تیپ شخصیتی B

تیپ‌های شخصیتی B دقیقاً نوع مثبت تیپ‌های شخصیتی A هستند. آنان به ندرت استرس زده می‌شوند حتی در وضعیت‌هایی که استرس زا به نظر می‌رسند. آنها در هر وضعیتی شدیداً آسوده هستند و مردم اغلب آنها را به عنوان افراد شاد و خوش شانس توصیف می‌کنند. آنان معمولاً در بیشتر وضعیت‌ها بشاش، خوش روی، سبک بار و بی‌خیال هستند و مردم عاشق در کنار آنها بودن هستند چون آنها معمولاً مردم اطراف خود را سرگرم و شاد می‌کنند. افراد جزو این تیپ با کمبود فوریت و ضرورت خود شناخته می‌شوند – آنان این توانایی را دارند که کار را با سرعت خود و بدون توجه به مهلت‌های مقرر شده به انجام برسانند. آنها عاشق این هستند که استراحت بکنند و چیزها را همان طور که می‌آیند بپذیرند.

تیپ‌های شخصیتی B کمتر رقابتی هستند و وقتی که تمام وقت و زندگی خود را صرف یک پروژه می‌کنند در مورد آن استرس زده نمی‌شوند و مدام در مورد نتیجه و موفقیت نگران نیستند. در واقع آنها این توانایی را دارند که شکست‌ها را به خوبی مدیریت کنند – آنها را به عنوان موانع ببینند و به سمت پروژه‌های دیگر پیش بروند.
فاکتور دیگری که آنها را مجزا می‌کند این است که آنان به شدت صبور هستند و این صبر و شکیبایی خود را در بیشتر شرایط پر تنش و استرس زا حفظ می‌کنند. آنها هرگز موافق فشار و پرخاش نیستند و در مورد هیچ چیزی هرگز عصبانی نمی‌شوند و از کوره در نمی‌روند. هم چنین آنها خیلی متحمل و بردبار، انعطاف پذیر و سازگار با شرایط هستند و به ندرت در مورد چیزها ناله و شکایت می‌کنند.
آنها یک زندگی اجتماعی لبریز را رهبری می‌کنند چون برقراری ارتباط با مردم و ایجاد روابط عاطفی محکم با آنها را دوست دارند و به خاطر بشاش و شاد رو بودن و طبیعت سرگرم کننده، به راحتی رابطه دوستی برقرار می‌کنند.

اگر این مقاله را پسندیدید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

دیدگاه شما:

نوشته های مرتبط

بازگشت عشق قانون جذب عشق قانون جذب عشق از دست رفته

15

فوریه
مقالات

بازگشت عشق در 6 مرحله ساده

مراحل بازگشت عشق بر اساس روانشناسی عشق بازگشت عشق از دیدگاه روانشناسی قابل استناد ترین روشی است که می توان […]

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم

28

ژانویه
مقالات, مقالات پیشنهادی

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم – هر پسری را دیوانه خود کنیم

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم چگونه پسری را دیوانه خود کنیم – دنیای امروز دنیای ارتباطات است کمتر کسی[…]