چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم – چگونه عشقم را برگردانم

چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم – چگونه عشقم را برگردانم

این که شما به این صفحه هدایت شدید نشان دهنده نیاز به پاسخ سوال هایی مانند: برگرداندن مرد به رابطه برگرداندن زن به رابطه تکالیف برای برگرداندن عشقمان بازگشت به رابطه تمام شده قانون جذب عشق از دست رفته بهترین راه برای برگرداندن عشقم تکنیک های nlp عشق راه های برگرداندن دوست پسر  است و ما تصمیم داریم شما را به پاسخ سوال چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم برسانیم.

احساس دلتنگی و از دست دادن عشق احساس است که باعث تحریک ما میشود و دنبال این خواهیم بود که چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم، برای اینکه عشقمان را به رابطه برگردانیم باید چگونه عمل کنیم؟

اگر عشقتان از رابطه خارج شده است اگر همسرتان شما را ترک کرده یا رابطه شما سرد شده است و احساس خطر میکنید و بدنبال راهی برای چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم  هستید. این مقاله و ادامه آن احتمال رسیدن شما به هدفتان که چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم  نزدیک به 90 درصد افزایش میدهد.

چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم

چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم

چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم

برای اینکه که پاسخی مناسب برای چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم ارائه شود به تمام نکاتی که در این مقاله توضیح داده میشود عمل کنید.

این مقاله برای کسانی که رابطه خود را از دست دادند افرادی که در دوران نامزدی دچار مشکل شده اند همچنین افرادی که در آشنایی قبل از ازدواج بودن و افرادی که همسر خود را ازدست داده اند همچنین تمام کسانی که عشقشان از رابطه خارج شده و یا رابطه کاملا سرد شده است راه کاری موثر در اختیاز علاقه مندان راه کار چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم قرار خواهد داد.

ترمیم رابطه یک شبه و به سادگی و با گفتن چند کلمه یا انجام یک کار غیر ممکنه است پس اگر انتظار دارید که به شما بگویم این حرف را بزنید این کار را بکنید تا عشقتان برگردد باید نا امیدتان کنم چون بازگشت به رابطه مربوط به احساسات ناخودآگاه منطق و شخصیت یک انسان است پس به سادگی با یک حرف یا پیام رابطه از دست رفته را نمیتوانیم برگردانیم.

ترمیم رابطه را میتوان در 5 مرحله کاملا علمی بر پایه تکنیک های روانشناسی جذب و ان ال پی بیان کرد موسسه سربرگ تازه با ارئه این راه کار در صدر تمام منابع پر کاربرد قرار دارد. نگاهی می اندازیم به این پنج مرحله

 

اشتباهات غریزی چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم

مرحله اول دوری از اشتباهاتی است که بصورت غریزی راه حلی دیده میشود برای اینکه عشقمان را به رابطه برگردانیم ، اما دقیقا برعکس تمام انتظارات شما این اقدامات غریزی نه تنها باعث ترمیم نمیشود و هدف چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم بی نتیجه باقی خواهد ماند و نکته بسیار منفی این روش ها که ما بصورت ناخودآگاه استفاده میکنیم تا عشقمان را به رابطه برگردانیم باعث میشود روند بازگشت به رابطه با بن بست مواجه شود و احساس تنفر و یا احساس بی ارزش بودن رابطه را در نظر عشقمان ایجاد کنیم و دیگر نتوانیم عشقمان را به رابطه برگردانیم.

با هم بخشی از اصلی ترین این اشتباهات غریزی چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم را برسی میکنیم.

1.برقراری تماس های مکرر و ارسال پیام به شکل مداوم

گاها این اشتباه را مرتکب میشویم که مبادا با عدم حضور طرف مقابل ما را فراموش کند و نبود ما باعث شود به دوری ما عادت کند یا حتی فکر میکنیم ممکن است اگر حضور دائم نداشته باشم عشقمان بگوید خب او کنار آمده و راحت برود اما این تصورات کاملا پوچ و بی اساس هستند. اما از تماس های مدام و پیام های مکرر فقط یک چیز نصیب شما میشود (پیام ها و تماس های بی پاسخ) دلیل این اتفاق این است که وقتی طرف مقابل شما با این حجم از تماس و پیام روبرو میشود نسبت به شما یک احساس منفی پیدا میکند. وقتی شما مدام این احساس را افزایش میدهید مانند یک نیروی گریز از مرکز عمل میکنید و بیشتر باعث دورشدن عشق خود میشوید.

2.التماس کردن و برانگیختن احساس ترحم و دلسوزی

غریزه شما بر این موضوع پافشاری دارد که اگر طرف مقابل حس و حال بد من را ببیند دلش برایم خواهد سوخت وقطعا برمیگردد تا من را از این حال نجات دهد، در صورت انجام این اشتباه دو حالت رخ میدهد عشقتان شما را فردی ضعیف و بدون ارزش قلمداد میکند یا نهایتا بخاطر دلسوزی به رابطه باز میگردد، که امکانش بسیار کم است، اما اگر این تفاق افتاد و شما موفق شدید در نظر داشته باشید طرف مقابلتان تا حدی میتوند به دلیل دلسوزی در یک رابطه اجباری بماند و این رابطه دوامی نخواهد داشت جدای از ان رابطه ای که بر اساس دلسوزی باشد هیچ ثمری نخواهد داشت.

3.دسترسی راحت

اینکه یکسری نیاز های عشقتان را برطرف کنید مشکلی ندارد اما مشکل از آن جایی شروع میشود که این نیاز ها تبدیل به وظیفه میشود و بیش از حد شما را فردی در دسترس نشان میدهد. به عنوان مثال اگر شما خود را برای هر کاری دواطلب کنید مثلا عشق شما به جایی میرود سریع خود را جلو بندازید بگوید من تو را میبرم یا اشکال ندارد! اما مشکل آن زمانی است که شما این کار را بکنید که با او باشید و او بیشتر به شما اهمیت دهد. وقتی ارتباط قطع شده یا رابطه سرد شده این در دسترس بودن تاثیری بسیار بشتر دارد و رابطه ارباب برده ای را شکل میدهد آیا کسی عاشق برده ها میشود!

4.ابراز عشق

ابراز عشق و احساسات در شرایطی که عشقمان رابطه را ترک کرده و ما میخواهیم عشقمان را به رابطه برگردانیم بی فایده است چون در این شرایط عشقمان بدنبال احساس ما نیست میزان عشق ما او را جذب نمیکند عشقمان برای ترک کردن ما دلیل دارد و ابراز علاقه بیش از حد باعث ایجاد احساس منفی میشود و ما را تبدیل به فردی ملتمس و نیاز مند میکند و راه حل مناسبی برای چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم نخواهد بود

5.ترس از رابطه جدید عشقمان

احتمال بروز این اتفاق هست، شخصی که در یک رابطه است بعد از جدایی حداقل به 6 ماه زمان نیاز دارد تا وارد یک رابطه جدید بشود اگر زودتر از این مدت رابطه جدیدی را شروع کنند قطعا دچار مشکل خواهد شد. زیرا این رابطه قطعا واکنشی خواهد بود و دوام زیادی نخواهد داشت، بعد از جدای خلع هایی بوجود خواهد آمد اگر طرف شما برای پر کردن این خلع های عاطفی با شخص دیگری وارد رابطه بشود نباید زیاد نگران باشید در واقع این موضوع کاملا هم بد نیست!

6.تهدید کردن

وقتی رابطه خود را از دست رفته میبینید و التماس و اصرار بی فایده بوده با خود میگوید باید تهدیدش کنم تا برگردد تنها راه همین است، اما تنها اتفاقی که با این کار روی میدهد از بین رفتن اعتماد عشقتان به شماست.

7.توهم توطئه

بجای اینکه مشکلات رابطه خود را بشناسید فقط در این تصور فرو میروید که دیگران تحمل خوشبختی و رابطه زیبای شما را نداشتند، پس به همین دلیل رابطه شما را برهم زدن اما اگر کمی احساسات را کنار بگذارید و عقلانی فکر کنید دشمنی نخواهید دید.

چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم

چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم

با مطالعه این اشتباهات متوجه شدیم که غریزه ما کمکی به چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم نمیکند پس باید دنبال راهی باشیم که هم علمی باشد هم درصد موفقیت بالایی در رسیدن به چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم برای ما فراهم کند.

برای اینکه عشقمان را به رابطه برگردانیم باید در مرحله اول قطع ارتباط کنیم، شاید ناخودآگاه و احساسات شما بگوید که نه اگر قطع ارتباط کنم مرا فراموش شاید با کس دیگری وارد رابطه شود اما اگر خاطرتان باشد چند خط بالاتر راجب همین اشتباه های خطرناک صحبت کردیم.

تا موفق بشویم عشقمان را به رابطه برگردانیم مسیر هایی را باید طی کنیم که شروع این مسیر قطع ارتباط و دوری از اشتباه است.

تماس نگیرید

پیام ارسال نکنید

واسطه نفرستید

پست های غمگین و مربوط به عشقتان در شبکه های مجازی منتشر نکنید

 

مرحله دوم چگونه عشقمان را به رابطه برگردانیم

مرحله دوم چگونه عشقمان را رابطه برگردانیم  مربوط به زمان قطع ارتباط است. تکنیک ها و اقداماتی که شما باید در زمان قطع ارتباط انجام بدهید تا در مسیر چگونه عشقمان را رابطه برگردانیم پیشرفت کنید.

در مرحله دوم چگونه عشقمان را رابطه برگردانیم  شما باید احساس منفی که در طول رابطه و زمان تنش رابطه بوجود آمده است را ازبین ببرید تا زمانی که این احساس منفی نسبت به شما وجود داشته باشد تمام اقدامات شما با واکنش منفی مواجه خواهد شد.

 

مرحله سوم چگونه عشقمان را رابطه برگردانیم

در مرحله سوم شما باید با کمک قانون جذب و تکنکی های ان ال پی (برنامه ریزی عصبی کلامی) خودتان را در ناخودآگاه عشقتان با احساس مثبت مرتبط کنید، باید باور وی را نسبت به رابطه و خود و آینده رابطه تغییر دهید تا ناخودآگاه ایشان متقاعد شو بازگشت به رابطه اشتباه نیست با انجام این نکات ما قادر خواهیم بود عشقمان را به رابطه برگردانیم.

 

مرحله چهارم چگونه عشقمان را رابطه برگردانیم

در مرحله چهارم باید با استفاده از قانون جذب و ان ال پی ارتباط غیر مستقیم را با ناخودآگاه عشقمان برقرار کنیم این کار اهمیت زیادی دارد و اگر بصورت درست انجام شود میتوانیم عشقمان را به رابطه برگردانیم. در این مرحله از نظریه پروانه ای و نظریه شش درجه جدایی استفاده میشود.

 

مرحله پنجم چگونه عشقمان را رابطه برگردانیم

مرحله پنجم مرحله آخر است که باید به بهترین شکل ممکن و با تمرکز و دقت انجام پذیرد این مرحله شامل برقراری ارتباط مستقیم، تاثیر گذاری مستقیم است، برای اینکه مرحله پنجم بصورت عالی اجرا شود شما باید با تکنیک های پیام دادن زبان بدن تکنیک های ارتباطی مستقیم تکنیک های صحبت کردن راجب خود آشنایی کامل داشته باشید.

شاید با مطالعه این مقاله نا امید شده باشید و با خود بگوید من این اشتباهات را انجام دادم و دیگر راهی نیست،! با خود میگوید چگونه عشقم را بازگردانم. شما هنوز هم میتوانید رابطه دوستی خود را ترمیم کنید برای اینکار نیاز به یادگیری یک سری مهارت ها دارید.

میتوان در 4 مرحله رابطه خود را ترمیم کرد:

مرحله اول قطع کامل ارتباط

دیگر تماس نگیرید

پیام ارسال نکنید

کسی را واسطه نکنید

ادامه مراحل که بصورت تخصصی میباشد را میتوانید از طریق تلگرام دریافت کنید:

ادامه این مراحل شمامل تکنیک های nlp عشق میباشد که بصورت خصوصی ارسال میشود.

همچنین می توانید پرسش های خود را به صورت رایگان در مورد این مراحل ارسال کنید تا در اسرع وقت پاسخ تان ارسال شود.

پاسخگویی فقط به روش های زیر و از طریق این نرم افزار ها صورت میگیرد صورت میگیرد:

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

ویسپی Wispi

09212939541

 

مقالات مرتبط:                              ارتباط با ما

زبان بدن در عشق

دینامیک های مرد و زن

چگونه با اعتماد بنفس باشیم

چگونه عشقمان را عاشق خود کنیم

صفحه اصلی

لینک کانال تلگرام: https://telegram.me/sarbargetaze

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *