عاشق کردن و ازدواجفال

تحلیل روانشناسی عشق و فال

از نظر روانشناسی فال چطور عشق را برمی گرداند

تحلیل روانشناسی عشق و فال

عشق تنها قدرتی است که می تواند دشمن را به دوست تبدیل کند. “مارتین لوترکینگ”

عشق زیباترین احساسیست که یک انسان در طول زندگی خود ممکن است آن را تجربه کند. از این رو بسیاری در پی آنند که روزی بالاخره آن را حس کنند. از جهتی انسانها دوست دارند که بدانند رابطه عاشقانه آنها چه سرانجامی خواهد داشت یا اینکه آیا بالاخره معشوق خود را یافته اند یا نه. گاهی برای رسیدن به پاسخ این سوالات انسانها ترجیه می­دهند از ساده ترین و سریعترین راهها به آن برسند و زودتر جواب این سوالات را بیابند. سعی داریم در این بخش از سربرگ تازه به تحلیل روانشناسی عشق و فال بپردازیم.

از هزاران سال پیش وقتی بشر با پدیده ای ناشناخته به خصوص حوادث ناگوار رو به رو می شد که پاسخی برای آن نداشت از قدرت خلاقیت خود استفاده می کرد و با ابداع فال ها و یا پیشگویی های مختلف سعی می کرد پاسخی روشن برای خود پیدا کند.

پس از گذشت هزاران سال همچنان این عادت باستانی در بعضی افراد وجود دارد. این افراد وقتی با مشکل یا مسئله ای رو به رو می شوند که پاسخی برای آن پیدا نمی کنند به فال ها یا پیشگویی ها پناه می برندکه با کمک آنها پاسخی برای خود پیدا کنند.

فال و تست های روانشناسی عشق

یکی از راههایی که برای بسیاری جذاب است فالها و تستهای روانشناسانه است. شمار این فالها به قدری زیاد است که برشمردن آنها بسیار زمانبر و خارج از حوصله است. روز به روز نیز به این فالها اضافه می­شوند. اساس این فالها گاه بسیار عجیب و گاه بسیار جذابند. بعضی از این فالها با توجه به اسم یک شخص و نفر مقابلش سرنوشت انسان را پیش بینی می کنند. بعضی فالها بر اساس مسایل ستاره شناسی و بعضی بر اساس علوم کهن آِنده عاشقنه یک نفر را مشخص می کنند.

بعضی از این فال ها نیز بر اساس بخشی از روابطند. مثلا برگشت عشق، شدت علاقه، طول زمان عشق و ….

اما شاید بهترین گزینه در میان این فال ها فال های علمی است. منظور از فال علمی، فالی است که پایه و اساس روانشناسی داشته باشد. روانشناسان معمولا با طرح سوالاتی علمی و تحلیل شده به پاسخهایی می­رسند که به کمک آنها روابط عاشقانه را تحلیل و در نتیجه به پاسخ هایی می ­رسند.

از جمله این سوالات موارد زیر می باشد: میزان دیدار شما چقدر است؟ آیا در طول مدت زمان دیدار از ملاقات شما خوشحال است؟ آیا تلاش می کند شما را بخنداند؟ تا چه حد پیام و تماس دارید؟ تا چه حد در مورد آینده و اهدافش صحبت می کند؟ آیا شما را با خانواده و یا دوستانش آشنا کرده است؟

تا چه حد اختلاف دارید؟ اختلافات رخ داده را چگونه حل می کند؟ آیا تلاش برای بالا بردن تفاهم ها دارد؟ تا چه حد برای شما وقت می گذارد؟

با پاسخ به این سوالات عضو متخصص در این زمینه می تواند میزان احساس و عشق و علاقه فرد مقابل را بسنجد. اینگونه فال احساس طرف مقابل و فال برگشت به رابطه به صورت علمی انجام می پذیرد.

تاریخچه فال احساس طرف مقابل

بعضی از این فال ها تاریخچه ای طولانی دارند.مثل تاریخچه فال احساس طرف مقابل که به تحلیل و آنالیز طرف مقابل می پردازد.

همانطور که می دانید ترس در مورد از بین رفتن احساس در طرف مقابل و یا نبود عشق واقعی در شریک دلدادگی از بزرگترین مشکلات و مسائل نگران کننده ای بوده که پیدا کردن پاسخ آن همیشه با دشواری های بسیاری همراه است.

به همین دلیل بسیاری افراد برای مشخص کردن عشق در معشوق از فال احساس طرف مقابل استفاده می کردند.

شاید اکنون تصور کنید که در این مقاله قصد داریم فال عشق واقعی طرف مقابل یا فال احساس طرف مقابل را رد کنیم و آنان را بی تاثیر بخوانیم اما اصلا اینگونه نیست؛ کاملا برعکس این فال ها به خصوص فال هایی که احساسات  طرف مقابل را می سنجند و درصد ازدواج را مشخص می کنند بسیار تاثیر گذار می باشند اما این تاثیر به صورت بسیار خطرناک و مخرب است.

فال احساس و عشق به صورت آنلاین

با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی در بحث روانشناسی عشق حتی پای فال های آنلاین نیز به وسط آمد. از جمله فال تاروت. فال های تفسیری مثل تاروت اگر به صورت صحیح استفاده شوند و با هدف سرگرمی باشند می توانند دیدگاه جدید در اختیار شما قرار دهند.

در فال تاروت از شما درخواست می شود یک کارت را انتخاب کنید. روی کارت های عکس ها و نقاشی های مختلفی وجود دارد که فالگیر با تحلیل نشانه ها و تصاویر آن عکس توضیحاتی در مورد رابطه شما می دهد.

اما آنچه در نهایت می­توان گفت این است که با نگاه مثبت به روابط پیرامون باید خود سعی در ایجاد روابط محکم و عاشقانه داشته باشیم تا اینکه صرفا به فالها تکیه کنیم. هر چند فالهای علمی و روانشناسانه به خودی خود راه شا هستند.

،،برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند،،

۰۲۱۹۱۳۰۵۰۵۹

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید