بازگرداندن معشوق از دست رفته

بازگرداندن معشوق از دست رفته

بازگرداندن معشوق از دست رفته

بازگرداندن معشوق از دست رفته مقاله ای است که در شب های طولانی و روز های سخت مورد توجه کاربران زیادی بوده است. بازگرداندن معشوق از دست رفته خواسته قلبی هر کسی است، عموما افرادی که به دنبال راهی برای بازگرداندن معشوق از دست رفته ضربه عاطفی شدید را تجربه کرده اند که نتیجه آن افسردگی مقطعی شدید می باشد. مطمعن باشید بعد از مطالعه این مقاله و مقاله ای که در انتها معرفی خواهیم کرد شما قطعا می توانید موفق به بازگرداندن معشوق از دست رفته خود شوید.

 

بازگرداندن عشق

برا بازگرداندن معشوق از دست رفته از چهار کار جدا خود داری کنید.

خود را در خانه حبس نکنید.

در شبکات اجتماعی فوران احساسات خود را به نمایش نگذارید.

گریه کردن باعث افسردگی می شود هیچ گاه موجبات افسردگی خود را فراهم نکنید.

عشقتان را به رگبار تماس و پیام نبندید.

بازگرداندن معشوق از دست رفته

بازگرداندن معشوق از دست رفته

برگشت عشق از دست رفته

برای اینکه عشق از دست رفته شما به حالت قبل برگردد باید از قانون جذب عشق استفاده کنید، قانون جذب عشق به ما می گوید اگر تصمیم به جذب عشقی دارید باید ذهن خود را از منفی ها دور کنید؛ بدون او خوشبخت نمی شوم، او دیگر بر نمی گردد، او دیگر من را دوست ندارد، کس دیگری جای من را برایش پی می کند و…..

بجای این باور های غلط واقعیت را تکرار کنید، من برای خوشبخت شدن به کسی نیاز ندارم، او به من وابسته است و باز خواهد گشت، او نمی تواند احساسش را به این راحتی کنار بگذارد، هیچ کسی نمی تواند برای او جای من را بگیرد.

باز گرداندن عشق از دست رفته

برای ترمیم رابطه و بازگشت به رابطه از دست رفته می توانید بر اساس شش اصل روانشناسی قانون جذب پیش بروید این تکنیک ها را می توانید در مقاله ارزشمند استراتژی بازگرداندن عشق از دست رفته  در شش مرحله مطالعه کنید.

 

مقالات مرتبط:

سه اصل برای بازگرداندن عشق از دست رفته

تحلیل راه های بازگرداندن عشق از دست رفته

چگونه دیگران را عاشق خود کنیم

راه های نفوذ به ضمیر ناخودآگاه دیگران

نامه نوشتن به فرشته عشق

لینک کانال تلگرام: sarbargetaze

بازگرداندن معشوق از دست رفته
5 (100%) 1 رای

اگر این مقاله را پسندیدید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

2 دیدگاه در “بازگرداندن معشوق از دست رفته”

  1. من دختر خالمو خیلی دوست دارم وضع مالیمم خوبه همه چیز دارم فقط یک سال از من بزرگتره و تنها دلیلش اینه میشه کمک کنید من میتونم راضیش کنم به ازدواج خیلی دوستش دارم چندساله. شما رو توی اینستاگرام یه آقایی کامنت گداشته بود که تونستید کمکش کنید. میشه بمنم کمک کنید

    1. حسین رجب پور

      در پاسخ به reza moeini
      سلام عرض شد بله دوست عزیز میتونید این کار را بکنید. مشکلی مثل مشکل شما راه حل ساده ای داره شما باید ذهنیت طرف مقابلتون را تغییر بدید تا گاردش را نسبت به این موضوع پایین بیاره. برای آموزش می توانید به تیم پشتیبانی پیام ارسال کنید پاسخگویی از طریق واتس آپ و تلگرام انجام میشه 09129305020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *