یک نفر در این دنیا باشد که آنها را دوست داشته و به عشق بورزد. پسر ها به دلیل غرور ذاتی که دارند قادر نخواهند بود که احساسات خود را بروز دهند و در ظاهر کاملا بی احساس به نظر خواهند رسید. مرد ها از زن ها بیشتر به نیازمند عواطف هستند. آنها درونی متزلزل داشته و مانند یک پسر بچه به دنبال آغوش گرمی برای دلداری و آرامش خواهند گشت.

بهترین راه برای جذب پسر مورد علاقه خود این است، که بتوانید این حس فهمیده شدن را در او بیدار کنید. بگذارید تا او بداند که هیچگاه از جانب شما قضاوت نخواهد شد. او نیاز دارد تا حرف هایش را بدون ترس به شما بزند. باید به او یادآور شوید که همیشه کنار او هستید و می تواند روی شما حساب کند. اگر پسری را صادقانه دوست دارید، از ابراز علاقه به او هراس نداشته باشید.

انسان به طور طبیعی خواهان دوست داشته شدن است. البته در ابراز این علاقه نباید عزت نفس خود را زیر پا بگذارید زیرا هیچکس به فردی که برای خود ارزش قائل نیست نمی تواند ارزشی بگذارد. فاصله با او را رعایت کنید و اجازه دهید تا در مدتی به غار تنهایی خود پناه ببرد. مرد ها احتیاج به تنهایی دارند و نباید مزاحمت ایجاد کنید. باید قبل از آنکه احساس کند شما پاراتنر او هستید، روی شما به عنوان دوست و همدم حساب کند. دوست بودن در یک رابطه بسیار مهم است، زیرا باعث صمیمیت و وابستگی خواهد شد. به مردانه بودن او احترام بگذارید.

پسر ها نیازمند آن هستند که مردونگی خود را در مقابل یک دختر ثابت کنند. هیچگاه او را برای اشتباهاتش سرزنش نکنید، و مدام پیگیر او نباشید زیرا این پیگیری بیش از حد باعث فراری شدم او خواهد شد. اجازه دهید او در زندگی شما نقش داشته باشد و به دنبال شما بیاید زیرا مرد ها همیشه دوست خواهند داشت که از شخصی مراقب کنند. قهرمان بودن برای پسر ها خوشایند است.

روش های ساده برای دیوانه کردن پسر مورد علاقه :

جذب پسر مورد علاقه

تمام تلاش ما در این مقاله برای ارائه راه کار هاییست که در جذب پسر مورد علاقه شما تاثیر بیشتری داشته باشد. مرد ها موجودات پیچیده ای نخواهند بود و با رعایت چند نکته کوتا شما می توانید پسر مورد علاقه خود را جذب کرده و یا حتی این رابطه را به ازدواج برسانید.

سعی کنید همیشه طبیعی باشید. طبیعی بودن شما از هر لحاظ باعث خواهد شد تا مرد مقابل احساس سردرگمی نکند. پیچیدگی های زنانه گاهی باعث می شود تا مرد خسته شده و از ادامه امتنا کند. سعی کنید تمامی خواسته های خود را به شکلی شفاف بیان کرده تا بتواند نسبت به شما ذهن خود را آرام سازد. تلاش برای به دست اوردن شما همانطور که در ابتدا مقاله گفته شد بسیار مهم است. هر آدمی زمانی برای یک چیز ارزش قائل است که برای به دست اوردن آن زحمت زیادی کشیده باشد.

وقت و هزینه یکی از مهم ترین دارایی افراد بوده و اگر شما این اجازه را بدهید که پسر مورد علاقه شما، برای داشتن شما هزینه و وقت صرف کند، می توان امید داشت که او را دیوانه خود خواهید کرد. هیچ مردی به زنی که ساده بدست اید احترام نخواهد گذاشت، پس سعی کنید دختری آزاد و با تدبیر باشید. همیشه برای تماس گرفتن اقدام نکنید و مدام در مقابل او نباشید اجازه دهید که گاهی نبود شما را احساس کند تا دلتنگ شما شود.

ارتباط خوب شما با نزدیکان او باعث مستحکم شدن رابطه شما می شود. سعی داشته باشید که با دوستان صمیمی او ارتباط خوب و دوستانه داشته باشید زیرا دوستان تاثیر بسیار زیادی در روابط خواهند گذاشت. وجود حسادت در روابط افراد کاملا خوب است اما اگر خواهان آن هستید که پسر را تشنه خود کیند باید حسادت را کنار گذاشته و احساس ارزشمند بودن به او دهید. حسادت همیشه باعث نابودی رابطه خواهد شد و نمی گذارند یک رابطه صمیمیت پیدا کند.

برای جذب پسر مورد علاقه خود همیشه مرموز باشید، بگذارید تا جای کنجکاوی در رابطه شما وجود داشته و همه اسرار خود را فاش نکنید. وجود کنجکاوی در یک رابطه باعث خواهد شد تا آن رابطه حس و حال اولیه خود را از دست ندهد. هیچگاه او را اولویت زندگی خود قرار ندهید زیرا او دیگر انگیزه ای برای تلاش در رابطه نخواهد داشت سعی کنید تا او برای رابطه تلاش و انگیزه کافی داشته باشد.

کلام آخر

روابط عاطفی دارای ویژگی های مختلف خواهد بود و افراد دارای تیپ های شخصیتی متفاوتی هستند که باید با هر کدام متناسب با رویکردهای رفتاری آن ارتباط برقرار کنید. مثلا ارتباط با افراد خود شیفته دارای یه سری رفتار های خاصی خواهد بود که اگر آن را رعایت نکنید منجر به از هم پاشیده رابطه خواهد شد. برای جلب توجه پسر مورد علاقه خود حتما به متخصص مراجعه کنید زیرا زمانی که از یکی خوشتان خواهد آمد، ممکن است اقدام به کار هایی کنید که یک فاجعه را به بار بیاورد و به جای جلب توجه، بدتر او را از خود برانید.

؛؛برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند؛؛

۰۲۱۹۱۳۰۵۰۵۹

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید