تیپ شخصیتیمقالات

تیپ شخصیتی

انواع تیپ شخصیتی

رفتار انسان نه تنها یک موضوع پیچیده برای درک است بلکه هم چنین می‌تواند غیر قابل پیش بینی باشد. هر کس سعی می‌کند درک کند که فرد کناری در مورد چه چیزی فکر می‌کند و یا این که او در شرایط مشخص چگونه عمل خواهد کرد.
با پیشرفت در زمینه روان شناسی و درک عمیق‌تر از روان بشر، روان شناسان تیپ‌های شخصیتی A، B، C و D را ابداع کرده‌اند. مردم از هر قشر و طبقه‌ی جامعه – بر حسب رفتار و ویژگی‌های شخصیتی که از خود نشان می‌دهند – می‌توانند تحت هر یک از این تیپ‌ها طبقه بندی شوند. اما به ندرت می‌توانیم یک تیپ شخصیتی را بیابیم که به تنهایی ویژگی‌های هر یک از این تیپ‌های شخصیتی را نشان دهد. معمولاً فرد جزو تیپی که به طور غالب ویژگی‌های آن را نمایش می‌دهد طبقه بندی می‌شود اما برخی ویژگی‌های دیگر نیز وجود دارند که همانند آنها فرد بسته به وضعیت نشان می‌دهد. بیایید این تیپ‌های شخصیتی A، B، C و D را به طور مفصل در بخش‌های زیر بشناسیم.

تیپ A

تیپ B

تیپ C

تیپ D

پکیج بازگشت به عشق و ازدواج

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

  1. من علاقه من بودم در بعضی موارد اطلاعات بیشتری دریافت کنم ولی .متاسفانه با شماره ایی که در دسترس میباشد .موفق نشدم …

    1. سلام عرض شد برای حل مشکل و پرسش و پاسخ از طریق شما ره ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰ در تلگرام یا واتس آپ پیام بدید مدیر روابط عمومی موسسه خانم گلرویی پاسختون رو میدن و به مشکلتون رسیدگی میکنن ارادت مند شما حسین رجب پور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید