قانون جذب عشق از دست رفته-برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب

قانون جذب عشق از دست رفته

قانون جذب عشق از دست رفته  یا برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب ، احتمال اینکه شما با جستجوی کلماتی این چنینی به این صفحه هدایت شده باشید زیاد است پس تصمیم داریم راه های برگرداندن فرد مورد علاقه و یا عشق از دست رفته را با قانون جذب برسی کنم.
اما پیش از اینکه به مسئله اصلی یعنی قانون جذب عشق از دست رفته بپردازیم نیاز است یکسری پیش فرض ها و اطلاعات راجب روابط  و مشکلات آن را بدست بیاوریم تا رسیدن به هدف برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب برای ما امری ممکن شود، چون دست یابی به قانون جذب عشق از دست رفته،  بدون داشتن دانش و اطلاعات لازم غیر ممکن خواهد بود و بدون مهارت های لازم شما هیچ وقت نمیتوانید در برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب موفق باشید.

اما موسسه سربرگ تازه با دانش گسترده در زمینه روابط و آموزش تکنیک های قانون جذب مسیری تخصصی را در راه برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب در اختیار شما قرار میدهد روش ها و مقالاتی متفاوت از آنچه که در اینترنت راجب قانون جذب عشق از دست رفته مطالعه کردید، پس با ما باشید!

 

برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب

برای اینکه در برگرداندن عشق از دست رفته با قانون جذب رابطه خود را ترمیم کنیم به شکلی که مورد علاقه ما باشد نیاز است ابتدا دلایل بروز مشکل در رابطه با فرد مورد علاقه خود را تشخیص دهیم تا بتوانیم قانون جذب عشق از دست رفته را اجرا کنیم.

 

دلایل فرو پاشی رابطه با فرد مورد علاقه

یک اشتباه بزرگ که اکثر ما انسان ها مرتکب میشویم این است که فکر میکنیم رابطه ما یکشبه و بدون دلیل ازبین میرود و همه چیز عالی بوده و ناگهان عشقمان تغییر کرده و تصمیم به اتمام رابطه را دارد این تصور کاملا غلط است همانطور که علاقه و احساس در طول مدت زمان شکل میگیرد تخریب رابطه نیز از جایی آغاز میشود و به اتمام رابطه ختم میشود به عنوان مثال چند نمونه کوتاه از دلایلی که باعث میشود یک رابطه تبدیل به عشق از دست رفته شود را برسی میکنیم.

1. افزایش تنش ها
2. نادیده گرفته شدن نیازهای ناخود آگاه
3. واکنش های غلط
4. عدم توانایی در کنترل احساسات در هنگام بروز مشکلات
5. در دسترس بودن بیش از حد

برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب عشق از دست رفته

 

قانون جذب عشق از دست رفته-برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب

قانون جذب عشق از دست رفته-برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب

وقتی ما درشرایطی قرار میگیریم رابطه با عشق خود را از دست رفته میبینیم بصورت غریزی دست به هر کاری میزنیم تا موفق به برگرداندن فرد مورد علاقه خود بشویم، چون در این زمان ما در شرایط روحی مناسبی نیستیم و در طول زندگی خود آموزش های خاصی راجب روابط و تکنیک های اثر گذاری روی فرد مورد علاقه را نگذراندیم بنابراین تقریبا 90 درصد افراد در این شرایط بصورت غریزی رفتار میکنند و با هر روش درست و غلطی به هر شکل ممکن تلاش در برگرداندن فرد مورد علاقه به عشق از دست رفته خود دارند که نه تنها کمی برگرداندن فرد مورد علاقه به عشق از دست رفته نمیکند بلکه بصورت کامل با مراحل قانون جذب عشق از دست رفته مقایرت دارد و بیشتر باعث دور شدن فرد مورد علاقه از عشق از دست رفته خواهد شد. با هم چند مورد از این اشتباهات غریزی را برسی میکنیم.

1. تماس و پیام های مکرر
در شرایط جدایی شخص با خود فکر میکند اگر به او پیام ندم و یا تماس نگیرم و نبود مرا احساس نکند مرا فراموش خواهد کرد اما واقعیت رابطه این است که فرد مورد علاقه شما قبلا تصمیم به فراموشی شما گرفته است و حضور دائمی شما باعث نمیشود احساس فرد مورد علاقه شما تغییر کند بلکه این اقدامات باعث افزایش احساسات منفی میشود و عشقتان شما را فردی در دسترس و ضعیف خواهد دید، این کار هیچ کمکی به اجرای قانون جذب عشق از دست رفته نخواهد کرد.

2. رابطه ارباب برده
تصور اینکه با انجام تمام خواسته های فرد مورد علاقه میتوان قدمی در راه برگرداندن عشق از دست رفته برداشت تصور امید بخش اما کاملا غلطی است اینکه رابطه را به شکل ارباب برده ای جلوه دهیم و همیشه در کنار عشق خود باشیم و تمام خواسته های طلب شده و یا نشده او را فراهم کنیم فقط یک نتیجه دارد تبدیل شدن به برده خب هیچ اربابی عاشق برده خیش نخواهد شد پس این کار نیز کمکی به اجرای قانون جذب عشق از دست رفته نخواهد کرد.

3. جلوه کردن احساس
اگر با عشق خود مدتی در رابطه بودید قطعا ایشان از احساسات شما و علاقه شما نسبت به خود خبر دارن و با این وجود شما را ترک کرده یا تصمیم به ترک دارد، چیزی که برای انسان مهم است احساس خود اوست نه احساس طرف مقابلش ما بخاطر احساسمان به یک شخص و این که فرد مورد علاقه ما است به سمت او میرویم هیچ گاه بخاطر اینکه کسی ما را دوست داشته باشد و ما حسی به آن فرد نداشته باشیم وارد رابطه نخواهیم شد، پس وقتی فرد مورد نظر ما تصمیم به ترک رابطه دارد اینکه ما چقدر او را دوست داریم اصلا اهمیتی برای وی نخواهد داشت. چون اگر قصد فدا کاری داشت و احساس ما را مقدم تر به احساس خود میدید هرگز رابطه را ترک نمیکرد پس این کار نیز در اجرای قانون جذب عشق از دست رفته تاثیری نخواهد داشت.

4. ایجاد ترحم و دلسوزی
گاها غریزه ما از روی درماندگی باعث بوجود آمدن این تفکر میشود که اگر عشقمان بداند که چقدر بدون اون تنها هستیم یا بدون او میمیریم قطعا تحمل نمیکند و به رابطه برمیگردد این اتفاق هرگز رخ نخواهد داد اما اگر این طور هم شود رابطه ای که بخاطر ترحم شکل بگیرد به رودی پایان میپذیرد زیرا شخص بالاخره از ترحم کردن خسته میشود و به خودش و نیاز هایش توجه میکنید همچنین این اشتباه باعث میشود شما در چهره فرد مورد علاقه خود تبدیل به یک شخص ضعیف شوید همه ما میدانیم هیچ کس یک شخص ضعیف را دوست ندارد و اگر ماضعیف باشیم نمیتوانیم از قانون جذب عشق از دست رفته استفاده کنیم.

نگاهی کوتاه انداختیم به اشتباهات خطرناک که هیچ کمکی به برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب نخواهد کرد بلکه میتواند تبدیل به بزرگترین مانع برای برگرداندن رابطه از طریق اجرای قانون جذب عشق از دست رفته باشد.

 

مراحل قانون جذب عشق از دست

قانون جذب عشق از دست رفته-برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب

قانون جذب عشق از دست رفته-برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب

قانون عشق چیست؟ (برگرداندن رابطه از دست رفته با قانون جذب تضمینی)
جهان بیرون آینه درون من است. شاید تا به حال پیش نیامده که به این موضوع فکر کنید که هر احساس و تفکری که در ذهن شما وجود دارد باعث تغییر زندگی و روابط شما میشود. اما حتما با نام قانون جذب عشق آشنا هستید.. قانون جذب یعنی ایجاد افکار مثبت خب این که ما افکار مثبتی داشته باشیم چه فایده ای دارد؟!! بله فقط داشتن افکار مثبت کافی نخواهد بود. اما افکار مثبت اگر سطحی نباشند و واقعا باور ما بر این افکار مثبت باشد باعث ایجاد احساسات مثبت میشود و در نتیجه احساسات مثبتی که در ناخودآگاه و خودآگاه ما شکل گرفته شده است به رفتار مثبت منتهی میشود رفتاری که تضمین کننده موفقیت در تمام موارد زندگی است: سلامتی، ثروت، موفقیت، روابط عاطفی، روابط اجتماعی. انرژی ها و ارتعاشات جزعی از واقعیت جهان هستی و زندگی ما هستند قطعا تجربه کردید هر زمانی که افکار منفی داشته باشیم احساسات منفی بوجود می آید پشت سر این احساسات منفی اتفاق های ناخوش آیند رخ میدهد و ما نام آن را بدشناسی میگذاریم!
اما این غیر ممکن است که ما مدتی باور های مثبت داشته باشیم و احساس مثبتی در ما وجود نداشته باشد. تقریبا غیر ممکن است که باور مثبت، افکار مثبت، رفتار مثبت، به نتیجه ای منفی ختم شود. قدرت قانون جذب غیر قابل انکار است و یک روند ثابت و غیر قابل تغییر دارد. باور های ما باعث ارسال ارتعاش میشود و ما همان ارتعاشی را که ارسال میکنیم ارتعاش هم جهت آن را نیز دریافت میکنیم.
افکار و باور های مثبت => احساسات مثبت => رفتار مثبت == (اتفاقات مثبت)
افکار و باور های منفی => احساسات منفی => رفتار منفی == (اتفاقات منفی)

تکنیک های روانکاوی و نفوذ به ضمیر ناخودآگاه
تمام تصمیم ها و رفتار های انسان ها تحت تاثیر احساسات است و منشا تمام احساسات انسان ناخودآگاه اوست. همه ما این را تجربه کردیم اما چون درک روشنی از ناخودآگاه نداریم، از قدرت و تاثیر آن بی خبر هستیم. شاید شنیده باشید هنگام گرسنگی و یا عصبانیت تصمیم نگیرید، شاید تجربه کرده باشید روزی که به دلایلی ناراحت یا عصبی هستید و یا احساس خوبی ندارید ممکن است بی دلیل کوچک ترین حرف یا اتفاقی شما را عصبی کند دیل این پیش آمد بصورت ناخودآگاه است. ناخودآگاه انسان ها را میتوان در جهت اهداف خود برنامه ریزی کرد.
اگر بدون دیدگاه قبلی فکر کنیم و هیچ حافظه ای نسبت به طلا و نقره نداشته باشیم میبینیم که این دو تفاوتی برای ما ندارند و در ارزش حتی با فلز آهن برابر هستند اما ناخودآگاه ما طلا را به نقره و نقره را به آهن ترجیح میدهیم زیرا در جهان طلا فلزی با ارزش است ما انسان ها به طلا ارزش و قیمت دادیم میشد این ارزش با فلز مس هم جابجا شود. خب ریشه این ارزش طلا از گذشته های دور است و در گذشته و حتی زمان کنونی طلا با ارزش شد چون به سختی یافت میشد در عمق بیشتری از زمین قرار داد.
ما میتوانیم با رفتار های ساده مانند نوع فعالیت در شبکه های مجازی رفتار در مقابل دیگران نوع پوشش نوع نگاه کردن با استفاده از زبان بدن با استفاده از قدرت کلمات استفاده از قانون جذب و قانون جذب عشق ناخودآگاه دیگران را به شکل مثبت برنامه ریزی کنیم تا در جهت اهداف ما تصمیم بگیرند و قدم بردارند

میتوان در 4 مرحله رابطه خود را ترمیم کرد:
مرحله اول: قطع کامل ارتباط
• دیگر تماس نگیرید
• پیام ارسال نکنید
• کسی را واسطه نکنید
مرحله دوم: ازبین بردن احساسات منفی و ایجاد احساسات مثبت
مرجله سوم: جذب شخص مورد نظر با استفاده از شیوه های ارتباطی غیر مستقیم
مرحله چهارم: تاثیر گذاری و نفوذ به ناخودآگاه شخص و برقراری ارتباط مستقیم به بهترین شکل ممکن

ادامه این مراحل شامل تکنیک های nlp عشق و قانون جذب عشق میباشد که بصورت خصوصی ارسال میشود.
همچنین می توانید پرسش های خود را به صورت رایگان در مورد این مراحل ارسال کنید تا در اسرع وقت پاسخ تان ارسال شود.
پاسخگویی فقط به روش های زیر و از طریق این نرم افزار ها صورت میگیرد صورت میگیرد:
تلگرام telegram
واتس آپ Whatsapp
ویسپی Wispi
09212939541

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *