بازگشت به رابطه

بازگرداندن عشق رفته-بازگرداندن عشق به زندگی-بازگرداندن عشق قبلی

برگرداندن عشق سابق

بازگرداندن عشق رفته

بازگرداندن عشق رفته میتواند زمان زیادی بگیرد و مشکلات زیادی هم ایجاد کند، تازه این برای زمانی است که فرد در بازگرداندن عشق از دست رفته خود موفق شود. زمانی که افراد در راه برگرداندن عشق خود شکست میخورند وارد مرحله افسردگی بعد از جدایی میشوند که باتوجه به ضعف های هر شخص این مرحله میتواند عوارض خاص خود را داشته باشد، گاها عوارض شدید و تخریب کننده. حتی مشاهده میشود در مواردی که یک شخص دچار اختلالات رفتاری یا روانی است و یا تنش های زندگی از حد تحملش گذشته کار های جبران ناپذیری مانند صدمه زدن به معشوق یا صدمه زدن به خود انجام می دهد. این صدمه رساندن میتواند در شکل های گوناگونی ظاهر شود، مثلا صدمه روجی و جسمی یا حتی جانی. دلیل مطرح کردن این بعد نادر از مشکلات جدایی این نیست که مخاطب عمق ارتباط بارگرداندن عشق از دست رفته با قوانین ذهنی و روانشناسی را درک کند.

کتاب بازگشت به عشق

این کتاب نوشته استاد حسین رجب پور است مدیر و بنیان گذار تیم روانشناسی سربرگ تازه. فاکتوری که این کتاب را از سایر کتاب ها متمایز میکنید چیست؟ این کتاب حاصل ۴ سال تحقیقات تیم سربرگ تازه است، دلیل استقبال بینظر خوانندگان این کتاب و موفقیت ۸۰ درصدی این کتاب در ترمیم و برگرداندن عشق از دست داده این است که هر نکته و هر تکنیک این کتاب کاملا علمی بوده و طی ارتباط با ۵۰۰۰ زوج بوجود آمده است. در ویدیوی که برای شما آماده کردیم توضیحاتی راجب این کتاب داده شده است.

بازگرداندن عشق رفته

واقعیت گرایی چیست؟ در فصل دوم کتاب بازگشت به عشق نوشته حسین رج پور تکنیک واقعیت گرایی مطرح میشود این تکنیک به شما کمک می کند مشکل رابطه را از زاویه درست ببینید تا دچار “حقه عشق” نشوید.مراجعه کننده ای داشتم که جز گریه کردن و اشک ریختن کار دیگه ای انجام نمی داد، با تحلیل رابطه و شخصیت همسر ایشون متوجه شدم که در از دست رفتن رابطه همسر ایشون نقش خیلی بیشتری داشتن، اما چیزی که جالب بود این است که مراجعه کننده بنده بصورت کامل خود را مقصر میدانست! دلیل این اتفاق چیست؟ چرا وقتی فردی از عشق خود جدا میشود در برای بازگرداندن عشق قبلی تلاش میکند و بصورت کامل خود را مقصر از دست رفتن رابطه میداند در حالی که شاید خیلی هم مقصر نباشد؟!

چرا فرد بعد از جدایی خود را مقصر اتمام رابطه میداند؟ ضمیر ناخود آگاه ما حاضر نخواهد بود با این واقعیت کنار بیاید که این رابطه با مشکل برخورده یا طرفین رابطه معیار های لازم را برای ادامه ارتباط را نداشتن، یا اینکه عشقمان ما را دوست نداشته و به آن اندازه که فکر میکردیم عاشق ما نبوده تا تمام مشکلات را تحمل کند و حالا ما را ترک کرده است. نا خود آگاه ما برای حفظ احساس عاشقی تمام دلایل و حقیقت ها را کنار میزند و فقط آن چیزی را میبیند که ما میخواهیم مثلا ممکن است باعث بشود که خود را مقصر بدانیم که در این رابطه وظیفه خود را بصورت کامل انجام نداده ایم، پس عشقم حق داشته که مرا ترک کند. من برای او سنگ تمام نذاشتم پس او حق دارد شخص دیگری را انتخاب کند تنها مقصر من بودم، اگر بهتر بودم و بیشتر تلاش میکردم او برمیگشت یا اصلا من را ترک نمی کرد.

این اتفاق و تفکر را میتوان به عنوان یک سیستم دفاعی در نظر گرفت، ناخود آگاه ما قصد حفاظت از باور و احساس ما را دارد زیرا میترسیم دیگر عاشق نباشیم و با واقعیت روبرو شویم و مجبور به فراموش کردن عشقمان بشویم. وقتی در این حالت قرار بگیریم شاید حتی خودمان این مضوع را احساس نکنیم. فقط بدنبال راههای بازگرداندن عشق رفته باشیم.

شناخت دهن کلید موفقیت

مغر انسان را چقدر میشناسید؟ به احتمال زیاد در کتاب ها یا برنامه های علمی رسانه ها نکاتی راجب مغر خوانده یا شنیده باشید، نکاتی حیرت آور از قدرت و پیچیدگی این عضو. باوجود پیشرفت بسیار زیاد و سریع علم در ۱۰۰ سال اخیر و پدیدار شدن هوش مصنوعی هنوز هم مغز انسان قوی ترین پردازنده موجود در کل جهان است. مغز را میتوان یک ابر کامپیوتر خارق العاده دانست، که انسان هنوز هم درک چندانی از آن ندارد و فقط به ۴ درصد آن دسرسی دارد. حالا تصور کنید چنین ماشین قدرت مندی یک نرم افزار طراحی کرده باشد و این نرم افزار بزرگ ترین کار آن هست، روانشناسان بزرگ نام این برنامه را ناخودآگاه نامیده اند که از سه جزء خودآگاه، نیمه خودآگاه و ناخودآگاه تشکیل شده است، آیا میتوان قدرت چنین برنامه ای را تخمین زد؟ آیا میتوان ایرادی از ساختار او گرفت؟ آیا میتوان بصورت دقیق محدودیت های ذهن ناهوشیار “ناخودآگاه” را مشخص کرد؟

پاسخ این سوال قطعا منفی است، ناخودآگاه را میتوان تجلی خداوند در انسان دانست، شناخت ضمیر ناخودآگاه قدرت درک را به ما میدهد و باعث میشود به خودآگاهی بالا برسیم، و خود آگاهی بزرگترین اتفاقی هست که برای یک انسان میتواند رخ بدهد. تحقیقات روانشناسی ثابت کرده است که شخصیت، ضعف ها، نیاز ها، ترس ها و نقاط قوت هر انسان شخصیت او را میسازد. و عواملی مانند، خانواده، اطرافیان، دوستان، محیط زندگی، فرهنگ حاکم بر خانه و شهر سکونت، شرایط مالی، روابط عاطفی و … روی ناخودآگاه تاثیر دارند و باعث و منشاء شخصیت انسان هستند.

مهم ترین دوره زندگی انسان ۳ تا ۱۶ سالگی است که تقریبا ۸۰ دصد شخصیت انسان در این دوران شکل میگیرد و هر چه سن بالاتر میرود سرعت این پروسه و تغییر شخصیت کند تر میشود. برای همین ما شنیده ایم: انسان هیچ وقت عوض نمیشود، توبه گرگ مرگ است، ذات انسان تغییر نمی کند، نمیتوان شخصیت کسی را عوض کرد و …. این باور ها درست هستند البته تا قبل از پیداش تکنیک های nlp این تکنیک که پیرو پیشرفت روانشناسی در طی قرن ها ساخته شده است را به جرعت میتوان مهم ترین بخش روانشناسی در نظر گرفت.

تکنیک های nlp برای برگرداندن عشق از دست رفته

بازگرداندن عشق رفته

رسیدن به مرحله خودآگاهی توانایی جدیدی به ما میدهد که میتوانیم باعث تغییر و پیشرفت ناخودآگاه شویم، میتوانیم با دخالت در هسته مرکزی ناخودآگاه کد های خود را به این نرم افزار اضافه کنیم (کاری کنیم ناخودآگاه کار های مشخصی را طبق خواسته و هدف ما انجام دهد). ناخودآگاه را یک جزیره گمشده اسرار آمیز تصور کنید که میدرخشد، و تکنیک های ان ال پی پلی است که با عبور از آن به جزیره گمشده میرسید، اگر بتوانید وارد این جزیره شوید، بازگشت عشق کوچکترین دغدغه شما خواهد بود و بعد از بازگشت عشقتان شما به چیز های بزرگتر فکر خواهید کرد، مانند تغییر پیشرفت موفقیت ثروت مند شدن و هر هدفی که دارید.

اگر به خود باوری رسیده باشید میتوانید از مرحله افسردگی بعد از جدایی یا نارحتی ها و دلتنگی های شرایط اکنون خود، عبور کنید و نه تنها عشق خود را به رابطه برگردانید بلکه برای همیشه این رابطه را حفظ کنید و به ازدواج برسانید. تمام کسانی که با خواندن و عمل به تکنیک های کتاب بازگشت به عشق حسین رجب پور موفق شده اند عشق خود را برگرداندن، میگویند وقتی به گذشته فکر می کنیم وقتی به تفکرات آن زمان می اندیشیم برایمان خنده دار هست چون چون ناآگاهی ما اجازه نمیداد چنین روزی را تصور کنیم.

قبل از رسیدن به شش مرحله برگرداندن عشق از زبان کتاب بازگشت به عشق نکات زیادی وجود دارد که باید با آنها آشنا شوید تا قدرت تحلیلی خود از روابط را افزایش دهید، برای طولانی تر نشده این مقاله از بیان این نکات صرفه نظر میکنیم شما میتوانید، موارد یاد شده را در کتاب بازگشت به عشق مطالعه کنید. برویم سر اصل مطلب اکنون چه کاری میتوان کرد؟ ناخودآگاه هم مانند هر برنامه دیگری سیستم امنیتی خود را دارد، کار این سیستم خفظ تغییر دستورات است تا چیزی مانع عملی شدن باور ها نشود. پس اگر باور داشته باشید شکست میخورید، اگر باور داشته باشید بدون عشقتان میمیرید اگر باور داشته باشید نمیتوانید او را جذب کنید، اگر باور داشته باشید لیاقت او را ندارید ناخودآگاه شما کاری می کند که حتما همه این باور ها عملی شود، قدرت باور را نباید دست کم گرفت، چون آن را میتواند مخرب ترین سلاح و یا سازنده ترین ابزار ناخودآگاه دانست.

“دوست داشتن و عاشق بودن اشکالی ندارد اما چیزی که اشتباه است و حتی خطرناک وابستگی بیش از هد به عشقتان است گاهی شاید حتی متوجه این وابستگی نشوید و فکر کنید شما کاملا منطقی هستید و حتی اگر جدا بشوید بدنبال برگرداندن عشق قدیمی خود نخواهید بود و بدون افسردگی رابطه را فراموش میکنید، اما زمانی که شرایط تغییر میکند و عشقتان شما را ترک میکند، برگرداندن عشق به رابطه کمی سخت میشود، حالا شما برعکس انتظارتان دچار نا امیدی میشودید احساس افسردگی میکنید، بازگرداندن عشق به زندگی تنها هدف و خواسته شما خواهد بود.”
قدم اول برای بازگرداندن عشق به زندگی

مرحله اجرای که قطعا منتظر این بودید که راجب این مرحله صحبت شود، که الان دقیقا باید چه کاری انجام داد. اولین قدم شما طبق کتاب باید سنجش موقعیت باشد. یعنی ابتدا شرایط را بسنجید وضعیتی که در آن قرار دارید را مشخص کنید و سپس راجب حرکت بعدی خود تصمیم بگیرید، روابطی که دچار مشکل شده اند دو حالت دارند یا رابطه سرد شده است و یا تمام شده، اگر ارتباط شما با معشوقتان سرد شده است، به او فشار نیارید احساس منفی او را نسبت به خودتان بیشتر نکنید. جملاتی مانند: تو دیگه دوستم نداری، چرا عوض شدی، تو داری خیانت می کنی، تو دیگه بهم اهمیت نمیدی و… را بیان نکنید چون باعث تاثیر منفی در ناخودآگاه میشود و احساس را منفی می کند.

اگر رابطه به جایی رسیده است که عشقتان دیگر با شما تماسی نمیگیرد یا تماس هایتان را پاسخ نمی دهد یا حتی اگر یک هفته هم بگذرد به شما زنگ نمیزند و فقط این شما هستید که تماس میگیرد، باید وارد مرحله ممنوعیت ارتباط شوید. برای قبول قدم بعدی کافی است که منطقی فکر کنید، شما تا الان ارتباط خود را قطع نکردید به تلاش خود و حفظ ارتباط ادامه دادید، آیا شرایط تغییر کرد؟ آیا چیزی بهتر شد؟ اگر نه پس باید بپذیرید که قطعا این راه اشتباه است و هیچ نتیجه ای نخواهد داشت. قطع نکردن ارتباط در این شرایط باعث میشود فرد مرتکب ۱۳ اشتباه خطرناک برای بازگشت به رابطه قبلی را انجام دهد مواردی مانند: التماس، اصرار، ترحم دلسوزی و….

راههای بازگرداندن عشق با قانون جذب

بازگرداندن عشق رفته
بازگرداندن عشق رفته

اگر بخواهم بصورت کلی راجب قانون جذب و راههای بازگرداندن عشق با قانون جذب چند کلمه بگم میتوان به این مضوع اشاره کرد که یکی از مهمترین راههای بازگرداندن عشق با قانون جذب این است که تصویر سازی کنید تا به عشقتان برسید، اما تصویر سازی در شرایطی که به دنبال بازگرداندن عشق رفتههستیم نتیجه بخش نیست و حتی میتواند تاثیری کاملا منفی بگذارد زیرا اگر مدام خود را در کنار عشقمان تصور کنیم، بار ها سناریویی بسازیم که عشقمان را برگردانده ایم و در کنار او هستیم باعث افزایش وابستگی ما میشود، و این وابستگی باعث بروز یکسری اشتباهات میشود مانند اصرار کردن در دسترس بودن،که در مقاله ۱۳ اشتباه خطرناک بصورت کامل توضیح داده شده است.

آیا استفاده از راههای بازگرداندن عشق با قانون جذب صحیح است؟

نمیتوان تاثیر برگرداندن عشق با قانون جذب را نادیده گرفت. اما باید این را بدانید برگرداندن عشق با قانون جذب با سایر تکنیک های قانون جذب که آموزش داده میشود متفاوت است. برگرداندن عشق با قانون جذب نیازمند یادگیری مهارت هایی بیشتری است درواقع برای برگرداندن عشق با قانون جذب باید یک سری از نکات قانون جذب را نادیده گرفت. مثلا در قانون جذب میگوید اگر شما علاقه ای به یک خودروی خاص دارید و میخواهید این خودرو را بدست بیاورید تصویر سازی کنید خود را در حال خریدن خودرو و سوار شدن ببینید تصویر سازی کنید برای رسیدن به خود رو اما اگر در رابطه به این فکر کنید که عشقتان را برگردانده اید یا اگر برگردد چقدر خوب است باعث میشود که ضعیف بشوید و نتوانید جلوی خود را از انجام اشتباهات بزرگ بگیرید و به حتی بازگرداندن عشق رفته با قانون جذب را بی اثر کنید.

مرحله اول راههای بازگرداندن عشق

مرحله اول از تکنیک شش مرحله ای برگشت عشق، اولین قدم ها همیشه سخت ترین ها هستند، وقتی تصمیم میگیرید ورزش را شروع کنید یا سیگار را ترک کنید و یا هدفی را دنبال کنید، اولین قدم آن همیشه میتواند چالش برانگیز باشد، یکی از مشکلات انسان ها این است که نمیتوانند خود را کنترل کنند، وقتی شما به مرحله قطع ارتباط رسیده باشید و یا در شرایطی باشید که باید بحث و تنش یا خواهش اصرار را تمام کنید، احساساتتان میتواند مانع شوند، و این موضوع معضلی  هست که اکثر انسان ها به آن دچار هستند، یعنی کنترل هوش هیجانی، اگر فردی در کنترل و مدیریت هیجانات خود موفق باشد میتواند ۸۰ درصد زندگی خود را به آن سطحی که میخواهد برساند.

بعد از قطع ارتباط مرحله تحلیل آغاز میشود، در این مرحله شما باید یادبگیرید چگونه مثل یک روانشناس رابطه و شخصیت طرف مقابل و خودتان را برسی کنید، مشکلات را پیدا کنید، زنجیره رفتار یا اتفاقاتی که منجر به ایجاد احساسات منفی و کاهش وابستگی شده را مشخص کنید. شاید با خودتان بگوید من نیاز ندارم این مرحله را انجام دهم اما شما سخت در اشتباه هستید در روابط نکاتی هست که انسان به آن توجه نمی کند، زن و مرد هر کدام پیچیدگی های خاص خود را دارند، به این پیچیدگی ها پیچیدگی شخصیت منحصر به فرد هر شخص را هم اضافه کنید. آن وقت میبینید که شناخت کامل راجب یک شخص و تحلیل آن کار ساده ای نیست.

مثلا زنان میتوانند از یک یک حرف کوچک از یک شوخی، از یک بی توجهی به مسئله کوچک و یا از حرفی جلوی افرادی دیگر جوری ناراحت شوند که این ناراحتی را سالها بعد عنوان کنند و شما از تعجب شاخل درمیارید که چطور این مسئله تا به اینجا ادامه داشته، بین زن و مرد ذاتا نسبت به زندگی تفاوت های زیادی دارد، همچنین تیچ شخصیتی هر فرد نیز میتواند شرایط خاصی را برای شما در رابطه ایجاد کند. مردان هم ممکن است از چیز هایی ناراحت شوند یا بخاطر چیز هایی سرد شوند که شاید درکش برای یک زن سخت باشد، مثلا صمیمی شدن شما با یک فرد اشتباه در یک دورهمی، مردان میتوانند به چیزی مانند اینکه طرف مقابلشان در جمع یا جایی بیش از حد راحت باشد و رفتاری مانند زمان خلوت خودشان داشته باشند، واکنش های شدیدی نشان دهند و این کار را عمدی و یا نابخشودنی ببینند.

البته معمولا در روابط این نوع مشکلات مستقیم باعث جدایی نمیشوند ولی شرایط جدایی را فراهم می کنند به مانند یک ویروس، که در بدن انسان مخفی می ماند هیچ فعالیتی نمی کند و درست زمانی که بدن دچار بیماری یا عفونت شد وارد عمل میشود. این عوامل باعث میشوند در ناخودآگاه فرد احساسات منفی به وجود بی آید و دیگر مقاومت خود را در مقابله با بقیه مشکلات از دست بدهد. چرا که ذهن انسان ساخته یک اندام فیزیکی است و بر اساس همان قانون رفتار می کند، همان ویژگی ها و ضعف ها را دارد اما در بعدی دیگر، مثلا برای مغز ضربه فیزیکی بسیار خطرناک است، در مقابل برای ناخودآگاه ضربه عاطفی بسیار خطرناک است، مغز ما تمام معایب خود را به ذهنی که ساخته منتقل می کند، اما ناخودآگاه ویژگی های مثبت مغز را نیز به ارث میبرد.

برخی عوامل هستند که تاثیر مستقیم بر روی زوال رابطه دارند، برای طولانی تر نشدن مطلب این عوامل را برای شما لیست می کنیم تا با مطالعه کتاب بازگشت به عشق این عوامل را از سر راه خود بردارید.

 • تنش
 • استرس
 • پرخاشگری
 • بی توجهی
 • کمبود محبت
 • حمایت نکردن
 • نبود احساس امنیت (امنیت میتواند حالت های گوناگونی داشته باشد، امنیت مالی، روحی، امنیت در زمینه تعهد و…)
 • گفتار غلط
 • بی توجهی به نیاز های ناخودآگاه
 • نبود معیار های ناخودآگاه
 • ترس
 • اعتماد به نفس (حالت اول اعتماد به نفس این است که شما چقدر به طرف مقابل اعتماد به نفس میدید، حالت دوم این است که او از بودن با شما چقدر اعتماد به نفس میگیرد)
 • عدم پیشرفت
 • مشکلات مادی
 • نبود صمیمیت
 • خیانت
 • دروغ

برای آشنایی با ادامه مراحل و یادگیری تکنیک شش مرحله ای ترمیم رابطه میتوانید کتاب بازگشت به عشق را از سایت سربرگ تازه دانلود کنید.

برای آشنایی با مراحل و تکنیک ها همچنین پرسش سوالات خود میتوانید به تیم مشاوره سربرگ تازه از طریق تلگرام و واتس آپ پیام ارسال کنید، تیم روانشناسی سربرگ تازه از بهترین و با تجربه ترین روانشناسان ایرن تشکیل شده است، همچنین تمام روانشناسان سربرگ تازه زیر نظر آقای رجب پور دوره های ان ال پی و جذب را گذرانده اند و صلاحیت پاسخگویی سوالات شما را دارند.

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

 

مقالات مرتبط:                              ارتباط با ما

چگونه عشقم را برگردانم

زبان بدن در عشق

دینامیک های مرد و زن

چگونه با اعتماد بنفس باشیم

چگونه عشقمان را عاشق خود کنیم

صفحه اصلی

سربرگ تازه یک سایت خسته کننده و بی هدف نیست، سربرگ تازه یک سایت تخصصی در زمینه ان ال پی و قانون جذب می باشد. من حسین رجب پور نویسنده مقالات سایت و محقق در زمینه قانون جذب و ان ال پی هستم.

پکیج بازگشت به عشق و ازدواج
برچسب ها

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

 1. سلام ساحل رضوانی هستم ممنونم از شما و تیم خوبتون من یک سال پیش با شما جلسه داشتم که مشکلمم رفتن پسر داییم از زندگی و رابطه عاطفیمون بود و بعد از سپری مشکلات زیاد و عمل کردن تکنیک های شما آشتی کردیم و ۳ ماه بعد نامزد کردیم و عید امسال عقدمونه. آقای دکتر همه چیز خوبه ولی احساس میکنم یکم سرد شده مثلا ولنتاین و سالگرد و این چیزا اصلا براش اهمیتی نداره شما میتونید یه راهنمایی کنید که بنظرتون دلیلش چی میتونه باشه. البته وقتی به خودش میگم میگه بیا کارتمو بردار هرچی دوست داری بخر اما خوب منم دلم میخواد به این چیزا اهمیت بده بنطرتون مشکل از کجا میتونه باشه و آیا راه حلی هست؟

  1. در پاسخ به ساحل
   سلام عرض شد. ازدواج قدم بزرگی است و میتواند احساسات این چنینی را بوجود بیاورد اما جای نگرانی نیست. شما اگر به فصل دوم دوره ها عمل کنید و احساساتی که توضیح داده شده را بوجود بیارید و در خود را دست نیافتنی نشان بدید به سادگی این مشکل را هم مثل مشکلات قبلی حل خواهید کرد. اگر بازهم سوال داشتید به خانم گلرویی در واتس آپ یا تلگرام پیام بدید. البته شماره پشتیبانی تغییر کرده ۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید