عاشق کردن و ازدواج

ازدواج با مرد مورد علاقه

میخواهید مرد مورد علاقه تان را به شوهرتان تبدیل کنید؟

ازدواج با مرد مورد علاقه

برای ازدواج با مرد مورد علاقه تان لازم است ابتدا رابطه پایداری با او داشته باشید. ویژگی های یک رابطه سالم را بدانید و سعی کنید برای مرد مورد علاقه تان بهترین باشید.

برای آنکه نکات بیشتری را درباره ی ازدواج با فرد مورد علاقه تان بدانید با سربرگ تازه همراه باشید. تیم روانشناسی سربرگ تازه در تمامی مراحل جذب پسر مورد علاقه، ازدواج با او و پایداری رابطه تان همراه شماست.

رابطه پایداری با مرد مورد علاقه تان داشته باشید

برای آنکه رابطه پایداری داشت باشید ابتدا باید ویژگی های یک رابطه سالم را بدانید. و در این رابطه سعی کنید واقع بین باشید. ازدواج با پسر مورد علاقه در ابتدا بسیار شیرین به نظر میرسد.

اما اگر تصمیم درست را نگیرید و بدون مشاوره تصمیم به ازدواج با مرد مورد علاقه تان بگیرید، پیچیدگی های ازدواج این عشق را کم کم از شما خواهد گرفت.

اگر هنوز با مرد مورد علاقه تان ، این فرصت خوبی است تا پیش از شروع آگاهی کامل را درباره ی تکنیک های صحیح رابطه بدانید. و سپس آن را شروع کنید.

اگر با مرد مورد علاقه تان ملاقات کرده اید برای آنکه تکنیک های صحیح جذب پسر مورد علاقه از نظر روانشناسی را بدانید، با سربرگ تازه همره باشید.

ازدواج با مرد مورد علاقه
ازدواج با مرد مورد علاقه

ویژگی های یک رابطه سالم

برخی افراد داشتن عشق و علاقه را در رابطه برای ادامه رابطه شان کافی میدانند. اما لازم است بدانید که این عشق و علاقه باید ویژگی هایی داشته باشد تا بتوان به آن یک رابطه موفق گفت.

رابطه موفق رابطه ای است که هر دو طرف در آن احساس امنیت میکنند. هیچ یک برای جلب رضایت دیگری خودش را تغییر نمیدهد. هردو میتوانند احساساتشان را به راحتی بیان کنند.

یکی دیگر از ویژگی های یک رابطه سالم برای ازدواج با مرد مورد علاقه تان رفتار محترمانه با یکدیگر است. رفتار محترمانه به معنای رسمی صحبت کردن و یا عدم وجود صمیمیت نیست.

بلکه محترمانه برخورد کردن به معنای وجود علاقه و نداشتن کینه و دشمنی با یکدیگر است. گاها زوجین دچار اختلافاتی میشوند. و اگر رابطه صمیمی و سالمی نداشته باشند، این اختلاف در یکی یا هردوی آنها ایجاد کینه میکند.

در رابطه سالم کینه و دشمنی وجود ندارد و در عوض همه مشکلات را با آرامش حل میکنند. روش صحیح بیان احساسات و ناراختی هایشان را میدانند و در کنر یکدیگر با آرامش به تفاهم میرسند.

اینطور نیست که همیشه حرف یکی در رابطه مهم تر از دیگری باشد، تفاهم یعنی هردو در انجام کاری به یک اندازه رضایت داشته باشند. و نه اینکه یکی همیشه از حق خودش بگذرد.

آنچه که گفته شد خلصه بسیار کوتاهی از ویژگی های یک رابطه سالم بود. حال باید واقع بین باشید. آیا واقعا در رابطه شما و مرد مورد علاقه تان این ویژگی ها وجود دارد؟

واقع بین باشید

اگر میخواهید رابطه موفقی داشته باشید حتی پیش از آنکه مرد مورد علاقه تان را جذب کنید باید واقع بین باشید. کلید خوشبختی شما همین است.

از خودتان سوال بپرسید. آیا او واقعا برای من مناسب است؟ آیا شرایط سنی مناسبی دارد؟ آیا فرهنگ و آداب و رسومش با من و فرهنگم هم خوانی دارد؟ آیا خانواده ام و خانواده او با هم تاحدی سازگارند؟

پس از آنکه واقع بینانه به سوالات اولیه درباره ی خانوده، آداب و رسوم، ظاهر، وضع مالی و … پاسخ دادید و تصمیم به ازدواج با مرد مورد علاقه تان گرفتید نوبت به سوال های تخصصی برای طمینان از خوشبختیتا میرسد.

آیا آرمان ها و هدف های زندگیمان با یکدیگر سازگار است؟ دیدگاهش درباره ی رفت و آمد با خانواده ها پس از ازدواج چیست؟ رفتارش در موقعیت های خاص و سخت چگونه است؟ آیا میتواند در رسیدن به آرزوهایتان همراهتان باشد؟

این سوال ها و پاسخ دادن با ئاقع بینی به این سوال ها شم را به نتیجه تصمیمتان میرساند. پس پیش از تصمیم به ازدواج با مرد مورد علاقه باید خودتان و او را کاملا بشناسید.

ازدواج با مرد مورد علاقه
ازدواج با مرد مورد علاقه

بهترین خودتان باشید

بله برای آنکه بتوانید دوست پسرتان را به ازدواج با خودتان برسانید باید بهترین خودتان در رابطه باشید.بهترین بودن اصلا و ابدا به معنی تغییر کردن یا نقش بازی کردن نیست.

بلکه بهترین بودن برای هرکس یعنی اخلاق های بد را کمرنگ کنید و اخلاق های خوب خود را پررنگ کنید. این بهترین بودن برای هردوی شما باید معنا داشته باشد.

برای رسیدن به بهترین خودتان میتوانید از چالش های دو نفره استفاده کنید. و ضمنا برای آنکه بتوانید با مرد مورد علاقه تان ازدواج کنید لازم است با او صادق باشید. او را از قصد خود باخبر کنید. شاید او هدف دیگری را در رابطه دنبال میکند.

چالش های دونفره

داشتن چالش های سازنده در کنار یکدیگر دو پیامد مثبت دارد. که میتواند شما را به ازدواج با مرد مورد علاقه تان نزدیک کند.اول آنکه باعث بهتر شدن شخصیت هردوی شما میشود.

و ثانیا انجام چالش و رسیدن به هدف در کنار مرد مورد علاقه تان، صمیمیت و علاقه را در شماذافزایش میدهد. و دوست پسر شما را هرروز عاشق تر میکند.

این چالش ها میتوانند مثل نمونه های زیر باشند:

  • هیچکس حق ندارد تا ۴۰ روز عصبانی شود.مشکلات را باید با صحبت کردن حل کنیم. اگر زیر قولت زدی باید بستنی مهمانم کنی
  • تا ۳۰ روز هردوی ما باید هرروز بابت داشتن یک رابطه موفق سپاسگذار خداوند و یکدیگر باشیم. و برای هم پیام های مثبت بفرستیم.
  • تا ۲۰ روز هیچ یک از ما حق ندارد از حرف های دیگری ناراحت شود و با او قهر کند. اگر ناراحت شدید باید به زبان بیاورید. وگرنه جریمه دارد.

این ها نمونه هایی از چالش های سازنده در یک رابطه هستند. که میتوانند شما را به صورت ناخودآگاه به ازدواح با مرد مورد علاقه تان نزدیک کند.

برای ازدواج با مرد مور علاقه تان صادق باشید

اگر از همان ابتدا قصد دارید با هدف ازدواج کردن با کسی وارد رابطه عاشقانه شوید بهتر است او را در جریان بگذارید. شما شرایط زندگی او را نمیدانید.

شاید به هر دلیلی او شرایط ازدواج را ندارد. پس ببهتر است وقتتان و احساساتتان را خرج انسانی با هدف های متفاوت از شما نکنید. شاید فکر کنید مردان عاشق نمیشوند؟ شاید او هم خواست با من ازدواج کند.

بله مردان هم عاشق میشوند اما به شکل متفاوتی از زنان. و بهرحال این یک احتمال است که او هرگز نخواهد با شما ازدواج کند! پس واقع بین باشید. و حقیقت را با او در میان بگذارید.

اگر در طول رابطه آنقدر دلباخته ی این مرد شدید که احساس کردید میخواهید تمام زندگیتان را با او بگذرانید، بهتر است او را مطلع کنید. و یا حداقل درباره ی ایده هایش برای ازدواج و اهدافش بپرسید.

این کار هم تکلیف شما را مشخص میکند و هم به صورت غیر مستقیم میتواند او را متوجه قصد شما بکند. از جدایی نترسید.بهرحال مطمئن باشید اگر او نیمه گمشده تان باشد، در کنار هم خواهید ماند.

ازدواج با فرد مورد علاقه

ازدواج با فرد مور علاقه در ابتدا بسیار آسان و آرمانی به نظر میرسد. ما این را بدانید که ازدواج کردن امری بسیار پیچیده است. مسائلموثر بر ازدواج بسیار زیاد هستند. و برخی افراد پس از ازدواج و وصال یار دچار نارضایتی از ازدواج میشوند.

پس پیش از تصمیم به ازدواج مسائل موثر بر ازدواج با فرد مورد علاقه تان رابررسی کنید. و از مشاوران دلسوز و متعهد کمک بگیرید. یا حتی میتوانید در دوره های روانشناسی شرکت کنید. تا بتوانید خودتان عوامل را بررسی و نتیجه گیری کنید.

پس حتی اگر در فال ازدواج خود نیز پسر مورد علاقه تان را دیده اید بازهم بهتر است از مشاوره ازدواج کمک بگیرید. این کار حتی برای زوج هایی با رابطه دوستی پایدار نیز توصیه میشود.

ازدواج با مرد مورد علاقه
ازدواج با مرد مورد علاقه

مسائل موثر بر ازدواج با مرد مورد علاقه

شاید بپرسید ازدواج با فرد مور علاقه ایرادی ندارد! عشق برای زندگی مشترک کافی است. اما بهتر است این را بدانید که عشق برای ازدواج لازم است اما کافی نیست.

در ازدواج با فرد مورد علاقه تان ممکن است به مشکلات مالی بربخورید! آیا میتوانید با عشق آنرا حل کنید؟ خیر. اما میتوانید با عشق آن را تحمل کنید. پس باید به خودشناسی رسیده باشید تا ببینید میتوانید با کمبود های مالی بخاطر رسیدن به عشقتان کنار بیایید؟

پس از ازدواج کردن با پسر مورد علاقه تان ممکن است دچار اختلافات فرهنگی شوید. مثلا او بگوید مراسم پاتختی نمیگیریم اما شما در خانواده تان رسم ارید که پاتختی بگیرید.

آیا میتوانید این اختلافات را تحمل کنید؟ البته این نکته را بدانید که شما به عنوان یک زن باید روش های دلبری کردن را بلد باشید. در بعضی مواقع از آن ها استفاده کنید.

پس پیش از ازدواج باید مسائل خانوادگی، فرهنگی، مالی، مذهبی و … را درنظر داشته باشید.

مشاوره ازدواج

مشاوره ازدواج در شرایط کنونی و با مشکلات بیشماری که بر سر راه ازدواج قرار دارد، به همه زوج ها پیشنهاد میشود. در مشاوره ازدواج هریک از طرفین با توجه به ضمیر ناخودآگاه، شخصیت فردی و خانوادگی، موقعیت اجتماعی و … مورد بررسی قرار میگیرد.

و اگر مناسب ازدواج با یکدیگر باشید، اگر برای ازدواج نیاز به انجام اصلاحاتی در شخصیت خود داشته باشید و یا اگر کاملا برای ازدواج با فرد مورد علاقه تان نامناسب باشید، به صورت علمی قانع میشوید. و با اطمینان میتوانید ادامه راه را بروید.

؛؛شما می تونید از طریق تلگرام و واتس آپ بصورت رایگان با تیم روانشناسی سربرگ تازه در ارتباط باشید و سوالات خودتان را بپرسید، ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی سوالات شما همراهان عزیز سربرگ تازه هستم؛؛

۰۲۱۹۱۳۰۵۰۵۹

۰۹۱۲۹۳۰۵۰۲۰

Telegram (برای ارتباط سریع تر با تلگرام روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

Whatsapp (برای ارتباط سریع تر با واتس آپ روی لینک آبی رنگ کلیک کنید)

کانال روانشناسی: sarbargetaze

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
آیا سئوالی دارید ؟

09129305020

در تلگرام بپرسید