بازگشت به رابطه

برگرداندن مرد در رابطه

برگرداندن مرد پس از جدایی عاطفی

برگرداندن مرد در رابطه

برگرداندن مرد در رابطه از چه روشی؟ هر کس که تابحال رابطه عاشقانه ای را تجربه کرده است میداند در هر رابطه ای خواسته یا ناخواسته دعوا و بحث بوجود می آید. گاها دعواها بالا میگیرد و به جدایی عاطفی منجر میشود. در ادامه مقاله سربرگ تازه به نحوه برگرداندن مرد در رابطه پس از جدایی عاطفی میپردازیم. این نکته را در نظر داشته باشید که هر دعوایی به معنی جدایی و طلاق نیست. اگر مدیریت صحیحی حتی در دعواهای بسیار شدید داشته باشید ، دعوا میتواند به نقطه پرتابی برای رابطه شما تبدیل شود.

برگرداندن مرد به چه معنی است؟

برگرداندن مرد در رابطه به معنی ایجاد امید و شوق دوباره برای ادامه رابطه میباشد. در هر رابطه ای مرد و زن دچار اختلاف های کوچک و بزرگ میشوند. این اختلاف ها کاهی موجب دلسردی یکی از طرفین در رابطه میشود. حال اگر مرد مورد علاقه شما نیز دچار دلسردی در رابطه شده است با ما همراه باشید. دعوا میتواند از هر موضوع کوچک یا بزرگی سرچشمه بگیرد ، پس بر پیش از هرچیز بدانید که بر موضوع دعوا تمرکز نکنید ،بلکه به مدیریت دعوا اهمیت دهید.

برگرداندن مرد به رابطه

نشانه های دلسردی در رابطه

از نشانه های دلسردی مرد در رابطه بحث نکردن درخصوص موضوع هایی است که نارارحتش میکند. ساکت ماندن مرد را جدی بگیرید. اگر تغییرات اساسی در شخصیت مرد زندگیتان میبینید ، به رابطه تان توجه بیشتری کنید. او از نشان دادن خود واقعی اش میپرهیزد . این یعنی برگرداندن مرد به رابطه مورد نیاز عشق شماست. اگر فرزندان بر رابطه عاطفی شما اولویت دارند. مردان عاشق هرگز همسرشان را در رده دوم قرار نمیدهند. پس این موضوع را به حساب پدر مسئولیت پذیر نگذارید. در نهایت از اخطار های جدی رابطه فکر کردن خود شما به جدایی است. اگر بصورت مداوم نیاز میکنید که باید این رابطه تمام شود، ناخود آگاه شما به عوامل محیطی پاسخ داده است. نیاز به بازبینی رابطه شما و مرد زندگیتان است.

تمرکز بر موضوع دعوا

برخی افراد در هنگام دعوا مرتب به حرف های زده شده ، مقصر ، موضوع دعوا ، مشاجره های قبلی و وجهه خود در دعوا توجه میکنند. این کار بجز تاثیر منفی بر ذهن شما و شید تر کردن آتش دعوا سودی ندارد. با مرور مداوم خاطرات بد شما فقط به دور تر شدن مردتان کمک میکنید. به همین علت است که میگوییم تمرکز بر موضوع دعوا راه حل مناسبی نیست. برای برگرداندن مرد در رابطه بر مدیریت صحیح شرایط تمرکز کنید.

مدیریت صحیح دعوا برای برگرداندن مرد به رابطه

با خودتان و مردتان روراست باشید. صداقت مهمترین اصل در هنگام دعوا است. انصاف داشته باشید و اشتباهات خود را قبول کنید. هر دو طرف در  بوجود آمدن جدایی عاطفی موثرند. پس صادقانه تقصیرات خود و مرد مورد علاقه تان را ببینید. با این کار مرد شما نیز متوجه صداقت و منطق موجود در دعوا میشود. این روش میتواند مرد را به رابطه برگرداند و جذب دوباره وی به زندگی آغاز شود.. از حرف زدن درباره ی موضوع بلافاصله پس از اصطکاک شدید بپرهیزید. در این شرایط هیچکدام از شما منطقی نیستید. پس بهتر است از خیر حرف زدن درباره ی موضوع بگذرید .صحبت درباره ی احساساتتان را به وقت دیگر موکول کنید.مرد را تحت فشار قرار ندهید. تهدید نکنید و خود را لایق دلسوزی نشان ندهید. زنان قوی قابل اعتماد تر و دوست داشتنی تر هستند.

صحبت درباره ی احساسات

صحبت درباره ی احساسات بسیار مفید و لازم است.اما بدانید که درباره ی احساساتتان بدون مقصر کردن طرف مقابل صحبت کنید. با صحبت منفی درباره ی شخصیت مرد ، او را به منفی بودن دعوت میکنید. پس از انجام این اشتباه خودداری کنید. مثلا بجای اینکه بگویید : “تو آدم خشنی هستی و  اذیتم میکنی.” بگویید :”من از فلان رفتار حس ناخوشایندی .” یا “فلان رفتار باعث میشود حس کنم به اندازه کافی مورد احترام نیستم.” به این طریق شما بدون تخریب شخصیت طرف مقابل احساسات خود را بیان کرده اید . این روش در اختلاف های شدید کاربردی تر است. و بیشتر موجب متقاعد شدن مردان برای بازگشت می شود.

برای برگرداندن مرد به رابطه رفتار های احساسی نشان ندهید

رفتارهای احساسی از قبیل تهدید کردن ،صحبت درباره ی مسائل گذشته ، خود را لایق دلسوزی دانستن و گریه کردن بجز نشان دادن ضعف شما هیچ تاثیری ندارد. برخی خانم ها به اشتباه در هنگام جدایی عاطفی سعی دارند از روش های نامناسب جلب توجه کنند. روش های نامناسب برخلاف تصور عموم موجب برگرداندن مرد به رابطه نمیشود. بلکه این روش های در ظاهر موجب برگرداندن مرد به رابطه میشود. در حقیقت تهدید ها یا ابراز ضعف شما تصورات مردتان را خراب میکند. زنی که ضعیف و کوچک دیده شود برای مرد قبل اعتماد نیست. مردی که نتواند به زن تکیه کند ، هرگز نخواهد توانست او را دوست داشته باشد. چرا که مرد نیز مثل زن نیاز به تکیه گاهی برای زندگی دارد.

برگرداندن مرد به رابطه

جدایی عاطفی نقطه پرتابی برای رابطه

در مشاجرات و دعوا های شدید،مرد و زن هردو به انتقاد رفتارهای یکدیگر میپردازند. در انتقاد ها حالت دفاعی نگیرید. حالت تدافعی به حالتی گفته میشود که شما بدون گوش دادن صحیح و فکر کردن درمورد انتفادهای مرد آنرا بی درنگ رد میکنید. و بلافاصله سعی در تلافی موضوع مورد بحث دارید. این روش موجب بالاگرفتن مشاجره میشود. به جای سعی در تلافی و برداشتن تقصیر ها از گردن خود ، در آرامش و با منطق به انتقاد های همسرتان فکر کنید.در این صورت است که مشاجرات شما نقطه پرتابی رو به جلو برای رابطه تهدید شده شما میشود. برای برگرداندن مرد به رابطه از زخم زبان بپرهیزید و زندگی و شرایط را از نقطه نظر او نیز نگاه کنید.

زخم زبان

از بدترین شیوه های ابراز ناراحتی زدن زخم زبان به دیگران است . زخم زبان زمانی بدتر میشود که با همسر و یا شریک عاطفی خود به صحبت های دوپهلو و زخم زدن بپردازید. همانطور که گفته شد ، بهترین راهکار برای ابراز احساسات شیوه غیر مستقیم و بدون مقصر دانستن مرد میباشد.

از نقطه نظر مرد نگاه کنید

هنگام مشاجرات ، سعی کنید موضوع را از دیدگاه مرد خود نگاه کنید. طبق تحقیقات عصبانیت با در پیش گرفتن این روش کمتر در شما بروز میکند. همچنین قضاوت بی طرفانه میتواند به آرام نگه داشتن شما در طول مشاجره کمک کند. آرامش شما موجب جذب مرد به سمت شما . در نتیجه بازگرداندن مرد به رابطه میشود. فراموش نکنید که روحیه خشن مرد نیازمند آرامش است . اگر این آرامش در شما دیده شود، مرد شما هیچگاه از در کنار شما بودن خسته نمیشود.

،،برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند،،

۰۲۱۹۱۳۰۵۰۵۹

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

پکیج بازگشت به عشق و ازدواج
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید