بازگشت به رابطه

بازگشت معشوق به رابطه

چطور یک مرد را به رابطه برگردانیم

بازگشت معشوق به رابطه

برای آنکه راه های بازگشت معشوق به رابطه را بدانید لازم است ابتدا اشتباهاتی که باعث شده او را از خود دور کنید را بشناسید. سپس میتوانید با اصلاح اشتباهاتتان و به کار بردن راهکار های روانشناسی این شکست عشقی را به یک پیروزی تبدیل کنید.

سربرگ تازه در ادامه درباره ی رفتار های اشتباه به صورت تخصصی با شما صحبت میکند. سپس با بیان ویژگی های صحیح رابطه و راهکاری برای جذب دوباره مرد مورد علاقه تان به سمت خود در کنار شماست.

رفتار های اشتباه در رابطه

برخی خانم ها رفتار های اشتباه خودشان را نمیبینند و فکر میکنند همه تقصیر ها بر گردن مرد است. طبق تجربه های از از نظر روانشناسی بجز در برخی شرایط خاص که مرد دچار اختلالات روانی است، در ابتدا رفتار زنان جرقه سردی در رابطه را میزند.

چرا که مردان به صورت ذاتی تاثیر پذیری بالایی از زنان دارند. و به همین علت است که میگویند زن قلب یک خانه است. پس برای بازگشت معشوق به رابطه باید رفتار های اشتباه را کنار بگذارید.

یک رفتار بسیار غلط در یک رابطه، رئیس بودن یکی است. به ویژه زنان امروزه با تبلیغات منفی شبکه ای مخرب حس میکنند باید رئیس باشند و مردان فقط فرمانبرداد.
رفتار اشتباه دیگر تهدید های عاطفی است. که زنان بسیار گرفتار این اشتباه هستند. تهدید های عاطفی را کنار بگذارید.

برخی زنان خیال میکنند برای آنکه برای مردان دست نیافتنی باشند باید آنها را مطیع کنند. اما این باور هم بر خلاف اصول روانشناسی است. و هم بر خلاف خواسته های وجودی مردان و زنان. برای آنکه بدانید چگونه برای یک مرد دست نیافتنی باشیم کلیک کنید.

بازگشت معشوق به رابطه
بازگشت معشوق به رابطه

رئیس بودن

زنان به خصوص زنان متاثر از شبکه های مجازی خیال میکنند باید مردان را کنترل کنند. و به اصطلاح رئیس رابطه شان باشند. این اشتباه به مرور باعث بوجود آمدن نشانه های خیانت در مردان میشود.

پیش از هرچیز بدانید که در یک رابطه هیچکس رئیس نیست. هر دو طرف رابطه باید با مشورت با یکدیگر امورات زندگی را بچرخانند. و ریاست و برتری یکی بر دیگری در یک رابطه عاشقانه هیچ معنایی ندارد.

در مرحله دوم  بدانید که زنها باید به صورت غیر مستقیم بر مردان کنترل داشته باشند. مردان تشنه لطافت و محبت زنان هستند. و زنان زاینده ی محبت.

پس این چرخه را به درستی تکمیل کنید. برای بازگشت معشوق به رابطه شما به عنوان یک زن محبت بدهید و نشانه های عاشق شدن مردان را ببینید. اما اگر با اعمال زور و قهر کردن تهدید این کار را انجام دهید، خود را بازنده ی این رابطه بدانید.

تهدید احساسی

برخی زنان با تهدید کردن سعی میکنند به خواسته ی خود برسند. بدترین نوع تهدید، تهدید احساسی است. در این نوع تهدید شما بدون آنکه مشکلاتتان را با شریکتان در میان بگذارید، با محروم کردن او از محبت سعی میکنید به خواسته تان برسید.

مثلا اگر میخواهید یک مانتو بخرید و همسرتان جواب رد به شما داده است. زن تا وقتی به خواسته خود نرسد، جواب سلام نمیدهد، شببخیر نمیگوید، رابطه جنسی برقرار نمیکند، محبت نمیکند و سرد است.

این رفتار بچگانه ریشه در تربیت نادرست فرد در کودکی دارد. که با انجام حرکاتی مثل غذا نخوردن یا گریه کردن به خواسته خود رسیده است. و برخلاف تکنیک های صحیح جذب مردان در رابطه است.

این کار ممکن است شما را در لحظه به خواسته تان برساند اما در طولانی مدت اولا موجب بی احساسی همسرتان نسبت به شما میشود. و ثانیا ناراحت شدن شما را به امری عادی تبدیل میکند.

پس اگر به دنبال بازگرداندن مرد زندگیتان به رابطه هستید ابتدا به کمکیک مشاور آنلاین اشتباهاتتان را برطرف کنید. سعی کنید تکنیک های صحیح رابطه را یاد بگیرید. و سپس به بازگشت معشوق به رابطه فکر کنید.

ویژگی های صحیح رابطه

باید بدانید که ویژگی های صحیح رابطه چیست. تا بتوانید با اصلاح کردن ایراد های رابطه تان معشوق را به رابطه برگردانید. یک رابطه سالم دو ویژگی بسیار مهم دارد.
اول آنکه هردو طرف در رابطه احساس امنیت و احترام دارند و دوم آنکه بیشتر مواقع رابطه طرفین باهم خوب است.

بازگشت معشوق به رابطه
بازگشت معشوق به رابطه

احساس امنیت و احترام

اگر در رابطه تان احساس امنیت و اعتماد نمیکنید، کمی به صحیح بودن تکنیک های کنترل عشقتان فکر کنید.بعضی خانم ها آنقدر احساس ناامنی در رابطه عاشقانه شان میکنند که هر لحظه نگرانند بدانند همسر یا دوست پسرشان کجاست و با چه کسی است.

این موضوع را باید به صورت تخصصی بررسی کرد. اولا آنکه چرا پس از گذشت مدتی شما به شناخت کافی درباره ی مرد زندگیتان نرسیده اید؟آیا انسان بیخیالی هستید که جزییات و تکنیک های صحیح رابطه برایتان مهم نیست؟ یا هنوز صمیمیتی بین شما وجود ندارد؟

اصلا شاید مشکل از طرف مرد مورد نظر باشد. شاید آن مرد آنقدر در حضور زن کارهای ناشایست و ناراحت کننده انجام داده است که باعث بی اعتمادی زن به شوهرش شده است.

و یا زن بسیار کنترلگر است که باعث دلسردی مرد از رابطه شده است. و یا آنقدر بیخیال است که نتوانسته رابطه احساسی اش را حفظ کند. میتوانید از مشاوره آنلاین برای راهنمایی های تخصصی درباره ی رابطه تان کمک بگیرید.

بیشتر مواقع رابطه خوبی دارند

گاهی افراد به اشتباه خیال میکنند رابطه خوب رابطه ای است که همیشه زندگی شیرین و تعامل بی تنشی با یکدیگر داشته باشند. اما این اشتباه بزرگی است.

یک خواهر و برادر که با یک نوع آرمان بزرگ شده اند و یک فرهنگ خانوادگی را تجربه کرده اند هم بی شک با هم اختلاف عقاید و سلایقی دارند.و اختلاف نظر دو نفر، کاملا طبیعی است.

پس اگر در رابطه ای هستید که تمام مدت عاشقانه و بدون مشکل است بدانیدکه یک جای کار میلنگد. احتمال دارد یکی از شما دو نفر در رابطه مدام از خود گذشتگی میکند و روی خواسته هایش پا میگذارد. که این نشان دهنده ی عدم امنیت وی در رابطه است.

و یا یکی از طرفین رابطه را آنقدر جدی نمیداند که بخواهد درباره ی جزئیات آن نظر دهد. و یا به اصطلاح عاشق نیست!(آیا مردان عاشق میشوند؟)پس رابطه خوب و سالم رابطه ای است که بیشتر مواقع در صلح و آرامش و تفاهم باشد. نه همیشه و نه هیچوقت! بیشتر مواقع رابطه خوبی دارند.

جذب دوباره ی مردان

برای آنکه مرد را دوباره به رابطه برگردانید لازم است بر آینده تمرکز کنید و نه گذشته. سرزنش خودتان و او را کنار بگذارید و برای بهتر شدن در آینده تلاش کنید.

برای جذب غیرمستقیم مرد مورد علاقه تان به سمت خود خوشحال بودن را انتخاب کنید. مطمئن باشید بیشتر از افسردگی و نشان دادن ضعف جواب میدهد.

بازگشت معشوق به رابطه
بازگشت معشوق به رابطه

خوشحال بودن و انرژی مثبت را انتخاب کنید

بعد از شکست عشقی، غمگین بودن، گوشه گیری، احساس نیاز به برگشتن طرف مقابل و احساس ضعف تا مدتی واکنش طبیعی است. اما این واکنش طبیعی را طولانی نکنید. ناراحتی را کنار بگذارید و تمام زندگی خود را سرشار از خوشی و سپاسگذاری کنید. بابت تمامی آنچه دارید و ندارید شکر گزار باشید.

برای جذب کردن مرد به سمت خودتان از شاه راه قانون جذب عشق استفاده کنید. در قانون جذب عشق با اشاعه ی انرژی مثبت در تمام زندگیتان، عشق از دست رفته تان را بازگردانید.

پس به جای ضعف و جذب حس ترحم، قدرت را انتخاب کنید. اینگونه میتوانید عشق را به سمت خود جذب کنید. با جلب حس ترحم دیگران فقط میتوانید برای مدتی دیگران را در کنار خود داشته باشید.

پس با دوستانتان تفریح کنید. روزهای قشنک برای خود بسازید. دایره دوستانتان را بیشتر کنید و سعی کنید روابط اجتماعی بهتری داشته باشید. حس خوب را در تمام زندگیتان پخش کنید.

مطمئن باشید با خوشحال بودن، نه فقط مرد مورد علاقه تان بلکه همه ی اطرافیانتان به حس خوب اطراف شما معتاد میشوند و دوری از شما برایشان ممکن نخواهد بود.

بر آینده تمرکز کنید

همانطور که در مقاله عاشق شدن دوباره ی مردان گفته شد، برای آنکه مردان را دوباره به سمت خود جذب کنید لازم است بر آینده تمرکز کنید.گذشته و اتفاقات بد را فراموش کنید. سرزنش خودتان یا دیگران را کنار بگذارید. برای بهتر شدن تلاش کنید. خودتان را تغییر دهید.

اگر میخواهید زندگی خوبی را تجربه کنید هرگز به گذشته برنگردید.پیش از آنکه به سمت او بروید و یا به او چراغ سبز نشان دهید، مطمئن شوید که او نیز از اشتباهاتش درس گرفته و میخواهد با شما دوباره ارتباط عاشقانه برقرار کند.(فال برگشتن عشق)

درغیر این صورت و اگر مرد مورد علاقه تان شما را برای همیشه کنار گذاشته است، بهتر است به فراموش کردن عشق اول  و یافتن نیمه گمشده تان فکر کنید.

اگر مطمئنید که او نیز میخواهد رابطه را ادامه دهد به شریک زندگیتان نشان دهید که تغییر کرده اید و میخواهید رابطه بهتری را تجربه کنید. او را نیز به تغییر و بهتر شدن ترغیب کنید.

پس از آنکه شما با مثبت اندیشی و خوش رویی مطمئن شدید او هنوز هم به دنبال ادامه رابطه با شماست، شروع به ساختن آینده کنید.باهم برای بهتر شدن تلاش کنید و اشتباهات گذشته را تکرار نکنید. میتوانید برای داشتن تجربه ای بهتر در روابط عاشقانه تان با روانشناسان مجرب مشورت کنید.

؛؛شما می تونید از طریق تلگرام و واتس آپ بصورت رایگان با تیم روانشناسی سربرگ تازه در ارتباط باشید و سوالات خودتان را بپرسید، ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات شما همراهان عزیز سربرگ تازه هستم؛؛

۰۲۱۹۱۳۰۵۰۵۹

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

پکیج بازگشت به عشق و ازدواج
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید