رابطه_ چگونه رابطه خود را دوباره بسازیم

رابطه_ چگونه رابطه خود را دوباره بسازیم

چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم چگونه عشق ازدست رفته خود را برگردانیم بهترین راه برای برگرداندن عشقم چگونه عشقم را برگردانم برگرداندن مرد به رابطه چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم بازگشت به رابطه راه های برگرداندن دوست پسر جذب پسر مغرور چگونه یه پسر را دیوانه خود کنیم چگونه دوست پسر خود را ارضا کنیم راه های جذب پسر مورد علاقه برای ازدواج چگونه یک مرد متاهل را عاشق خود کنیم چگونه یک پسر را در یک روز عاشق خود کنیم آموزش عاشق كردن پسر کتاب چگونه دیگران را عاشق خود کنیم

 

همه ما نقص هایی داریم گاهی معایب رفتاری و شخصیتی ما باعث از دست رفتن رابطه ما میشود و در بعضی مواقع ایرادات طرف مقابل باعث بروز اختلافاتی شده، ما هم  توانایی کنترل و جلوگیری از شکست رابطه را نداریم. در این شرایط یا تسلیم میشویم یا با التماس کردن و اصرار سعی در ترمیم رابطه خود داریم.

شکست در رابطه از کجا آغاز میشود

گاهی نمیتوان خشم را کنترل کرد گاهی طرف مقابل نیاز دارد کنارش باشیم، برای یک مسئله کوچک ولی خود ما در گیر یک مسئله دیگر هستیم و میگویم او من را درک نمی کند.

گاهی شوخی نابجا میکنیم. دروغ میگویم برای راحت کردن کار خود، شاید یک دروغه ساده باشد اما وقتی عشقمان بفهمد بابت این موضوع دلگیر خواهد شد. دوستش داریم اما در میان دوستانمان به اندازه کافی شخصیت اورا بالا نمیبریم یا حتی برعکس او را کوچک میکنیم به غرور او صدمه میزنیم نه از روی عمد ولی همان تاثیر را دارد.

لحضه ای که میتوانستیم کمی به خود زحمت بدهیم و یک مشکل را برای عشقمان حل کنیم، کوتاهی کردیم. شاید بارها اشتباهات خود را متوجه شدیم و بارها تصمیم گرفتیم دوباره شروع کنیم.

نکاتی مهم برای بازگرداندن مرد یا زن به رابطه از دست رفته

دختر یا پسر وقتی رابطه عشقی خود را از دست میدهند سعی میکنند عشق قبلی خود را بازگرداندن، بدون توجه به نکات لازم برای برگرداندن دوستی تمام شده. این نکات چیست؟

شناخت دینامیک های مرد و زن و روابط عاشقانه

تحلیل و ریشه یابی مشکل قبل از آشتی کردن و برگرداندن رابطه عاشقانه

حل مشکلاتی که باعث جدایی و یا قهر کردن شما از عشقتان شده

شروع به تغییر خود برای اینکه عشقمان را وابسته کنیم

جلب اعتماد از دست رفته عشقمان

شناخت دلایل عقب نشینی مردان یا زنان

آشنایی با نیاز های ناخود آگاه همسر یا دوست خود

استفاده نکردن از راه های غلط برای آشتی کردن با مردان و یا زنان

تحلیل احساس عاشقانه خود برای مشخص شدن عشق یا وابستگی سطحی

آموزش رفتار صحیح با طرف مقابل مخصوصا افراد مغرور و خود شیفته

احیای رابطه_چگونه یک رابطه از دست رفته را برگردانیم

شاید وقتی دارید این مطلب را مطالعه میکنید در زندگی خود دچار یک شکست عشقی شدید، و بدنبال ترمیم رابطه از دست رفته و دوباره شروع کردن یک رابطه بهتر هستید.

میدان احساس پشیمانی زیادی در وجود خود دارید، فکر میکنید مقصر کامل شما هستید که عشقتان قهر کرده و حاظر به آشتی کردن نیست، لحظات سختی را پشت سر میگذارید. شاید در شرایطی هستید که مدام با خود میگوید اگر او برگردد همه چیز را دوباره میسازم!

قبل از اینکه تمام تلاش خود را برای بازگشت به رابطه از دست رفته بکنید چند نکته دیگر را مطالعه کنید.

شکست در رابطه عاشقانه یک روزه و یک دفه نیست اکثر افراد فکر میکنند ارتباط آن ها بی دلیل و یک دفه از بین رفته است اما موضوع پیچیده تر است. برای درک بیشتر این موضوع مقاله دینامیک های مرد و زن و روابط عاشقانه را مطالعه کنید.

دلایل عقب نشینی مردان و زنان

گاهی همسر یا دوست پسر یا دوست دختر شما انتظاراتی دارد که برآورده نمیشود این انتظارات مادی یا جنسی نیست این نیاز ها ناخود آگاه هست که اهمیت زیادی دارد. نیاز هایی مانند احساس امنیت در زنان نیاز های مانند احساس وفا داری برای مردان، حمایت کلامی، احساس همبستگی، پشتیبانی، از بین رفتن عقده حقارت توسط شریک دلدادگی، احیای رابطه.

در شرایطی که میتوانیم تلاش کنیم و ارتباط خود را محکم کنیم جوری که انگار هر روز داریم یک رابطه جدید میسازیم کوتاهی میکنیم نیاز های ساده خود آگاه خود را به نیاز های اصلی ناخود آگاه عشق خود ترجیح میدهیم این مسئله باعث نمیشود عشقتان شما را ترک کند اما استارت منفی نگری را در رابطه میزند.

باعث میشود عشقمان در ناخود آگاه خود از ما نا امید شود و به این فکر کند که آیا انتخاب درستی داشته آیا همسر و دوست درستی را انتخاب کرده آیا آینده این رابطه ازدواج است آیا ازدواج که صورت گرفته پایان ناراحت کننده ای دارد، روز به روز به این احساسات منفی اضافه میشود روز به روز عشق شما به انتخابش شک میکند و بالاخره اتفاقی که نباید رخ می دهد او شما را ترک میکند.

بعد از جدایی از عشقمان چه اتفاقی رخ میدهد

شما که بصورت غیر عمدی اشتباه کردید یا تلاش کافی برای مستحکم سازی رابطه دوستی یا ازدواج خود نکردید حالا با یک وضعیت ناراحت کننده وسخت رو برو هستید و احساس میکنید یک شکست عشقی بزرگ را تجربه کردید. تنها چیزی که ذهن شما را مشغول کرده است سوالی بی پاسخ هست چگونه عشقم را برگردانم.

چگونه یک رابطه شکست خورده را ترمیم کنیم و از دوباره بسازیم

مطمعنا شما برای بازگرداندن رابطه خود دست به یکسری کار ها خواهید زد که از نظر شما کاملا درست است. در واقع این اعمال کاملا غریزی است و هر شخصی ممکن است دچار اشتباه بشود. زیرا در شرایط روحی نامساعد برای برگرداندن عشق قبلی هر کاری از ما ساخته است اشتباهاتی که نه تنها باعث بازگشت به رابطه نمیشوند بلکه باعث شکست در ترمیم و برگرداندن رابطه از دست رفته خواهد شد. بیاید این اشتباهات را بشناسیم و جلوی آن را بگیریم.

اشتباهاتی که در هنگام تلاش برای برگرداندن عشقمان مرتکب میشویم

1.تماس گرفتن و پیام دادن بصورت مکرر

قطعا شما با این نگرش به موضوع نگاه میکنید که اگر با او تماس نگیرم و همیشه وجود خود را اثبات نکنم عشقم من را فراموش خواهد کرد. اما از تماس های مدام و پیام های مکرر فقط یک چیز نصیب شما میشود (پیام ها و تماس های بی پاسخ) دلیل این اتفاق این است که وقتی طرف مقابل شما با این حجم از تماس و پیام روبرو میشود نسبت به شما یک احساس منفی پیدا میکند. وقتی شما مدام این احساس را افزایش میدهید مانند یک نیروی گریز از مرکز عمل میکنید و بیشتر باعث دورشدن عشق خود میشوید.

2.التماس کردن و ایجاد ترحم و دلسوزی

غریزه شما بر این موضوع پافشاری دارد که اگر طرف مقابل حس و حال بد من را ببیند دلش برایم خواهد سوخت، من با این کار میتوانم او را برگردانم و قطعا برمیگردد تا من را از این حال نجات دهد، در صورت انجام این اشتباه دو حالت رخ میدهد عشقتان شما را فردی ضعیف و بدون ارزش قلمداد میکند یا نهایتا بخاطر دلسوزی به رابطه باز میگردد، که امکانش بسیار کم است، اما اگر این تفاق افتاد و شما موفق شدید در نظر داشته باشید طرف مقابلتان تا حدی میتوند به دلیل دلسوزی در یک رابطه اجباری بماند و این رابطه دوامی نخواهد داشت جدای از ان رابطه ای که بر اساس دلسوزی باشد هیچ ثمری نخواهد داشت.

3.در همه حالت در دسترس بودن

اینکه ما همیشه در دسترس باشیم شاید از نظرمان کار درستی باشد. با خود میگوید با این کار میتوانم اور را برگردانم ولی نتیجه عکس دارد. به احتمال زیاد اینکار را انجام دادید ولی نتیجه ای نگرفتید، مانند ک غلام و برده عمل کردن باعث میشود استقلال شخصیتی خود را از دست بدهیم و نه تنها کمکی به برگرداندن عشق قبلی نمیکند بلکه از ما یک ابزار بی اهمیت خواهد ساخت.

4.ابراز احساسات

در روز بارها به او بگویم که چقدر عاشقش هستم خب نتیجه چیست؟ آیا او از احساس قلبتان بی خبر است؟ اینکه مدام در گوشش با پیام و از طریق دوستان بگویم عاشق هستیم فقط و فقط خود را شخصی ضعیف و بدون عزت نفس نشان داده ایم.

5.نگرانی راجب اینکه عشقم با کس دیگری آشنا شود

احتمال بروز این اتفاق هست، شخصی که در یک رابطه است بعد از جدایی حداقل به 6 ماه زمان نیاز دارد تا وارد یک رابطه جدید بشود اگر زودتر از این مدت رابطه جدیدی را شروع کنند قطعا دچار مشکل خواهد شد. زیرا این رابطه قطعا واکنشی خواهد بود و دوام زیادی نخواهد داشت، بعد از جدای خلع هایی بوجود خواهد آمد اگر طرف شما برای پر کردن این خلع های عاطفی با شخص دیگری وارد رابطه بشود نباید زیاد نگران باشید در واقع این موضوع کاملا هم بد نیست!

6.تهدید کردن

وقتی رابطه خود را از دست رفته میبینید و التماس و اصرار بی فایده بوده با خود میگوید باید تهدیدش کنم تا برگردد تنها راه همین است، اما تنها اتفاقی که با این کار روی میدهد از بین رفتن اعتماد عشقتان به شماست.

7.توهم توطئه

بجای اینکه مشکلات رابطه خود را بشناسید فقط در این تصور فرو میروید که دیگران تحمل خوشبختی و رابطه زیبای شما را نداشتند، پس به همین دلیل رابطه شما را برهم زدن اما اگر کمی احساسات را کنار بگذارید و عقلانی فکر کنید دشمنی نخواهید دید.

شاید با مطالعه این مقاله نا امید شده باشید و با خود بگوید من این اشتباهات را انجام دادم و دیگر راهی نیست،! با خود میگوید چگونه عشقم را بازگردانم. شما هنوز هم میتوانید رابطه دوستی خود را ترمیم کنید برای اینکار نیاز به یادگیری یک سری مهارت ها دارید.

میتوان در 4 مرحله رابطه خود را ترمیم کرد:

مرحله اول قطع کامل ارتباط

دیگر تماس نگیرید

پیام ارسال نکنید

کسی را واسطه نکنید

ادامه مراحل که بصورت تخصصی میباشد را میتوانید از طریق تلگرام دریافت کنید:

ادامه این مراحل شمامل تکنیک های nlp عشق میباشد که بصورت خصوصی ارسال میشود.

همچنین می توانید پرسش های خود را به صورت رایگان در مورد این مراحل ارسال کنید تا در اسرع وقت پاسخ تان ارسال شود.

پاسخگویی فقط به روش های زیر و از طریق این نرم افزار ها صورت میگیرد صورت میگیرد:

تلگرام telegram

واتس آپ Whatsapp

ویسپی Wispi

09212939541

 

مقالات مرتبط:                              ارتباط با ما

زبان بدن در عشق

دینامیک های مرد و زن

چگونه با اعتماد بنفس باشیم

چگونه عشقمان را عاشق خود کنیم

صفحه اصلی

لینک کانال تلگرام: https://telegram.me/sarbargetaze

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *