قانون جذب عشق از دست رفته برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب

قانون جذب عشق از دست رفته-برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب

قانون جذب عشق از دست رفته

قانون جذب عشق از دست رفته یا برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب ، احتمال اینکه شما با جستجوی کلماتی این چنین به این صفحه هدایت شده باشید زیاد است پس تصمیم داریم راه های برگرداندن فرد مورد علاقه و یا عشق از دست رفته را با قانون جذب برسی کنم.

اما پیش از اینکه به مسئله اصلی یعنی قانون جذب عشق از دست رفته بپردازیم نیاز است یکسری پیش فرض ها و اطلاعات راجب روابط و مشکلات آن را بدست بیاوریم تا رسیدن به هدف برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب برای ما امری ممکن شود، چون دست یابی به قانون جذب عشق از دست رفته  بدون داشتن دانش و اطلاعات لازم غیر ممکن خواهد بود و بدون مهارت های لازم شما هیچ وقت نمیتوانید در برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب موفق باشید.

اما موسسه سربرگ تازه با دانش گسترده در زمینه روابط و آموزش تکنیک های قانون جذب مسیری تخصصی را در راه برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب در اختیار شما قرار میدهد روش ها و مقالاتی متفاوت از آنچه که در اینترنت راجب قانون جذب عشق از دست رفته مطالعه کردید، پس با ما باشید!

برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب

برای اینکه در برگرداندن عشق از دست رفته با قانون جذب رابطه خود را ترمیم کنیم به شکلی که مورد علاقه ما باشد نیاز است ابتدا دلایل بروز مشکل در رابطه با فرد مورد علاقه خود را تشخیص دهیم تا بتوانیم قانون جذب عشق از دست رفته را اجرا کنیم.

دلایل فرو پاشی رابطه با فرد مورد علاقه

یک اشتباه بزرگ که اکثر ما انسان ها مرتکب میشویم این است که فکر میکنیم رابطه ما یکشبه و بدون دلیل ازبین میرود و همه چیز عالی بوده و ناگهان عشقمان تغییر کرده و تصمیم به اتمام رابطه را دارد این تصور کاملا غلط است همانطور که علاقه و احساس در طول مدت زمان شکل میگیرد تخریب رابطه نیز از جایی آغاز میشود و به اتمام رابطه ختم میشود به عنوان مثال چند نمونه کوتاه از دلایلی که باعث میشود یک رابطه تبدیل به عشق از دست رفته شود را برسی میکنیم.

 1. افزایش تنش ها
 2. نادیده گرفته شدن نیازهای ناخودآگاه
 3. واکنش های غلط
 4. عدم توانایی در کنترل احساسات در هنگام بروز مشکلات
 5. در دسترس بودن بیش از حد

چگونه با قانون جذب برای عشق از دست رفته عشق رفته خود را برگردانم؟

این مقاله بر اساس تکنیک های قانون جذب برای برگرداندن و جذب عشق از دست رفته می باشد. اگر شرایط شما مانند چند نکته پایین است این مقالعه به قطع برای شما یک معجزه خواهد بود.

 • رابطه های شما همیشه به یک حالت تمام می شوند با شکست عشقی شما و در د و ناراحتی
 • همیشه دچار خلاء عاطفی و ترس از دست دادن طرف مقابل خود هستید.
 • با این که برای عشق از دست رفته خود هر کاری کردید ولی شکست خوردید و عشق رفته شما حاظر به برگشت نیست.
 • برای جذب عشق خود هر کاری کرده اید و موقعیت ها را از دست رفته می بینید.
 • از قانون جذب می خواهید برای جذب عشق شما که از دست رفته است راه حلی کار آمد ارئه کند.

نصیحت دیگران! قانون جذب برای عشق از دست رفته یا ازبین بردن تاثیر قانون جذب روی عشق از دست رفته؟

دوستان ممکن است به شما بگویند به او ابراز علاقه کن تا بداند چقدر عاشق او هستی، کسی را واسطه کن تا عشق تو را بداند و مشکلتان را حل کند، به او نشان بده تا ببیند چقدر بدون او زندگی برایت سخت است تا برگردد، مدام با او تماس بگیر تا نظرش تغییر کند و … اما این نصیحت ها نه تنها هیچ تاثیری ندارند و باعث می شوند راه جذب عشق برای شما امکان پذیر نباشد و و حتی فرصتتان را تبدیل به فرصت از دست رفته کند. شاید حتی برخی از این کار ها را هم امتحان کردید و نتیجه ای نگرفتید، پس شما باید دست از این اشتباهات بردارید. به این اعمال شش اشتباه خطرناک جذب عشق از دست رفته گفته می شود که در ادامه راجب آن صحبت خواهیم کرد.

پس اگر این موارد کمکی به قانون جذب نمی کند چگونه عشق از دست رفته خود را جذب کنیم؟ پاسخ این سوال روشن است و ما تصمیم داریم در این مقاله قانون مورد نیاز برای جذب یک عشق از دست رفته را برای شما به زبان ساده توضیح دهیم.

قانون جذب عشق چیست؟ جذب عشق از دست رفته

قبل از استفاده از قانون جذب عشق از دست رفته ابتدا باید با قانون جذب آشنا بشوید. شاید شما راجب قانون جذب عشق شنیده باشید که به هر چیزی که فکر کنی آن را بدست می آوری، اما واقعیت قانون جذب عشق اینگونه نیست برای جذب یک عشق از دست رفته نمی توان صرفا با فکر کردن تاثیر قانون جذب عشق از دست رفته را فعال کرد. قانون جذب می گوید انرژی های همنام یکدیگر را جذب می کنند، انرژی های مثبت انرژی مثبت را و انرژی های منفی انرژی منفی را جذب می کنند. باور و افکار ما ناخودآگاه را برنامه ریزی می کند و ناخودآگاه اعمال و اقدامات و احساسات ما را شکل می دهند و در نتیجه اعمال و احساسات ما باعث ارسال ارتعاش مثبت و ارتعاش منفی می شود. برای جذب عشق از دست رفته شما باید ابتدا باور های منفی را ازبین ببرید، باور سازی کنید، سپس ناخودآگاه خود را به شکل صحیح با استفاده از تکنیک های nlp  برنامه ریزی کنید و سپس سیر جریان ارسال ارتعاشات را مدیریت کنید تا بتوانید با استفاده از قانون جذب عشق از دست رفته جذب عشق را انجام دهید. در مقاله قانون جذب بصورت کامل در باره قانون جذب توضیح داده شده است بیشتر مطالعه کنید.

قانون جذب عشق- قانون جذب دو بخش اجرایی دارد و برای استفاده از قانون جذب عشق از دست رفته باید هر دو بخش جذب عشق از دست رفته اجرا شود.

مرحله اول قانون جذب عشق از دست رفته

برنامه ریزی ذهن و ناخودآگاه خودتان- مرحله ای از قانون جذب عشق از دست رفته راجب خود شما است که اهمیت ویژه ای نیز دارد. زمانی که ناخودآگاه شما تحت تاثیر باور های منفی مانند باور های زیر باشد، برنامه ریزی ناخودآگاه شما به شکل منفی صورت می گیرد.

 • او هیچ احساسی به من ندارد
 • برای همیشه او را از دست دادم
 • او با شخص دیگری رابطه دارد
 • ممکن است عاشق فرد دیگری شود
 • من بدون او نمی توانم زندگی کنم
 • دیگر نمی توانم عشق از دست رفته خود را جذب کنم

این باور های منفی باعث ایجاد احساس افسردگی و ضعف در شما می شود. نتیجه برنامه ریزی ناخودآگاه و تبدیل شما به یک فرد دارای ضعف چیزی جز شکست نیست. ارتعاشی که از طریق این نوع برنامه ریزی شکل می گیرد ارتعاش منفی غلطی است و اعمال فرد برای جذب عشق از دست رفته را تبدیل به شش اشتباه اصلی می کن.

قانون جذب عشق از دست رفته

برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب عشق از دست رفته

وقتی ما درشرایطی قرار میگیریم رابطه یا عشق خود را از دست رفته میبینیم بصورت غریزی دست به هر کاری میزنیم تا موفق به برگرداندن فرد مورد علاقه خود بشویم، چون در این زمان ما در شرایط روحی مناسبی نیستیم و در طول زندگی خود آموزش های خاصی راجب روابط و تکنیک های اثر گذاری روی فرد مورد علاقه را نگذراندیم بنابراین تقریبا 90 درصد افراد در این شرایط بصورت غریزی رفتار میکنند و با هر روش درست و غلطی به هر شکل ممکن تلاش در برگرداندن فرد مورد علاقه به عشق از دست رفته خود دارند که نه تنها کمی برگرداندن فرد مورد علاقه به عشق از دست رفته نمیکند بلکه بصورت کامل با مراحل قانون جذب عشق از دست رفته مقایرت دارد و بیشتر باعث دور شدن فرد مورد علاقه از عشق از دست رفته خواهد شد. با هم چند مورد از این اشتباهات غریزی را برسی میکنیم.

قانون جذب عشق از دست رفته
قانون جذب عشق از دست رفته
 1. تماس و پیام های مکرر

در شرایط جدایی شخص با خود فکر میکند اگر به او پیام ندم و یا تماس نگیرم و نبود مرا احساس نکند مرا فراموش خواهد کرد اما واقعیت رابطه این است که فرد مورد علاقه شما قبلا تصمیم به فراموشی شما گرفته است و حضور دائمی شما باعث نمیشود احساس فرد مورد علاقه شما تغییر کند بلکه این اقدامات باعث افزایش احساسات منفی میشود و عشقتان شما را فردی در دسترس و ضعیف خواهد دید، این کار هیچ کمکی به اجرای قانون جذب عشق از دست رفته نخواهد کرد.

 1. رابطه ارباب برده

تصور اینکه با انجام تمام خواسته های فرد مورد علاقه میتوان قدمی در راه برگرداندن عشق از دست رفته برداشت تصور امید بخش اما کاملا غلطی است اینکه رابطه را به شکل ارباب برده ای جلوه دهیم و همیشه در کنار عشق خود باشیم و تمام خواسته های طلب شده و یا نشده او را فراهم کنیم فقط یک نتیجه دارد تبدیل شدن به برده خب هیچ اربابی عاشق برده خیش نخواهد شد پس این کار نیز کمکی به اجرای قانون جذب عشق از دست رفته نخواهد کرد.

 1. جلوه کردن احساس

اگر با عشق خود مدتی در رابطه بودید قطعا ایشان از احساسات شما و علاقه شما نسبت به خود خبر دارن و با این وجود شما را ترک کرده یا تصمیم به ترک دارد، چیزی که برای انسان مهم است احساس خود اوست نه احساس طرف مقابلش ما بخاطر احساسمان به یک شخص و این که فرد مورد علاقه ما است به سمت او میرویم هیچ گاه بخاطر اینکه کسی ما را دوست داشته باشد و ما حسی به آن فرد نداشته باشیم وارد رابطه نخواهیم شد، پس وقتی فرد مورد نظر ما تصمیم به ترک رابطه دارد اینکه ما چقدر او را دوست داریم اصلا اهمیتی برای وی نخواهد داشت. چون اگر قصد فدا کاری داشت و احساس ما را مقدم تر به احساس خود میدید هرگز رابطه را ترک نمیکرد پس این کار نیز در اجرای قانون جذب عشق از دست رفته تاثیری نخواهد داشت.

 1. ایجاد ترحم و دلسوزی

گاها غریزه ما از روی درماندگی باعث بوجود آمدن این تفکر میشود که اگر عشقمان بداند که چقدر بدون اون تنها هستیم یا بدون او میمیریم قطعا تحمل نمیکند و به رابطه برمیگردد این اتفاق هرگز رخ نخواهد داد اما اگر این طور هم شود رابطه ای که بخاطر ترحم شکل بگیرد به زودی پایان میپذیرد زیرا شخص بالاخره از ترحم کردن خسته میشود و به خودش و نیاز هایش توجه میکنید همچنین این اشتباه باعث میشود شما در چهره فرد مورد علاقه خود تبدیل به یک شخص ضعیف شوید همه ما میدانیم هیچ کس یک شخص ضعیف را دوست ندارد و اگر ماضعیف باشیم نمیتوانیم از قانون جذب عشق از دست رفته استفاده کنیم.

نگاهی کوتاه انداختیم به اشتباهات خطرناک که هیچ کمکی به برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب نخواهد کرد بلکه میتواند تبدیل به بزرگترین مانع برای برگرداندن رابطه از طریق اجرای قانون جذب عشق از دست رفته باشد.

مراحل قانون جذب عشق از دست

قانون جذب عشق از دست رفته
قانون جذب عشق از دست رفته

قانون عشق چیست؟ (برگرداندن رابطه از دست رفته با قانون جذب تضمینی)

جهان بیرون آینه درون من است. شاید تا به حال پیش نیامده که به این موضوع فکر کنید که هر احساس و تفکری که در ذهن شما وجود دارد باعث تغییر زندگی و روابط شما میشود. اما حتما با نام قانون جذب عشق آشنا هستید.. قانون جذب یعنی ایجاد افکار مثبت خب این که ما افکار مثبتی داشته باشیم چه فایده ای دارد؟!! بله فقط داشتن افکار مثبت کافی نخواهد بود. اما افکار مثبت اگر سطحی نباشند و واقعا باور ما بر این افکار مثبت باشد باعث ایجاد احساسات مثبت میشود و در نتیجه احساسات مثبتی که در ناخودآگاه و خودآگاه ما شکل گرفته شده است به رفتار مثبت منتهی میشود رفتاری که تضمین کننده موفقیت در تمام موارد زندگی است: سلامتی، ثروت، موفقیت، روابط عاطفی، روابط اجتماعی. انرژی ها و ارتعاشات جزعی از واقعیت جهان هستی و زندگی ما هستند قطعا تجربه کردید هر زمانی که افکار منفی داشته باشیم احساسات منفی بوجود می آید پشت سر این احساسات منفی اتفاق های ناخوش آیند رخ میدهد و ما نام آن را بدشناسی میگذاریم!

اما این غیر ممکن است که ما مدتی باور های مثبت داشته باشیم و احساس مثبتی در ما وجود نداشته باشد. تقریبا غیر ممکن است که باور مثبت، افکار مثبت، رفتار مثبت، به نتیجه ای منفی ختم شود. قدرت قانون جذب غیر قابل انکار است و یک روند ثابت و غیر قابل تغییر دارد. باور های ما باعث ارسال ارتعاش میشود و ما همان ارتعاشی را که ارسال میکنیم ارتعاش هم جهت آن را نیز دریافت میکنیم.

افکار و باور های مثبت => احساسات مثبت => رفتار مثبت == (اتفاقات مثبت)

افکار و باور های منفی => احساسات منفی => رفتار منفی == (اتفاقات منفی)

قانون جذب عشق از دست رفته
قانون جذب عشق از دست رفته

تکنیک های روانکاوی و نفوذ به ضمیر ناخودآگاه

تمام تصمیم ها و رفتار های انسان ها تحت تاثیر احساسات است و منشا تمام احساسات انسان ناخودآگاه اوست. همه ما این را تجربه کردیم اما چون درک روشنی از ناخودآگاه نداریم، از قدرت و تاثیر آن بی خبر هستیم. شاید شنیده باشید هنگام گرسنگی و یا عصبانیت تصمیم نگیرید، شاید تجربه کرده باشید روزی که به دلایلی  ناراحت یا عصبی هستید و یا احساس خوبی ندارید ممکن است بی دلیل کوچک ترین حرف یا اتفاقی شما را عصبی کند دیل این پیش آمد بصورت ناخودآگاه است. ناخودآگاه انسان ها را میتوان در جهت اهداف خود برنامه ریزی کرد.

اگر بدون دیدگاه قبلی فکر کنیم و هیچ حافظه ای نسبت به طلا و نقره نداشته باشیم میبینیم که این دو تفاوتی برای ما ندارند و در ارزش حتی با فلز آهن برابر هستند اما ناخودآگاه ما طلا را به نقره و نقره را به آهن ترجیح میدهیم زیرا در جهان طلا فلزی با ارزش است ما انسان ها به طلا ارزش و قیمت دادیم میشد این ارزش با فلز مس هم جابجا شود. خب ریشه این ارزش طلا از گذشته های دور است و در گذشته و حتی زمان کنونی طلا با ارزش شد چون به سختی یافت میشد در عمق بیشتری از زمین قرار داد.

ما میتوانیم با رفتار های ساده مانند نوع فعالیت در شبکه های مجازی رفتار در مقابل دیگران نوع پوشش نوع نگاه کردن با استفاده از زبان بدن با استفاده از قدرت کلمات استفاده از قانون جذب و قانون جذب عشق ناخودآگاه دیگران را به شکل مثبت برنامه ریزی کنیم تا در جهت اهداف ما تصمیم بگیرند و قدم بردارند

میتوان در 4 مرحله رابطه خود را ترمیم کرد:

مرحله اول: قطع کامل ارتباط

 • دیگر تماس نگیرید
 • پیام ارسال نکنید
 • کسی را واسطه نکنید

مرحله دوم: ازبین بردن احساسات منفی و ایجاد احساسات مثبت

مرجله سوم: جذب شخص مورد نظر با استفاده از شیوه های ارتباطی غیر مستقیم

مرحله چهارم: تاثیر گذاری و نفوذ به ناخودآگاه شخص و برقراری ارتباط مستقیم به بهترین شکل ممکن

ادامه این مراحل شامل تکنیک های nlp عشق و قانون جذب عشق می باشد که بصورت خصوصی ارسال می شود.

همچنین می توانید پرسش های خود را به صورت رایگان در مورد این مراحل ارسال کنید تا در اسرع وقت پاسخ تان ارسال شود.

پاسخگویی فقط به روش های زیر و از طریق این نرم افزار ها صورت می گیرد:

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

09129305020

مقالات مرتبط:                              ارتباط با ما

زبان بدن در عشق

ناخودآگاه چیست؟

چگونه با اعتماد بنفس باشیم

چگونه عشقمان را عاشق خود کنیم

صفحه اصلی

لینک کانال تلگرام: https://t.me/sarbargetaze

سربرگ تازه یک سایت خسته کننده و بی هدف نیست، سربرگ تازه یک سایت تخصصی در زمینه ان ال پی و قانون جذب می باشد. من حسین رجب پور نویسنده مقالات سایت و محقق در زمینه قانون جذب و ان ال پی هستم.

اگر این مقاله را پسندیدید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

همه دیدگاه ها:

 1. hoseyn

  نوامبر 29, 2018

  قانون جذب عشق از دست رفته تکنیک های nlp عشق برگرداندن مرد به رابطه بهترین راه برای برگرداندن عشقم تکالیف برای برگرداندن عشقمان دعا برای برگرداندن عشق از دست رفته راه های برگرداندن دوست پسر برگرداندن عشق سابق آیا پسری که رفته برمیگرده

 2. hoda

  ژانویه 15, 2019

  سلام خسته نباشید یه سوال راجب مراحل قانون جذب عشق از دست رفته داشتم. توی این مراحل ما باید مدام به عشق از دست رفته خودمون فکر کنیم که مثلا بهش رسیدیم برگشته و فکر کنیم که باهمیم این حرفا؟

  • hoseyn

   ژانویه 15, 2019

   در قانون جذب به ما گفته می شود تصویر سازی کنیم مثلا اگر یک خودرو می خواهیم خودمان را با خودرو تصور کنیم، داخل خودرو باشیم یا زمانی که آن را می خریم. این تصویر سازی باعث می شود که ما با هیجان مثبت، برای بدست اوردن خودرو بیشتر تلاش کنیم اما دررابطه کاملا متفاوت هست تصور کنید عشقتان شمارا رها کرده حال شما مدام به او فکر کنید، بازگشت را تصور کنید یا تصور کنید کنارتان است. بعد از این تصویر سازی شما با انرژی تلاش نمی کنید که عشقتان برگردد بلکه دلتان تنگ می شود و پیام می دهید یا تماس می گیرید سپس پاسخ منفی دریافت می کنید و اصرار و التماس شروع می شود و تمام زحماتتان از بین می رود.
   برای اینکه این اتفاق رخ ندهد شما باید دست از تصویر سازی بردارید. نباید دیگر پروفایل ایشان را چک کنید ویا از ایشان خبر بگیرید. شاید باخود بگویید انجام ندادن این کارها برای شما خیلی سخت است . بگذارید این طور توضیح دهم: آیا این کار تا به اکنون سودی داشته است ویا باعث شده ایشان برگردند؟ همانطور که می بینید خیر این کار فقط باعث عذاب شما و یا حتی اشتباه مجدد شما شده است و با این کار باعث شدید تنش بیشتری شکل بگیرد.
   استفاده ای که ما از قانون جذب برای ترمیم رابطه می کنیم متفاوت تر است از استفاده کلی قانون جذب. به دلایلی که عرض کردم ترمیم یک رابطه نیازمند اصول متفاوتی است یعنی داشتن یک سری پیش فرض ها و افزایش امتیازات. همانطور که توضیح دادم شما نباید تصویر سازی کنید. از قانون جذب باید بصورت غیر مستقیم استفاده کرد یعنی برای افزایش امتیازات و رسیدن به اهداف دیگری که در ترمیم رابطه تاثیر دارند. برای ترمیم رابطه اصلی ترین تکنیک ها تکنیک اِن اِل پی است.

 3. khaterat

  ژانویه 15, 2019

  سلام دکتر کتاب شش فصل از بازگشت به رابطه شما رو خریدم خوندم عالی بود به خدا. تازه فهمیدم چه گندی توی رابطه هام می زدم چقدرش رو خودم مقصر بودم. به کمک کتاب شما تونستم بفهمم برای اینکه یه کسی واقعا دوستت داشته باشه باید چیکار بکنید. با کمک اون فصل از کتابتون که راجب قانون جذب عشق از دست رفته بود تونستم عشق از دست رفته خودم رو برگردونم دکتر. خواستم ازتون تشکر کنم البته من قبل آشنایی با خودتون با کابتون آشنا شده بودم و واقعا کتاب با ارزشی بود مرسی

  • hoseyn

   ژانویه 15, 2019

   سلام دوست عزیز خیلی خوشحالم که شما موفق شدید و برای شما و عشقتان آرزوی موفقیت و خوشبختی دارم

 4. سولماز

  ژانویه 15, 2019

  وقتی یه کسی دیگه ما رو نخواد چطوری میشه با قانون جذب برش گردوند خوب آدما استقلال دارن نمیشه کسی رو مجبور کرد به کاری که!!!!

  • hoseyn

   ژانویه 15, 2019

   روابط کاملا امکان بازگشت دارند اما بعضی روابط نیز قابل ترمیم نیستند روابطی که شخص ازدواج کرده باشد یا موضوعی بسیار مهم باعث جدایی شده باشد که بیش از تحمل انسان باشد. از راه دور می توان یک شخص را تحت تاثیر قرار دادم آن را جذب کرد اما نه با تفکر مثبت کلامات انگیزشی و کائنات چنین چیزی امکان پذیر نیست. اگر به عنوان مثال شخص برای همیشه از دسترس خارج شود و هیچ راه ارتباطی وجود نداشته باشد مثلا شماره تلفنی یا یک اکانت شبکه اجتماعی یا آدرسی و … غیره نباشد بازگشت غیر ممکن است اما اگر حتی یک شماره یا یک ای دی از طرف مقابلتون داشته باشید با کمک تکنیک های جذب از راه دور و ان ال پی بازگشت امکان پذیر است. تفات ان ال پی با جذب این است که در این تکنیک ها واقعیت گرایی وجود دارد این تکنیک های به شما مهارت های تاثیر گذاری نفوذ به ناخودآگاه ، ارتباط کلامی، ارتباط چشمی زبان بدن و … غیره را می آموزد ره برگشت این است نه اینکه با فکر کردن به عشقو تصور برگشت او را از راه دور باز گردانیم. شما استقلال شخص رو نمی گیرید شما از جادو استفاده نمی کنید شما با کمک مهارت های ارتباطی می تونید مجدد به ناخودآگاه شخص نفوذ کنید و اون رو جذب و شیفته کنید در واقع اگر بخوام ساده تر بیان کنم مانند بار اول که در طرفتون احساس علاقه ایجاد شد شما با سیاست های رفتاری می تونید مجدد یک احساس مثبت شکل بدید

 5. مونا

  ژانویه 15, 2019

  من طاقت ندارم نمی دونم چیکار کنم نفسم بند میاد قبلم داره می ترکه آقای دکتر چکار کنم من می میرم نمی تونم بهش پیام ندم هر چند می دونم اشتباهه اما خب دست خودم نیست

  • hoseyn

   ژانویه 15, 2019

   اجازه بدهید با یک روانکاویی عشق بصورت ساده شما را نسبت به این شرایط آگاه تر کنم. ناخودآگاه، تقریبا بیش از 90 درصد اعمال و احساسات ما را تحت کنترل دارد و روی تصمیمات و رفتار ما تاثیر اساسی دارد. وقتی شما از عشقتان که وابستگی زیادی به او دارید و زمان زیادی را با صحبت یا فکر کردن به او گذرانده اید از دست می دهید یا طرف مقابل شما سرد شده است شما به دلیل وابستگی و تنها شدن مدت زمان زیادی را به طرف مقابل خود فکر می کنید و این باور را به ناخودآگاه خود القاء می کنید که بدون او نمی توانید ادامه دهید و حتما باید ایشان را به رابطه برگردانید. از آنجایی که ناخودآگاه باعث شکل گیری احساسات می شود احساس ترس از تنهایی و ترد شدن، تمام ذهن شما را فرامی گیرد و شما دچار ضعف و اشتباه می شوید و از روش های غلطی به دنبال ترمیم رابطه خواهید بود.

  • منم یکی مثل همه

   ژانویه 16, 2019

   در پاسخ به ساقی
   ناراحت نباش خواهر قوی باش درست تلاش کنی می تونی برش گردونی اگرم برنگشت نارحت نباش بهتر شاید این به نفعت باشه به خدا توکل کن

 6. عبدالله

  ژانویه 15, 2019

  من تجربه بازگشت به رابطه با قانون جذب و ان ال پی رو دارم. الان مشکلی ندارم توی رابطه ولی دلم می خواد بیشتر یاد بگیرم شما فیلم آموزشی چیزی ندارید از خودتون کاراتون

  • hoseyn

   ژانویه 15, 2019

   سلام عرض شد در حال حاظر خیر آموزش های ما فقط بصورت مقالات هستند ولی در آینده ویدئو ها نیز منتشر خواهند شد برای آشنایی بیشتر با مقالات می تونید در کانال عضو بشید

 7. غلامی

  ژانویه 16, 2019

  قانون جذب عشق از دست رفته واقعا از نظر شما ممکنه اصلا تا حالا کسی تونسته با این روش عشق از دست رفته خودشو برگردونه آخه من از قانون جذب شنیده بودم برای ثروت استفاده می شه!

  • حسین رجب پور

   ژانویه 17, 2019

   در پاسخ به غلامی
   قانون جذب فقط برای ثروت نیست در هر چیزی می توان از قانون جذب استفاده کرد اما برای تاثیر گذاشتن روی شخص دیگر و جذب آن برای بازگشت به رابطه از دست رفته قانون جذب عشق کافی نیست و نیاز به مکمل اصلی دارد یعنی تکنیک های nlp عشق

   http://www.sarbargetaze.com/%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86-%D8%AC%D8%B0%D8%A8-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F/

 8. مائده

  ژانویه 16, 2019

  سلام آقای دکتر رجب پور یه سوال اگه ما این اشتباهات رو انجام داده باشیم چی میشه بازم عشق خودمون رو با قانون جذب عشق از دست رفته که گفتید برگردونیم یا نه دیگه راهی نیست؟؟؟؟؟؟

  • حسین رجب پور

   ژانویه 17, 2019

   در پاسخ به مائده
   اگر شما مرتکب این اشتباهات شده باشید در لبه موفقیت و شکست قرار دارید و خیلی مهم است که شما به هیچ عنوان دیگر این اشتباهات را تکرار نکنید. بله می توانید رابطه را برگردانید اما برای این کار هم نیاز به قانون جذب عشق از دست رفته دارید هم تکنیک های nlp عشق (مهارت های ارتباطی کلامی و غیر کلامی، تکنیک های نفوذ به ناخودآگاه انسان)

 9. mohsen

  ژانویه 16, 2019

  یه کسی که خیانت کرده ارزش برگشتن داره؟ به نظر شما میشه کاری کرد که دیگه خیانت نکنه

  • حسین رجب پور

   ژانویه 17, 2019

   در پاسخ به mohsen
   خیانت انسان ها ریشه در تنوع طلبی و کمبود ها و معیار های غلط داره، اینکه آیا ارزش داره به یک رابطه برگشت که طرف مقابل مرتکب خیانت شده یک تصمیم شخصی است که باید خود شما بگیرید خیانت یک اشتباه است قابل بخشش قابل جبران اما این شما هستید که باید تصمیم بگیرید آیا این شخص انقدر ارزش دارد که یک بار دیگر تلاش کنید تا این مشکلات را ازبین ببرید

 10. مجتبی 123

  ژانویه 16, 2019

  سلام دکتر جان خوبید آقا من و همسرم آشتی کردیم دستتون در نکنه تا 5 مرحله پیش رفتم دیگه نیازی به مرحله شش نبود خودش بهم زنگ زد گفت میخواد حرف بزنیم تا یا مشکل رو حل کنیم یا یه فکر دیگه بکنم که خوشبختانه با توصیه های شما به رفتار ها و متقاعد کردن مرحله حرفامون جواب دادو به هم یه فرصت دادیم دمتون گرم با این هنرتون. می دونم سرتون خیلی شلوغه اما یه نصحیت به من بدید که بتونم همیشه زندگی خودمو مدیریت کنم در حد یه توصیه هم کافیه ممنون میشم دکتر جان

  • حسین رجب پور

   ژانویه 17, 2019

   در پاسخ به مجتبی 123
   سلام عرض شد دوست عزیز برای این اتفاق خوب بسیار خشنود هستم. برای اینکه یک زندگی خوب داشته باشید همیشه باید مهارت های ارتباطی شما در بالا ترین حد خودش باشه همیشه همسرتون رو درک کنید همیشه به نیاز های ناخودآگاهش توجه کنید و همیشه در حال پیشرفت باشید

 11. شاداب

  ژانویه 21, 2019

  سلام من اصلا نممیفهمم قانون جذب یعنی چی من توی رابطم دچار مشکل شدم ولی واقعا نمیدونم یعنی چی آخه؟؟؟؟!!!!!! یعنی فکر کنم برمیگرده بعد برمیگرده!!!!!!!!!!!! خیلی راحته که اینطوری آخه واقعا جای سواله برام

 12. این من می داند که این تو قول ما شدن داده ای

  ژانویه 21, 2019

  سلام من پسرم و 18 سالمه عاشق شدم عاشق یه دختره خیلی خوب اما از بس همه گفتن بچه ای و اون بتو اوکی نمیده ترسیدم برم جلو اکثرا توی یه کافه میبینمش و فکر میکنم حدودا هم سن و سال خودمه میخواستم ببینم میتونم با قانون جذب بدون اینکه خودم مستقیم پیشنهاد بدم ایشون رو جدب خودم کنم

  • حسین رجب پور

   ژانویه 21, 2019

   در پاسخ به این من می داند که این تو قول ما شدن داده ای
   قانون جذب برای ارتباط با دیگران به تنهایی کافی نیست شما باید به این شکل از قانون جذب استفاده کنید. (ارتقای خود، ایجاد باور های مثبت، ایجاد جذابیت، افزایش امتیاز) سپس باید مهارت های راتباطی لازم برای برقراری ارتباط و ایجاد احساس را بدست بیاورید تا به هدفتون برسید

  • محمد

   ژانویه 22, 2019

   خوب دوست عزیز فکر می کنم یه پیشنهاد ساده به این خانم بدی تکلیفت مشخص میشه نیازی به این کارا نیست که خودتو اینقدر اذیت کنی

 13. الی

  ژانویه 21, 2019

  سلام قانون جذب راجب زمینه های دیگه من شنیده بودم اما راجب برگرداندن رابطه خیر. اگر دید مثبت داشته باشیم و انرژی منفی ندیم و باارامش و صبور باشیم صورت می گیره درسته جناب آقای دکتر؟؟

  • حسین رجب پور

   ژانویه 21, 2019

   در پاسخ به الی
   سلام عرض شد. بله اگر باور های خودتان را تغییر بدید و از قانون جذب استفاده کنید می توانید المان های لازم برای بازگشت به رابطه را بدست بیاورید. اما بازگشت به رابطه صرفا با قانون جذب و انرژی مثبت امکان پذیر نیست. شما باید مهارت های ارتباطی خودتان را افزیش بدید(ارتباط کلامی، متقاعد کردن، نفوذ به ناخودآگاه، برنامه ریزی ناخودآگاه، زبان بدن،) در این صورت است که شما می توانید یک رابطه را برگردانید

 14. sajad

  ژانویه 22, 2019

  salam mn zendegim paye eshgho asheghi az beyn raft. komak konid ta faramoosh beshe bere peye kare khodesh

  • حسین رجب پور

   ژانویه 23, 2019

   در پاسخ به sajad
   سلام عرض شد برای آموزش مراحل فراموش کردن می تونید به تیم پشتیبانی پیام ارسال کنید 09129305020

 15. زهرا

  ژانویه 22, 2019

  سلام اگر من بخوام بصورت خصوصی با شما در ارتباط باشم باید چیکار کنم میشه یه وقت بهم بدین. میخوام مشکلمو عرض کنم ببینم راه حلی داره اصلا یا نه

  • حسین رجب پور

   ژانویه 23, 2019

   در پاسخ به زهرا
   سلام عرض می کنم. موسسه سربرگ تازه یک تیم پشتیبانی رایگان دارد که می توانید مشکل خود را مطرح کنید. از طریق واتس آپ یا تلگرام می توانید با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید: 09129305020

 16. زندگی

  ژانویه 22, 2019

  سلام بااجازتون من مشکلم را مطرح میکنم و اگر می شود کمک کنید خواهش می کنم. من به مدت 1 سال است که ظلاق گرفته ام و یک پسر 13 ساله دارم و بایک نفر آشنا شدم که باهم در ارتباط بودیم و بخاطر آشنایی قبل ازدواج من صیغه ایشان شدم همه چیز عالیه فقط رابطه او با پسرم خیلی بده و خودم حس می کنم که وقتی با پسرم تنها است خیلی بد برخورد می کند به نظر شما چه کاری کنم آیا با قانون جذب می توانم رابطه اورا با پسرم درست کنم؟

  • حسین رجب پور

   ژانویه 23, 2019

   در پاسخ به زندگی
   سلام عرض می کنم خدمت شما. مورد شما یک مورد خاص است و باید تحلیل و برسی انجام شود که آیا ایشان دچار اختلال های کودک آزاری هستند یا خیر صرفا یک مشکل طبیعی است که در هنگام پذیرش فردی جدید صورت می گیرد. میتوانید به تیم پشتیبانی پیام بدید تا رایگان مورد شما را برسی کنند

 17. م.عباسی

  ژانویه 22, 2019

  با سلام و درود خدمت شما دوست عزیز من خواستار کمک شما هستم. خانم من خیانت میکنه و اصلا قبول دار نیست دیگه نمیدونم چیکار کنم میخواستم طلاق بدم اما 2 تا دختر دارم و بخاطر آنها نمیدانم چیکار کنم لطفا یک کمکی به بنده بکنید ممنونم و اینکه شماره دفتر یا شرکت شما برای ارتباط بیشتر را میخواستم

  • حسین رجب پور

   ژانویه 23, 2019

   در پاسخ به م.عباسی
   سلام عرض می کنم دوست عزیز آقای عباسی. خیانت انسان ها یک ریشه ناخودآگاه دارد تا این مشکل حل نشود افراد به این رفتار خود ادامه خواهند داد، دلایل آنها برطرف نشدن نیاز های ناخودآگاهشان است، این نیاز ها اصلی ترین دلایل وابستگی انسان به عشقش است. بعضی افراد زمانی که نیاز های ناخودآگاه خود را برطرف نشده می بینند دست به خیانت می زنند. اما از طرفی بعضی از انسان ها دچار اعتیاد به عشق و یا اعتیاد به رابطه جنسی هستند. ریشه این اعتیاد نیز به ناخودآگاه برمیگردد و یکی از دلایل شکل گیری این اعتیاد، ضعف های روحی و روانی فرد است که سعی می کند با برقراری ارتباط های متعدد این خلاء ها را پر کند.

 18. somaye

  ژانویه 22, 2019

  سلام من به قانون جذب شدیدا ایمان دارم و با شما صحبت کردم و فکر میکنم علاوه بر راهنماییهای بسیار مفید شما چون خودم خیییلی اعتقاد د اشتم و می دونستم درست میشه درست شد. بلللللللله آقای دکتر عزیز ازتون ممنونم و ارزوی موفقیت روزافزون برای شما دارم

  • حسین رجب پور

   ژانویه 23, 2019

   در پاسخ به somaye
   سلام عرض می کنم خدمت شما دوست عزیز خواهش می کنم امیدوارم شما هم همیشه موفق و پیروز باشید.

 19. rahil

  ژانویه 22, 2019

  سلام من خودم مشکل ندارم ولی رابطه پدرو مادرم خیلی خیلی بده و همیشه دعوا دارند و به غیر از خودم یه خواهر کوچیک تر دارم که خیلی توی روحیش تاثیر داره و اذیت میشه میشه بگید من چه کاری میتونم انجام بدم

  • حسین رجب پور

   ژانویه 23, 2019

   در پاسخ به rahil
   برای اینکه مشکلات یک رابطه حل شود خود افراد باید تحت مشاوره و درمان قرار بگیرند متاسفانه شما نمی توند کار خاصی انجام بدید اما باید والدین خود را دعوت به صلح کنید و آنها را متقاعد کنید که به یک مشاور یا روانشناس مراجعه کنند

 20. سحرناز

  ژانویه 22, 2019

  من با کسی آشنا شدم و رابطه ما تازه شروع شده و میخواستم با قانون جذب رابطمون را به نحو احسنت ادامه بدم البته با کمک شما

  • حسین رجب پور

   ژانویه 23, 2019

   در پاسخ به سحرناز
   سلام عرض می کنم. برای آموزش بیشتر راجب قانون جذب می تونید به تیم پشتیبانی پیام بدید پاسخگویی رایگان است. 09129305020

دیدگاه شما:

نوشته های مرتبط

بازگشت عشق قانون جذب عشق قانون جذب عشق از دست رفته

15

فوریه
مقالات

بازگشت عشق در 6 مرحله ساده

مراحل بازگشت عشق بر اساس روانشناسی عشق بازگشت عشق از دیدگاه روانشناسی قابل استناد ترین روشی است که می توان […]

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم

28

ژانویه
مقالات, مقالات پیشنهادی

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم – هر پسری را دیوانه خود کنیم

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم چگونه پسری را دیوانه خود کنیم – دنیای امروز دنیای ارتباطات است کمتر کسی[…]