آرشیو مقالات علمیعاشق کردن و ازدواج

تکنیک جذب عشق

روش جذب عشق

تکنیک جذب عشق

تکنیک جذب عشق که تصمیم داریم در این مقاله راجب آن صحبت کنیم با توضیحات و مقالات کلیشه ای که تا به حال مطالعه کردید متفاوت خواهد بود. در این مقاله برای بیان تکنیک جذب عشق به شما گفته نخواهد شد تکنیک های قانون جذب عشق فقط این است که خودتان را دوست بدارید باور کنید عشقتان را جذب کرده اید و فکر کنید کنار شما قرار دارد. در این مقاله برای بیان تکنیک جذب عشق به روش سربرگ تازه خواهیم پرداخت که تکنیک جذب عشق را بصورت تکنیک های اجرای و واقعی ارائه می کند، این تکنیک های جذب عشق شامل مهارت های ارتباطی، الگوریتم های روانشناسی، جامع شناسی و قدرت ذهن خواهد بود.

تکنیک های جذب عشق

تکنیک های جذب عشق شامل  سه مرحله انفعالی، اجرائی، استردادی میباشند که برای آموزش تکنیک های قانون جذب عشق و درک بهتر روش جذب عشق تصمیم داریم این سه مرحله را به شما آموزش دهیم تا در تکنیک های قانون جذب عشق موفق شوید.

تکنیک های قانون جذب عشق

مرحله اول” مرحله انفعالی= انفعال به معنی از چیزی یا امری اثر پذیرفتن، یعنی تحت تاثیر قدرتی قرار گرفتن در مرحله انفعالی شما باید تحت تاثیر قدرت باور خود قرار بگیرید. قدرت باور انسان در واقع همه چیز است! دلیل شکست یا پیروزی یک شخص در مقابل مشکلات و شرایط بسیار دشوار قدرت باور او است نه اینکه اندازه و شددت مشکلات چقدر است. باور میتواند شما را تبدیل به یک قهرمان کند، میتواند شما را در زندگی به موفقیت هایی که دوست دارید برساند و یا میتواند به سادگی باعث شکست شما شود.اما باور از کجا منشاء میگیرد؟

نکته”

اگر میخواهید بهتر و بیشتر از تکنیک جذب عشق استفاده کنید باید راجب ناخودآگاه اطلاعات کافی داشته باشید که بتوانید با برنامه ریزی و اصلاح باور های خود از روش جذب عشق به درستی استفاده کنید.

قدرت ذهن و ناخودآگاه

هر کار که انسان انجام می دهد، هر تصمیمی که میگرد بر پایه باور های ناخودآگاه او است اما این باور ها از کجا منشاء می گیرند؟ اصولا هر اتفاقی که در درون ذهن انسان رخ میدهد ناخودآگاه در آن دستی دارد، حتی تمام احساسات ما نیز تحت کنترل ناخودآگاه است، اینکه من چگونه شخصی باشم بستگی به این دارد که ناخودآگاه خود را چگونه تربیت و برنامه ریزی کرده ام.

ناخودآگاه انسان از روز اول زندگی تا لحضه پایانی یعنی مرگ در حال برنامه ریزی شدن است برای همین شما روزی به یک شخص علاقه خاصی دارید اما یک اتفاق یا یک رفتار آن شخص باعث تغییر احساس شما میشود  ناخودآگاه شما نسبت آن شخص برنامه ریزی جدیدی میشود و احساس شما منفی خواهد شد. اینکه چه اتفاق های در زندگی ما رخ داده و ما چطور با آنها مواجه شده ایم شخصیت ما (نقاط قوت و ضعف) را میسازد. هیچ کس بعد از تولد ترسو یا شجاع نیست این خصلت ها به ما اضافه میشوند چون ناخودآگاه ما به مرور برنامه ریزی میگردد مثلا شخصی در کودکی در تاریکی چیزی را تجربه می کند که نمیتواند ترس آن لحضه را کنترل کند و این باعث میشود که فرد تبدیل به یک شخص ترسو شود.

"<yoastmark

قانون جذب شخص

مرحله اول تکنیک جذب عشق یعنی همان انفعال به این موضوع اشاره دارد که باید باور های خود را اصلاح کنیم، باور های غلط باعث شکست ما در مراحل قانون جذب عشق میشوند. انسان تقریبا قدرت انجام هر کاری را دارد فقط باید خود فرد این را بپذیرد و ایستادگی زیادی داشته باشد.

شما میخواهید از تکنیک قانون جذب عشق استفاده کنید برای جذب یک فرد خاص به زندگی خود و یا ایجاد احساس عشق در یک شخص با استفاده از تکنیک های قانون جذب عشق، ساده ترین اصل برای جذب یک شخص این است که برای او جذاب باشید. برای عشق خود جذاب باشید به چه معنی است؟

به عنوان مثال شما جذب یک شخص شده اید، دلیل آن چیست؟ چرا شما به این فرد احساس دارید ولی به افراد دیگر خیر؟ دلیل این است که این شخص معیار های ناخودآگاه شما را دارد و این باعث ایجاد کشش در شما میشود. برای اینکه یک فرد را جذب خود کنیم باید او را تحت تاثیر قرار دهیم. برای اینکه جذابیت را بوجود آوریم باید یکسری ویژگی های خاص به خود اضافه کنیم، مانند اعتماد به نفس بالا، مهارت های ارتباطی قوی، شخصیت محکم و قابل اعتماد، کاراکتری جذاب و طنز پرداز، و … شما باید به دنبال ارتقای خود باشید تا بتوانید با بدست آوردن ویژگی های خاص ناخودآگاه جمعی (یکسری فاکتور های جذابیت که برای همه انسان ها مشترک است) و معیار های ناخودآگاه فردی (ویژگی های خاصی که برای هر انسانی میتواند متفاوت باشید) ناخود آگاه طرف مقابل خود را برنامه ریزی کنید.

"<yoastmark

چگونه با قانون جذب به عشقمان برسیم

مرحله اجرائی در تکنیک جذب عشق برقراری ارتباط مستقیم و غیر مستقیم با طرف مقابل میباشد شما باید مهارت های کلامی، نفوذ به ناخودآگاه زبان بدن و تکنیک های nlp عشق را تمرین کنید تا بتوانید در مرحله اجرائی شخص خاص را جذب رفتار و شخصیت خود کنید.

روش جذب عشق مردان

روش جذب عشق مردان یا روش جذب عشق زنان نیاز به اجرای مراحلی دارد که میتوانید با این مراحل در مقاله قانون جذب عشق آشنا شوید. مرحله آخر تکنیک های قانون جذب عشق مرحله استردادی است در واقع در این مرحله شما آن چه را که کاشتید باید برداشت کنید ارتعاش عشقی را که ارسال کرده اید باید جذب کنید. در این شرایط بعد از اجرای مراحلی که در مقاله قانون جذب عشق توضیح داده شده است شما باید با یک سیاست رفتاری خاص پیش بروید یعنی باید کمی فاصله بگیرید تا ناخودآگاه طرف مقابل به شما احساس نیاز پیدا کنید و به سمت شما قدم بردارد.

قانون جذب عشق از دست رفته

قانون جذب برای برگرداندن معشوق از دست رفته چیست؟ زمانی که شما رابطه خود را از دست رفته میبینید احساس سردرگمی و نا امیدی بر شما غلبه می کند این احساس باعث میشود شما کار هایی را انجام دهید که نه تنها نتیجه ای ندارد بلکه طرف مقابل را از بازگشت به رابطه سرد تر می کند اعمالی مانند؛ ارسال پیام های زیاد و طولانی تماس گرفتن ها ارسال واسطه خواهش و التماس ایجاد احساس ترحم و دلسوزی و …. برای ترمیم رابطه ازد دست رفته باید طبق اصول شش مرحله ای قانون جذب عشق از دست رفته عمل کنید.

من حسین رجب پور هستم یک محقق، نویسنده و پژوهشگر، هر چه که در این مقالات مطالعه می کند تجربه سالها تحقق و نگراش است، در سربرگ تازه ما تصمیم داریم به ارائه محتوای مفید، گام ارزش مندی در جهت آموزش مهارت های راتباطی و تقویت شخصیت افراد داشته باشیم. هر گونه کپی برداری از مقالات بدون ذکر منبع تحت پیگرد شدید قانونی قرار خواهد گرفت.

این امکان برای مراجعه کنندگان فراهم شده تا بتوانند از پشتیبانی رایگان برای پرسش سوالات خود استفاده کنند، پاسخگویی از طریق واتس آپ و تلگرام انجام می شود.

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

لینک کانال تلگرام: sarbargetaze

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید