مقالات

بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور – از راه دور


بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور

بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور چیست؟ سوالی که روزانه بارها در نت جستجو می شود بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور را چگونه پیدا کنم؟ یافتن این مقاله اتفاقی نیست شما قطعا در رابطه با راه های برگرداندن عشق خود دچار مشکل شده اید و دسترسی هم به عشق خود ندارید و برای همین نیاز دارید از بهترین راه های برگرداندن از راه دور استفاده کنید تا بتوانید از راه دور عشق خود را برگردانید.

بین راه های برگرداندن از راه دور بهترین را انتخاب کنید

تقریبا ۹۰ درصد انسان ها بعد از جدایی دسترسی به عشق خود ندارند و از عشق خود دور هستند، مگر در مواردی که افراد خیشاوند، همکار، همکلاسی و همسایه باشند و یا دوستان صمیمی مشترکی داشته باشند تا این راه دور دیگر وجود نداشته باشد، اما چون اکثر انسان ها روابط خود را با افرادی از راه دور آغاز می کنند ماهم تصمیم گرفتیم، در این مقاله بصورت ویژه به بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور بپردازیم تا برای کسانی که تصمیم به برگرداندن عشق خود از راه دور دارند بهترین راه های برگرداندن از راه دور را نشان دهیم.

بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور
بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور

قدم اول در راه های برگرداندن از راه دور

یکی از کار هایی که برای برگرداندن عشقم از راه دور انجام می شود تماس گرفتن و پیام دادن مکرر است. اما این کارها به هیچ عنوان جزو بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور نیستند و در دسته شش اشتباه برای برگرداندن عشق از راه دور قرار می گیرند، که تصمیم داریم در مقاله بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور به آنها بپردازیم. همانطور که متوجه شدید اولین اشتباه در راه های برگرداندن عشقم از راه دور تماس گرفتن و پیام دادن های مداوم است که به هیچ عنوان بهترین راه نیست.

زمانی که شما مدام این کار را تکرار کنید، باعث بوجود آمدن احساس منفی می شوید زیرا این کار بسیار آزار دهنده است و ذهن انسان با مسائل آزار دهنده سازگاری ندارد پس وقتی شما مرتکب این اشتباه می شوید، در واقع باعث می شوید که عشقتان بیشتر به این نتیجه برسد که جدایی از شما بهترین تصمیم ممکن بوده است.

همچنین این اشتباه باعث بوجود آمدن یک تصویر جدید از شما می شود. تصویر شخصی ضعیف، بی اراده و بی اعتماد به نفس که غروری ندارد و آنقدر ضعیف است که برای هر کسی التماس می کند، قطعا هیچ فردی علاقه ای به ادامه ارتباط با یک فرد ضعیف را ندارد، پس دیگر این اشتباه را تکرار نکنید

بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور
بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور

قدم دوم در بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور

اشتباه دومی که افراد زیاد مرتکب آن می شوند ارسال واسطه است. اگر کمی فکر کنید که این کار چه نتیجه ای می تواند داشته باشد! قرار است چه تغییری ایجا کند از انجام آن منصرف خواهید شد. کار یک واسطه گفتن از پشیمانی شما یا احساس و حال بدتان است یا بیان میزان عشق شما که همه این ها را قطعا طرف مقابل شما نیز می داند، ارسال واسطه در واقع ایجاد یک مزاحمت جدی است. شخص را مجبور می کنید مقابل حرف های واسطه قرار بگیرد و کاری را که دوست ندارد و قطعا حوصله آن را نیز ندارد انجام دهد. شما با این کار هیچ شباهتی به بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور ندارد و فقط یک قدم دیگر از عشق خود دور می شوید.

قدم سوم در راه های برگرداندن از راه دور

اشتباه بعدی که طرفدار زیادی دارد ابراز علاقه به فرد است. کاری که بدون برنامه و بصورت غریزی انجام می شود. بدون این که فرد توجه کند عشقش از قبل از این احساس خبر دارد ولی باز هم دلیلی برای جدایی دارد پس این کار هم جزو بهترین راه های برگرداندن از راه دور نیست فقط باعث ایجاد احساس منفی می شود.

قدم چهارم برگرداندن از راه دور

غلام حلقه به گوش عشقتان نشوید. مانند یک برده عمل نکنید، شخصیت خود را دچار اختلال نکنید برای بدست آوردن رضایت او، یک برده هیچ وقت با ارباب خود ازدواج نکرده پس شما هم نباید همانند یک برده عمل کنید. در دسترس بودن بیش از حد هیچ وقت یک معیار عالی برای عشق نبوده و نخواهد بود پس به هر کاری دست نزنید برای برگرداندن از راه دور عشق.

قدم پنجم از راه دور

تهدید کردن! افرادی بخاطر از دست دادن کنترل خود و تحت تاثیر احساسات زمانی که عشق خود را از دست رفته می بینند فکر می کنند با تهدید کردن می توانند شخص را مجاب به بازگشت کنند، اما این کار فقط شرایط را تا حد زیادی به ضرر شما می کند.

قدم ششم راه های برگرداندن از راه دور

ایجاد ترحم و دلسوزی شاید راهی باشد که به ذهنتان برسد، شاید باخود بگوید آری این یکی از بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور است و با این کار می توانم دل او را بدست بی آورم. اما واقعیت این است رابطه ای که از روی ترحم شکل بگیرد نه ارزش دارد و نه دوام چون روزی فرد از این ترحم خسته شده و به خود فکر می کند و نیاز پیدا می کند وارد رابطه ای شود که از آن لذت ببرد.

نتیجه اشتباهات از راه دور

شش اشتباهی که راجب آن صحبت کردیم قطعا بدترین دست آورد های شما در مقابل بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور می توانند باشند، مرحله اول برای برگرداندن عشق از راه دور دوری از این شش اشتباه بزرگ و اشتباهاتی مانند آنان است. این اشتباهات حتی از دور هم باعث افزایش تنش و استرس در طرف مقابل می شود و زمانی که استرس و تنش افزایش یابد تمام اقدامات شما با واکنش منفی طرف مقابل روبرو خواهد شد بنابراین برای استفاده از بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور اولین مرحله قطع ارتباط موقتی از طرف شما است. بسته به شرایط و شدت مشکل این قطع ارتباط میتواند طولانی تر و کوتاه تر باشد.

بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور
بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور

مرحله دوم بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور

در مرحله دوم از بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور شما باید با استفاده از نظریه های اثر پروانه ای و نظریه شش درجه جدایی، احساسات منفی بوجود آمده در عشقتان را از بین ببرید و سپس با اجرای تکنیک های القای مثبت، خودتان را در ناخودآگاه عشقتان با احساس مثبت مرتبط کنید.

بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور مرحله سوم

در مرحله سوم شما باید از راه دور با استفاده از قانون جذب و فعال سازی قانون جذب از راه دور عشقتان را به خود جذب کنید. برای موفقیت در این مرحله باید با قوانین جذب از راه دور آشنا باشید.

بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور مرحله چهارم

در مرحله چهارم از بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور نیاز به اجرای تکنیک های ان ال پی عشق از راه دور است که برای برنامه ریزی ناخودآگاه عشقتان لازم و ضروری است.

مرحله پنجم بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور

در این مرحله شما باید یک ارتباط غیر مستقیم و از راه دور را با استفاده از تکنیک های تاثیر گذاری از راه دور ایجا کنید که به آن ارتعاش از راه دور گفته می شود.

بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور مرحله نهایی

برای موفقیت در برگرداندن عشق از راه دور شما باید یک راتباط مستقیم را ایجاد کنید که نیاز به داشتن مهارت های ارتباط، مهارت های متقاعد کردن، مهارت برنامه ریزی عصبی کلامی ناخودآگاه دارد.

خوشبختانه برای اجرای این تکنیک ها نیاز نیست عشقمان را هر روز ببینیم و به او دسترسی داشته باشیم، خوشبختانه قانون جذب از راه دور و ان ال پی از راه دور این امکان را فراهم کرده است که بتوانیم بدون ارتباط و از راه دور موفق به برگرداندن عشق خود بشویم. برا آشنایی و دریافت اطلاعات بیشتر در باره بهترین راه های برگرداندن عشقم از راه دور می توانید به سیستم پاسخگویی رایگان موسسه سربرگ تازه مراجعه کنید راه های ارتباط رایگان و از راه دور موسسه سربرگ تازه:

می توانید به شماره زیر از طریق تلگرام، واتس آپ پیام ارسال کنید. پاسخگویی در اسرع وقت انجام میگیرد.

پاسخگویی فقط به روش های زیر و از طریق این نرم افزار ها صورت می گیرد:

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

مقالات مرتبط:                              ارتباط با ما

اعتماد بنفس چیست؟

ضمیر ناخودآگاه چیست؟

زبان بدن در افراد عاشق

صفحه اصلی

لینک کانال تلگرام: sarbargetaze

سربرگ تازه یک سایت خسته کننده و بی هدف نیست، سربرگ تازه یک سایت تخصصی در زمینه ان ال پی و قانون جذب می باشد. من حسین رجب پور نویسنده مقالات سایت و محقق در زمینه قانون جذب و ان ال پی هستم.

پکیج بازگشت به عشق و ازدواج
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید