تیپ شخصیتیمقالات

تیپ شخصیتی B

تیپ‌های شخصیتی B دقیقاً نوع مثبت تیپ‌های شخصیتی A هستند. آنان به ندرت استرس زده می‌شوند حتی در وضعیت‌هایی که استرس زا به نظر می‌رسند. آنها در هر وضعیتی شدیداً آسوده هستند و مردم اغلب آنها را به عنوان افراد شاد و خوش شانس توصیف می‌کنند. آنان معمولاً در بیشتر وضعیت‌ها بشاش، خوش روی، سبک بار و بی‌خیال هستند و مردم عاشق در کنار آنها بودن هستند چون آنها معمولاً مردم اطراف خود را سرگرم و شاد می‌کنند. افراد جزو این تیپ با کمبود فوریت و ضرورت خود شناخته می‌شوند – آنان این توانایی را دارند که کار را با سرعت خود و بدون توجه به مهلت‌های مقرر شده به انجام برسانند. آنها عاشق این هستند که استراحت بکنند و چیزها را همان طور که می‌آیند بپذیرند.

تیپ‌های شخصیتی B کمتر رقابتی هستند و وقتی که تمام وقت و زندگی خود را صرف یک پروژه می‌کنند در مورد آن استرس زده نمی‌شوند و مدام در مورد نتیجه و موفقیت نگران نیستند. در واقع آنها این توانایی را دارند که شکست‌ها را به خوبی مدیریت کنند – آنها را به عنوان موانع ببینند و به سمت پروژه‌های دیگر پیش بروند.
فاکتور دیگری که آنها را مجزا می‌کند این است که آنان به شدت صبور هستند و این صبر و شکیبایی خود را در بیشتر شرایط پر تنش و استرس زا حفظ می‌کنند. آنها هرگز موافق فشار و پرخاش نیستند و در مورد هیچ چیزی هرگز عصبانی نمی‌شوند و از کوره در نمی‌روند. هم چنین آنها خیلی متحمل و بردبار، انعطاف پذیر و سازگار با شرایط هستند و به ندرت در مورد چیزها ناله و شکایت می‌کنند.
آنها یک زندگی اجتماعی لبریز را رهبری می‌کنند چون برقراری ارتباط با مردم و ایجاد روابط عاطفی محکم با آنها را دوست دارند و به خاطر بشاش و شاد رو بودن و طبیعت سرگرم کننده، به راحتی رابطه دوستی برقرار می‌کنند.

میانگین امتیاز / 5. تعداد رای ها

نوشته های مشابه

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید