آرشیو مقالات علمیچگونه ثروتمند شویممقالات

چگونه ثروتمند شویم-می خواهم پولدار شوم چگونه

چگونه ثروتمند شویم-می خواهم پولدار شوم چگونه

اگر در جستجوی این مطالب هستید چگونه ثروتمند شویم چگونه در خانه پولدار شویم چگونه ثروتمند شویم برایان تریسی چگونه در نوجوانی پولدار شویم چگونه پولدار شویم در ایران چگونه بدون سرمایه پولدار شویم چگونه از طریق اینترنت پولدار شویم کتاب چگونه ثروتمند شویم می خواهم پولدار شوم چگونه توصیه میکنم این مقاله را حتما تا انتها مطالعه کنید.

چگونه ثروتمند شویم ؟ سوالی که همه ما حداقل یک بار برای رسیدن به پاسخ آن جستجو کردیم چگونه ثروتمند شویم.

همه ما داستان مسابقه خرگوش و لاک پشت را شنیدیم در این مسابقه لاک پشت همیشه برنده بود، حتی با اینکه سرعت خیلی کمی داشت دلیل پیروزی لاک پشت استراتژی های قوی و منظم او بود. برای اینکه موفق شود و به هدف خود برسد تلاش نکرد کل مسیر را یک نفس طی کند، بلکه با تقسیم مسیر مسابقه و کوچک کردن اهداف در نتیجه به هدف خود رسید و پیروز میدان شد. خب از این مثال چه نتیجه ای میگیریم؟ نتیجه میگیریم برای رسیدن به هدف خود که چگونه ثروتمند شویم است نباید انتظار داشته باشیم یک شبه به هدف خود برسیم، نباید بی برنامه پیش بریم و مثل خرگوش با تمام توان و بی هدف بدویم تا به هدف خود که چگونه ثروتمند شویم است برسیم.

سربرگ تازه همان لاک پشت است که میخواهد در این مسیر شما را یاری کند. استراتژی های لازم، مراحل رسیدن به هدف چگونه ثروتمند شویم وتکنیک های موفقیت وثروتمند شدن را به شما آموزش دهد. پس در رسیدن به هدف خود صبور باشید، عاقل باشید، برنامه ریزی کنید، هدفمند قدم بردارید، مطالعه کنید.

نمیخواهم شما را ببرم سرمسائلی ساده و بی اهمیت که مثلا چطور لباس بپوشید چطور تفریح کنید شبیه پولدارها بنظربرسید، کاری که اکثرسایت ها میکنن، شاید تعجب کنید چرا بحث مطرح خیلی از وب سایت ها را با یک جمله زیر سوال بردیم! استیو جابز همیشه یک شلوار جین ساده داشت با کتانی های کاملا معمولی تیشرتش را زیر شلوارش قرار میداد کاری که اگه ما بکنیم همه به ما میخندن! بیل گیتس در مکان های مجلل دیده نمیشود سرو صدا به پا نمی کند. مارک الیوت زاکربرگ مالک و سازنده فیس بوک از یک تیشرت خاکستری ۱۰۰ عدد سفارش داد چون این رنگ دیرتر کثیف میشود با این روش او دیگر مجبورنبود وقت خودش را صرف لباس پوشیدن و ظاهر سازی کند! خب دیدید که ثروتمند ترین و مطرح ترین آدم ها بخاطر لباس پوشیدن و یا تفریح و یا روابط یا همسرزیبا داشتن به موفقیت و ثروت نرسیدند. سربرگ تازه برنامه ریزی شده تا شما را ازهرآنچه که هستید به یک فرد موفق ترتبدیل کند.

برای اینکه سردرگم نشید تصمیم داریم سوال چگونه ثروتمند شویم را درچند مرحله پاسخ بدهیم و راه های رسیدن به ثروت و موفقیت را مرحله به مرحله باهم طی کنیم.

مرحله اول دوری از آنچه که ما را از چگونه ثروتمند شویم دور میکند.

چگونه ثروتمند شویم
چگونه ثروتمند شویم

۱٫هدف یا شغلی انتخاب نکنیم که به آن علاقه نداریم.

(صرفا علاقه مهم ترازتجربه وآمادگی است) چون با تمرین و مطالعه هم میتوانیم آماده شویم هم تجربه بدست بیاوریم. اهدافی را دنبال نکنید که برای شما خسته کننده باشد. نباید هدفی انتخاب شود به دلیل آنکه شخص دیگری درآن موفق بوده است.

۲٫رویا پردازی های یک روزه ممنوع.

وقت خود را نذارید روی اینکه من باید خیلی زود موفق شوم و خیلی زود باید پولدار بشوم. چون این امکان ندارد ادیسون برای اختراع لامپ هزار بار شکست خورد. اما او شکستش را اینجور تفسیر کرد( من هزار راه برای اختراع نکردن لامپ کشف کردم) رسیدن به هدف چگونه ثروتمند شویم زمان نیاز دارد پس زمانبندی کنید و اینگونه رویا پردازی و تصویر سازی کنید تا شوق خود را برای چگونه ثروتمند شویم از دست ندهید.

۳٫امواج منفی دیگران را نپذیرید.

شاید دراین مسیرکه شما برای رسیدن به یک هدف فکروتلاش میکنید دیگران بجای تشویق شما بگویند این ها حرف است وقتت را بیهوده هدرنده دنبال یک کار درست حسابی باش. اما شما خوب میدانید این مسیر درست است میدانید شما برای کارگری برای افراد دیگرساخته نشده اید شما باوردارید بدنیا نیامدید تا شخص دیگری را ثروتمند تر کنید. پس روی باور خود با قدرت بمانید چون شما حق دارید. در دنیا افراد زیادی برای مثال زدن وجود دارد، افرادی که شاید نصف شما توان داشتن معلولیت و محدودیت بیشتری داشتن حالا مثال هایی هستن برای تشویق میلیون ها انسان.

۴٫خود را با کسی که پیروز است یا شکست خورده مقایسه نکنید.

شما بدشانس ترین یا خوش شانس ترین فرد دنیا نیستید، شما خودتان هستید پس خودتان باقی بمانید رویای خود را بسازید دنیای خود را شکل بدهید و خودتان سرنوشتتان را رقم بزنید.

۵٫خودتان را دست کم نگیرید. یکی از مسائلی که باعث میشود ما انسان های عادی، مایی که پدرثروتمند نداریم، به موفقیت نرسیم دست کم گرفتن خودمان است. سال ها کمبود سال ها نبودی پیروزی یا حتی شکست باعث شده نهال یک باور منفی در افکار ما کاشته شود، نهالی که سال ها به او آفتاب و کود عالی دادیم و متاسفانه رشت کرده و تبدیل به یک درخت تنومند شده است. خب میخواهم شما را بجای دعوت به روز درخت کاری دعوت به چوب بری کنم! تبر هدف خود (چگونه ثروتمند شویم) را بردارید وامروز این درخت را از ریشه قطع کنید.

۶٫من نمیتوانم دیگر تمام شد.

نهالی که راجب آن با شما صحبت کردم در من هم رشت کرده بود باور کرده بودم با این که مدرک مهندسی دارم من لیاقت کاردر یک شرکت مهندسی پیشرفته و سطح بالا را ندارم من؟ من که نمیتوان یک کارمند شیک باشم چه برسد به یک مدیر. من بلد نیستم کارهای خاص انجام بدم من چیزی به کسی تدریس کنم؟!! گویا این باوردر من شکل گرفته بود که همین که یک جا کار پیدا کنم که ماهی ۱ میلیون به من بدهند کافی است من درحدی نیستم که یک شغل پردرآمد و با پرستیژ بالا داسته باشم من کجا وهدفی مانند چگونه ثروتمند شویم کجا!

من درخت نمیتوانم خود را قطع کردم امروز کاری با پرستیژ بالا دارم درواقع چند شغل دارم برای کسی کار نمیکنم همکاران جوانی دارم با استعداد و به من به عنوان یک الگو نگاه میکنند. میتوانید تصور کنید این حس چقدر انگیزه بخش است؟ حالا نهال جدیدی که کاشتم درخت من میتوانم شده است ثمره این درخت زیبا بود، حالا در مرحله ای هستم که میتوانم به دیگران هم کمک کنم تا به باوری که زندگی من را تغییرداد برسند، من میتوانم ثروتمند شوم، من میتوانم موفق شوم.

مراحل چگونه ثروتمند شویم و موفق شدن در زندگی جدا از هم نیستن در واقع هر مرحله تکمیل کننده مرحله قبل و هدایت گر به مرحله بعدی است. برای همین به یاد داشته باشید باید مراحل را قدم به قدم و با دقت کامل و صحیح طی کنید تا به سادگی مراحل چگونه ثروتمند شویم را اجرا کنید و تبدیل به فردی موفق بشوید.

مرحله دوم تغییر باورها و ذهن برای رسیدن به پاسخ بزرگترین سوال بشر چگونه ثروتمند شویم.

چگونه ثروتمند شویم
چگونه ثروتمند شویم

چیزی که مانع رسیدن ما به اهداف بزرگ میشود اهدافی مانند موفقیت یا چگونه ثروتمند شویم این است که ما آمادگی ذهنی برای موفقیت و ثروتمند شدن نداریم ما از ریسک و تغییر میترسیم ما از طعم تلخ شکست واهمه داریم. آیا تا به حال شنیدید که به هرچه فکرکنی سرت می آید؟ بنظر بنده این درست است هرچه در ذهنت باشد شبیه آن میشوی.

بریان تریسی جمله بسیار زیبا و پرمفهومی دارد که میگوید ما شبیه باورهایمان میشویم، انسان ماشینی است برای اثبات باورهایش.

رسیدن به اهداف ابزارهای زیادی را می طلبد، پرقدرت ترین این ابزارها و با اهمیت ترین آنها قانون جذب و تکنیک های ان ال پی است. قانون جذب به ما کمک میکند برای ارسال ارتعاشات مثبت، این ارتعاشات مثبت وقتی به اطراف و اطرافیان ارسال شود در نتیجه بازخورد آن هم ارتعاشات مثبت خواهد بود، قانون جذب یکی از شاخه های اصلی آموزش سربرگ تازه در پاسخ سوال چگونه ثروتمند شویم است.

ان ال پی (Neuro-linguistic programming) یعنی برنامه ریزی عصبی زبانی. تکنیک های ان ال پی هم مانند قانون جذب دو سو دارد، برنامه ریزی عصبی زبانی ناخود آگاه و خود اگاه خودما (تغییر باور های ما یعنی ماشینی باشیم که بجای بنزین معمولی از امروز بنزین سوپر مصرف میکند) تغییرو برنامه ریزی عصبی زبانی ناخود آگاه دیگران. چرا نیازاست ما ناخودآگاه دیگران را برنامه ریزی کنیم؟

خب فرض کنید شما میخواهید با استفاده از فروش یک محصول یا ساخت یک محصول جدید و یا ایجاد یک شرکت تبلیغاتی به هدف خود که چگونه ثروتمند شویم است برسید. پس شما مشتری هایی خواهید داشت یا مراجعه کنندگانی، پس برای اینکه ثروتمند شوید باید آموخته باشید چگونه ناخود آگاه دیگران را برنامه ریزی کنید تا بتوانید نظر آنها را جلب کنید (حالا با هر نوع محصول یا پروژه ای که عرضه میکنید). همچنین شما نیاز دارید بازخورد های مثبتی از دیگران داشته باشید تا نه تنها باعث منفی شدن افکار شما و نا امیدی شما نشوند بلکه موفقیت را در قدم های کوچک شما ببینند وبصورت غیرمستقیم با تاید های خودشون شما را همیاری کنند.

مرحله سوم آموزش زبان بدن برای رسیدن به بهترین راه حل چگونه ثروتمند شویم

چگونه ثروتمند شویم
چگونه ثروتمند شویم

زبان بدن به انواع شکل‌های ارتباط غیر کلامی یا رفتاری اشاره می‌کند که یک فرد از طریق رفتارهای فیزیکی خود، بدون آنکه صحبتی بکند با دیگران قادراست ارتباط برقرار نماید. این رفتارها می‌تواند مربوط به وضعیت و حالات بدنی محل قرار گرفتن دستها، پاها، نحوه نشستن، ایستادن، راه رفتن، خوابیدن) ژستها (حالتها، اطوارها، اَداها، حرکات و اشارات بدنی، جلوه‌های هیجانی صورت و حرکات چشم‌ها باشد .زبان بدن همان زبان بی زبانی است. به کلیه ژستها حالتها و رفتارهای حرکتی کلی و جزئی و حتی ژست و فیگورسخن گفتن بدون کلام و صدا ارتباطات غیرکلامی و یا تن گفتار و یا زبان تن و یا زبان بدن اطلاق می گردد .

باید زبان بدن خود را تقویت کنید، یعنی مهارت های ارتباطی از طریق زبان بدن را آموزش ببینید که در چه شرایطی چگونه بنشینید، چگونه راه بروید کی ازجا برخیزید و دست ها پاها سر چشمان و.. خود را در چه زمانی در چه وضعیتی قرار بدهید.

تاثیر زبان بدن زمانی برای شما آشکارمیشود که بعد از آغازمسیرخود برای راه حل چگونه ثروتمند شویم به آن نیاز پیدا میکنید زمانی که برای کسب و کار خود نیاز به برقراری ارتباط باشید با خریدارایده یا محصول خود. متقاضی هیچ وقت ایده فردی ضعیف و بدون اعتماد بنفس را نمیپذیرد زیرا وقتی شما به محصول عرضه شده خود باور نداشته باشید چه انتظاری از متقاضی دارید!

مرحله چهارم ایده پردازی برای دست یابی به آرزوی چگونه ثروتمند شویم

چگونه ثروتمند شویم
چگونه ثروتمند شویم

نقش دیگر ان ال پی در اینجا آشکار میشود انتخاب ایده (شغل) ذهنی که ناپخته باشد فکر کردن را بلد نباشد، نمیتواند ایده یا کسب و کاری پول ساز ایجاد کند، نمیتواند راه حل هایی پیدا کند برای چگونه ثروتمند شویم خود را باور نمیکند، ریسک پذیر نخواهد بود.

برای موفقیت در این مسیر یکی از مهم ترین نکات مرحله چهارم است، خوب تحقیق کنید، دراینترنت، شبکه های اجتماعی انواع شغل های جدید را برسی کنید سراغ کار های مختلف برید کارهای خانگی، کارهایی که در اجتماع طالب های جدید بدست آورده است. افرادی در تهران روشی جالب برای بدست آوردن درآمد مناسب پیدا کردن پوشاندن پلاک ماشین های که میخواهند از منطقه طرح ترافیک عبور کنند. شاید باورتان نشود درآمد این اشخاص به ۵ میلیون تومان هم میرسد. حالا توصیه نمیکنم شما هم این شغل ها را انتخاب کنید ولی اگر از چنین راهی بشود چنین پولی درآورد پس راه های بسیار بیشتر و مناسب تری هم وجود خواهد داشت.

مرحله پنجم برنامه ریزی ذهنی وآماده سازی راه اندازی یک هدف برای چگونه ثروتمند شویم

چگونه ثروتمند شویم
چگونه ثروتمند شویم

بعد از مرحله پنجم اگر به شغل یا حرفه ای رسیدید که باعث شد شما نا امید شوید و با خود بگوید من که این کار را بلد نیستم باید به شما بگویم سخت در اشتباه هستید شما این کار را میتوانید بیاموزید! حال هرچه که باشد.

ان ال پی اینجا هم به کمک شما خواهد آمد حتی اگر تحصیلات بالایی ندارید حتی اگر تجربه ندارید و ازعلم روز چیزی نمیدانید به این معنی نیست که این حق شما نیست که با کمک فناوری و دنیای جدید ثروتمند شوید. شما میتوانید با کمک کلاس های آموزشی سایت های آموزشی و فیلم های آموزشی با هزینه کم این روزها هرحرفه ای را یاد بگیرید. و برای آماده سازی ذهن خود از تکنیک ها و فنون ان ال پی استفاده کنید.

مرحله ششم اجرای پروژه خود

چگونه ثروتمند شویم
چگونه ثروتمند شویم

زمانی که شما این مراحل را طی کردید به مراحل پایانی خواهید رسید یعنی شما آماده شدید ایده ساختید و آموزش دیدید و مهارت های لازمه را کسب کردید و اکنون باید راه های تجارت و کار کردن در هدف و ایده خود را پیدا کنید و آزمایش کنید. شاید شما آنقدر در این مراحل پیشرفت کرده باشید که دفه اول شکست را تجربه نکنید. این اتفاقی نادراست. بدانید شکست اولین پیروزی شما در مسیرتان است نگذارید شکست شما را نا امید کند همانطور که نگذاشتید افکارمنفی شما را ازپیشرفت بازدارد، اجازه ندادید سختی های جلوی تلاش شما را بگیرد شما یک بار دیگربا برنامه ریزی ذهن خود میتوانید قوی ترادامه دهید.

تعریف شما از شکست چیست؟ از نظر بنده شکست وجود ندارد تصور کنید شما یک هدف و یک مسیر مشخص کردید تمام مراحل را طی کردید کاری راه انداختید و یک ماه درآمد نداشتید و بعد از یک ماه یک درآمد کم بدست آوردید یا حتی در اولین پروژه آنقدر که باید خوب عمل نکردید آیا این از نظر شما شکست است؟ شما نام این تغییر را (فردی که دیروز بودید و فردی که فردا خواهید بود) را شکست میگذارید یا پیروزی؟

اگر سوالی راجب مراحل رسیدن به ثروت و موفقیت یا آموزش تکنیک های ان ال پی و جذب در راه رسیدن اهداف بزرگ دارید میتوانید از طریق تلگرام، واتس آپ. به تیم پژوهشی سربرگ تازه پیام ارسال کنید و سوالات خود را بصورت رایگان بپرسید.

پاسخگویی فقط به روش های زیر و از طریق این نرم افزار ها صورت میگیرد صورت میگیرد:

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

مقالات مرتبط:                              ارتباط با ما

زبان بدن افراد موفق

ان ال پی چیست؟

بازگشت به رابطه از دست رفته

اعتماد بنفس چیست؟

ضمیر ناخودآگاه چیست؟

صفحه اصلی

لینک کانال تلگرام: https://t.me/sarbargetaze

سربرگ تازه یک سایت خسته کننده و بی هدف نیست، سربرگ تازه یک سایت تخصصی در زمینه ان ال پی و قانون جذب می باشد. من حسین رجب پور نویسنده مقالات سایت و محقق در زمینه قانون جذب و ان ال پی هستم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید